J. Międlar zatrzymany w UK - Lewacko-komunistyczny, demoliberalny totalitaryzm!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat

Informację powziąłem od szefowej portalu Blogmedia24.pl - Maryli [1], która wskazała na jej źródło w postaci portalu dzienniknarodowy.pl [2].

Uznałem, że wskazanym jest nagłośnienie tej informacji a jako, że mogę jako bloger uczynić to na moim blogu, więc to czynię przedstawiając w całości jej treść:

-------------

"PILNE! Jacek Międlar zatrzymany na lotnisku London Stansted. Jest przesłuchiwany".Opublikowano: 25 lutego 2017 10:55:30

""Zgodnie z informacjami, które uzyskaliśmy od red. Piotra Szlachtowicza ze współpracującego z "Dziennikiem Narodowym" portalu polonijnego "Nowy Polski Show" (thenowypolskishow.co.uk), podążający na jutrzejsze obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych w Slough pod Londynem Jacek Międlar został zatrzymany przez służby graniczne i policję na lotnisku Stansted w Wielkiej Brytanii. Policja brytyjska ma zarzucać Międlarowi ... chęć wygłoszenia przemówienia "nawołującego do nienawiści" podczas demonstracji Britain First, na która został zaproszony dzisiaj.

J. Międlar, który obecnie pracuje dla tygodnika "Polska Niepodległa" ma reprezentować go na obchodach, które po raz drugi z rzędu organizują oddziały "PN". Oprócz niego gośćmi imprezy mają być również Tadeusz Płużański i Leszek Żebrowski. Żebrowski dopiero co został ofiarą nagonki przeprowadzonej przeciwko niemu w Norwegii. W jej wyniku tamtejsze katolickie parafie otrzymały zakaz organizowania "ekstremistycznych spotkań politycznych".

PILNE! Jacek Międlar zatrzymany na lotnisku London Stansted. Jest przesłuchiwany

Kampanię nienawiści w Wielkiej Brytanii skierowana przeciwko Żebrowskiemu i Międlarowi rozpętały m.in. portal "antyfaszystowski" Hope Not Hate, Antifa i komunistyczne stowarzyszenie Radical Socialists. Od organizatorów obchodów w Slough, których zasadniczym elementem jest Bieg Tropem Wilczym dowiedzieliśmy się iż organizująca Bieg Fundacja "Wolność i Demokracja" wydała oświadczenie pod wpływem .... komunistów z Radical Socialists oraz "Gazety Wyborczej"! Do tej sprawy powrócimy po weekendzie.

]]>Oświadczenie Fundacji "Wolność i Demokracja" ]]>

Red. Szlachtowicz udał się do służb imigracyjnych wspierać Międlara. Naczelny thenowypolskishow.co.uk pracował kiedyś na lotnisku i zna procedury i nie daje się łatwo zbyć.

Nie wiemy jeszcze, czy na miejsce udało się dotrzeć Leszkowi Żebrowskiemu i Tadeuszowi Płużańskiemu. O losie całej trójki będziemy informować na bieżąco, gdy dowiemy się czegoś więcej. Do Wielkiej Brytanii dolatuje również Krzysztof Dzierżanowski z redakcji "Dziennika Narodowego".

"Dziennik Narodowy" jest jednym z patronów medialnych obchodów ku czci Wyklętych w Slough

UWAGA! Kolejne informacje na ten temat:

]]>Podejrzewam, że Brytyjczycy cofną Międlara do Polski. To samo może stać się z Żebrowskim]]> [2]

------------------------------------------------

Takie właśnie są skutki lewacko-demoliberalnej "politpoprawności" lansowanej przez komunistyczne elity UE z odurzonego LSD i marihuaną, zdegenerowanego pokolenia '68. Oskarżają oni o mowę nienawiści innych, choć to właśnie oni są w niej mistrzami. Totalitaryzm komunistyczny zawsze jest taki sam, niezależnie czy jest to komunizm wojenny, czy komunizm w sferze ducha, mentalności, wychowania, kultury, propagandy, kształtowania odpowiedniego myślenia. Ten "nowy etap" totalitarnego komunizmu kulturowego opartego na ideach Szkoły Frankfurckiej i komunisty A. Gramsciego jest jeszcze gorszą jego formą niż komunizm wojenny, bowiem niszczy całe narody, niszczy ich fundament istnienia, niszczy wolność we wszystkich jej obszarach... a my narzekaliśmy na cenzurę w czasach komunizmu wojennego :)

[1] ]]>http://www.blogmedia24.pl/node/77035]]>

[2] ]]>http://www.dzienniknarodowy.pl/5725/pilne-jacek-miedlar-zatrzymany-na-lotnisku-london-/]]>

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

-

byłoby cenne  cały tekst Pana wpisu natychmiast dostarczyć w przekładzie
do wiadomości Nigela FARAGE, UKIP Email: mail@ukip.org

Sprawa p r z e m o c y w stosunku do Osoby tak ideowej jak ks. Jacek Międlar -
jest  skandalem, celowym wybrykiem  obliczonym na reakcje typu "provokations"

Dzięki za wpis, - ale największe PODZIEKOWANIA za  Walkę Księdzu Jackowi
i Jego Współpracownikom !
   CH W P

Vote up!
11
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1533784

Tytuł:

"Jacek Międlar zatrzymany za kontakty z proputinowską Britain First"

Już sam tytuł mówi bardzo wiele. Oto ruski szpion Jacek Międlar został zatrzymany! A po cóż Jacek Międlar tam pojechał? Miał wygłosić mowę na sobotnim wiecu Britain First w Telford koło Birningham. Wiec był zapowiadany jako protest przeciwko "domniemanemu" problemowi molestowania dzieci przez członków lokalnej mniejszości muzułmańskiej i ukrywania tego przez lokalne władze.

