Audyt, czyli do pierwszego posadzonego.

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Kopacz rzuca rękawicę premier Szydło!!!

...rękawica leeeci w powietrzu jak na zwolnionym filmie, upada na parkiet, gdy jakiś mężczyzna sprawnie się po nią schyla i podnosi...

to prokurator.

To on stanie do debaty z dr Ewą&consortes. Nie sam, rzecz jasna – wraz z kolegami, którzy tworzą teraz drużynę krwawego Zbynka Z.

A było tego laptopa Zbynkowi nie przesłuchiwać? A było go po Rzeszowach i innych Bydgoszczach nie ciągać?

A Zbynek jest chłopak z prowincji i powrotu do korzeni nie lubi, to jak się tylko okazja nadarzyła, zaczął realizować swój pielęgnowany latami plan zemsty, a jądrem tego planu jest przeczołganie tych, co go czołgali.

Od wczoraj nawet gimbaza wie, że nikt tak nie orżnął Polaków, jak ta ferajna trójmiejskich cinkciarzy ipazernych kmiotów.
Przy nich, to komunistyczni sekretarze byli uczciwymi ludźmi:

OK, wtedy nie było miliardów funduszy europejskich do zajumania i rozdania krewnym i znajomym kacyka, 
no najwyżej jakąś daczę o wymiarach dzisiejszego garażu takiemu sekretarzowi żołnierze wybudowali, albo opylił taki po cenie wolno- (wtedy czarno) rynkowej parę talonów na przydzielone mu po tzw. cenie urzędowej (czyli zaniżonej) fiaciki 126p.

A jak obrotniejszy, to mu mazurski PGR wydzielił za bilon kawałek ziemi z dostępem do jeziora i jeszcze deficytową siatką metalową ogrodził – wielkie aj waj.

A ci sobie eurokasę na horoskopy dla białych myszek przydzielali, po świecie za ponad 8 baniek jak jeden dyro fruwali, o złotych brykach i przewałach na tzw. prywatyzacjach nie wspominając.
 

Ale to akurat mnie nie obchodzi (mimo tych przewalonych 300 albo 200 albo 500 miliardów, co jest kwotą nie tyle porażającą, ile skłaniającą do zastanowienia się nad przywróceniem w 3RP kary śmierci, co rzecz jasna nie nastąpi, bo postraszyć żulików – i owszem, ale już ukarać – ooo... co to, to nie).


No, chyba że pisowcy podejmując decyzję o wypuszczeniu z butelki dżina (coś przecież pić muszą) nie wzięli pod uwagę faktu (zacytuję klasyka, p. Mirka Usidusa), że na szeroko pojętej prawicy reakcja będzie: jak się powiedziało A jak ]]>#audyt]]> to trzeba powiedzieć P - ]]>#prokuratura]]> 

I wtedy nie ma bata – trzeba będzie tę ferajnę, której się zachciewa debaty z pisministrami posadzić.
Najpierw – na krzesłach przed prokuratorskimi biurkami.

A jeśli PiS tylko tak pierdu pierdu – srutu tutu i sadzać nie ma zamiaru?
Aaa.... to się Publika wk... i zażąda zwrotu za bilety, bo w ofercie miał być hardkor, a nie sama gra wstępna.

Więc chyba kogoś choćby na odczepnego posadzą.

Tylko jak się ma do tej wczorajszej szarży, przedwczorajsza oferta poparcia Tuska na szefa Rady Europejskiej, zgłoszona przez Czarneckiego, Kuźmiuka, Sasina i Mazurek?

Czyżby ww jakąś rewoltę przeciwko Prezesowi i Premier Szydło szykowali?

Cóż, w polityce nic nie jest wykluczone, a zważywszy na przytoczone nazwiska, nie jest wykluczone tym bardziej

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Jest oczywistością,że wkrótce za audytem musza pójśc sprawy sądowe, a jak wiadomo nikt z PO-sitwy nie chce siedzieć sam. Zaczną sie więc wyścigi kto więcej i celniej doniesie...i taki będzie koniec PO-mafii...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1513181

Liczę na to !

Vote up!
1
Vote down!
0

#1513186

Yagon 12 - 13 Maja, 2016 - 13:15
Jest oczywistością? naprawdę?

A Belka nagrany z Sienkiewiczem, jak diluje odwołanie ministra finansów(!!!), zamiast przed sądem, przed kamerami obściskuje się z pisowskim następcą na stołku szefa NBP Glapińskim?
I co? Może mi się przywidziało?

A teksty o "modelowym przekazaniu NBP" to mi się przyśnily?

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1513203

To co obserwujemy/słyszymy od dni paru przypomina szekspirowskie "Wiele hałasu o nic". Bo cóż to jest 200, 300 i więcej miliardów? A niech będzie i 2 biliony, któż wie ile tam tego zostało zniknięte. Jakby na to nie patrzeć, w październiku roku ubiegłego, ktoś potrzepał drzewem władzy w związku z czym różne, różniste ptaszyska [wszak mówimy o drzewie :)] a to pospadały, a to przesiadły się na inne gałęzie tudzież konary owego drzewa. Zatem, stawiam dolary przeciw orzechom, iż owym specom od znikania tzw. kasy ni włos z łepetyn nie spadnie. Ot, jesteśmy widzami swoistego theatrum.

Vote up!
3
Vote down!
0

Janina otęska

#1513239

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Fedorowicz Ewaryst nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Uwięzili nas w Wielkim Teatrze". mój tekst sprzed 1,5 roku

Vote up!
0
Vote down!
-2

Ewaryst Fedorowicz

#1514226