Dlaczego plujecie na Polskę a stąd nie wyjeżdżacie?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Minęła kampania wyborcza, w której znów pojawiły się antypolskie plewy i to zarówno u polityków totalnej opozycji, jak i wszelkiej maści celebrytów, reżyserów, aktorów, pisarzy, próżnych intelektualistów, naukowców i innych z obszarów społeczno-politycznego funkcjonowania państwa. A najbardziej wyrazistymi plewami są targowickie plewa zdradzające naszą Ojczyznę na arenie międzynarodowej a szczególnie w Unii Europejskiej oraz te, które gardzą Polską i Polakami, gardzą nami wszystkimi.

Cały czas, coraz bardziej mam po prostu już dość tych wszystkich, dla których Polska to nienormalność! Mam dość tych wszystkich, którzy nie szanują moich przodków, mojej wiary, mojej historii, mojej tradycji, mojego języka, mojej Polski.

Oglądając i słuchając ich popisów w czasie kampanii wyborczej, ale w sumie od 30 lat, mam serdecznie dość widoku tych ich roześmianych gęb przypominających mi szpetne świńskie mordy nawiedzone przez złego ducha hipokryzji, kłamstwa, morderstwa, zła, konsumpcjonizmu, relatywizmu, warcholstwa, emocjonalnej pustki, mitomaństwa, postmodernizmu, globalizmu, syjo-komuno-lewactwa i... wprost szaleństwa... Chwilami miałbym ochotę po prostu najzwyczajniej w świecie odczuć satysfakcję z ostatecznego ich polityczno-społecznego upadku, chciałbym z tego powodu widzieć ich cierpienie i strach w ich oczach...

I tak naprawdę mam jedne wielkie zastrzeżenie do rządów PiS-u (ZP) ostatnich 4 lat, które mogę ująć w pytaniu: Dlaczego PiS nie wprowadził programu CELA+? Co prawda były jakieś komisje sejmowe, ale tak naprawdę nic z nich nie wynikało. Dlaczego pozwolono "chodzić po wolności" twórcom i beneficjentom wszystkich afer PO-PSL, a były ich setki a nawet tysiące. I co? Ano nic, oprócz wyroku dla małżeństwa P za Aferę Amber Gold, choć chyba wszyscy wiemy, że byli oni tylko klasycznym "słupem". Nic nowego też nie dowiedzieliśmy się o przyczynach tragedii smoleńskiej, nie poznaliśmy też tekstu Aneksu do Raportu z Likwidacji WSI - co w tym Aneksie takiego jest, że wszyscy się go boją?

PiS ponownie wygrał wybory i bardzo dobrze, choć będzie trudniej rządzić przy braku większości w Senacie, ale i to jest do pokonania, bo znów będziemy mieli nasze rządy. Mam też nadzieję (choć coraz mniejszą), że jednak program CELA + choć ruszy z miejsca.

Patrząc jednak na tę naszą beznadziejną i zdradliwą oraz miałką intelektualnie opozycję czuję zawsze wściekłość, która na szczęście bardzo szybko przeradza się w smutek, politowanie i współczucie dla nich... Wiem, że są tak przesyceni małością zła, iż tylko wielkość dobra może ich zmienić. Zawsze jest na to czas, w każdej chwili, każdego dnia... Muszą tego jednak chcieć, choć intencjonalnie wykazać się wolą wyznania wyrządzonych przez nich krzywd i ich naprawienia...

A jak tego nie chcą, jak im się nie podoba polskość i moja Ojczyzna, jak jej nienawidzą to... niech stąd wyp.... ! Dla nich nie ma miejsca na polskiej, naszej ziemi! Jeżeli tak uwielbiają babrać się w fecesach to niech sobie szukają swojego chlewu gdzie indziej a nie budują go w Polsce.

Ileż to już razy co niektórzy "znani" przeciwnicy PiS deklarowali, że gdy obejmie on władzę w Polsce to z niej wyjadą... Wskażcie mi choć jednego takiego emigranta politycznego! Nie ma, bo oni dobrze wiedzą, że poza Polską byliby nikim a tutaj mogą bezpiecznie czuć się jakimiś autorytetami, ludźmi opininośnymi i opiniotwórczymi. Oczywiście w tym swoim antypisizmie są infantylni i po prostu śmiesznie głupi a to narasta w miarę jak tracą swoje wpływy. Ta ich frustracja jeszcze zwiększa ich nienawiść do Polaków i Polski.

