Wybory się skończyły... nadchodzą "totalni" do n-tej potęgi!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

Jeszcze nie opadł kurz wyborczy a już rozpoczęła się kampania wyborcza związana z wyborami prezydenckimi, które odbędą się w maju przyszłego roku. Po stronie opozycji sypią się nazwiska kandydatów: D.Tusk, M.Kidawa-Błońska, A.Dulkiewicz, W. Kosiniak-Kamysz a lista chyba nie jest zamknięta. Po umownej prawej stronie sceny politycznej kandydat jest chyba tylko jeden: obecny prezydent A. Duda, ale może się posypać niewybieralny i zabierający głosy polityk Konfederacji.

 

Nie można się łudzić: zanim jakikolwiek kandydat opozycji zostanie wyłowiony, to już od teraz i przez następne 7 miesięcy będziemy mieć totalną nagonkę na prezydenta, która w swej postaci będzie jeszcze bardziej perfidna niż przez ostatnie cztery lata tej nagonki na obóz rządzący. To będzie negatywna kampania totalnych do n-tej potęgi. Zostaną skomasowane i skonsolidowane działania dyskredytujące A. Dudę, pojawią się fake-newsy a cała opozycja zjednoczy się wokół jednego: nie dopuścić A. Dudy do ponownego wygrania wyborów.

 

W tej perfidnej nagonce totalniacy wykorzystają naprawdę wszystko, może powróci hasło "ulica i zagranica", ale tym razem w bardziej - wedle nich - skutecznej i efektywnej formie.

 

Totalniacy zdają sobie sprawę, że jeżeli wybory wygra dotychczasowy prezydent, to mają małe szanse na powrót do władzy i do fruktów z niej płynących.

 

Ale (o czym pisałem) walka będzie się toczyła tak naprawdę w sferze ideologii i aksjologii, będzie walką pomiędzy cywilizacją życia a cywilizacją śmierci. Przegrana A. Dudy będzie oznaczała zbliżenie się naszego kraju do cywilizacji śmierci t.j. do akceptacji dla idei (tak przeważających w starej Unii) marksistowskiej rewolucji kulturowej (m.in. multikulturowość, gender, powolny rozbiór Polski, wolny dostęp do aborcji na żądanie, możliwość eutanazji i zawierania związków homoseksualnych oraz adoptowania przez te pary dzieci, walka o możliwość in vitro dla lesbijek, propagowanie ateizmu i ruchów LGBTQ+, nacisk na powstanie nowego nihilistycznego człowieka przyszłości). Takie są dalekosiężne plany "sterujących światem" wobec Polski.

 

Zwycięstwo zaś A. Dudy pozwoli nam, w jakimś stopniu, zachować nasz konserwatywny w większości ogląd rzeczywistości.

 

Po wyborach parlamentarnych można powiedzieć jedno. Nie jest pewna wygrana D. Dudy. Aby tak się stało musi być jeszcze większa niż ostatnio determinacja Polaków, tych, którzy nie poszli do urn, bo mam nadzieję, że ci co teraz głosowali na PiS będą też głosowali na A. Dudę.

 

Oczywiście można mieć wiele pretensji do prezydenta. Dla wielu zrobił dużo, ale nie wystarczająco, wielu też rozczarował swoimi decyzjami, choćby dotyczącymi IPN czy reformy sądownictwa. Niemniej pozwolił PiS-owi na realizację jego reform. Można np. domyślać się jakby był inny prezydent, opozycyjny: wtedy by wetował niemal wszystko i byśmy stali w miejscu a dziś to PO by rządziła... tylko czy jeszcze Polską?

 

W Polsce prezydent ma ograniczony wpływ na władzę ustawodawczą i wykonawczą, i pełni raczej reprezentacyjny urząd, ale jednak ma dwa duże oręża: wlaśnie weto i skierowanie konkretnych ustaw do Trybunału Konstytucyjnego. Także jakikolwiek prezydent wywodzący się z obozu opozycyjnego (powtórzę) wetowałby ustawy sejmowe a nawet jakby przeszły w senacie to naprawdę te weta i TK byłyby nagminne. Przy niesprzyjających "dobrej zmianie": senatowi i prezydentowi mógłby nastąpić paraliż państwa i chyba to jest główna agenda dzisiejszych totalniaków a to jest bardzo dla Polski niebezpieczne. 

