PRL była nielegalna i... żydo-komuna

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Trochę inne niż ogólne spojrzenie: od żydo-komuny do III RP. Ważne, aby ten materiał był przyczynkiem do dyskusji nad ewentualną prawdziwością "spiskowej teorii dziejów", choć ja nie ze wszystkimi tymi konstatacjami się zgadzam, ale wielu moich czytelników wyraża takie opinie. 

 

PRL jako quasi państwo mogło funkcjonować prawnie dzięki pierwszym wyborom powojennym.

 

Były one wszakże sfałszowane, bo aż około 70% społeczeństwa wypowiedziało się przeciw władzy ludowej. Sowieci wraz z polskimi komunistami po prostu sfałszowali owe wybory. Więc powstała na fałszu PRL była z punktu prawnego nielegalna i tak winna być traktowana obecnie przez wolną Polskę. Zaś partia komunistyczna winna być traktowana jako organizacja przestępcza, ludobójcza i antyludzka, podobnie jak komunizm powinien być zrównany z nazizmem jako system ludobójczy i antyludzki. I ci pogrobowcy z PRL-u dziś śmią wypowiadać się na temat Polski, mało tego: nawet startować w wyborach.

 

Polscy syjoniści związani z masońskim B.Geremkem, J.Kuroniem, T.Mazowieckim i... koszmarem A.Michnikiem od samego początku, czyli 1976 roku (KOR) planowali przejąć Polskę dla budowy mitycznej Judeopolonii lub jej namiastki albo chociaż dla siebie i sobie podobnych. Sam zresztą A.Michnik stwierdził, że jest trockistą i reprezentuje żydo-komunę.

 

W tym celu należało wyodrębnić z polskiego społeczeństwa najbardziej propolskich, narodowych patriotów. Stworzono Solidarność a przecież Geremek sam nakazał na początku grudnia 1981 roku wprowadzenie Staniu Wojennego (oglądaj: "Towarzysz Generał idzie na wojnę").

 

Cała III RP to antypolska organizacja mająca na celu zniszczenie polskości. W latach 1939-1941 Żydokomuna wysłała ponad 300  (1,3 mln osób wedle Związku Sybiraków) tysięcy Polaków patriotów na Syberię. W latach 1944-1956 zamordowano setki tysięcy (300 tys. ?) patriotów (AK, WiN,  NSZ i inni). W latach 1981-1983 wyemigrowało około 1,5 mln osób I Solidarności zmuszonych do emigracji przez Jaruzela i Żydokomunę. W latach 2004-2015 wyemigrowało przeszło 2 mln młodych ludzi za granicę (celowe zmniejszenie populacji). Zamordowano Polaków-patriotów  pod Smoleńskiem. Czyżby dokonała tego wespół z innymi loża masońska P3, o której często mówi chyba najlepszy znawca masonerii w Polski i na świecie dr S. Krajski [1]?

 

Tak naprawdę przez ostatnie lata pozbyliśmy się najbardziej kreatywnych młodych ludzi a chyba przez to działanie otworzyła się "przestrzeń życiowa" dla Żydów i zintensyfikowano działania w tym kierunku a kreowanie Polaków jako winnych śmierci Żydów w czasie II WŚ oprócz "przestrzeni życiowej" ma celu uzyskanie / wyłudzenie już 300 mld USD, bo przecież "Przedsiębiorstwo Holocaust" musi dysponować jakimiś pieniędzmi. Nieprawdaż?

 

Warto jednak powrócić do schyłku lat 80-tych XX wieku. To wtedy stało się jasne, że komunizm upadnie i przegra z innym, kulturowym komunizmem zwanym dla niepoznaki kapitalizmem współczesnym.

 

Już w 1985 roku M. Gorbaczow zadeklarował, że w niedalekiej przyszłości zgodzi się na zjednoczenie Niemiec, co znaczy tyle, że zgodzi się na koniec komunizmu (realnego socjalizmu).

 

A w Polsce? Również w tymże roku - we wrześniu - generał W. Jaruzelski spotkał się z  Dawidem Rockefellerem. Krążą legendy, że Dawid zjechał windą na parter (czego zwyczajowo nie robił) i przyjął przed jego budynkiem Wolskiego z wielkimi honorami i od tego momentu Fundacja Dawida Rockefellera wspierała rozwój polskiej wsi, polskiego rolnictwa poprzez swoją Fundację na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa (FDPA). Z portalu „Patriotyczny Ruch Polski” można dowiedzieć się, że Dawid Rockefeller chciał w ten sposób zmniejszyć na wsi polskiej wpływy Kościoła Katolickiego [2].

