Audyt to nie wszystko

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Sam audyt nie robi na mnie większego wrażenia, bo zdążyłem się przyzwyczaić, monitorując zarówno zachowania platformersów jak i reakcje elektoratu.. Znacznie większe wrażenie robi fakt, że do czynów opisanych w audycie mogło dojść i że nie było adekwatnej spolecznej reakcji na te czyny we własciwym czasie.

To bezczelne towarzystwo już dawno, po pierwszej kadencji powinno się znaleźć, w wersji łagodnej, w pudle. A ci, którzy ich wybrali po raz drugi, są winni współsprawstwa.

8 lat x 365 dni x kilkanaście tysięcy kolesi, proszę sobie to przeliczyć, to daje tyle okazji do dokonywania przekrętów. Audyt nie zawierał wszystkiego. Dodajmy do tego szkody poniesione niejako przy okazji czyli koszty łamania prawa i niszczenia kapitału społecznego. Dodajmy też koszty wrogiej propagandy prowadzonej od r.1989. Utraconego czasu nikt nie zwróci.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Jak zwykle - krótko i celnie! 5+!

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1513088

No właśnie, brak reakcji. Ciekawe byłyby obserwacje reakcji na audyt ludzi, którzy popierali po w ostatnich  i poprzednich wyborach. Czy ten mur, którym sobie zasłaniali rzeczywistość cokolwiek się skruszył?

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#1513171