Wszyscy potępili otrucie ros. szpiega.

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Idee

To dziecko jest symbolem. Dzięki Niemu Bóg pokazuje nam jak daleko zaawansowane są rządy NWO. Urzędy i lekarze powołani do ochrony życia, decydują o jego odebraniu.

Jeżeli nawet nieuleczalna to skoro i tak skazują go na śmierć to z ich perspektywy bez znaczenia powinno być czy umrze w UK czy we Włoszech. Zabicie tu żeby nie umarł podczas transportu to jakaś tragedia okrutna.

 

 

Kto potępi Wlk. Brytanię za chęć zabójstwa chłopca?

           

Alfie Evans cierpi na rzadką chorobę neurologiczną. Lekarze ze szpitala Alder Hey Children's uznają, że jest to choroba nieuleczalna. Podjęli, popartą wyrokiem sądu decyzję o dobiciu chłopca. Miał umrzeć w trzy minuty po odłączeniu tlenu. A jeśli to by się nie udało, miała mu być podana mieszanka Midazolamu i Fentanylu, środków stosowanych przy karzę śmierci. WBREW WOLI RODZICÓW. Alfiemu został odłączony tlen, ale Alfie nie umarł jak chcieli lekarze i sędziowie. Alfie żyje. Ilu codziennie takich dzieci umiera, bo współczesna medycyna cierpi na kompleks boga?

Ludzie na całym świecie poruszeni zostali historią małego Alfiego. Armia Alfiego apelowała o litość dla chłopca. Rodzice apelowali do instytucji Unii Europejskiej, które pozostły, jak to totalitarna struktura mająca komunistyczne ciągoty, na apele głucha. Ojciec Alfiego spotkał się z Papieżem, który włączył się w walkę o życie chłopca. Włochy przyznały mu włoskie obywatelstwo, by powtrzymać brytyjską służbę zdrowia. Włoski szpital Bambino Gesu dał nadzieję na kontynuację terapii.

Wszystko na nic. Ideologiczna brytyjska machina miała silne postanowienie zabicia chłopca. Alfiemu w nocy został odłączony tlen. Miał umrzeć w ciągu kilku minut. Nie umarł. Zsiniał, ale oddychał samodzielnie. Śmiem wierzyć, że miało to związek z modlitwą w jego intencji, która obiegła cały świat. W tej chwili, pod presją światowej opinii publicznej mordercy dzieci podają mu znowu tlen. Chciałoby się powiedzieć, ze stał się cud.

Ale nie można było tego powiedzieć o takim cudzie w przypadku wielu innych. Dziesieciomiesięcznego Charliego Garda udało się brytyjskiej medycynie zabić. A o ilu nie słyszeliśmy. Bogowie w kitlach uważają się za szczyt drabiny ewolucyjnej. Dysponują wiedzą tejemną, która ma im dawać prawo do decydowania o życiu i śmierci innych ludzi. Każda próba dyskusji w zakresie przymusowych szczepień, eutanazji, "śmierci" mózgowej czy aborcji, jest klasyfikowana jako wstecznictwo i ciemnogród.

Nie tylko przypadek Alfiego Evansa świadczy o tym, że bogami nie są, nikt nie odmawia im wiedzy, ale wszechłwadza, jaką otrzymali ich przerasta, dość przypomnieć przypadek dziecka w (niestety!) Szpitalu św. Rodziny, które przeżyło aborcję i wyło z bólu i pragnienia życia godzinami, zanim zmarło potraktowane jak przedmiot, gdzieś na metalowym medycznym stole. W Polsce.

Dziś kunktatorstwo partii rządzącej sprawia, że od prawie trzech lat dzieci umierają w polskich szpitalach na ich konto, a kiedy ponad osiemset tysięcy Polaków podpisało się pod projektem ustawy, która powstrzymywałaby przynajmniej karę śmierci za PODEJRZENIE choroby, głównie Zespołu Downa, posłanka partii rządzącej nazwała ten projekt "nieludzkim".

"Nieludzkim"... 

Dziś jest właściwy czas, by zastanowić się czy robimy wystarczająco wiele by współczesną medycynę z kompleksu boga wyleczyć. By wyleczyć demokrację z przymiotnika "liberalna", który w istocie oznacza postawienie innych cierpiących na kompleks boga instytucji ponad wolą ludzi? By postawić człowieka i ludzkie życie ponad lewicowe ideologie, ponad ich "utylitaryzm". Czy ja robię wystarczająco wiele?

Cezary Krysztopa

]]>http://www.tysol.pl/a18425-Krysztopa-Wszyscy-potepili-otrucie-ros-szpieg...]]>

Ja potępiam,serce mi krwawi

Użyję sarkazmu,bo mnie szlag bierze.

Pani Wielgus,Rossa,Pichowicz,ect.

JEST DLA WAS ZADANIE DO WYKONANIA.

Pokażcie swoja moc !!!

 

Alfie Evans' life support withdrawn, father says

The life support of seriously ill toddler Alfie Evans has been withdrawn, his father has said.