 

Tyle tylko, że aż trudno uwierzyć, że w czasie rozmów dyskutowano tylko o polskiej wsi. O czym jeszcze? Tego nie wiadomo... a może np. o tym jak przeprowadzić w Polsce rewolucję masońską?

 

A może też wynikiem tych rozmów - niejako jako początek tej rewolucji - była zgoda na założenie w Polsce przez G. Sorosa Fundacji Stefana Batorego (1988 rok). Czyli od 1988 roku byliśmy już pod kontrolą masonów i cały OS był kontrolowany przez masonerię rytu szkockiego (m.in. B. Geremek) a około 70-80% uczestników OS po obu jego stronach stanowili rozmówcy pochodzenia żydowskiego, na co onegdaj zwrócił uwagę J. Kobylański, prezes USOPAŁ: "Na 57 uczestników obrad Okrągłego Stołu aż 47 było Żydami lub je wspierało" [3].

 

To właśnie żydo-komuno-masoni byli doradcami Solidarności. Pojawili się od razu w roku 1980 aby nie dopuścić do odrodzenia się polskiej, narodowej myśli politycznej i organizacji narodowych i aby zamącić w głowach robotników i wskazać, że tylko oni mają rację. Potrafili się nawet hipokrytycznie niemal utożsamiać z Kościołem Katolickim, chociaż przecież fizycznie go nie znosili. Ale dla nich liczyły się dalekosiężne cele, czyli zniszczenie Polski i stworzeniu na jej terenie Judeopolonii lub jej namiastki.

 

Większość z nich (A.Michnik, J.Kuroń, B.Geremek i inni) byli wcześniej gorącymi piewcami komunizmu (komunizm jako ustrój promujący bezpaństwowość, antychrześcijańskość powstał również z inspiracji masonów, których cele były i są podobne oraz wzajemnie tożsame).

 

Od 1976 roku (KOR) i masoni próbowali powstrzymać polski rozwój gospodarczy (gospodarczy, nie polityczny!) dokonywany w latach 1970-1976 przez E.Gierka. Nie mogli znieść, że polska "rośnie w siłę a ludziom zaczyna żyć się dostatnio" i chcieli przejąć te wartościowe polskie aktywa, bo przecież co dziko prywatyzowano w latach 1989-1991 i później? Właśnie spuściznę gospodarczą E. Gierka.

 

Celem przecież żydo-komuno-masonów było zniszczenie Polski jako narodu i państwa. Tak naprawdę W. Jaruzelski  był tylko wykonawcą ich poleceń w zamian za utrzymanie władzy i zawłaszczenie majątku przez nomenklaturę komunistyczną, który to majątek i tak ostatecznie wylądował w rękach międzynarodowej syjonistycznej, masońskiej mafii finansowej (np. banki czy też przemysł).

 

I tak było przez 30 lat III RP, kiedy to systematycznie niszczono Polskę poprzez jej degradację gospodarczą, pauperyzację, zubażanie społeczeństwa i jego atomizację, rozbijanie rodziny jako fundamentu rozwoju społecznego, promowanie postmodernistycznych wartości, manipulowanie ludźmi, zniewalanie ich kredytem, niszczenie wszelkich zalążków polskiego, narodowego patriotyzmu, oczernianie Polski o antysemityzm, depopulacja Polaków. Cała ta lewacko-komuno-syjo-masoneria rządziła w Polsce i śmiem twierdzić, że pod ich wpływem były też polskie, dawne służby specjalne WSI.

 

Nad wszystkim zaś czuwała (czuwa?) sorosowa Fundacja Stefa Batorego, co można np. potwierdzić faktem, iż na portalu Instytutu Historii Polskiej Akademii Nauk mogliśmy onegdaj (grudzień 2012 rok) znaleźć ogłoszenie: „Fundacja Rothschilda – The Rothschild Foundation (Hanadiv) Europe – prowadzi kolejny nabór wniosków w ramach Academic Jewish Studies in Europe Grant Programme” [4] (za: ]]>http://www.ihpan.edu.pl/?id=853]]>).

 

Dlatego, iż ta masoneria już oficjalnie rządziła w Polsce przynajmniej od roku 1985 to dlatego komuniści tak łatwo dogadywali się z tzw. konstruktywną opozycją przy Okrągłym Stole. Dostali obietnicę wsparcie ekonomicznego w zamian za oddanie już całkowicie Polski pod jej (masonerii) władanie.

 

Jeżeliby więc uznać żydo-komunizm za nielegalny i za zbrodnię przeciw ludzkości to należałoby od komunistów żądać odszkodowań za doznane krzywdy.

