Robiący błędy PiS jest ratowany przez "artystów" z N i PO

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Ostatnie dni to kilka wpadek PiS. Smutne to że są one spowodowane na własne życzenie. Pierwsza to słynne nominacje. Oczywiście na społeczeństwie sam fakt obsadzania stanowisk swoimi nie robi wielkiego wrażenia, to smutna codzienność partii politycznych. Oburza jednak ostentacja polityków PiS, Po co to? Czemu to ma służyć?

Druga wpadka to sprawa ustawy aborcyjnej. Przecież oczywistym było że wywoła to ogromne napięcia. Zawsze wywoływało....Były dwa OCZYWISTE wyjścia z tej sytuacji. Albo procedować dalej oba projekty obywatelskie, albo odrzucenie ich obu. Dopiero wtedy byłby sens pisania nowej ustawy w senacie. 

Nie wiem po co PiSowi nakręcanie spirali napięć i mobilizowanie środowisk wrogich sobie? Nie starczyło nauczki z lat 2005-2007? Nie starcza przykład PO, która też po kolei nakręcała przeciw sobie różne środowiska? 

Co za bałwan to wymyślił????!!!!

Jedyny ratunek dla PiS to istnienie takich partii na Nowoczesna i PO. 

Posłanka Nowoczesnej krzycząca ze sceny protestu przeciw zaostrzeniu ustawy aborcyjnej o dyktaturze kobiet-widok bezcenny. Pokazuje to jednoznacznie że Nowoczesna to zbiór ludzi specyficznych intelektualnie....

PO z kolei, ustami Schetyny obiecuje objęcie programem 500+ każdego dziecka w Polsce. Jest to oczywisty i jasny przykład wiary tej partii w gospodarcze pomysły PiS. Schetyna już wie że sytuacja gospodarcza po wyborach będzie świetna. Jednoznacznie odrzuca katastroficzne wizje różnych Balcerowiczów...

Na głupocie opozycji długo się jednak nie da jechać. PiS jeszcze wszystko może odwrócić. Bałwanów którzy go pchają do klęski-odsunąć. Takie błędy to poziom przedszkola. Jak można samemu sobie robić takie problemy i tak podawać tlen opozycji?Lewacy już chcą robić referendum aborcyjne....Kto wpadł na pomysł by ich pompować medialnie?!!

Poproszę nazwisko lub nazwiska owego bałwana.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:14)

Komentarze

Niestety na kretynizm nie ma rady.  Tak jak kazda partia wczesniej PiS sam sie wykopie na zielona trawe. Pytanie tylko kto skorzysta na tym wykopie.

 

pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Vik

#1521090

-Co z odbieraniem majątku zagrabionego przez komunistów po wojnie, a przez postępowców w ostatnich 25 latach? Przecież z tego, co przeciekło do wiadomości publicznej, np. choćby ze „spisku kelnerów”, wynika, że wiele osób z t.zw. pierwszych stron gazet powinno już dawno zeznawać, w kajdankach i pod strażą, przed naprawdę niezawisłym sądem. A nic takiego się nie kroi. -UE, którą tak chcą reformować Szydło, Duda czy Kaczyński, jest anty-cywilizacją. A te marionetki, „nasz rząd”, zarzekają się, że „wartości europejskich trzeba bronić, ale należy reformować”. Powtarzam: Czym to się różni od dawnego: „Socjalizm TAK, wypaczenia nie”?? Czy ich wszystkich, tych niby-rządzących, wcześniej tak dobrano?? -„Plan socjalizmu” rozrasta się a jakże, z przerzutami. Super- vice-premier w jednej ręce dzierży ster „Rozwoju”, w drugiej – ster „Finansów”. Wśród „listy życzeń” Morawiecki bredzi coś o elektrowniach jądrowych a min. obrony, A. Macierewicz, wspominał parę razy, iż energetyka jądrowa potrzebna jest też „nam”, bo za nią kroczy broń jądrowa. Ponieważ to jakiś humanista z wykształcenia, a polityk z zawodu, dodam w języku dlań zrozumiałym, że podobieństwo między reaktorem jądrowym a bombą jądrową jest takie, jak między rolmopsem a Rolls-Royce’m. Zastanawiam się czy to aby napewno wpadki...czy nie celowe i zaplanowane działanie. Tyle już razy oszukano łatwowiernych Polaków ...dlaczego tym razem miałoby być inaczej?

