Przed 11 stycznia - G. Soros, USA, CIA i kilka reflesji o sytuacji w Polsce

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

W swoim tekście "Nowa geopolityka: nasze stosunki z Kremlem (1)" [1] napisałem m.in.:

"Polska - po Brexicie  - jest dziś tak naprawdę newralgicznym krajem UE, która może doprowadzić do zmiany kierunku rozwoju UE i eliminacji z niej dotychczasowych elit. To nie są małe i oddalone od centrum Węgry. Stąd też jest taki atak zniemczonej starej UE na nowe władze polskie, bowiem Polska buduje wokół krajów Grupy Wyszehradzkiej alternatywę politycznego oblicza UE. Po nominacji D. Trumpa kraje te (w tym Polska) zostaną znacznie wzmocnione, co bardzo nie podoba się dotychczasowym elitom UE a najbardziej Niemcom".

Jako pewien suplement do tego tekstu - który jest zapowiedzią tematu 2 części moich geopolitycznych rozważań, która dotyczyć będzie naszych stosunków z USA oraz ze względu na szybko zbliżający się 11 stycznia - pragnę naprędce podzielić się z Szanownymi Czytelnikami kilkoma niepogłębionymi refleksjami na temat obecnej sytuacji politycznej w Polsce.

Otóż chyba ktoś mało obyty politycznie i naiwny (delikatnie mówiąc) może sądzić, że afera taśmowa (podsłuchowa) u Sowy i tam jeszcze gdzieś to była "robota" jakichś kelnerów napuszczonych przez jakiegoś Falentę. To jest po prostu niemożliwe.

Więc kto mógłby być i pewnie był kreatorem tejże afery?

Moim zdaniem w momencie zakończenia w 2013 roku tzw. resetu USA z Rosją dla USA rządy PO-PSL, które ten reset aprobowały, stały się już niepotrzebne a nawet przeszkadzające w nowej sytuacji skonfliktowania z Rosją. Trzeba więc było zrobić wszystko, aby zmienić władze w Polsce, zmienić na proamerykańskie i w sumie antyrosyjskie.

I wedle mnie cała ta afera podsłuchowa była wykreowana właśnie przez służby USA (CIA) i odniosła zamierzony skutek, bo PiS i A. Duda wygrali wybory. A przy okazji wszyscy Polacy dowiedzieli się jak antypolskie i antypaństwowe były rządy PO-PSL, dla których Polska była "dojonym" przez nich  "teoretycznym państwem", gdzie jest tylko "chuj, dupa i kamieni kupa".  Ponadto dodatkowym pozytywnym skutkiem było pozbycie się z Polski wielkiego sprusaczonego szkodnika i psuja D. Tuska, który uciekł pod skrzydła krajanki A. Merkel.

Wybory w USA wygrał D. Trump, co rozwścieczyło lewacko-demoliberalne światowe elity a najbardziej chyba żydowskiego grandziarza (jak to określa S. Michalkiewicz) G. Sorosa i oczywiście - jak wspomniałem - Niemców i samej kanclerzyny. Podobnie zresztą jak rozwścieczyły tych lewaków i G. Sorosa raz Niemców wybory w Polsce i wygrana A. Dudy i PiS-u (ZP). A jak mocna to była wściekłość widzieliśmy przez cały rok po zachowaniach totalnej opozycji spod znaku .N, PO, KOD i częściowo PSL.

Po wyborach w USA (pomimo rozpaczliwych działań G. Sorosa i spółki) D. Trump uzyskał akceptację elektorów i już 20 stycznia zostanie prezydentem USA. Jednak do tego czasu panuje w USA jakby bezkrólewie. Stąd właśnie do owego 20 stycznia elity lewacko-demoliberalne, nasi totalni zdrajcy, G. Soros, Niemcy (w tym BND oraz niemieckie media w Niemczech i w Polsce)) i spółka chcieli doprowadzić do zamachu stanu w Polsce [2], aby D. Trumpa postawić przed faktem dokonanym.