 

Winniśmy ścigać zbrodniarzy żydo-komunistycznych, którzy mordowali Polaków w latach 1944-1989 tak jak ścigają swoich hitlerowskich oprawców Żydzi: do końca i do "grobowej deski"!

 

Nie tylko winniśmy wzorować się na Żydach w kwestii ścigania ich hitlerowskich oprawców, ale też uczyć się współczesnego, nacjonalistycznego patriotyzmu, oczywiście mając jako odniesienie naszą ukochaną Polskę. Tak jak Żydzi winniśmy być narodowymi patriotami... a wtedy nikt nam nie zarzuci jakiegoś faszyzmu... wszak będziemy wzorować się na powszechnie szanowanych Żydach. Nie wolno nam oczywiście przenosić na grunt Polski obcych nam wartości i zachowań, czyli traktowaniu innych nacji jako podludzi (bydło) lub też np. nie możemy sobie pozwolić na budowę jakichś więzień (gett) dla innych nacji.

 

 

[1] ]]>http://krajskiomasonerii.neon24.pl/post/105027,fundacje-masonska-manipul...]]>. Autor w tymże artykule, fragmencie jego książki wskazuje też na masońskie organizacje w Polsce

[2] ]]>http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&am...]]>

[3] ]]>http://www.usopal.pl/publicystyka/2511-list-z-usopa-do-wszystkich-polako]]>...

[4] ]]>http://www.ihpan.edu.pl/?id=853]]>.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (17 głosów)

Komentarze

- pod tym fragmentem:

"Winniśmy ścigać zbrodniarzy żydo-komunistycznych, którzy mordowali Polaków w latach 1944-1989 tak jak ścigają swoich hitlerowskich oprawców Żydzi: do końca i do "grobowej deski"!

Z całą penością brak rozliczenia karami więzienia w tym i kilkaset wyroków kar śmierci dla komunistycznych ludobójców spowodował taką eskalację złodziejstwa w "biały dzień" czerwonych bandytów i ich pomagierów żydo-bolszewię. Co do tego już nikt nie ma cienia wątpliwości bo gdzie nie wybuchnie jakaś afera to zawsze jest jakiś Bagsik czy Gąsiorowski z Izraela.

To ich podejście, czyli stosunek do Polski jak do kibla i terenu do złodziejskich łupów z ich ochroniarzem M.Gersdorf w Sądzie Najwyższym jest dla mnie i dla wielu Polaków wręcz przerażający.

Jeszcze te antypolskie świnie jak upominamy się o naszą Ojczyznę, uczciwość i sprawiedliwość to okładają nas przed całym Światem tą żydowską tarczo-pałą i wyzywają nas od antysemitów bo patrzymy na ich złodziejskie i zachłanne łapy.

Uznanie komunizmu na równi z faszyzmem to najlepszy kierunek do rozliczenia czerwonych ludobójców ale osobiście uważam że nie dojdzie do tego w najbliższym okresie ze względu na dzisiejsze relacje Polsko-Amerykańskie i naciski administracji żydo-bolszewickiej we władzach USA.

Vote up!
13
Vote down!
-3

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1603384

Dziękuję za komentarz. Jest cenny, bo tekst jest mocny i przez wielu nie tolerowany a szkoda, bo miał być przyczynkiem do dyskusji i zgadzam się jednoczesnie z Pana konstatacjami.

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
7
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1603401

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Po co mnożyć byty?

Skoro Autor się zarzeka, by nie wyjść na świra, to czyj to tekst? Nazistów z Księżyca?

Takie mnożenie guano-teorii spiskowych jest szkodliwe, odciąga uwagę od rzeczywistości a wiara w to odciąga uwagę od własnych błędów i problemów. Same żydy i masony, co nawet jaruzelowi i Stalinowi wydają rozkazy- noż świat równoległy jak u Brauna

Vote up!
3
Vote down!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603415

Jest to całkowicie mój tekst i niczego się nie wypieram. Chciałem jednak pobudzić czytelników do komentarzy merytorycznych i nawet krytycznych wobec tekstu. Wiem, że jest dość "mocny" i dla niektórych nie do strawienia, ale nigdy nie pisałem tak, żeby komuś się podobać. Dlatego lubię blogować bo jestem niezależny i nieograniczony niczym. Tylko ja odpowiadam za tekst, nikt więcej. 

A co do spisków. Już kiedyś pisałem, że historia jest historią spisków i nie ma teorii spiskowych, bo są rzeczywistością. Można oczywiście się z nimi nie zgadzać, ale zakładanie a'priori, że są błędne jest niewłaściwe. 

Co konkretnie ma Pan merytorycznie mi do zarzucenia?