 

Prezydent A. Duda musi być przygotowany na ten zmasowany atak i choć teraz nie może popełnić żadnego błędu, takiego jak ten ostatni, czyli skierowanie do TK ustawy o ujawnianiu majątków rodzin najwyższych urzędników państwowych. Tego nie może robić, bo naprawdę może jeszcze bardziej wnieść zamęt wśród swoich wyborców.

 

I już teraz sztab wyborczy powinien usilnie myśleć i  przygotowywać się do kampanii wyborczej i prowadzić ją już od teraz..., bo już są kolejne międzynarodowe organizacje inspirowane przez naszych totalniaków na atak na prezydenta Dudę, jak choćby skierowany do niego list: "Międzynarodowe Stowarzyszenie Sędziów pragnie wyrazić swoją głęboką troskę o stan praworządności i niezależności sędziowskiej w Polsce oraz dołączyć do tych, którzy wyrażali już swoje zaniepokojenie w tej sprawie. Wzywamy Pana i polskie władze do opowiedzenia się po stronie zasady praworządności i publicznego wsparcia polskich sędziów nawet, gdy wydają oni orzeczenia niezgodne z oczekiwaniami i planami władz" (za:]]>https://wpolityce.pl/polityka/469352-bezczelny-list-sojusznika-kasty-do-...]]>). A to zapewne tylko początki...

 

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika marek chrapan nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Mając na profilach "pejs-zbooka" (3) w zdecydowanej większości znajomych jako wyborców PiS czy nawet obecnego ŻydoPiSu wiem, że znaczna część ich - ta myśląca - nie zagłosuje na obecnego Prezydenta podobnie jak i większość konfederatów. Ma on u nich nawet przydomek "Juda" (nie pytałem czy od Judy czy od Judasza). Wobec czego uważam, ze Konfederacja ma obowiązek wystawić swojego kandydata i to takiego który może być zaakceptowany tak przez obóz Konfederacji jak i przez myślących PiSu, a nawet ŻydoPiSu - dobrym kandydatem byłby Pan Stanisław Michalkiewicz.

Vote up!
5
Vote down!
-8

antyleming

#1607166

Kiedyś prostytutki miały więcej klasy niż te młode dzidy wyedukowane przez "postępową lewicę".

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1607230

- AK-owców aby ich pojmać i zamordować wszystkich (łapali ich w zasadzkę setkami i zabijali) - tak i dziś banda polskich przygłupów i debili dała się nabrać na Konfederację - partię która oficjalnie zapowiada współpracę z ruskimi,- rzeźnikami naszych patriotów.

Nasza naiwność jest podawana w encyklopediach na świecie jako przykład ludzkiej głupoty i nie gniewajmy się za to że Amerykanie nazywali nas bardzo długo "polen stupid" - czyli polski głupek który walczy o Ojczyznę przelewając krew aby potem oddać ją na tacy niedawnym okupantom.

Nic a nic nie dociera do polskich przygłupów choć mają dostęp do informacji, czytający internet i zapatrzeni w smartfony włażą pod pędzące pociągi, tramwaje i samochody.

Na Bolka robili nas w "bambuko" 25 lat !!! - i wielu do dziś się nie zorientowało że to był agent podstawiony przez komunistów - no bo przecież ma Matkę Boską w klapie !

Tylko co się dziwić zwykłemu człowiekowi jak wykształciuchy z PiS-u, obcych bandytów w Sejmie RP co chcą rozbioru Polski - nazywają pieszczotliwie: opozycją, opozycyjką - siejąc tymi określeniami tylko zamęt w głowach Polaków.

Vote up!
14
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1607167

 ...ta totalna ekipa zrobi wszystko by dorwać się do władzy kosztem Narodu przy pomocy "ościennych sojuszników" w nadziei na profity. Historia (kto ją śledził ten wie) rozbiorów Polski - Naszej Ojczyzny nie może się już nigdy powtórzyć. Po rozbiorach "wyszło szydło z worka" i ci co kolaborowali z zaborcami przed rozdarciem Polski nieźle się na tym obłowili dostając w prezencie prominentne stanowiska i skonfiskowane polskim patriotom majątki.

 A w szkołach za rządów PO - PSL obcięto ilość godzin nauczania historii... przypadek to czy świadomie zamierzone działanie?

Vote up!
8
Vote down!
-1

niezależny Poznań

#1607173

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wszystkie już te encyklopedie przeczytałeś, żeś się zrobił taki "polen smartass"?

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1607215

Jakie Pan leki przyjmuje na stałe?

