Ukamienowano kobietę w Syrii ?

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Zanim duchowny przeczytał wyrok przyjechał samochód i wysypał stertę  kamieni w pobliżu miejskiego ogrodu. Następnie bojownicy dżihadu, przyprowadzili kobietę, ubraną od stóp do głów na czarno i umieścić ją w małej dziurze w ziemi.  Kiedy zebrali się  mieszkańcy bojownicy oświadczyli im że kobieta ma zostać ukamieniowana za rzekome  cudzołóstwo, że oni mają wykonać wyrok.

Nikt z tłumu nie wyszedł do przodu, powiedział  świadek wydarzenia  w jednym z miast północnej Syrii. Wówczas dżichadziści, głównie zagraniczni ekstremiści, uczynili to sami, obrzucili Faddah Ahmad kamieniami, a później  jej ciało zostało odciągnięte na bok. 

 "Nawet, gdy nieszczęsna ofiara  została trafiona  kamieniem, nie krzyczała ani się nie ruszała " powiedział działacz opozycji, który jak mówi był świadkiem ukamienowania w mieście Raqqa, głównej twierdzy syryjskiej grupy Państwa Islamskiego.Ukamienowanie odbyło się 18 lipca i był to drugi przypadek w okresie 24 godzin. Dzień wcześniej, 26-letni Shamseh Abdullah został zabity w podobny sposób, w pobliżu miasta Tabqa, także przez  bojowników Państwa Islamskiego. Obie ofiary były oskarżone o seks poza małżeństwem.Zabójstwa były pierwszym tego rodzaju wyczynem rebeliantów Północnej Syrii, gdzie dżichadziści  z grupy Państwa Islamskiego zajęły duże połacie terytorium. Terroryzują oni  mieszkańców swą ścisłą interpretacją prawa islamskiego, tym ścinając głowy i obcinając ręce złodziejom. Dżichadziści  niedawno związali 14-letniego chłopca do struktury podobnej do krzyża  i zostawili go na kilka godzin w upalny dzień na słońcu zanim go zabili. Była to kara za nie dotrzymanie postu podczas Świętego muzułmańskiego miesiąca Ramadan.

       Grupa brutalnie traktuje szyickich muzułmanów i inne mniejszości religijne, których postrzega jako apostatów.Tysiące uciekających Yazidis schroniło się na szczycie góry. W ramach humanitarnej pomocy USA używając transportu powietrznego udzieliło im pomocy, dokonując zrzutu żywności oraz wody. Kamil Amin, rzecznik Ministerstwa praw człowieka w Iraku, powiedział, że setki kobiet Yazidis w wieku do 35 lat są przetrzymywane przez grupy  Państwa Islamskiego w szkołach w Iraku drugim co do wielkości mieście Mosul, które zdobyli oni w czerwcu.

Kamienowanie w Syrii w zeszłym miesiącu nie było relacjonowane w tamtym czasie, ale później gdy trzy zdjęcia pojawiły się w internecie. Zdjęcia które potwierdziły makabryczny spektakl i były spójne z innymi doniesieniami Associated Press .Zdjęcia zamieszczone na Twitterze pokazały jak kilkadziesiąt osób zebrało się na placu, kleryka, czytanie wyroku przez głośnik i kilku brodatych mężczyzn z karabinami automatycznymi oraz  zbieranie kamieni.

    "Kobieta zamężna ukamienowana w obecności wiernych," brzmiał  napis pod fotografią  którą umieszczono Twitterze. Konto od tego czasu zostało zawieszone.Abu Ibrahim Raqqawi, działacz, który był świadkiem ukamienowania Ahmad , powiedział, że mieszkańcy byli źli gdy widzieli jak zagraniczni bojownicy narzucają swoją wolę Wspólnocie.Ludzie byli zaszokowani i nie mogli zrozumieć, co się dzieje. Wielu było wzburzonych myślą że   Saudyjczycy i Tunezyjczycy wydali takie rozkazy. Ahmad, wyglądała na nieprzytomną, a słyszał , że wcześniej była w szpitalu, gdzie dostała znieczulenie."Ukamienowanie odbyło się po zmroku, powiedział,  około 11 wieczorem Nie widział krwi na ciele ze względu na czarne ubrania, które miała na sobie. Ahmad nie krzyczeć ani nie szarpała się ale zmarła po cichu. "Zabrali  martwe ciało do jednego z ich samochodów i odjechali," powiedział.Grupa islamskie Państwo ma "nakłada bardzo restrykcyjne przepisy na ludności cywilnej, które służyły do kobiet i dziewcząt szczególnie narażonych i dość wyraźnie dyskryminuje je,", powiedziała, dodając, że sprawozdania ukamienowanie były pierwszymi, które grupa otrzymała z Syrii.

Takie akty mają zaniepokoić członków grup opozycji, starających się aby odsunąć  od władzy prezydenta Baszira Assada ."Te zachowania mają nic wspólnego z naturą i mentalnością społeczeństwa syryjskiego,"powiedział Abdelbaset Sieda, starszy członek syryjskiej koalicji narodowej wspieranej przez Zachód. Powiedział, że grupa nie ma oficjalnego potwierdzenia przypadku ukamienowanie, chociaż on nie wyklucza takiej możliwości. "Spodziewamy się takie działania mają być prowadzone przez Państwo Islamskiego," powiedział.

          

To oświadczenie sugeruje że informacje o kamienowaniu (w tym zdjęcia) mogą być elementem akcji propagandowej tak samo "prawdziwe" jak użycie 'broni chemicznej". Trzeba jakoś świat przekonać kogo wspierać a od wspierania kogo się powstrzymać. Aby wskazać kto rewolucjonista a kto terrorysta.

Czy można wierzyć w tej sytuacji w jakiekolwiek informacje?