Pozdrawiam

 

Vote up!
7
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1603429

- czy zmowę kilkudziesięciu terrorystów i zamachy na wieże WTC w Stanach Zjednoczonych można nazwać spiskiem ? - bo jeśli nie to jest to tylko teoria choć wydarzenia były zupełnie realne i prawdziwe, - kto nie wierzy niech jedzie do USA i zobaczy na własne oczy że ich (tych wież)-tam nie ma to może uwierzy.

Od ilu osób i na jakim szczeblu społecznym czy politycznym władzy ich knowania należy uznać za spisek ?
Bo skoro mamy to oceniać to muszą być wyznaczone kryteria.

Teraz o innym "spisku" i być może odpowiedzi, - dlaczego Niemcom i A.Merkel zależy na ściągnięciu dużej ilości imigrantów z terenów semickich ?

Jaka jest najlepsza broń przeciwko wrogowi ? - najlepsza jest broń biologiczna ale taka która wyelimunuje tylko naród przeciwnika, odmienny genetycznie na co juz dziś pozwala iżynieria genetyczna.
Broń tradycyjna wszystko niszczy i pali pieniądze a atomowa pozwala na zamieszkanie w miejscu jej uzycia po około tysiąc latach aż wypromieniuje użyty pluton.

AIDS, ASF, Ptasia grypa i wiele innych to wypadki przy pracy wojkowych genetyków od broni biologicznej (niektórzy mówią że to teoria spiskowa :) choć te choroby nigdy wcześniej nie istaniały na kuli ziemskiej.

W Izraelu około 12 lat temu już opracowano taką broń biologiczną która działa tylko na wybrany genetycznie naród. Żydzi choć otrzymali odszkodowanie od Niemców nigdy nie wybaczą im próby ich totalnego unicestwienia i możliwe że opracowali taką zemstę. Może to tylko teoria spiskowa a może nie :) (temat takiej broni genetycznej można odnaleźć w necie).
Zmieszanie genetyczne narodów semickich z germańskimi z całą pewnością pokrzyżuje takie plany i uniemożliwi zaistnienie kolejnej teorii spiskowej.

Sowieci doszli do wniosku że najlepszym sposobem na likwidację wrogów w czasie pokoju jest "popełnienie przez nich samobójstwa" - dlatego przeciwnika usypiają wytworzonym w ich laboratoriach bezsmakowym i bezwonnym gazem a potem strzelają im w głowę z ich własnej broni (patrz. Gen. Petelicki)- lub wieszają na linie (patrz. A.Lepper) który jak się okazało w czasie śledztwa - wisząc na linie wytarł jeszcze wszystkie swoje odciski palców aby podejrzenie padło na innych a nie na niego samego. Jest tu pewna sprzeczność bo mordercy przesadzili i o tym szczególe zapomnieli.

Nieudany zamach na Skripala i jego córkę to niedokończona, przerawana w połowie z jakiś powodów akcja zamachu na niego. On nie miał prawa przeżyć tylko z jakiś powodów nie wszedł z córką do domu aby tam stracić przytomność po kontakcie z nowiczokiem i utracie przytomności a potem po zastrzeleniu córki miał "popełnić samobójstwo". Taki był prawdopodobnie plan.

Normalini ludzie myślą o dzieciach, domu, pracy a moskal myśli tylko o tym jak kogoś napaść i zabić a potem zabrać jego dobra a czasem i kraj (patrz Czeczenia, Ukraina, Gruzja)- a potem poprzez agentów wpływu rozpowszechniają propagandę że to wszystko to wyssane z palca teorie spiskowe.

Vote up!
7
Vote down!
-3

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1603464

Według prof. Wieczorkiewicza żydowskich uczestników rozmów było mniej - 30 - 40 %, ale oni nadawali ton. Ci żałośni solidarnościowcy (a było ich 5) byli tylko statystami (łącznie z Bolkiem). Bardzo ciekawą informację ujawnił nieodżałowany St. Ciosek - powiedział on, że w trakcie rozmów ujawniły się żydowskie "struktury poziome". Widzieliśmy fraternizację np. Kuronia z Kwaśniewskim, a Michnik z Urbanem kolegowali się już od lat 60 -tych. Dlatego układ wtedy powstały okazał się tak trwały. Nastąpiło historyczne pojednanie zwaśnionych frakcji PZPR - żydokomuny z chamokomuną i powrót znaczenia tow. pochodzenia żydowskiego do wpływów, jakie mieli przed 1968 r.

Vote up!
12
Vote down!
0

Leopold

#1603425

No dobrze niech będzie 40%, ale byli dominujący liderowo. Większość pozostałych nie miała nic do powiedzenia tym bardziej, że wielu z nich było tzw. szabesgojami. 