Dla tych ludzi nie ma miejsca w Polsce i dobrze by było, aby jednak wyemigrowali z tego zaściankowego, ksenofobicznego, katolickiego i "totalitarnego" państwa gdzieś na zachód lub wschód Europy.

Proszę więc i błagam...

Może wśród Niemców, Francuzów, Hiszpanów, Brytyjczyków, Holendrów, Szwedów, Włochów, Rosjan, Żydów i innych będzie wam lepiej... Wszak tam już nie będziecie musieli znosić tych znienawidzonych Polaków, tej chorej dla was Polski! Tam wam będzie dobrze, będziecie kochani, każdy was przyjmie zapewne z wielką ochotą... Wasza nienawiść do Polaków zamieni się w miłość do Niemców, Francuzów, Żydów i innych... Będziecie w końcu szczęśliwi a my - Polacy może kiedyś wam wybaczymy... Może...

A na tej emigracji zobaczycie jak wygląda ten wasz wyśniony świat, świat bez przemocy i faszystowskiego populizmu, świat spokoju i bez rozlewu krwi na ulicach, świat naprawdę demokratyczny i wolny... No i życzę sobie abyście pojechali do Niemiec, Hiszpanii, Holandii czy innych spokojnych krajów. Życzę wam spotkania z multi-kulturą i islamistami wieczorową porą w miejscach niedostępnych dla rodzimej społeczności. Życzę wam widoków rodem ze Stanu Wojennego, gdzie wojsko i policja jest niemal zawsze na ulicach miast europejskich. Życzę wam abyście wreszcie zobaczyli na czym polega europejska samorządność, tolerancjonizm i pluralizm.

A jak już to wszystko zobaczycie na własne oczy i będziecie chcieli jak najszybciej wrócić do Polski, to tylko na kolanach prosząc nas o wybaczenie.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:14)

Komentarze

Otóż na Polskę plują nie Polacy, tylko ci, którzy chcą w niej pozostać ( jako zdobywcy!), gdy Polacy z niej ( co się nigdy nie stanie!) wyjadą, wymrą, etc. Widać to jak na dłoni- zmienili taktykę z wojennej, na obrzydzanie i rugowanie.Wiele już zła się stało, mają sporo osiągnięć w tej materii.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1607026

- CELA + nie wypaliła ponieważ "polskie Sądy" wypuszczały nawet gangi morderców za kaucją i nie ma sposobu aby ich powsadzać bo ubeckie sądy juz oficjalnie walczą nie tylko z polskim Rządem ale z Polską i Polskim Narodem (rewolucja i ucinanie łbów nadzwyczajnej kaście w takim przypadku zdało egzamin w wielu krajach)- ja tam do niczego nie namawiam, tylko stwierdzam fakty historyczne.

Ich stosunek a właściwie nienawiść do Polski wywodzi się stąd że przez dziesiątki lat te komunistyczne świnie i kanalie były z nadania moskwy właścicielami naszej Ojczyzny i nie mogą teraz się pogodzić z naszą niepodległością.

Dla mnie to czywiste jak słońce na niebie w samo południe.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1607088

Ma rację Cejrowski: "wszystkich won" i to się odnosi przede wszystkim do kasty sędzioweskiej.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1607117

"Może wśród Niemców, Francuzów, Hiszpanów, Brytyjczyków, Holendrów, Szwedów, Włochów, Rosjan, Żydów i innych będzie wam lepiej..."

Przecież ci ostatni, a przynajmniej jeden z nich dotuje całą tą gangrenę intelektualną.