Czy prawda jeszcze w ogóle istnieje skoro zewsząd słychać wyłącznie kłamców?

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:11)

Komentarze

Poczytajcie, wy którzy tak chętnie islam do Europy sprowadzacie, wy którzy red. Terlikowskiego nazywacie talibem, wy którzy uważacie że Polska jest państwem religijnym. Taka przyszłość czeka zlaicyzowaną przez lewaków Europę !

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1434684

A czy wiesz Józefie, że gdyby w Polsce obowiązywał szariat, to populacja naszych pań zmniejszyłaby się o jedną czwartą?

Skąd tyle kamieni by nabrał? :) Może z nasypu dla Pendolino?

Gdyby natomiast miano karać również mężczyzn, to niestety, ale aż 35% ziomali zatłuczono by na śmierć.

Nie mamy, co się jednak martwić, bowiem zanim nasze władze ogłosiłyby wyroki na żony i mężów o rozpalonych chuciach, to same zostałyby zdekapitowane, albo przynajmniej pozbawione kończyn górnych, bo szariat nie oszczędza również złodziei.

 

Pozdrawim!

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1434687

Cały ten popaprany(ortodoksyjny) islam to o tyłek potłuc i do morza wrzucić albo na ognisku spalić ,a wszystkich tych zapapranych islamistów żywcem zakopać w najgłębszych dziurach na ziemi.

To jest plaga od której wszelakie zło pochodzi. Cywilizowane kraje powinny wspólnie "wytruć i unicestwić" tą całą zgraję islamskich popaprańców.

 

Nie ogarniam widoku tych nawiedzonych muzułmańskich prymitywów - w dłoni najnowszy karabin a w głowie średniowiecze 

Świat musi pokazać tej dziczy, że dzicz nie ma szans w cywilizowanym świecie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1434688

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

W tej eksplozji Twoich uczuć, powinno się jednak zneleźć miejsce także dla Żydów. Islamistów jest na świecie zdecydowanie więcej niż Żydów, którzy bodaj stanowią 6, może 7% światowej populacji, ale 100% wszystkich światowych problemów spowodowane jest przez Żydów właśnie.

Zgadzam się z Tobą, że należy zablokować zdecydowanie napływ islamistów do Europy, jednak żeby efekt był odczuwalny, należy także wysłać wszystkich Żydów do Izraela.

Ani jedno, ani drugie jednak nie jest możliwym do wykonania, bowiem sterują tym siły znacznie silniejsze niż Twoje, czy moje mrzonki i niestety, ale siły z gwiazdą Dawida w logo.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1434692

Mowa raczej o celebrytkach i ich alfonsach medialnych,ze o zlodziejach rzadowych nie wspomne

bo na konczynach gornych by sie to nie skonczylo

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1434689

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Otóż nie Józefie. Dane dotyczą Polaków, a nie tylko celebrytów.

Ja wiem, że niekiedy jest trudno spojrzeć w lustro, ale czasem trzeba :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1434693

A gdyby tak w Ameryce obowiązywał szariat to pewnie z gór Appalachy by nic nie pozostało!!! 50% męszczyzn musiało by pracowac w kamieniolomach, bezrobocie osięgnęło by wynik 0 !!!!! (ale byłby sukces!!!) a męszczyzn już by nie karano!!! wygineli by w kamieniołomach.

\Pzdrawim

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1434781

W Kanadzie w Halifaksie Islamczycy już wprowadzją segregację płci w szkole rodzielając chłopców i dziewczynki.

http://link.brightcove.com/services/player/bcpid2310914278001?bckey=AQ~~%2cAAAAybGjzqk~%2c6NfTc6c241HpkjjX4AvOQfyjXRJdaCi4&bclid=0&bctid=3064143715001

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1434709

ta religia miłości, jak sami islamczycy głoszą na całym świecie. Tylko jak ich zbrojne ramiona dokonują takich mordów w majestacie Koranu, to oni nie reagują chociaż twierdzą, że są przeciwni. Jedno wielkie zakłamanie, dla którego w Europie nie powinno być miejsca, a wyznawcy islamu nie powinni mieć jakiegokolwiek wpływu na nasze życie. Europejczycy wpuszczając ich na swoje terytorium i rozciągając nad nimi ochronny parasol tolerancji sami sobie podcinają korzenie własnej cywilizacji łacińskiej. Europa po prostu głupieje.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1434705

 

 

że chcą doprowadzić do III wojny swiatowej nie między państwami a między religiami. Dlatego atakuja państwa Islamskie doprowadzając do konieczności emigracji Arabów i osiedlaja je w innych państwach świata. Ograniczjąc populacje chrzścijan (poprzez nachalna antykoncepcje i aborcję) oraz wspierając emigrantów islamskich ( vide Anglia, Francja a nawet Niemcy) chcą doprowadzic do tego aby wyznawcy róznych religii wybili sie nawzajem (oni troche pomogą) . Wówczas zap[anuje na świecie ich religia - pieniądza.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1434708

Słowa niejakiego Johna Swintona,

amerykańskiego dziennikarza znanej gazety ”The New York Times”, który w dzień odejścia na emeryturę nie wytrzymał i powiedział prosto z mostu to, co mu od dawna leżało na sercu, szokując przy tym Amerykanów! Oto, co powiedział:
”Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety swoich własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach.
Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku !
Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny !
Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też – co sprowadza do tego samego – za swoją pensję.
Wiecie to wy i wiem to ja.
Cóż to więc szaleństwo, wznosić toast za niezależną prasę! My, dziennikarze jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis!
My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy!
Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!”

I amerykańskie mapki
http://www.washingtonpost.com/blogs/worldviews/files/2014/01/ukraine-map-composite.jpg

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1434734