 

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18817&Itemid=119

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1521102

Po szczycie NATO i ŚDM które zorganizowały władze perfekcyjnie i co społeczeństwo odebrało jako sukces rządu (wzrosty w sondażach) "zupa się wylała" i błędy się posypały.

1. Pierwszy to idiotyczne odwołanie Kurskiego, dwa dni po tym jak powszechnie Go chwalono za przekaz ŚDM w TVP. Coż, można powiedzieć: to rekord świata głupoty w wykonaniu "frakcji" Sakiewicza & Co. Miałka argumentacja, przeprowadzenie kretyńskie. .

2. Drugi popełnił Macierewicz wchodząc w spór z częścią środowisk kombatanckich w sprawie Apelu Poległych do którego włączono frazę smoleńską. Gdyby było udowodnione, ze w Smoleńsku był zamach - to w porządku. Ale udowodnione nie zostało więc niepotrzebne było upieranie się szefa MON w tej sprawie. Powstańcy byli żołnierzami, walczyli i ginęli na wojnie. Przysługują im ordery i odznaczenia wojenne (VMilit). Katastrofa w Smoleńsku wydarzyła się w czasch pokoju,. Łatwo mięc było opozycji eksponować tę różnicę. Uważam,,że zamach miał miejsce (raczej "swoi" niż Rosjanie), ale jeśli jest to tylko domniemanie, to trzeba było się powstrzymać od demonstracji 

3. Trzeci też AM - mianowanie Misiewicza do SSP. Szef MON na prawo mieć swego człowieka w PGZbroj. W Radzie Nad. lub Zarzadzie, choćby dlatego, że szwindli wccześniej była tam masa  Szkoda że nie dopilnowano formalności i zmieniano procedury wtedy jak wybuchła afera. Trochę sztuczna, to prawda.

4. Jakieś śmieszne pieniądze miał Misiewicz dostawać, pisano że 2 tys. Powinno się przyjąć ustawę która zakazywałaby pobieranie jakichkolwiek pieniędzy członkom rządu, lub wysokim urzędnikom, jeśli wchodzą do Rad i Zarządów "z automatu" reprezentując Skarb Pańsytwa lub nadzorcę instucjonalnego, w tym wypadku MON. Zaraz skończyłoby się w obozie rzadowym ślinienie się (jak pies Pawłowa) na dźwięk słowa "miejsce w Radzie czy Zarządzie SSP". Zaszczyt pracy dla RP ma im wystarczyć. A jak nie wystarcza to WON!

5. Odznaczenie Misiewicza - jak najbardziej popieram. Należała się choćby za obezwładnienie planów budowy struktury niby-NATOwskiej dla WSIoków. 

A więc niby z 5 spraw 3 błędy (nr 1 -3).

5. Kolejny. Szersza sprawa nominacji do Zarządów SSP i związanej z tym dymisji Jackiewicza. Proszę zestawić wystąpienie "audytowe" Jackiewicza z narracją w tej sprawie od końca siepnia. Taż to wręcz porównanie tego co Jackiewicz krytykował z tym co "nieoficjalnie część polityków PiSu" puszczała do mediów..Zgoda szereg nominacji niedobrych (np. do PKP mianowano TW potwierdzonego przez IPN), ale robienie z tego wielkiego halo to bezsens. Należało Jackiewoicza zwyczajnie odwołać (zakończył przygotowania do likwidacji MSkarbu), a złych nominantów odwołać za kilka tygodni. Zrobiono jednak aferę, wezwano CBA - kontrole w SSP. Absurdalne załatwienie sprawy.