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1603430

Pisze Pan, ze PRL był nielegalny i traktując w tych kategoriach rzeczywistość, to na świecie jest bardzo duzo takich "nielegalnych" organizmów państwowych, z obecna Rosja na czele, jako kontynuatorka i spadkobierczyni ZSRR powstałego w wyniku zbrodniczej rewolucji bolszewickiej. A co z legalnością Republiki Francuskiej, która powstała po likwidacji elit królestwa francuskiego i Kościoła Katolickiego i która utorowała drogę do bolszewickiego komunizmu oraz do obecnego marksizmu kulturowego, z którego ofensywa zmagamy sie obecnie w Polsce. Idąc tym tokiem rozumowania doszlibyśmy do absurdu.           Wydarzenia związane z tzw.transformacja ustrojowa, były wynikiem zakończonej zwycięsko przez USA/Zachód zimnej wojny, po której zwycięzca ustanawiał nowy porządek w Europie, podobnie jak to czyniono po każdej większej wojnie, np. po wojnach napoleońskich był to Kongres Wiedeński z 1815 roku, po I WS był to Traktat Wersalski z 1919 roku, po II WS układy z Teheranu,Jałty i Konferencji Poczdamskiej. Fakty sa takie, ze do tego nowego porządku przygotowywały sie rządy ZSRR i demoludow z JAruzelskim, Kiszczakiem i ich wojskowi , późniejszej WSI, której większość zasobów i aktywów ludzkich przewerbowany na stronę CIA, Mossad, BND a cześć pozostało wierne Kremlowi. Nie możemy być naiwni i uważać IIIRP za byt suwerenny, których władze sa zależne od wyborców. Przeciez wybory w 2007 roku były prowadzone przez PO ze wsparciem finansowym Fundacji Batorego i Fundacji Adenauera oraz przy niejawnym wsparciu zależnych od CIA! BND i Mossadu przewerbowanych funkcjonariuszy WSI. POdobnie było w kampanii przed wyborami w 2015 roku, kiedy to uległy zmianie interesy USA i Izraela(CIA, Mossad), ale nastąpił rozdźwięk ich interesow z Niemcami/niemiecka UE i stad obserwujemy atak UE i totalnych w Polsce przeciw rzadowi PIS(ZP) a w USA "derp state" na D.Trumpa, z którego administracja rząd PIS ma tzw. Strategiczne partnerstwo.  pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1603452

  Witaj! Nasuwa się niewypowiadane głośno dotychczas pytanie, dlaczego do tej pory nie ścigało się prawnie Żydów, którzy jawnie kolaborowali z Niemcami i Sowietami. W wyniku tych niezaprzeczalnych aktów kolaboracji zginęło wielu Polaków w katowniach, ba również samych Żydów. W wielu przypadkach, sami byli również katami. Także liczne przypadki  denuncjacji, były wkalkulowanym dla nich 'interesem". Prawda historyczna, musi mocno wybrzmieć. Musimy o nią cały czas walczyć i obnażać próby zafałszowania oczywistych faktów. Pozdrawiam!

Vote up!
8
Vote down!
-2

ronin

#1603453

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny sponsorowany przez Gazprom.

Greenpeace sponsorują Niemcy.

Biedronia, Czarzastego wspiera Kreml.

Schetynę i resztki po Nowoczesnej wspiera Berlin.

 

A PIS i tak wygra te wybory.

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1603455

Przecież pakt Mołotow-Ribbentrop dalej aktualny.

A Polska dla kacapów i szwabów, zawsze była ością w ich gardłach, która  do tej pory mocno ich uwiera, co nie pozwoliło by nas skonsumowali.

Jeżeli na pierwszym miejscu Polski będzie Bóg i Król Jezus Chrystus, to inne sprawy Polskie też będą na pierwszym miejscu.

Bo kto pokona Boga i Króla Polski Jezusa Chrystusa, gdy swoją mocą osłania Polskę.

Ale na takie Boskie względy trzeba sobie zasłużyć, dając przykłady wierności i miłości do naszego Pana Jezusa Chrystusa. 

Vote up!
3
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1603465

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

I już pałują za samo wspomnienie o Bogu.

Bo oni nie uznają Jezusa Chrystusa za Syna Bożego.

Tak postępują wyznawcy zażydzonego PiS-u, faryzeusze i pała gdy ktoś wspomina o miłości do Boga Jezusa Chrystusa.

Teraz wiecie czemu zażydzony PiS nie chce uchwalić ustawy przeciw zabijaniu dzieci nie narodzonych.