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1607223

Opozycji w Polsce nie ma, nie istnieje. Cały układ PO, PSL, SLD i wszystkie ich przystawki, przybudówki i przyssawki, wszelkie .Nowoczesne Wiosny, Razem i Osobno są oczywistymi wrogami Polski, działającymi umyślnie i w złej wierze przeciwko wszystkim możliwym i niemożliwym polskim interesom narodowym, przeciwko naszej polskiej racji stanu i przeciwko interesom i aspiracjom polskich Obywateli - to są po prostu prawdziwi i zapiekli wrogowie Polski.

Ich wrogość jest łatwa do udowodnienia na tysiącu konkretnych działaniach oczywiście szkodzących Polsce i tylko nieco trudniejsze jest wykazanie umyślności w działaniu w złej wierze. A trudność bierze się z tego, że jak każdy prawdziwy wróg maskują się, używają różnych pretekstów i fałszywych przesłanek do fałszywej informacji  o tym,  że rzekomo bronią w Polsce czegoś dobrego. Zawsze łatwo dowieść, że te fałszywe przesłanki to lipa i bezczelne kłamstwo.

Czasem jest tak, że czas pokazuje jaka była wtedy i dzisiaj jest prawda. Rzekomo bronili rzekomo pierwotnej Puszczy Białowieskiej przed wycinką, i zablokowali spóźnione jej ratowanie. Sięgnęli aż po skargi do TSUE, by uniemożliwić ratunek i rzeczywiście powiodło się im. Kornik drukarz z powodzeniem niszczy puszczę, która nigdy przez ostatnie tysiąc lat nie była puszczą pierwotną. A rzecznikiem wrogów Polski w TSUE był rzekomo polski sędzia tego trybunału, którego imię nie jest czterdzieści i cztery tylko jeden Marek Safjan.

To jest tylko jeden, ślepo wylosowany przykład. Bardzo podobny do przykładu pani Spurek, która życzy sobie zablokowania inwestycji w budowę drogi S7 pod pretekstem ochrony chomika europejskiego, który panoszy się w Europie od Chiin i Kazachstanu, aż do Niemiec i Belgii. Spurek, czy Safjan - wszystko im jedno pod jakim pozorem, byle przynieść szkodę, niech będzie chociaż kłopot, jeśli nie większa szkoda. 

Mogę bez specjalnego wysiłku podać kilkaset podobnie konkretnych przykładów umyślnego działania, które czasem można przypisać beznadziejnej głupocie, ale równie dobrze antypolskiej inicjatywie wrogiego Polsce obcego państwa. Tak jak to jest z przekopem Mierzei Wiślanej [link].

To jest jeden z powodów, z którego wstrząsa mnie na sama myśl o powołaniu pani Śledzińskiej-Katarasińskiej jako Marszałka  Seniora Sejmu. Tak nienawistnego komunisty moje oczy dawno nie widziały. Do dziś pamiętam jej agresję w czasie jej walki przeciwko telewizji Trwam, w czasach jej walki o koncesję. To nie była walka z przeciwnikiem politycznym. To była walka z zaciekłym wrogiem.

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1607291

- oni powinni te antpolskie q...y "neutralizować" - tylko najpierw trzeba uszczelnić lub stworzyć super tajne oddziały.

Skoro do tej pory działania Państwa Polskiego okazały sie mało skuteczne trzeba przejść na "wyższy szczebel".

Konstytucyjnym obowiązkiem i prawem powołanych do tego Służb jest ochrona Państwa Polskiego przed obcymi agentami i bandytami wszelkimi dostępnymi środkami.

Vote up!
4
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1607297

maskirowka

 

czerwono-białym pudrem

maskują sobie lica

ale ich duchem nie jest Bar

lecz Targowica! 

Vote up!
8
Vote down!
-2

jan patmo

#1607174

Kadencja tego babona w Sądzie Najwyższym trwa do 30 kwietnia 2020 roku Jeszcze jedyne 192 dni i podziękujemy zaprzańcowi Gersdorf za jej wredne, zdradzieckie reprezentowanie Polski za granicą.

 

Rzyg panoramiczny w 3Di 4K

Oraz staropolskie spierdalaj!

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1607228

Komunistyczna inteligencja stosowana w represyjnych „służbach zdrowia” i w komunałach „wymiarów sprawiedliwości”, POsługuje się międzynarodową – antynarodową, mścicielską władzą anty ludzkości, która degeneruje i demoralizuje naturalną, ludzką inteligencję duchową...