6. "Rekonstrukcja rządu". To gol do własnej bramki liczony podwójnie. Najpierw zapowiedziano rekonstrukcję (obok sprawy Jackiewicza), potem przez 10 dni bębniły o tym wszystkie stacje TV i "życzliwa" prasa. A potem właściwie kosmetyka. Awans Morawieckiego, dymisja Szałamachy. Znów przegrzano sprawę. Skoro zmiana struktury pionu gospodarczego rządu była konieczna to trzeba było to zrobić "z marszu" bez tego medialnego kłapania. Przez 10 dni dziennikarze i politycy prześcigali się w typowaniu kto zostanie odtrzelony. Gdyby tego słuchać to wydawałoby się że są wszyscy do wywalenia. Nawet w TV Republika typowano. Ciekawe kto wymyślił ten zupełny bezsensowny spektakl. Wśród politycznych bookmacherów rekord pobił mój faworyt, poseł Suski, który w Radio Zet wymamlał, "byłbym rad gdyby premierem był Kaczyński". Trudno się Suskiemu dziwić, że bełkoty tego typu wypuszcza, jego deficyty intelektualne są powszechnie znane. I gada te bzdury dwa dni po opublikowaniu wywiadu Brudzińsiego "wSieci" w którym ten powiedział, ze zmiany na stanowisku premiera nie bedzie. Brawo liderzy PiSu za jednolity przekaz medialny. Suskiemu należy się nagroda, a więc nadajemy mu pseudonim "Wazelina.".Pozdrawiamy pana posła Suskiego ps. Wazelina.

Szałamach dowołany, a stan budżetu bardzo dobry, co potwierdza nie tylko MF ale i NBP. Trochę to "kulawo" wygląda.

6. Sprawa aborcji. Tu i tak byłby wrzask, ale był plan aby oba projekty Liberalizujący i "Stopa ABorcji" przyjąć do dalszego procedowania. Był to plan bardzo dobry, bo zamknąły gęby PEurop i aborcjonistkom. Oczywiście projekt proaborcyjny padłby w 2 czytaniu, a wszedłby złagodzony projekt drugi (z zakazem aborcji eugenicznej). Taki był plan, ale nie wyszło, część posłów PiSu zagłosowała za odrzuceniem pierwszego. Prezes głosował za przyjęciem obu. No i mamy spektakl, wyjątkowo wstrętny i kłamliwy, że PiS chce kobiety wręcz prześladować. 

Cóż, wystarczy. Drobniejsze sprawy pomijam - np. judo w Sejmie.

Powyższe dokonania partii rządzącej dokładnie przykryły sprawę handlu nieruchomościami w W-wie i rolę HGW w tym procederze, postępującą kompromitację Rzeplońskiego i kumpli (ujawnione maile i wywiad Warchoła Trybunalskiego w GWnie), sukces rządu w Bratysławie w sprawie "uchodźców", sukces rządu w Brukseli (Szyszko i ustalenia paryskie ze szczytu klimatycznego), niezłą sytuację gospodarczą - spadek bezrobocia i dobry stan budżetu, a przede wszystkim powolną destrukcję PO i trochę szybszą KODu. 

Albo więc obóz rządowy zostanie zdyscyplinowany twardą ręko Kaczyńskiego, albo chaotyczny przekaz będzie podmywał rząd i jego pozycję. 

Na koniec panu posłowi Suskiemu (ps. Wazelina) do sztambucha. Wczoraj, gdy robiłem zakupy w sklepie osiedlowym, sprzedawczyni mnie pyta "Słyszał Pan, podobno Szydło mają wyrzucić i Kaczor przyjdzie. Mówił mi kuzyn, że forsy "w rządzie" nie ma i pewnie on zabierze 500+. Pani premier Kopacz też to mówiła. Czy to prawda?". Tak drogi pośle Suski (ps. Wazelina) wygląda obraz polityki krajowej w oczach ludu. Szydło jest lubiana bo "dała", a o Kaczorze tyle złych rzeczy mówią. Byłbym bardzo rad, abyś pan rzadziej używał wazeliny, a więcej, jeśli to możliwe, rozumu. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Traczew

#1521104

Pełna zgoda

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1521110

w sadarzach po nosie,malo tego sa to bledy,ktore juz przerabiali i dalej ta sama droga maniaka ida na zaglade.Caly MSZ jest wcaiz w rekach postkomuny, Waszczykowski juz dawno powinien byc odwolany za nieudolnosc i sabotarz ( Komisja Wenecka)Okazuje sie ze ambasadorzy z plemion koczujacych sa nietyklani.Za PISu mamy dzialacza solidarnosciowegon jako wieznia politycznego miernika niewinnie skazanego na 10miesiecy wiezienia,za to przestepcy jak wykazal audyt sa dalej nie pocziagnieci do odpowiedzialnosci, mozna by tak wymawiac jeszcze wiele rzeczy.