Bo ta ustawa która teraz obowiązuje, pozwala tylnymi drzwiami  zabijać dzieci nienarodzone, a oni mówią jak judasze że mają czyste serca i czyste ręce.

Bo dla zażydzonego PiS-u słupki poparcia ważniejsze jak Prawo Boga.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1603472

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie zwycięży Kidawa-Błońska. Ponownie zwycięży głupota!

A wy, sprzedajni blogerzy będziecie nadal „zapier*alać za miskę ryżu”, jak mówił ówczesny doradca Donalda Tuska, aktualnie premier, Mateusz Morawiecki... albo polecicie na wojnę z Iranem w interesie Izraela.

Jak te PISmakery z TVPISinfo się co dzień golą bez zacinania to cud. Bo chyba nie używają luster!

Hańba Panowie! Ku chwale Prezesa i koryta!

https://wprawo.pl/2019/09/21/j-miedlar-zapieralajcie-niech-zwyciezy-glupota-wideo/

Vote up!
2
Vote down!
-4

Verita

#1603481

Ale jaja!

Brawo PIS!!!

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1603487

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pmrzyć - dbr rzcz.

Zlkwdjmy słżbę zdrw. Tk jk n m ksy chrych psów |

< hrf="https://www.ytb.cm/wtch?v=bjn_j8">https://www.ytb.cm/wtch?v=bjn_j8

30 lt mgdlnkwg kłd (&qt;my n rszmy ws, wy n rszc ns&qt;) mż jż wystrczy?

W rmch wybrczych knfrntcj dysktj dr Lcyn Klńsk (sttn n krkwskj lśc Knfdrcj).

https://www.ytb.cm/wtch?v=qQ86SqHD

Vote up!
1
Vote down!
-4

Verita

#1603489

Czy zwolennicy Konfy naprawdę nie widzą, że nawalając praktycznie wyłącznie w PiS realizują plan bardzo nam nieprzyjaznych sił?

Niechęć jest silniejsza od rozumu?

Vote up!
8
Vote down!
0
#1603491

Poniższy link też opisuje naszą "transformacyjną rzeczywistość: https://costerin.wordpress.com/2011/12/04/parol-opary-od-kbw-do-goldberga-czesc-2/

Vote up!
1
Vote down!
0

antyleming

#1603460

Tak jest i jest to wręcz sprawa fundamentalna, ponieważ społeczeństwa realizują swoje interesy, aspiracje i wizje w sposób zorganizowany w wielu bardzo różnych formach, dążąc do ich instytucjonalizacji. Problem zaczyna się wtedy, gdy posługujemy się bardzo nieostrymi definicjami albo interpretacjami tych zjawisk, często tworzonymi do celów marketingu politycznego, gdzie często mieszane są porządki i interesy - pewnie dlatego, że w dziedzinie marketingu politycznego panuje mania posługiwania się dezinformacją do bardzo różnych, często podłych celów.

Uznaję, a nawet przekonany jestem, że kompetentni ludzie przejmujący się zjawiskami politycznymi powinni traktować spiskowe teorie bardzo poważnie, ale i musi to być związane z bardzo dobrym zrozumieniem tego, co się dzieje i jak to jest grane. Jeśli damy się ponieść stereotypom, staniemy się mięsem armatnim dezinformacji, która z dziką satysfakcją obdziela prawdziwe,  bardzo pożyteczne interpretacje dziejów, podłym epitetem "spiskowej wizji dziejów".

Aby dobrze wykorzystać "spiskową teorię dziejów" należy te dzieje dobrze rozpoznać i rozumieć. Ułożyłem model takiej wizji na przykładzie polskiego rolnictwa i CAP (Common Agricultural Policy), ale jakieś licho to skasowało. Rzecz wyszła tak ciekawie, że postaram się to odtworzyć.

Vote up!
5
Vote down!
-1

michael

#1603467

W kwestii masonerii, żydostwa, aparatczyków PZPR, Okrągłego Stołu,  w swej książce "Europejskie Eldorado" napisałem tak, cytuję:

"Od wiosny 1988 roku nasilała się nowa fala strajków, której komuniści nie mogli w żaden sposób powstrzymać. Wówczas L. Wałęsa za namową cichej eminencji – B. Geremka, zaproponował rządowi negocjacje, na które władze przystały. Ze strony rządowej udział wzięli sekretarze KC PZPR tow. Józef Czyrek i  tow. Stanisław Ciosek, a ze strony „Solidarności” doradca Andrzej Wielowieyski – czołowy mason, „wtyczka” zachodniej masonerii w Związku „S”. Wałęsa, któremu zapachniał salonowy świat, marionetka w rękach doradców, wywodzących się z kręgów światowej, masońskiej oligarchii, był idealnym człowiekiem, którego posłuchają masy. Za jego pośrednictwem zachodnio-europejska masoneria przystąpiła do realizowania odwiecznego planu demontażu, a następnie uzależnienia Rzeczpospolitej od zachodnich masońskich ośrodków decyzyjnych ulokowanych we władzach Zachodu.

