Kopacz: Lenin wiecznie żywy a Kaczor rządzący

Obrazek użytkownika zetjot
Humor i satyra

Sądziłem, po porażce PBK, że już bardziej zabawnie być nie może. Rozwój wydarzeń dowodzi, że byłem w mylnym błędzie. Polak potrafi i niemozliwe stało się mozliwe. Kopacz przejęła, z sukcesem, pałeczkę.

Okazuje sę, o dziwo, że program Platformy tworzy Kaczyński, Jarosław Kaczyński i obejmuje on trzy punkty: po pierwsze, Kaczyński, po drugie Kaczyński i po trzecie, też Kaczyński. Innych punktów brak.

Nie wiem dokładnie, co się działo na konwencji Platformy, wiem tyle, co pokazała TVP, a ta pokazała, jak premier Kopacz, na swojej konwencji, w swojej programowej wypowiedzi, w której co drugie słowo brzmiało "Kaczyński", rozwija wyżej wspomniany trzypunktowy  program. Nie można więc powiedzieć, że do trzech zliczyć nie umie. Zatem nie ulega wątpliwości, iż od 8 lat rządzi Kaczyński, z tylnego jak zwykle siedzenia, i słusznie pani premier go rozliczała.

Sprawa się nieco skomplikowała, bo Kaczyński sprawił establishmentowi postkomunistycznemu psikusa i usunął się w cień. Teraz nie wiadomo do końca, co się zdarzy - czy Platforma się rozpadnie czy rozpocznie walkę z cieniem?

A tak na marginesie, to tak mi się jakoś skojarzyło po przejrzeniu tygodników, że choćby pani Kopacz wygłosiła tysiąc przemówień, to sensu w nich nie znajdziesz więcej niż w jednym felietonie Mazurka. Na tym polega różnica klasy. Cywilizacyjna.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

można przyrownać do wspólczesnego bełkotu dziennikarek i dziennikarzy przekazow telewizyjnych gdzie aż do zrzygania powtarzają utarte slogany typy;tak naprawde ee tak na prawde hmmy wiecie wicie,eee zdarzyło sie mmmmmyy tak naprawdę.Tego po prostu nie da się słuchać a do tego wogóle nic nie można zrozumiec.Jedno jest pewne że kopaczka potrafi tyle ile zdoła sama zapamiętac a resztę wzorem swojego pryncypała czyta z kartki i do tego mylnie, wszystkiemu jest bezapelacyjnie winny Pan Kaczynski.Za chwile okaże sie że upadek Grecji  według kopaczki spowodował Kaczynski bo siedział w drugim rzędzie i sterował przy pomocy eee,hhhmmmy tak naprawdę.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1485518

Zawsze najzabawniej jest w ogłupiaczu kiedy nabzdyczony "mąż stanu' mówi o programie swego ugrupowania, o jego zaletach itd...a w tle stale brzmią słowa trenera kopaczy Wójcika - "Kasa, misiu kasa..."

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1485525

Pisanie o PO i jej żałosnej ikony Kopacz, to kopanie leżącego. Dlatego dla odmiany obejrzmy coś wesołego:

 

oraz coś znacznie weselszego o Danielu Olbrychskim i jego wyskokowym numerze:

http://siukumbalala.salon24.pl/655516,kieliszek-pana-daniela

Vote up!
3
Vote down!
0

anty bolszewik

#1485542

Gdyby na konwencji byli jacyś zagraniczni dziennikarze i trzeba by było im tłumaczyć słowa Kłapaczki, to tłumacz miałby bardzo łatwe zadanie, wystarczyłoby gdyby im co chwilę powiedział: "pierd..."

Vote up!
4
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1485584

Dużo słów, mało konkretów. Takie komunistyczne: "wicie rozumicie towarzysze". Ta ble... ble... styka jest spuścizną komunizmu. Dla porównania, by zobaczyć kontrast, wystarczy posłuchać Andrzeja Dudę czy Beatę Szydło.

Chociaż jestem za tym, by poznawać ich po czynach, nie tylko słowach. A czyny? - No cóż! Każdy widzi, do czego doprowadziło 8 lat rządzenia przez platformersko-peselową swołocz, która chciała być "mężamy stanu", a wyszła... jak zawsze na ćwoków, złodziei i aferzystów.

 

Pozdrawiam,

Vote up!
6
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1485586

Moi "tubylcy" co chwila mnie pytają - słuchaj, Ewa kto do cholery rządzi w Polsce bo nam tu w telewizorniach ciągle serwują: "premier RP o Kaczyńskim" "prezydent RP do Kaczyńskiego" i ten "Kaczyński" nie schodzi im z ust, czyli powinno być  OK bo w POlsce rządzi opozycja!

 

I tak już na marginesie - moi "tubylcy" sąsiedzi, koledzy w pracy, znajomi itd. bardzo się cieszą, że Polacy wysłali na zieloną trawkę "skaczącego po stołkach". Oni - moi "tubylcy" - cieszą się, że Polacy w wyborach prezydenckich pokazali "pazur", ten pazur z czasu stanu wojennego i zawsze mówią mi - Wy, Polacy macie w hymnie, że "jeszcze nie zginęła" i właśnie to Was wciąż prowadzi nawet gdy sytuacja wydaje się być beznadziejna. I tak trzymajcie !

Mamy tak trzymać! To są życzenia dla Polaków od małego narodu ale bardzo szanującego Polaków i Polskę. Z perspektywy ponad 40 lat mieszkania wśród tych "tubylców"  nie będzie przesadą gdy powiem, że kochających Polskę na swój sposób.

 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
7
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1485552