Dopisano: Tak po chwili naszła mnie refleksja, takie teoretyczne rozważania, że te kanalie wyjechałyby na pewno, gdyby Ruch Narodowy zwyciężył w wyborach.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1607090

Wyjaśnię na przykładzie. Ludzie raczej nie plują na Polską tylko się wkurwiają na traktowanie ich. A co ich wkurwia? A np. to, że wybrali sobie prezydenta, który już jako piąty z kolei, miał być gites-tenteges a tu taka siurpryza:

Marszałkiem-seniorem będzie nie wybitny wolnościowiec, pan Janusz Korwin-Mikke, który wiele razy (1964, 1968, 1982 ...) był więziony za walkę - za wolność dla Polaków - tylko żydowinka-PZPR-ówka, która w latach 1972–1981 należała do zbrodniczej PZPR i pisała peany na temat tego zbrodniarza z NKWD, "Wiesława" Gomółki który w latach 1943–1948 wymordował więcej żołnierzy podziemia niż wymordowali jego kuple w latach '50. Zresztą Józefa Franczaka "Lalusia" też zamordował ten bandzior sowiecki "Wiesław" w 1963 roku i jeszcze kazał mu odrąbać głowę. Wyjątkowa kanalia antyludzka i antypolska z niego była i jego to i PZPR wychwalała ta PZPR-ówka Katarasińska.
Była to komunistyczna kanalia, bolszewicki agent (od małego) jakich mało a jego ustawkę! z 1956 roku z Chruszczowem Józef Mackiewicz ocenia jako dzieło nie mniejsze niż słynny leninowski TRUST z lat '20. Było to genialne oszustwo którym spacyfikowano naród polski do tego stopnia, że w 1956 faktycznie pokochał komunistów. Czytajcie najwybitniejszego pisarza politycznego Józefa Mackiewicza.
W 1956 była to genialna ustawka komunistów którą szczerze poparł naród polski.
„Prawicowy” prezydent Duda wybrał dla Polaków na marszałka seniora PZPR-ówkę z prawdziwie prawicowym emploi:
- Głos Robotniczy
- PZPR
- Gazeta Wyborcza
- Unia Demokratyczna
- Unia Wolności
- Platforma Obywatelska
 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

panMarek

#1607091

"Marszałkiem-seniorem będzie nie wybitny wolnościowiec, pan Janusz Korwin-Mikke," Nie jest wybitny i nie wolnościowiec. Czego nie dotknął to spartolił albo nie dokończył. Z reszta się zgadzam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1607128

   Witam! Nie wyjadą, bo po prostu to miernoty. Co Oni mogliby robić za granicą konstruktywnego? To pokoleniowe wychowanie-"nam się należy, bo my spadkobiercy kolaborantów zjadania okruchów ze stołów", bo Polskę traktują obecnie, jako łup. Bo za granicą za takie zachowania dostaliby pałą, albo co gorsza, ktoś potraktowałby ich ołowiem. Oni się chowają za tarczą Polskiej demokracji, bo w ich przekonaniu w demokracji Polskiej nie obowiązuje kodeks karny, bo sądy bezkarne. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1607100

I własnie o to mam największe pretensje do A. Dudy... przerwał reformę sądów swoim wetem... a i tak to nic nie pomogło, bo dalej nami szantażują brakiem praworzadności. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1607119

Totalna gangrena z lewicą i resztą marksistowskiego pomiotu znalazła sposób na wygranie wyborów prezydenckich.

Obawiam się, mimo, iż do PAD mam wiele zastrzeżeń, że ostracyzm polski może te wybory wygrać, niestety. Mimo wielu pretensji do obecnie urzędującego Prezydenta, będę na niego głosował, jeśli będzie tym kandydatem, jaki dotychczas był wystawiany przez anty lewacką formację. Nie będę głosował na kandydatów z Konfederacji, by nie okazało się, że już w pierwszej turze lewaki ze zboczeńcami zdobędą wyraźną przewagę. Na kandydatów na RP z Konfederacji jeszcze nie nadszedł ten czas. Tym bardziej nie dla JKM, ten dla mnie jest spalony.

Po prostu, nie stać nas na drugiego szoguna.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1607122

O JKM piszę od dawna. Nie mam do niego krzty zaufania. Czego się dotknął to umierało śmiercią naturalną. Dla mnie to jest jakiś a'la TW, choć mogę się mylić i mam nadzieję, że się mylę. Ale jeżeli nie to i tak zrobił bardzo wiele dla prawej strony naszej polityki. 