Na szczęście próba się nie udała, ale PiS zapewne o niej wiedział... bo skąd od razu były przygotowane przenosiny obrad do Sali Kolumnowej i "wymuszenie" przez marszałka sejmu na totalno-radykalnej opozycji rozpoczęcia przygotowanego wcześniej scenariusza destrukcji państwa i działań zmierzających do zamachu stanu? Musieli mieć to przygotowane wcześniej, a więc jakieś służby musiały też o tym wiedzieć i sądzę, że też raczej - oprócz polskich - przede wszystkim CIA.

G. Soros co jakiś czas robi sobie odprawy swoich żołnierzy z całego świata (co pięć, sześć lat), ale sytuacja stała się poważna bo zamach stanu w Polsce się nie udał więc żydowski finansowo-polityczny grandziarz G. Soros wpadł w złowieszczą panikę i w trybie pilnym wezwał sobie na przełomie roku R. Petru do siebie. Co ustalili? Nie wiem, ale musieli coś ustalić, stąd CIA "odpaliła" aferę Petru i Kijowskiego (KOD to też G. Soros ze Smolarami i Michnikiem).

Reasumując. Wydaje się, że obecnie CIA jest jakby w konflikcie z D. Trumpem, ale ja w to nie wierzę, bo byliby samobójcami, więc chyba CIA znów zainterweniowała w Polsce i pokazała Polakom jak śmieszna, płytka, hipokrytyczna i antypolska jest obecnie totalna opozycja w postaci .N, KOD czy części PO oraz części PSL. Być może dzięki temu uda się zapobiec kolejnemu zamachowi stanu w Polsce planowanemu przez grandziarza, polskich zdrajców i elity lewacko-demoliberalne na 11 styczna 2017 roku. I jeżeli dotrwamy - jako Polska - do 20 stycznia i zaprzysiężenia D. Trumpa na prezydenta USA to PIS może liczyć na długie rządy, tym bardziej, iż naprawdę dla Polaków zrobił więcej niż wszystkie rządy od 1989 roku i Polacy naprawdę to widzą. a różnica intelektualna oraz osobowościowa obecnych kadr rządzących Polską jest wprost nieporównywalna do imbecylskich i prymitywnych kadr totalnej opozycji.

I jeszcze to przyśpieszenie wejścia do Polski wojsk amerykańskich z ciężkim sprzętem bojowym...

G. Soros oczywiście w swoim starczym umyśle lamentuje, że odradza się na świecie faszyzm i ludzie odwracają się od totalitarnych lewackich idei i tychże elit oraz unicestwiają tym samym chore zamierzenia  zbudowania przez nich czegoś na kształt NWO i Jednego Rządu Światowego. Musimy się więc na pewno spodziewać, że będzie próbował jeszcze raz w Polsce, być może właśnie 11 stycznia dokonać przewrotu. Mam mam nadzieję, że mu i lewackim międzynarodowym elitom oraz naszym totalniackim targowickim zdrajcom się to nie uda. Liczę tu na mądrość Polaków, polskie władze, polskie i też nam sojusznicze służby specjalne i na wykazaną śmieszność, i intelektualną oraz osobowościową pustkę radykalnej opozycji, ale trzeba naprawdę uważać, bo oni są zdolni do wszystkiego, nawet do przelania polskiej krwi.

Pozdrawiam

[1] ]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/2017/01/nowa-geopolityka-nasze-stosunki-z.html]]>

[2] ]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/2016/12/grudniowa-proba-totalniakow-dokonania.html]]>

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Ciamajdan ,czy CIAmajdan :-) ? Szczerze mówiąc to ta druga opcja wcale nie wydaje się aż tak absurdalna . Bo patrząc na to co stało się w Turcji ,to ... skuteczność działań i sukcesy w polityce międzynarodowej odchodzącej administracji USA są "powalające" . W Polsce jesteśmy mocno wyczuleni na podstępne ,zakulisowe działania Moskwy i SŁUSZNIE ,bo to jest bezsprzeczne zagrożenie ,ale także trzeba mieć świadomość ,że Moskwa nie ma na to monopolu . Suwerenne państwo powinno roztropnie postępować także z "seniorpartnerami" :-). A tzw. "społeczność" ,czy "międzynarodówka" wywiadowcza to często ludzie prze/werbowani/cwelowani na wszystkie możliwe strony ,a od kogo taki POseł .N odbiera polecenia ,to bez Johny Walkera nie rozbierosz :-) .

