Dziś Dzień Kobiet! Rada Europy składa życzenia Europejkom...

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Unia Europejska choć sypie się jak sparciały worek nie dba o siebie ale dobro obywateli w warunkach wspaniałej liberalnej demokracji i jej "dzieci" - globalizacji i integracji, wciąż  jest jej najwyższym celem:

 

]]>http://niezalezna.pl/95014-dyskusja-o-szariacie-w-radzie-europy-szalenst...]]>

 

 

 

 

Zamiast komentarza do powyższego - kilka niepublikowanych memów czyli Marcowa Kronika Targowicka:  

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Jak tak patrzę na niektóre memy... Polityk bez jaj to jednak dużo mniej niż kobieta ! No i z takimi nerwowymi kastratami przychodzi nam walczyć.

Vote up!
14
Vote down!
0

#1534659

Nie wolno mylić Rady Europejskiej z Radą Europy. Życzenia od Rady Europejskiej byśmy utożsamiali z życzeniami od organizacji skupiającej głowy państw. Życzenia od Rady Europy to praktycznie tylko tyle co życzenia od genderstapo.

Pozdrawiam prawdziwe kobiety

miarka

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1534660

Vote up!
12
Vote down!
0
#1534675

wciąż ganz egal. I to się nie zmieni dopóki nazwy oraz cele obu instytucji są zbieżne.

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1534702

"Miarka - Rada Europy i Rada Europejska to dla 95% Europejczyków - wciąż ganz egal. I to się nie zmieni dopóki nazwy oraz cele obu instytucji są zbieżne."

A ja myślę, że sprawa jest poważniejsza jak zbieżność nazw i celów. Że przyczyną tego, iż te instytucje są praktycznie nierozróżnialne jest to, że Europejczycy nie mają wobec nich relacji uczuciowych, bo widzą iż one są im narzucane odgórnie, że one nie ich reprezentują. Że w praktyce reprezentują Komisję Europejską - uzurpatorski, komunistyczny rząd Unii Europejskiej wytypowany przez oligarchów europejskich reprezentyjących ponadnarodową grupę korporacji prywatnych - a ich cele już są rozbieżne z celami tych 95% Europejczyków.. 

Więcej: 95%Europejczyków może jeszcze nie widzi, ale z pewnością już dobrze w nich wyczuwa władze uzurpatorskie, pasożytnicze i okupacyjne. Władze uzurpujące sobie nawet władzę nadrzędną nad władzami państwowymi "demokratycznie wybranymi", choć same demokratycznie wybranymi, ani demokratycznie kontrolowanymi nie są.

Dziwna zbieżność z tymi 95%. Na tyle podobno agendy ONZ wdrażające syjonistyczno-globalistyczny program "zrównoważonego rozwoju" określają potrzebę "depopulacji" ludności świata, czyli faktycznego ludobójstwa.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
3
Vote down!
0
#1534708

... jest nagminne, ponieważ przy integracji RP z UE więcej się mówiło o korzyściach z niej wynikających, niż o "przemyśle o nazwie UE", tj. im więcej unii w Unii, tym lepiej dla... unijnych pasibrzuchów. Bo przecież owe korzyści dla RP nie były widzialne nawet przez lupę zegarmistrzowską. O tym pisałem i przestrzegałem już 2002 roku w swej książce pt. "Europejskie Eldorado" (wyd. I.).

A teraz kilka szczegółów odnośnie organizacji administracyjnych Unii Europejskiej.

Rada Unii Europejskiej - to główny organ decyzyjny UE. Przewodniczy jemu narodowa prezydencja (zmiana przewodniczącego odbywa się co pół roku). Głównym zadaniem Rady jest przyjmowanie wraz z Parlamentem UE aktów prawnych. W posiedzeniach tej Rady uczestniczą ministrowie z krajów członkowskich (po jednym z każdego kraju, - w zależności od opracowywanej  tematyki). Ponieważ tylko ta Rada podejmuje kluczowe decyzje legislacyjne, państwo sprawujące prezydencję kieruje bieżącymi działaniami Unii, ale nie ma stuprocentowej autonomii.

Rada Europejska - jest organem politycznym UE, a w skład jej wchodzą premierzy i głowy państw członkowskich. Jej członkowie spotykają się cztery razy do roku. Na tych spotkaniach, zwanymi również szczytami UE omawiane są główne problemy unijne, wyznaczane kierunki rozwoju i podpisywane są traktaty. Rada ta ma również uprawnienia do mianowania wysokiego przedstawiciela Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa. Wybiera także prezesa i zarząd Europejskiego Banku Centralnego. 

Rada Europy -  wbrew pozorom - nie jest instytucją unijną. Jest międzynarodową organizacją niezależną od Unii. Jej statutowym celem jest zajmowanie się ochroną praw człowieka, ochroną demokracji i współpracą państw członkowskich w dziedzinie kultury. Działa na podstawie przyjmowanych przez siebie konwencji. Do Rady należy 47 państw (w 1997 r. została z niej wykluczona Białoruś). Status obserwatora ma kilka krajów: Watykan, a także kilka nieeuropejskich krajów, takich jak: Japonia, Stany Zjednoczone, Izrael, Kanada i Meksyk.

To tyle w telegraficznym skrócie w sprawie tych trzech organizacji, których podobne nazwy rzeczywiście potrafią wprowadzić w błąd.

 

Serdeczności Contesso dla Ciebie i wszystkich zainteresownych tym tematem,

Satyr

Vote up!
6
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1534709

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1534718

Na dzień kobiet goździk na dzień chłopa flaszka - 

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1534666

czy to naturalny "sztafaż"?

Pzdr

Vote up!
8
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1534672

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1534782

Pała to dla ciebie za mało!

Vote up!
3
Vote down!
0

#1534787

Vote up!
14
Vote down!
0
#1534669