I też zagłosuję na Dudę. 
Pozdraiwma

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1607142

No własnie. JKM nie jest żadnym nawet a'la TW tylko Mossad się na niego uwziął, bo jako jeden z pierwszych prawidłowo odczytał i ocenił magdalenkowy spisek. Nawet w ostatniej kampanii w TVP wyciągali jedno słowa wypowiedziane przed 10 - 20 laty aby go ośmieszyć. Co prawda już mało kto się łapie na "hitlera", "bicie kobiet" ale próbowali.

JKM wykształcił całe dwa pokolenia wolnościowców. To Wielki i Prawy Człowiek.

Pokłony

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1607205

Tylko tyle? Nie chce mi się wyliczać, nie żeby gaffe a istotnych zaniechań w sferze prezydenckiej. O ludziach otaczających prezydenta nie wspomnę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1607131

Chyba nie chcesz powiedzieć, że z tego powodu będziesz głosował na Kidawkę...?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1607133

Rozumiem ze mnie podpuszczasz. Jestem konserwatysta. Kapitalistyczny wyzyskiwacz :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1607158

Ni i co z tego? Przynajmniej jest choć trochę nasz a reszta będzie przeciwko nam i to naprawdę będzie walka na śmierć i życie. 

Pzdr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1607143

   Witaj! Ta decyzja chyba nie była samodzielna. To "coś" mniemam, pojawiło się chyba w ostatniej chwili i przeważyło decyzję. Ja mam większe pretensje o nie zdegradowanie tych dwojga "szpionów", bo na tych pomnikach zmutowano padalców komuny. Będą chyba igrzyska w senacie, ale walec pojedzie dalej. Mafia Układu jedzie na oparach finansowych, bo się już nie da. A na wybory prezydenckie przybiegnie koń bez jeżdzca, bo jeżdziec wie, że musiałby wegetować w sejfie. Moim zdaniem obecnie, najważniejsze media, bo odbierze sie kundlom spluwaczki manipulacyjne. Trochę za słabo przypilnowaliśmy wyborów. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1607137

Jeszcze raz aktyw PiS-u wbrew J. Kaczyńskiemu myślał, że mogą osiągnąć nawet większość konstytucyjną. To nauczka na przyszłość. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1607144

Nie ulegaj podszeptom tym, którzy chcą za wszelką cenę nie dopuścić porozumienia PiS z Konfederacją, przynajmniej z tą częścią, reprezentującą Ruch Narodowy.

RN oprócz tego, co w swym opracowaniu ukazałeś ma wiele innych pretensji do PiS. I bynajmniej nie ma nic w tym złego. Niedoróbek jest więcej, niż tylko te, przywołane przez Ciebie. RN nie jest totalną opozycją, jest ruchem prawdziwie patriotycznym, pro polskim.

Od dawna apeluję o opamiętanie się i zgodę w imię dobra Polski. Napastliwość skierowana na RN wypływa ze środowisk wrogich Polsce, od kretów i złogów kontrolowanych przez oficerów prowadzących. Takie jest moje zdanie i póki co, nie zmienię go.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1607120

Pisałem niedawno, żeby narodowcy się odkleili od JKM, ale obawiam się, że ma ich w garści poprzez dotacje.

Pzdr

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1607145

Doskonały tekst Krzysztofie. Wielki SZACUN.

ANI kroku w tył!  Niech sp........ją te antypolskie ścierwa. Kiedyś była kara banicji na takie łajno. Szkoda, że dziś już się tego nie praktykuje. Albo dyby i kije na gołą d.......e.  O ile spokojniej byłoby w Naszej Pięknej Ojczyźnie bez tego wstrętnego badziewia, tego obrzydliwego polactwa.

ANI KROKU W TYŁ! 

https://niepoprawni.pl/blog/poeta/smiertelne-zagrozenie-ani-kroku-w-tyl

https://niepoprawni.pl/blog/1644/ojczyzna-maria-konopnicka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1607130

...ale czy na tym ma polegać dysputa na NP? Na wzajemnym głaskaniu lub opluwaniu? Może wreszcie Niepoprawni zaczną merytorycznie i z konkretnymi działaniami, propozycjami walki z lewactwem? Bo na dziś to czytam tylko kwilenia i biadolenia.