Inteligencja duchowa jest wierna odpowiedzialności ludzkości – Ludzi lojalnych (od, po) wiedzy doznanej, uwiarygodnionej nadzwyczaj statyStycznymi i odCzuwającymi przeżycia...

Śmiertelnej bezbronności milionów Ludzi, ludzkich TłUmów, żyjących przed nami i do tej pory martwych, tak jak martwe są „praworządne” umowy pracy dla Polski, dla niby pracowników, prawników - plonów, planów pra wyników anty sprawiedliwości absolwentów wyników „naukowych” prac...

– „Psychiatrii dla nieprawomyślnych” - zwoLenników oSądu : - „Skłonność do walki o prawdę i sprawiedliwość cechuje najczęściej osobowości o strukturze paranoidalnej”. ...

ponad wymiarową hiper paranoidalną hipokryzję - manifestuje więc wiodąca ‘sądowa” lokomotywa, znakomitej komitywy „zupełnie nadzwyczajnej kasty ludzi” najbardziej stroniących od ludzkich skłonności do zawodowej pracy - dla prawa, prawdy i sprawiedliwości, żeby struktur formalnych „wymiarów sprawiedliwości” -  nie ceChowały znamiona „sądów” paranoidalnych...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Psychiatria_represyjna_w_ZSRR

https://pl.wikipedia.org/wiki/Obronno%C5%9B%C4%87_ro%C5%9Blin

https://pl.wikipedia.org/wiki/Inteligencja_duchowa

https://pl.aleteia.org/2017/06/16/10-cech-inteligencji-duchowej/

Vote up!
2
Vote down!
0
#1607225

https://pl.wikipedia.org/wiki/Inteligencja_ro%C5%9Blin

Vote up!
2
Vote down!
0
#1607226

Witajcie Prawi!!!!!!
Niewyobrażalny kwik i nieprawdopodobne wycie lemingów, sędziów,
autorytetów, Europejczyków, celebrytów, komuchów, dziennikarzy-dewiantów WSIoków, UBeków, złodziei, bandytów, konfidentów i innej maści tałatajstwa jest przecudowne
Kocham Cię Pisowska Polsko

Vote up!
4
Vote down!
0
#1607227

- i nie chcą dopuścić aby Polska odcięła się od tej gamgreny bo chcą aby ten komunistyczny nowotwór toczył dalej powoli Polskę.

Tak czerwone świnie robiły też po 1918 roku kiedy odzyskaliśmy niepodległość. Ta ciagła ich totalna szarpanina ma też na celu niedopuścić do utrwalenia demokracji i stabilizacji w Polsce.

Vote up!
5
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1607243

Jak patrzę na tych matołów od Korwina Mikke , specjalistów od wszystkiego i protestujących przeciwko **ujwiczemu, to bym to całe pryszczate towarzystwo rozgonił w piździec.Zarzucają PIS-owi  zamach stanu w związku z tymi protestami wyborczymi, a sami robią zamach........ na ludzki rozum.

Oni naprawdę bujają w oparach absurdu
Amen

Vote up!
6
Vote down!
0
#1607248

- był między innymi Bosak z Konfederacji i przyznam że "złapał u mnie plusa" jak w kontrargumentacji porównał propozycję lewicy o promocji zboczeń gender do zezwierzęcenia seksualnego.

Zatkał tym mordę tej wicemarszałek W.Nowickiej na dłuższą chwilę - aż ją zamurowało co właściwie się jej nie zdarza bo dotarła do niej ta prawda że komuniści to dzicy zboczeńcy i się zezwierzęcili.

Oni nawet nie protestują jak im sie mówi że pochodzą od małpy :)

PS. - Konfederacja rozpada sie na dwa obozy i może jeden z nich nadaje się do dialogu.

Vote up!
8
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1607250

... nie dociera, że jedynym wspólnym wrogiem jest lewactwo i to coś, co nazywa się PO-KO. Walka z Konfederacją to tępienie lemieszy. Już w najbliższych wyborach prezydenckich może być bardzo gorąco. Jeśli PiS nadal będzie walczył z patriotyczną stroną sceny politycznej (czyt. z wyborcami) to następne wybory parlamentarne przegra. PiS musi pozbyć się kretów i V kolumny z własnych szeregów. Polecam wywiad z Witoldem Gadowskim.

Vote up!
2
Vote down!
0

...

#1607433

//... nie dociera, że jedynym wspólnym wrogiem jest lewactwo//

 

No proszę ciekawy to sojusz szykuje się nam w nowej kadencji. Sojusz konfederacko- lewicowy. Ciekawe co na to wyborcy konfederacji i ich "patriotyczne" serce?

