Ewa Kopacz - Wonderwoman czy seryjny kłamca ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Coraz więcej faktów świadczy o tym, że PEK jest kłamcą i to seryjnym, a osławione "przekopywanie ziemi smoleńskiej na metr w głąb" i "profesjonalne sekcje zwłok w wykonaniu rosyjskich lekarzy we współpracy z polskimi"  nie były pierwszym czystym wymysłem tej pani. Już bowiem w r.2009 przy okazji światowej pandemii świńskiej grypy udało się ówczesnej minister zdrowia przy pomocy reżimowej propagandy stworzyć i rozpowszechnić narrację przesłaniającą rzeczywisy bieg wypadków. Jak podaje "Gość Niedzielny" w oparciu o książkę Artura Dmochowskiego "Afera grypowa". świńska grypa dotarła również do Polski, ale bałaganiarskie platfusy jak zwykle zareagowały po fakcie i nie zdołały zakupić szczepionek. Odwracając kota ogonem, wykreowano narrację, w myśl której Ewa Kopacz okazała się Wonderwoman broniącą polskich obywateli pzed zachłannością koncernów farmaceutycznych, które rzekomo chciałyi nam wmówić, że zwykła sezonowa grypa to pandemia grypy świńskiej i próbowały naciągnąć nas na kasę.

W efekcie działań tej Wonderwoman w r. 2009 zmarło o ponad 8 tysięcy chorych więcej w porównaniu ze średnią za lata 2002 - 2008. Takich oto wybitnych specjalistów wybraliście sobie, ludziska, do rządzenia państwem, w XXI w.. Polityczne mistrzostwo świata. 

http://gosc.pl/doc/2701836.Afera-grypowa

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Kolejne kłamstwo Kopacz, to obietnica ustawowego uregulowania do końca lipca 2015r. drogiego leczenia zakażonych wirusem C żółtaczki, ze środków NFZ . Tymczasem obietnica pozostała na papierze, bo nie ma zarządzeń wykonawczych rządu.

Dla niezorientowanych wyjaśniam, że brak leczenia to pewna śmieć zainfekowanego, wskutek zniszczenia wątroby. Wtedy jedynym ratunkiem to przeszczep wątroby, z koniecznosćią brania do końca życia leków przeciw odrzutowi.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

antybolszewik

#1494778