Podobał mi się zwrot @krzystofjaw o przyłożeniu z liścia. Ja bym tego liścia zwinął w pięść. No ale to tylko ja, taka mała mrówka.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1607135

Dziękuję za przychylność. Zawsze to miłe :)

Ja bym był za banicją, choćby na Madagaskar albo do lasów Amazonii i ludów kanibalistycznych. To by było coś:). A to łajno antypolskie niestety jest przenoszone na potomków. Zostali przywiezieni na tankach sowieckich i dziś się panoszą. I dlatego tak mi brakuje programu CELA+. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1607138

Krzysztofie, by ta CELA + stała się "ciałem?

Ja wciąż uważam, że Polska ma wsparcie  z Góry. Gdyby tak nie było Polski dawno by nie było. A jak będzie ?

Zobaczymy :

https://niepoprawni.pl/blog/poeta/jak-drzewo

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1607140

Szanowny Panie Krzysztofie!

Zawsze cenilam Panski glos i panskie artykuly.

Tym razem mam mieszane uczucia.

Ja mialam cicha nadzieje, ze po wyborach sytuacja polityczna troche sie uspokoi.

Mysle, ze wiekszosc Polakow (tez patriotow) pragnie spokoju. Ja osobiscie nie moge juz sluchac tej goebelsowskiej TV - i tu mysle nie tylko o TVN-ie, mysle takze o TVP.. Gdy zaczeto mowic o wyborach prezydenckich troche sie zalamalam. Dajcie ludziom choc pol roku odetchnac.

I wlasnie zmierzam tu do panskiego artykulu - jest on dzisiaj bardzo naladowany negatywnymi uczuciami, poparty przeklenstwami. Czuje sie niekomfortowo ( modne polskie  slowo  8-)  )

Ja mieszkam za granica i chce pana zapewnic, ze zycie.ktore ja tu prowadze nie ma wiele wspolnego z panskim opisem. Jest przesadzony. Z pewnoscia posypie sie na mnie grad minusow, bo  mam odwage napisac cos innego. niz wiekszosc na tym forum mysli. Nadal chodze wieczorami na spacer, byc moze jestem ostrozniejsza po zamachach w innych miejscach czy w innych krajach, ale zycie moje nie zmienilo sie tak, jak niektorzy to z przesada opisuja. Ja mam tez uczniow z Syrii i Afryki. Niemcy wybraly gorszy niz Polska  sposob radzenia sobie z nizem demograficznym. Wiemy, ze to nie jest milosc blizniego.

Wyraz "Multi-Kulti" nabiera w waszym  pojmowaniu  strasznego znaczenia. "Multi-Kulti oznacza tez cos pieknego - od innych kultur uczymy sie innej muzyki,  folkloru, potraw i tak samo inni ucza sie od nas  polskiej kuchni czy tez polskiego spojrzenia na problemy we wspolczesnej Europie.

Ja bylam ostatnio na weselu i bylam zachwycona jak dobrze mlodzi ludzie sie rozumieli, i nikt nikomu nie rozbil nosa. Szanowali sie nawzajem  i razem ze soba bawili. W wiekszosci byli to Polacy i Niemcy, ponadto Kurdowie, Turcy, Chinka,  dwoje Bosniakow,Zyd,Palestynka,Francuzka, Wloch,Rosjanin, Peruwianka i gosc z Kolumbii.

Mnie tez nie podobaja sie ludzie pokroju Schetyny,  Tez zastanawiam sie jak dlugo mozna tak klamac.

Wyrzucilby Pan tylko politykow ?czy tez dziennikarzy? czy tez moze wszystkich ich wyborcow? Bo jezeli tak - to widze to troche krytycznie. Jaszcze mniej ludzi w kraju? Czyz nie lepiej edukowac w normalny, nie tak nachalny sposob jak TVP.?

Nasze krytyczne stanowisko w stosunku do obcokrajowcow mozna probowac wytlumaczyc, ale chyba nie mozna byc z niego dumnym. Bylismy kiedys katolickim, wspolczujacym narodem......

Zycze nam wszystkim spokojnej i dobrze rozwijajacej sie Polski. Dobrymi wynikami gospodarczymi mozna im wszystkim zamknac buzie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Gosia

#1607141

Mieszkając w Polsce mogą Jej bardziej szkodzić.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1607164