Ówczesny Minister Spraw Wewnętrznych – Czesław Kiszczak, niejednokrotnie spotykał się z Wałęsą przed Okrągłym Stołem, między innymi w Magdalence. W jednej z rozmów uczestniczył także T. Mazowiecki. Kiszczak zakomunikował Wałęsie, że niebawem upadnie rząd Messnera i będzie można przystąpić do pertraktacji przy Okrągłym Stole. Wtedy Wałęsa odstąpił od warunku postawionego przez KKW, że obrady Okrągłego Stołu mogą się odbyć po ponownym zalegalizowaniu NSZZ „Solidarność”.

Trójka „rozbijaczy”: Mazowiecki – Wałęsa – Geremek, kontynuując wrogą robotę, przystąpiła do utworzenia Komitetu Obywatelskiego, stanowiącego przeciwwagę dla KKW „S”. Zadaniem Komitetu było wyeliminowanie z listy do obrad Okrągłego Stołu tych związkowców, którzy swym postępowaniem wykazują dbałość o polskie interesy. Michnik, Geremek, Kuroń ustalili listę, zaś Wałęsa tylko ją parafował. Pominę tu skład dopuszczonych do obrad geszefciarzy, ale nadmienię, że 82 % uczestników stanowiło lobby żydowskie, mające powiązania z zachodnią żydomasomerią. Ówczesny I sekretarz KW PZPR w Gdańsku – Tadeusz Fiszbach policzył i dość odważnie stwierdził, że na 57 uczestników Okrągłego Stołu, aż 47 było Żydami[1]! Po tej wyliczance, partyjni notable odstawili Fiszbacha na boczny tor i nie brał już udziału w dalszej rozgrywce. Na dodatek tow. Fiszbach był zwolennikiem radykalnych zmian w PZPR, co nie było na rękę towarzyszom. Nawet towarzysz Stanisław Ciosek podczas obrad stwierdził: „Zauważa się tworzenie swoistego lobby żydowskiego, które żywo interesuje się pracami Okrągłego Stołu”[2].

Czyli można bez skrupułów użyć takiego oto stwierdzenia, iż 6 lutego 1989 roku w Pałacu Namiestnikowskim przy Okrągłym Stole „swoi” ze „swoimi” majstrowali przy rozkładaniu Państwa Polskiego.

          Ani w Magdalence, ani przy Okrągłym Stole,– wbrew pozorom – Lech Wałęsa nie był głównym rozgrywającym. Był za „cienki” dla cwanych geszefciarzy. Wcześniej przypisaną rolę „użytecznego durnia” wypełnił bardzo dobrze. I chwacit! – jak rzekłby moskiewski aparatczyk".
___________________

[1] Byłem marszałkiem..., M. Kozakiewicz, W-wa 1991, s. 131 za J.R. Nowak, op. cit. odc.15.

[2] Rozmowy z władzami PRL, Arcybiskup Dąbrowski, 1995 t. II s. 440.

 

Pozdrawiam,
Satyr

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1603473

ponieważ piszesz prawdę.

Bardzo możliwe, że prawda jest jeszcze bardziej skomplikowana, a nawet wiemy, że tak jest, ale w tym co napisałeś, nie mijasz się z prawdą. Bardzo możliwe, że jednak uważasz na to, co piszesz.

Takie paradoksiki, jak wyżej, to jednak nie zabawa, ponieważ bardzo wiele przeróżnych opowieści o "prawdziwym przebiegu zdarzeń", absolutnie zgodnych z faktami oraz trafnie odtwarzających ich wzajemne relacje, zbyt łatwo stają się dezinformacją, właśnie ze względu na pozorną zgodność faktów z przyłożoną do nich stereotypową interpretacją, która dobrze pasując do rzeczywistości, doskonale ją fałszuje.

To jest właśnie ta mętna woda, w której kłębią się tacy dranie, jak na przykład wymieniony jeszcze wyżej Andrzej Wielowieyski.

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

michael

#1603476

... ukazała się drukiem w kwietniu 2002 roku. A już w maju zostałem zatrzymany w areszcie na wniosek prokuratury, która postawiła mi zarzut szerzenia... antysemityzmu, ksenofobii, faszyzmu i nacjonalizmu (sic!). Po spędzeniu w nim 28 dni zostałem ponownie przesłuchany przez prokuratora, który nie potrafił sprecyzować zarzutów. Obroniłem się... przypisami w książce, które wskazywały źródło mojej wiedzy. Argumentowałem, że skoro prof. J. R. Nowakowi czy abp B. Dąbrowskiemu nie postawiono takich zarzutów, to z jakiej racji ja miałbym być oskarżony o antysemityzm, ksenofobię, faszyzm i nacjonalizm?