Vote up!
3
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1529938

tego tatałajstwa jak najdalej ,niezależnie z jakiego kierunku pochodzą . Strasznie siarką zalatuje i czy to służą czwartemu królowi ,czy sześciu królom nieważne . Walczą między sobą więc siłą rzeczy stosuje te same metody. I czy to KGB/GRU przysyła doradców wojskowych do Ameryki Łacińskiej by robić tam rewolucję komunistyczną ,albo czy CIA wysyła Stingery dla Mudżahedinów ,którzy zostawieni później samopas odwdzięczają się "wycieczką" na WTC wsio ryba . Ostatnio ta osławiona wojna z ISIS wygląda następująco : szkolone są oddziały umiarkowanej opozycji ,które to po otrzymaniu broni nie chcą walczyć o Wolność i Demokrację ,tylko przechodzą na stronę czarnego sztandaru z arabskimi robaczkami . Co nawet jest zrozumiałe ,bo w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia ,to motywacja religijna wychodzi na pierwszy plan .

W świecie służb ,czy polityki "NIE MA PRZYJACIÓŁ SĄ TYLKO INTERESY "

Vote up!
3
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1529946

problem bezpieczeństwa (przed Rosją goszczenia wojsk NATO czyt. USA ) JAK NAJBARDZIEJ RZECZYWISTY .
Z drugiej strony projekt Jedwabny Szlak ver. 2.0 z ChRL .
Może okazać się ,ze między tymi sprawami zachodzi relacja XOR (Exclusive-OR) .
I bądź tu mądry i wyważ racje ...

Vote up!
3
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1529967

Prawdziwa opozycja Trumpa to calkiem skrajna prawica. Roznica jest w modelu ideologicznym. Trump proponuje powrot do starego panstwowego modelu spoleczno-gospodarczego a dotychczas rzadzacy preferowali model globalny bo w takim modelu finansisci (glownie zydowscy) widzieli najwieksze korzysci dla siebie. Nie wazne kto co gdzie produkuje dopoki finanse (i ostateczne prawo wlasnosci gospodarki) sa w naszych rekach. Nic w tym lewicy czy lewactwa. To juz Trump jest bardziej lewicowy bo walczy o produkcyjne miejsca pracy w USA.

Czasami iskra zapalajaca Swiat moze przyjsc z najmniej spodziewanego kierunku ale to tylko iskra, caly material wybuchowu juz zgromadzony. Ale Europa to jeszcze nie beczka prochu, dosc daleko do tego. Polska jest zbyt slaba aby naprawde miec zasadniczy wplyw na zmiany i moc skorzystac poza zupelnie przypadkowymi kawalkami fruwajacego mieska.

pozdrawiam,

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Vik

#1530018

to na służby ,niezależnie skąd pochodzą trzeba patrzeć jak na trochę droższych drani niż tych z piosenki Starszych Panów pt. "Tanie Dranie" http://fretka83.wrzuta.pl/audio/9jKQrWxoBDH/kabaret_starszych_panow_-_tanie_dranie :-) . A te złudzenia o Dobrym Wujku Samie ,to chyba już czas między bajki włożyć . Ostatnio zdaje się Biden powiedział do Trumpa grow-up ,co także my powinniśmy do siebie przyjąć :-)

Vote up!
0
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1530039

W polityce nie ma sentymentów, są tylko interesy i na tym powinniśmy bazować. Dziś są władze, które choć chcą o te polskie interesy dbać. Nie mamy innej alternatywy, bo co? - PO, .N, Kukiz, PSL, lewica? Koszmar nie do pomyslenia.

Natomiast gdzieś usłyszałem na youtube (nie pamiętam kto to powiedział, bo często oglądam różne filmy, naprawdę ciekawe) bardzo ciekawą wypowiedź. Otóż w przypadku kiedy jest monarchia to istnieje ciągłość władzy dziedziczonej, która zapewnia kontynuację państwa. Gdy jest tylko tzw. demokracja to co cztery lata możemy mieć do czynienia ze zmianą rządów a więc z nową ekipą. Wtedy następuje zerwanie ciągłości państwa a tak naprawdę rolę monarchów dziedzicznych przejmują służby specjalne tą ciągłość p[aństwa zapewniające. I ot wszystko. Dlatego tak ważne jest analizowanie poczynań tych służb.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1530050