Frankowiczu, czy popierasz in vitro ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog
Frankowicze oczekują pomocy ? Od nas, od społeczeństwa, jak się domyślam, bo to wspólna kasa?
A niby to z jakiej racji ? Może byście to umotywowali racjonalnie?  Ja pomagam chętnie, ale niech oni  wykażą konsekwencję.
 
Do tej pory lemingi zachowywały się jak Zosia Samosia, a tu nagle co się dzieje z indywidualną perspektywą i odpowiedzialnością?
 
Zadajmy więc frankowiczom  pytanie, które sprawdzi ich wiarygodność, dotyczące tematu na czasie:
 
Czy popieracie in vitro ?
 
Jeżeli popieracie in vitro to znaczy, że popieracie kłamstwo, do tego w formie zinstytucjonalizowanej, skali społecznej, bo przecież in vitro to nie jest procedura lecznicza tylko inżynieria biologczna, INZYNIERIA, NIE MEDYCYNA. Skoro zaś wspieracie kłamstwo, to jakim prawem protestujecie przeciwko kłamstwom w propagandzie banksterskiej ? Dlaczego ja mialbym wspierać kłamczuchów, którzy po pierwsze, przeznaczają moje podatki na cele niezgodne z Konstytucją i moimi przekonaniami, a po drugie, przeznaczają je na finansowanie błędów popełnionych przez frankowiczów ? Może wszystkie lemingi przejdą na moje utrzymanie ?
 
Tak to jest z kłamczuchami - jedno kłamstwo przykrywa się kłamstwem kolejnym i tworzy się spirala kłamstwa, zabójcza spirala. Czas urealnić poglądy.
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

nawołujesz do konsekwencji, czyli jak rozumiem do popierania PIS... Tylko, że samo PIS w ochronie życia poczętego nie jest konsekwentne, co udowodniło głosowanie nad pewną nowelizacją do Konstytucji.

A po za tym zlewając te dwie sprawy udowadniasz, że potrafisz tylko grać w kulki.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1487279

Wszelkim doktrynerom, twierdzącym, że zarodek to nie czlowiek, proponuję zbadanie kodu genetycznego takiego zarodka. Okaże się, czy to człowiek czy nie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1487283