Oczywiście lokalnym władzom to się nie podobało i na wnisek lokalnej konserwatywnej polityk Jacek Międlar został aresztowany!

Niezalezna.pl wytłuszczonym drukiem przekazuje wiadomość o powiązaniach Britain First z Rosjanami.

Przypomnę, że Britain First jest tą organizacją, która organizuje Patrole Chrześcijańskie w miejscowościach i dzielnicach zamieszkałych przez muzułmanów w W. Britanii.

Vote up!
6
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1533804

Więc są różne wersje, ale podtrzymuję tę, którą ja przedstawiłem.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1533810

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika J23 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

neokonserwatywnym (w rozumieniu amerykańskim)....

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1533900

Towarzysz Sakiewicz autorytatywnie (?), (nie sądzę, że samodzielnie) ustalił granicę "prawicy laickiej", kompletnie nie zdając sobie sprawy, że  w istocie to oksymoron...Na prawo od nich są już tylko oszołomy. W TVP dba o linię czystości ideologicznej Młody "Lew" Wildstein. W każdym razie tak to widzę.

Vote up!
0
Vote down!
0

marekwu

#1533922

Wolność słowa w Europie nie dotyczy polskich księży.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1533817

Ale mam też sugestię:

Ksiądz Jacek powinien jak najszybciej zrobić nagranie video swego przesłania na jutrzejsze obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych w Slough pod Londynem. I przekazać organizatorom, aby zostało tam pokazane.

A organizatorzy powinni złożyć skargę w Wielkiej Brytanii, do ombudsmana (?) - rzecznika praw obywatelskich - na bezprawne zatrzymanie polskiego obywatela na lotnisku i bezzasadne niewpuszczenie go do GB.

Nie mniej - zdarzenie pokazuje rzeczywistą postawę Brytyjczyków wobec urojonych "niebezpieczeństw" oraz permanentne lekceważenie prawdziwych zagrożeń.

Pozdrawiam,

Vote up!
8
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1533818

Ks. Jacek Międlar to dobry, odważny i uczciwy człowiek. Dla takich nie ma miejsca we współczesnym zdegenerowanym świecie. Tu obowiązuje poprawność ideologiczna, polityczna i kulturalna określona przez lewackie i liberalne środowiska, które budują specjalny "raj " na ziemi oczywiście pod hasłem "demokracji ", "wolności".

Vote up!
3
Vote down!
0
#1533848

Vote up!
1
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1533850

Tą relacje Jacka Międlara  powinniśmy  rozpowszechniac  wszędzie, gdzie  to jest tylko możliwe! Pragnę  zwrócić  tu  uwagę na  słowa  samego Jacka Międlara, że  agenci, ktorzy  w trakcie  zatrzymania  byli STRONĄ  DECYDUJĄCĄ, to nie kto inny,  jak wspólczesna odmiana  szowinistycznego, syjonistycznego "KGB" - czyli Jewish Special Branch - Ich "specjalność", to zwalczanie każdego Narodowca niezależnie  od tego z jakiej narodowości pochodzi  z wyjatkiem oczywiście  tzw. "narodu wybranego".

KIEDY WRESZCIE POLACY  ZROZUMIEJĄ, ŻE  SYJONIZM, TO  NAJGROŹNIEJSZY  SZOWINIZM  NASZYCH CZASÓW

Vote up!
2
Vote down!
0

zbzukowski

#1533857

Po wysłuchaniu Jacka Międlara wiem z jakich źródeł czerpała niezależna.pl. A tak swoją drogą to nie mażadnej różnicy między islamem i judaizmem. Czas najwyższy zdać sobie z tego sprawę. Dlatego wojnie arabów z żydami należy przyglądać się z daleka i na spokojnie. Najlepiej jak wyrżną się nawzajem.

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1533885

Tak naprawdę przecież Żydzi (raczej Sefardyjscy) i Arabowie to Semici :))

Talmud jest tak samo nienawistnie antychrześciajński jak Koran. Opisałem częściowo te podobieństwa w notce: http://krzysztofjaw.blogspot.com/2017/02/klatwa-pedofilia-kobiety-katolicyzm.html (też na niepoprawnych). Oczywiście w obu religiach też nie je się wieprzowiny, ale jest też wiele innych podobieństw, ale to na inną notkę.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1533896

Lewacko-komunistyczny, demoliberalny totalitaryzm

A nie brakuje tu słowa - tak się jakoś zastanawiam, żydowski?

A to  - jak to mniej więcej widzę  - z dwóch przyczyn.

a) Politycznej poprawności raczej nie wymyslili znudzeni religią goje :))

b) Władze GB mają - moim zdaniem - gdzieś kto co powie o komunistach, demoliberalizmie, czy "Żołnierzach wykletych", mało tego: może im się spodobać walka z komunizmem w latach 40-ch, bo oni też wtedy rzekomo "walczyli", więc to podkresla ich szlachetność , trafnośc wyboru, demokratyczność:))))

Jedyne co może ich poruszyc, to to co Międlar mógł powiedzieć o działaniach nacji ży-skiej (to własciwie to porusza od dawien dawna) lub o mułmanach albo tzw homoseksach (te dwa to od jakichś pewnie 20,  30-u , 40-u lat), ale w tym miejscu trzeba podkreslic, to nie mu-nie czy pe-ały (chyba mogę użyć słowa, które publicznie użyła posłanka SLD pani Błochowiak nie tak dawno, bo chyba w 2004 r.?) są prekursorami i najbardziej prominentnymi orędownikami politycznej poprawności....

 

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1533897

którą ktoś tu załączył

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1533904