Zamachy...Szansą dla Polski i Europy

Obrazek użytkownika zuberegg
Idee

Zamachy w Paryżu muszą być dzwonkiem alarmowym dla całej Europy. Już widać czym grożą pomysły oszalałych i zaślepionych ideologicznie wyznawców multi-kulti. Ci szaleńcy mimo oczywistych faktów chcą nadal oszukiwać opinię publiczną. Gdy ludzie normalni ostrzegali że napływ imigrantów grozi wzmocnieniem terroryzmu islamskiego szaleńcy od multi-kulti mówili-to rodziny z dziećmi, oni też uciekają przed terrorystami. Dziś gdy wiadomo że zamachowcy skorzystali na tej fali, ci sami ludzie bez krzty jakiejkolwiek refleksji, znów twierdzą że to nie może być powodem do zmiany postaw. Bo-tu uwaga-o to chodzi islamistom....

Tak wielkiego poziomu zidiocenia i zaślepienia ideologicznego nie widziałem w żadnej sprawie. Do tych ludzi nie docierają żadne fakty i argumenty. Tylko że w tej sprawie ich zidiocenie oznacza kolejne setki ofiar. Co bardziej szaleni mówią nawet że za te zamachy odpowiada Europa, ponieważ to ona wywołała wojny na terenach islamskich.

Są to wypowiedzi sprzecznie nie tylko z faktami lecz i ze zdrowym rozsądkiem. 

Po pierwsze, nawet laik wie że wśród mniejszości muzułmańskich mieszkających od lat na terenie Europy, radykalizm rośnie z każdym następnym pokoleniem. Nie ma to związku z wojnami, ma to związek z ich odmiennością kulturową. Ten sam proces będzie dotykać uczestników obecnej fali uchodźców. Ich dzieci również się zradykalizują podobnie jak ich poprzednicy. Zresztą o ich poglądach najlepiej mówią zachowania wobec chrześcijan, który potrafią nawet wyrzucać z łodzi którymi płyną lub też odmawiają przyjęcia paczek z logo czerwonego krzyża.

To jasno pokazuje że nie są to "umiarkowani muzułmanie". 

Przytoczę pewien cytat "Chodzi o manifestacją muzułmańskich fundamentalistów w Paryżu. Kontekst całej sprawy przysłonił głębokie znaczenie polityczne i religijne  tego wystąpienia. Ci którzy znają Koran i świat muzułmański, wiedzą że publiczną modlitwę odbywa się tylko na ziemi Islamu.[...] Francja stała się poprzez tę manifestację-przynajmniej dla jej uczestników-ziemią Islamu.[...] To właśnie o tym mówił dwa lata temu Husajn Mussawi: "Francja za dwadzieścia lat będzie republiką islamską". To cytat z książki "Nadzieja" wydanej w...1994 roku. Są to rozważania polityczne Jeana Marie Le Pena.

Umieściłem ten cytat by pokazać jak nieprawdziwe są dzisiejsze słowa szaleńców od multi-kulti. Te zamachy to żadna odpowiedź na wojnę. To realizacja tego samego planu od kilkudziesięciu lat. Liczba meczetów wzrosła tam z 50 w 1974 roku do 1500 w 1989 roku. Dziś jak mniemam jest jeszcze większa. 

Jaką receptę dają nam szaleńcy od multi-kulti? Jeszcze więcej dotychczasowej polityki. Bo, powtórzę kolejny raz-zamachowcy osiągną swój cel!:). Napisałbym co myślę o tych ludziach w prostych słowach, jednak wtedy administracja by usunęła ten wpis. 

Prawdziwym powodem zamachów jest to że widzą oni słabość zachodu, jego uległość. Rzym też upadał stopniowo. 