 

 

Hipokryci z konfy jeszcze niedawno byli oburzeni zapraszaniem Senyszyn do programów publicystycznych TVP, a dziś bez żenady robią sobie z nią fotki. Czekam aż napiszą, że to fotomontaż, spisek żydowski lub coś podobnego.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1607461

Całe podium nasze!!!!

W październiku, według CBOS, największym Państwa zaufaniem cieszyli się

Prezydent Andrzej Duda 65%

Premier Mateusz Morawiecki 57%

Prezes Jarosław Kaczyński 45%

Dziękujemy

Jedziemy dalej

A pryszcze i reszta planktonowej hołoty .....wyć wam zostało i ......do roboty patologio !!!!

Do roboty !!!

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1607364

Dokładnie 14 lat temu 23.10.2005 roku sp.Lech Kaczyński pokonał Tuska w wyborach prezydenckich.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1607403

wybory się skończyły, drugie przed nami Krzysztofie. 

Gwoli przypomnienia tych z 2015 - ciekawy sondaż przedwyborczy. Jakże inaczej wyglądałaby dziś Polska, gdyby wtedy wygrał TEN Kandydat, który wówczas w sondażu przedwyborczym miał 57%, przy nędznych 7% wygranego wtedy, a dziś wodzonego za..... przez myckowatego Jonathana z Mossadu. 

Jak będzie teraz??? Siły zła wciąż atakują i wciąż niszczą Naszą Polskę, Naszą Ojczyznę, Naszą Matkę - jak Mówił o NIEJ Nasz Wielki JP II. Mają siły zła tylko jeden cel - przejęcie Jej, uczynienie z Niej jakiegoś Polinu, a z Polaków uczynienie niewolników!

Czy pozwolimy na to łajdakom?!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1607418

Vote up!
1
Vote down!
0
#1607464

Jesteś bardzo aktywny i masz dostęp do obszernego archiwum. Jesteś etatowym...?

Czemu nie wsłuchasz się w rzeczowe, bez hejtu przekazy W Gadowskiego? Czy coś z tej publikacji zmieniło Twoje postrzeganie rzeczywistości, czy mimo wszystko, sumiennie wywiązujesz się z powierzonych Ci obowiązków? Jeśli to Twoja praca i chleb codzienny, powiedz, wszyscy przyjmą ze zrozumieniem.

Nie ma formacji bez wad i wpadek. Wystarczy nie podgryzać się nawzajem lecz dążyć do konstruktywnych rozmów. Nie neguj obecności Konfederacji w Sejmie, za tym stoi duża grupa wyborców i bynajmniej nie są to lewacy i zgnilizna PO-KO.

Życzę wszystkim opamiętania.

Vote up!
0
Vote down!
0

...

#1607466

Gadowski???

Kto zacz?

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1607467

Cyt:"

Gadowski???

Kto zacz?"

Jeśli nie żartujesz, to znaczy, że prowadzący mocno skrócił smycz.

Vote up!
0
Vote down!
0

...

#1607473

Gdowski,Grabowski ,Gawłowski....
nie mogę wszystkich znać
to jakiś znany polityk

Vote up!
1
Vote down!
0
#1607474

Vote up!
1
Vote down!
0
#1607468

Kiedy prowadzący nie widzi, zobacz choć fragment tej rozmowy (21:10- ) Cały zresztą wywiad jest ciekawy.

Vote up!
0
Vote down!
0

...

#1607476

Piniądzy ni mom , hebrajskiego nie znom

8-))))))
pzr.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1607478

By zwalczać wroga, trzeba go poznać. Do tego również potrzeba środków finansowych. Jeśli wszyscy nieprzejednani zwolennicy PiS są na twój obraz i podobieństwo, to za cztery lata PiS przegra wybory z kretesem. I będzie to szkoda, gdyż pustkę wypełnią lewacy i PO-KO. Idąc dalej, oceniam z dużym prawdopodobieństwem, że do upadku PiS w znacznej mierze przyczynią się tacy, jak Ty. Ruch Narodowy na który głosowałem nie urośnie na tyle, by powstrzymać totalną gangrenę. Nie będę Ci dziękował ta zrealizowanie takiego scenariusza. W przeciwieństwie do niektórych zwolenników Konfederacji, nie uważam, że PiS i PO to samo zło.

Vote up!
0
Vote down!
0

...

#1607480