Czyżby plagiat blogera Tezeusza?

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Blog

Jak widać na portalu tym coraz więcej plagiatów się pojawia, seryjnym plagiatorem jest Husky, plagiatorem jest wyszukujący wszystkim plagiaty Humpty Dumpty, Mind service/Zawiedzony, przyznaje się, że jest wielonickowcem, Teraz plagiatorem okazuje się również bloger Tezeusz

Porównajmy dwa teksty

https://www.defence24.pl/media-wiecej-t-72-zostanie-w-kraju-wroca-do-linii-komentarz

i

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/wycofane-czolgi-t-72-wracaja-do-sluzby-polska-wydaje-na-zbrojenia

 

Pytanie, czy Tezeusz to Jakub Palowski, czy tylko plagiator?

A trolle, no cóż:

Zanim wybrzmiał poranny chorał
Chłop trolla pługiem zaorał.

Więc niech wyją.

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.8 (głosów:13)

Komentarze

zdanie, jakie zamieściłeś, nie jest twojego autorstwa, a ty usiłujesz na innych rzucać podejrzenie? A fe!

Złodziej krzyczy łapać złodzieja?

Chyba nie zasnę, tak mnie ubawiłeś. ;)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1604198

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ty od dawna jakikolwiek plagiat starasz mi się udowodnić i za każdym razem się zaorujesz i swoją głupotą wykazujesz. Jakoś z tego powodu, że kolejny raz zaorany nie będziesz mógł spać mnie nie martwi, może przemyślisz sprawę i rano obudzisz się choć o gram mądrzejszy. A ja spać będę spokojnie, wiedząc, bo czy zaoranymi trollami należy się martwić.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-11
#1604200

Antypolski debil Zawisza Niebieski z antypolskiego NEon24.pl juz się ujawnił. Na portalu antyścierwo NEon 24.pl administruje nim pod kierownictwem niejakiego Ruszczyńskiego - agentura sowiecka.

Tutaj sra gdzie popadnie sowieckie ścierwo !!

Bojkot tego ruska ! nie czytamy jego antypolskich bzdur dajemy minusy ścierwu. Niech stąd wyper.....

A służby już go rozpracowały ?

 

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/977942,rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/980004,kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1604216

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

tak jak uczono na kursach dla politruków, co wiadomo z literatury, gdy pada niewygodne pytanie obrzucić pytającego obelgami, nazwać wrogiem ludu pracującego miast i wsi. ewentualnie wzorem ZOMO pałować. Tutaj wielu absolwentów takich kursów.

Oczywiście wszelkie portale polskie należy nazwać "ruskimi", każdego polskiego patriotę "żydem". Nie tobie ustalać kto jest Polakiem, bo o tym wiedzy nie masz. Zadałem proste pytanie, twój tekst to plagiat, czy też nie. Odpowiedzi brak, są bluzgi, więc mam podstawę przypuszczać iż jest to plagiat.

Czy teraz rozumiesz, dlaczewgo polskie portale pozbywają się takich jak Hamptuś, ty, Mind service?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-10
#1604226

#1604227

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1604239

Rozumiem że się nie lubicie, ale ZN zarzucił Ci plagiat mając do tego wszelkie podstawy. Twój artykuł i artykuł z defence24 są w 80%-90% podobne. Zdania różnią się tylko kosmetycznie, tak jakby były celowo zmienione. Rozumiem że się nie lubicie, ale zamiast nerwowo i agresywnie reagować (na granicy naruszenia regulaminu) mógłbyś merytorycznie odnieść się do zarzutu? Plagiatorstwo to nic chwalebnego. To zwykłe przestępstwo, polegające na kradzieży tekstów.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1604292

NIE JEST PLAGIATEM - patriotyczna (zaciekawiająca Polaków) poMocna popularyzacja problematyki techniczno wojskowej - w oparciu o czytelną informację (podają media)...czytający - czy tający ? ...czytają - czy tają - w krecim (?) celu...

Wartościowe skupienie i właściwe opracowanie zagadnień obronno gospodarczych z cennym autorskim  rozwinięcjiem pomysłów racjonalizatorskich, służących społecznej popularyzacji i patrotycznemu inspirowaniu Czytelników do gospodarnego traktowania polskiego mienia wojskowego rodziMego...

Wojsko, ma rodziny Podatników Polski sumiennie pracujących, aby Polska mogła wzbogacać gospodarkę, która musi mieć efektywne siły zbrojne, aby wysiłki gospodarcze mogły mieć bezpieczny sens...

Antypolskie KRETY POdkopujące fundamenty bezpieczeństwa społecznego w Polsce, często się kamuflują, aplikując na siebie kolorowe tynki, prezentują się jako

KRETynki płci wszelakich...

Pozdrawiam J. K.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1604295

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

tylko pisać samemu, a nie plagiatować cudze teksty. Ja w trosce o naszych żołnierzy piszę, że nie wolno ich wsadzać do czołgów których myśl technologiczna powstała na przełomie lat 1960/1970, bo jedynym tego skutkiem będą matki i żony swych chłopców opłakujące. Jeśli nie jeździmy fiatami 125, a to myśl technologiczna z tego samego okresu tak i nie należy remontować złomu czołgowego. Czy można być większym zdrającą ojczyzny niż posłać naszych żołnierzy na pewną śmierć wyposażając ich w sprzęt archaiczny?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8
#1604299

Mniemanologu niebieski, Jesteś mniemanologiem, mniemanologii stosowanej - do oszukiwania...

czy tylko mniemanologiem (?) - "kretem" stosowanym do oszuKiwania Polaków - fundamentów i fundatorów polskich usprawnień "światowych" technologii - >"Czajek" zaprojektowanych, zaczajonych totalnie nietechnologicznych realizacji...

Mankamenty konstrukcji tkwią w szczegółach, które trzeba rozsądnie, konstruktywnie przekonstruować, z umiejętmą wyobraźnią techniczną - nie obrażającą fundaMentalnych praw (materialnych) i prawdopodobieństwa antypolskich dyWersji... "samorządowych eksploataTorów" kapitałów Polaków.

Pozdrawiam J. K.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1604305

Zastanawiające jest, że im większy muł, tym większy "ekszpert". ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1604310