Ten zamach jest szansą dla Polski i Europy. Dla Polski bo możemy zaproponować zdrowe, normalne podejście do tej sprawy. Zamknąć granice, zacząć od imigrantów dostosowania się do naszej kultury i zachowań. Bez żadnych odstępstw. Na terenach Państwa Islamskiego, Syrii, Iraku, Libii należy wytyczyć nowe granice państwowe. Oddzielić szyitów od sunnitów, dać Kurdom państwo. Jazydom i chrześcijanom również. Asadowi też oddać jakieś terytorium. To jedyne i najszybsze zakończenie konfliktu. Upieranie się przy starych granicach to generowanie konfliktu na dziesiątki lat. 

Zamach też jest szansą dla Europy. Winien to być początek odsuwania szaleńców od multi-kulti od wpływu na jej losy. Należy odchodzić od tej ideologii. Ostatnie lata jasno pokazują że państwa narodowe są stabilniejsze. I to w tę stronę musi iść Europa. Takiej też drogi na następne lata musimy wymagać od przywódców europejskich. Głos Polski powinien to być jednym z głośniejszych. Musimy zastopować idiotyzmy Merkel i jej brukselskich przytakiwaczy. 

Jeśli to nie otrzeźwi Europy to następne zamachy będą wcześniej niż nam się wydaje...   

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

"niezbity" dowód, że "dzięki Unii Europejskiej w Europie panuje trwały pokój".

Rzeczywiście, wkrótce już może dla nas zapanować pokój cmentarny, na którym to "pokoju" muslimy zbudują swoje islamskie państwo.

Jesli nie zdążymy w porę otrzeźwieć! Mamy szansę!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1498726

My zdąrzymy pytanie czy Francja i Niemcy też;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1498729

Co do Niemców, Francuzów i Szwedów - to ich problem.

Powiem, że za nich martwić się nie myślę.

Byle oni u nas nie mącili!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1498781

Byle oni u nas nie mącili!

Otóż to:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1498788

chcą nam wcisnąć w imię tolerancji i miłości do bliźniego. Jeżeli na to pozwolimy, będziemy mieli to samo co Francja, tylko dużo szybciej.

https://www.youtube.com/watch?v=nafq1X17S6o

https://www.youtube.com/watch?v=s6tp9byH1J0

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1498750

Nie zgadzam sie ze stwierdzeniem : "Dla Polski mozemy zaproponować zdrowe, normalne podejście do tej sprawy. Zamknąć granice, zacząć od imigrantow dostosowywania się do naszej kultury i zachowań."

Nie ma zdrowego , normalnego podejścia do fali imigrantów. Oni sa innymi ludźmi niz my . Ich czlowieczeństwo w naszym rozumieniu jest ulomne. Czy oni darzą szacunkiem kobiety? Czy tolerują inną religie niż islam? Czy gdziekolwiek szanuja prawa i obyczaje państwa , gdzie mieszkają?

Nie wpuszczajmy ich do Polski. Przyjmijmy za to tysiace naszych rodakow , Polakow z Kazachstanu i z ogarniętej wojną Ukrainy. To sa nasi krewniacy. A nie to łajno wielbłada , co zalewa teraz na zaproszenie Merkel Europę , a ona odsyla  ich do nas.

NIE dla fali Arabów! Wydarzenia we Francji są jaskrawym przykładem do czego sa zdolni i co jest celem arabskich imigrantow. Zajmijmy się najpierw swoimi, którzy będą nam za to wdzięczni.  Mam nadzieje ,że nowy Polski Rząd i Prezydent, uczynia wszystko by Imigrantow arabskich  do Polski nie wpuścić.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1498783

Nie ma zdrowego , normalnego podejścia do fali imigrantów. Oni sa innymi ludźmi niz my . Ich czlowieczeństwo w naszym rozumieniu jest ulomne. Czy oni darzą szacunkiem kobiety? Czy tolerują inną religie niż islam? Czy gdziekolwiek szanuja prawa i obyczaje państwa , gdzie mieszkają?Jeśli nie, to znak by ich nie przyjmowac. I liczę że to będzie oficjalne stanowisko nasze i UE.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1498789