Co do zamachu smolenskiego to chyba tylko leming i czlowiek ograniczony ma watpliwosci ze to nie byla katastrofa tylko sprawnie przeprowadzony zamach stanu wraz z likwidacja elity polskiej.
Jakich jeszcze udowodnien panie Traczew pan potrzebuje, pan se w gume leci czy co przeciez wiadomo ze kacapy nie oddadza wraku ,a w zasadzie tego co kiedys nim bylo i ze opinia swiatowa juz przyjela wygodna dla nich wersje rosyjska, ktora moze zostanie zmieniona po 100latach.Wystraczajaco mamy dowodow i wynikow badan ekspertow o swiatowej renomie oraz obraz matactw mnipulowania ,wprowadzania dezinformacji falszowania dokumentow i dowodow oraz zamiatania pod dywan calej sprawy smolenskiej przez PObolszewicki uklad ze juz wiecej dowodow w normalnie dzialajacym panstwie juz nie potrzeba.
Ci co polecieli do Smolenska polegli, bo panie Traczew nie wiem czy pan nie zauwazyl wciaz trwa wojna rozpoczeta 17 wrzesnia 1939roku,tyle ze nie ma tankow na ulicy,ale agentura dziala sprawnie niepokornych spotyka samobojca, a gospodarka polska jest drenowana.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1521126

co do Smoleńska nie mam. Kwestia otwarta - "kto". Ale wątpliwości mieli kombatanci i o tym właśnie pisałem w p. 2. Przecież nie o Smoleńsku. A także o tym jak opluto (opozycja) AM przy tej okazji i jakiej używała argumentacji, Poza tym. Kombatanci, a zwłaszcza Powstańcy Warszawscy mają poczucie o wyjątkowości swej ofiary. Uznaję to w całej pełni! Była to ofiara wyjątkowa. To Czcigodni Weterani dożywający swych dni. Z nimi należy postępować bardzo delikatnie bo na to ze wszech miar zasłużyli. I WTEDY i później, kiedy komuna ich prześladowała i niszczyła. Napisałem więc tylko to, czy było sensowne podejmować dyskusję o frazie smoleńskiej w Apelu Poległych w sytuacji kiedy część Powstańców wyrażała swoje wątpliwości. Jakoś to zostało załatwione, dzięki Bogu, ale powstało niemało medialnego szumu. Niepotrzebnie., 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1521156

Wiele miesięcy temu, na NP postawiono tezę, że problem aborcji to mina celowo podlozona pod rząd PiS. Nie wiem, czy PiS mógł uniknąc pulapki; głosując przeciwko projektowi naraziłbuy się innym środowiskom.

Jestem przeciwko aborcji, jednakże upadek tego rządu spowoduje, że aborcje będa odbywać się znacznie częściej, może nawet na życzenie.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1521105

że jak prawicy "idzie" to zaraz pojawia się problem aborcyjny, zakazu handlu w niedzielę i religii na maturze. Coś w tym jest, Zdenerwowało mnie publicznie ogłoszone stanowisko KonfEpiskop w sprawie aborcji w końca marca tego roku. Że popierają społeczną akcję przeciw aborcji, zbieranie podpisów itd. Akurat jak wchodził w życie program 500+ czym była żywotnie zainteresowana masa ludzi KEpis wydała to oświadczenie. Nie można było poczekać tygodnia lub dwóch? Nie, walnięto właśnie wówczas. Trochę to przykryło sprawę 500+, ale nieskutecznie bo oczekiwania były ogromne. Szkoda że hierarchowie nie występowali z podobnymi deklaracjami wobec rządów Tuska i Kopacz. Jakoś nie było determinacji. Ale zgadzali się na np. na usunięcie krzyża z Krakowskiego Przedmkeścia. bo "pewnie płemieł tak płosił". Jak  widać hipokryci znajdą się wszędzie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1521109

szczeblach kosciola ktor tam sie dostala dzieki wspieraniu z zewnatrz za stanowisko i za haki sa posluszni UKLADOWI,to widac golym okiem ,"po czynach ich poznacie"

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1521137

Jestem przeciwko aborcji, jednakże upadek tego rządu spowoduje, że aborcje będa odbywać się znacznie częściej, może nawet na życzenie.