I co z tego, że wypuszczono mnie na wolność. Nie otrzymałem żadnego zadośćuczynienia za 28 dni aresztu, "zawaliłem" projekt z grantu, zwolniono mnie z pracy za n.n. W sumie "miałem w plecy" około 350 tys. PLN-ów. A działo się to za rządów SLD-PSL-UP. 

Pozdrawiam,
Satyr

Vote up!
5
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1603479

wymiaru sprawiedliwości, które bardzo przypominają Twoje  doświadczenie, bez względu na przyczyny tych kontaktów. To nadaje się na dziesiątki opowieści. Ale jest jena rozmowa z prokuratorem, który przesłuchując mnie w charakterze świadka powiedział coś, co utkwiło mi w głowie na zawsze. Cytat nieomal dokładny:

Pan prokurator mówi ...Rozmawiałem zupełnie niedawno z bardzo porządnym przedsiębiorcą z (...), który szczerze rozmawiał ze mną o swoich problemach w codziennym życiu przedsiębiorcy i po dziesięciu minutach tej rozmowy już mogłem mu postawić osiemnaście zarzutów.

Vote up!
4
Vote down!
-1

michael

#1603556

Coś nieprawdopodobnie wymownego! G.Schetyna oraz M.Morawiecki odwiedzili dzisiaj Świdnicę.

Wizytę szefa PO witały kompletne pustki, przy wizycie premiera Morawieckiego reakcja wręcz odwrotna. Można odnieść wrażenie, że przyjechała gwiazda Rocka albo Leo Messi.

Wymowne do bólu.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1603498

Cyt: Nie tylko winniśmy wzorować się na Żydach w kwestii ścigania ich hitlerowskich oprawców, ale też uczyć się współczesnego, nacjonalistycznego patriotyzmu".

Tego nam w polityce naszych rządzących brakuje.

Zaczynam wątpić w szczere intencje Konfederatów. Jedyne co u nich cenię, to szczerość. Aż do bólu. W ocenie PiS-u w wielu aspektach mijają się z rzeczywistością. Pragnąłbym, by zeszli na ziemię i przysposobili się do współpracy z PiS. Taki tandem dałby kopa polskiej polityce wewnętrznej i zagranicznej.

Vote up!
3
Vote down!
0

...

#1603514

1, cyt, : " Stworzono Solidarność a przecież Geremek sam nakazał na początku grudnia 1981 roku wprowadzenie Staniu Wojennego (...)"? Raczej powinien pan napisać: przejęto Pierwszą Solidarność, a ostatecznie ograno Polaków przy "Okrągłym Stole", który w 95 % reprezentowały pingwiny!

2. cyt. :  "Jeżeliby więc uznać żydo-komunizm za nielegalny i za zbrodnię przeciw ludzkości to należałoby od komunistów żądać odszkodowań za doznane krzywdy."

3. cyt. : " Winniśmy ścigać zbrodniarzy żydo-komunistycznych, którzy mordowali Polaków w latach 1944-1989 tak jak ścigają swoich hitlerowskich oprawców Żydzi: do końca i do "grobowej deski"!

Należałoby najpierw zdelegalizować PRL?

Mija 30 lat i żaden pokomunistyczny  rząd nie kiwnął palcem by ścigać i rozliczyć!

PS

Szanowny Panie Krzysztofie.

Czy Pan nie widzi jak koń chodzi 30 rok?

Zawsze po górkę a czasami w bok... od prawdy!

Pozdrawiam

 

Vote up!
2
Vote down!
0

casium

#1603571

"Czy Pan nie widzi jak koń chodzi 30 rok?

Zawsze po górkę a czasami w bok... od prawdy!"

 

Dobrze jest widzieć jak ten "koń" chodzi, ale byłoby jeszcze lepiej, gdyby się wiedziało, dlaczego tak chodzi!

Można np. zauważyć efekt działania siły Coriolisa polegający na odchylaniu się ciał poruszających się swobodnie po powierzchni Ziemi (np. cząsteczek wody lub powietrza) od nadanego im kierunku - na półkuli północnej ciała odchylają się w prawo, a na półkuli południowej w lewo, ale można nie wiedzieć dlaczego tak się dzieje?

Stąd tylko krok do wyciągania błędnych wniosków.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1603637