Tak zapewne by się stało

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1521111

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jesteś za a nawet przeciw. Zdecyduj się w końcu. Jesteś za czy przeciw? Innej możliwości nie ma. Wszelki próby spekulacji w tym temacie to piekło..ale prawdziwe piekło. PiS też nie ma wyboru

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1521117

Jestem za ratunkiem jak największej ilości dzieci. Upadek PiS, rządy partii lewicowej lub jakiejkolwiek nowoczesnej przywrócą aborcję na życzenie. Czy to nie jest jasne?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1521119

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1521121

Dzięki brakowi kompromisu Marek Jurek wysadził rząd PiS. Skutki sa takie, żę uniemożliwiono działalnośc wychowawcza  "za życiem" w szkolach i placówkach na te 8 lat. Za to zrobiła sie przychylna atmosfera dla gender, ta chora ideologia weszła już do niektórych przedszkoli i weszlaby do szkól, gdyby nie zmiana rządu.

Młode dziewczyny, które wyszły na manifestację oraz uczennice przyprowadzone przez nauczycieli, to osoby, które otrzymały (nie otrzymały) odpowiednią edukację.

Ludzie nie chcą być zmuszani, tylko przekonani, o czym zupełnie nie pamietasz. Za to bys była szczęsliwa, gdyby rząd  PiS upadł.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1521139

I kolejny błąd PIS-U to nie wykorzystywanie w TVP by przypominać i pokazywać, te wszystkie patologie rządu POlszewi przez te 8 lat, a Polacy słabą mają pamięć.

Już dziś młodzi już nie pamiętają złodziejskiej prywatyzacji z udziałem Tuska, Lewandowskiego, Balcerowicza, Petru, Frasyniuka i POzostałych żydo towarzyszy z UD, UW, a dzisiaj PO i jak zmieniali nazwę partii, by Polacy się pogubili.

POwtórek tej patologi mają na parę lat, ale z niewiadomych przyczyn nie chcą ich przypominać dla młodych przyszłych wyborców.

Dupska im urosły od tej władzy, bo nawet opluwają Narodowców którzy pomogli by wygrał pan Duda na prezydenta, a potem wyborach do sejmu i senatu, taki bystry Błaszczak, który porównał Narodowców do KOD-u.

Za chwile minie rok rządu prawicy, a winnych jak nie ma tak nie ma za niszczenie Polski i co za trzy lata znowu powiedzą nie udało się POzamykać winnych tych patologi.

Zagłosujcie znowu na nas, a wtedy na pewno ich ukaramy, ale duża ilość tej patologi przedawni się i całuj psa w nos.

Daje im jeszcze te trzy lata mego wsparcia, ale więcej nie dam się nabijać na górnolotne hasła

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1521107

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1521246

Będę razem z Pisem na zielonej trawce....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6
#1521123

Wcale mnie nie dziwią "zatroskane" wpisy na naszym portalu "Niepoprawni", w stylu V koloumny gazety Aarona Szechtera, z nieustannymi atakami pod lada pretekstem na min. Macierewicza i rząd PIS i "życzliwymi radami", by niczego nie reformować z bałaganu pozostawionego po rządach PO, bo to "tematy zabronione i zastępcze"

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

antybolszewik

#1521239

"życzliwymi radami", by niczego nie reformować z bałaganu pozostawionego po rządach PO, bo to "tematy zabronione i zastępcze"

Co ma aborcja do rządów PO? Właśnie o to chodzi by zajęli się sprawami ważnymi dla państwa.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1521244

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1521245