Tom Evans said the 23-month-old's life support was turned off on Monday but Alfie was breathing on his own and had been given oxygen.

It comes after his parents lost legal challenges against a High Court ruling in February that Alder Hey Children's Hospital could withdraw ventilation.

A further hearing will be held this afternoon.

The hospital said it would "not be issuing any updates on his condition".

Who is Alfie Evans?

Alfie was born to parents Tom Evans and Kate James, from Bootle in Merseyside, on 9 May 2016.

He was first admitted to Alder Hey Children's Hospital in Liverpool in December 2016 after suffering seizures and has been a patient in the hospital ever since.

Doctors diagnosed a degenerative neurological condition which they have not been able to identify definitively.

Alfie's parents and the hospital have clashed over what should happen to Alfie, who has been in a semi-vegetative state for more than a year.

His parents said they wanted to fly him to a hospital in Italy but this was blocked by Alder Hey, which said continuing treatment was "not in Alfie's best interests".

          

 

]]>http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-merseyside-43754949?intlink_from_ur...]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Na przekór wszystkiemu, pomimo wszystko...

Matko Boża- Jezus Cię wysłucha!!!

Poproś Syna o ten cud...

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1562675

... omyłkowo tylko nazywanymi  ludźmi.

Bo inaczej nie można tego nazwać, 

Zabijanie dzieci, to jedno z największych zbrodni wobec Boga i ludzkości i to jeszcze w majestacie prawa Wielkiej Brytani.

Pozdrawiam

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1562683

..codziennie 3 dzieci.     Bestia nie ma narodowości.

Jeżeli tego dziecka nie chcą leczyć ani wypuścić ze szpitala...to prawdopodobnie czekają na pobranie organów

Vote up!
7
Vote down!
0

Verita

#1562686

Brytyjskie dzieciobójstwo przeraża bezdusznością! Sąd nakazuje zabić dziecko, wbrew woli rodziców. Komisja Europejska, tak zatroskana losem drzew w polskiej puszczy, milczy...
Jaka to olbrzymia obłuda, cieszyć się z narodzin jednego chłopca jednocześnie skazując na śmierć drugiego! 

Saint John Paul II pray for Alfie

 

Vote up!
9
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562693

Breivik zamordował 77 osób - ma dostęp do lekarza, TV, jedzenia i picia,
Pedofil, narkoman, alkoholik - współczuć i leczyć,
Pedały, lesbijki, transy, zboki - nowe prawa i szacunek,

Alfie Evans malutkie chore dziecko - zabrać rodzicom i udusić a jak się nie uda to zagłodzić.
Świat patrzy na okrutne zabójstwo małego chłopca oraz cierpienie i bezsilną walkę jego rodziców. Mocne doświadczenie.

Pytanie jaką z tego wyciągniemy lekcję każdy z osobna i jako wspólnota. Ciężko mając minimum empatii przejść obok tego obojętnie

Vote up!
4
Vote down!
0
#1562708

Okazuje się, że w europejskim kraju w XXI wieku można wbrew woli rodziców zwyczajnie zabić ich dziecko nie udzielając mu pomocy. Przez ponad 18 godzin sadyści w togach i kitlach lekarskich z zimną krwią przyglądają się agonii chłopca i zabraniają udzielić mu pomocy.

Tu bydlak z którego Hitler byłby dumny.  Sędzia Hayden który skazał niewinne dwuletnie dziecko na śmierć odmawiając mu wyjazdu do Włoch.
Jestem ciekaw czy tak samo potraktował by to które urodziła wczoraj księżna Kate?

Vote up!
8
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562691

W sprawie Alfiego Evansa wszystko jest jasne. Wyroki śmierci dla zwyrodnialców są według "cywilizowanej Europy" niehumanitarne.

Wyrok śmierci dla niewinnego, chorego dziecka - jak najbardziej. Gdzie Junckery, Tuski, Timmermanse? 

Vote up!
4
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562741

nie wahali się zabić Litwinienki, nie wahali się podtruć Skripala i jego córki to co się mają przejmować jakimś tam chłopcem?
Brytyjska rasa to najgorsze co się po świecie włóczy, oczywiście zaraz po żydach.

Vote up!
5
Vote down!
-5

M.I.Onuckina

#1562695

"Te brytyjskie bydlaki"

napisal sowiecki parch - ciekawe

wypad z tego bloga !!!

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562742

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Maria I. Onuckina nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ma pan znowu jakieś omamy? To pewnie powikłania po syfilisie albo jakaś żydowska, genetyczna choroba. Wy żydzi za blisko się parzycie i paranoja oraz schizofrenia są wśród was bardzo częste. Jest pan doskonałym przykładem.

Vote up!
2
Vote down!
-4

M.I.Onuckina

#1562748

powikłania po syfilisie albo jakaś żydowska, genetyczna choroba

 

Znam takiego właśnie

To krzyżówka qrwy z mułem

Jakiś SL ,czy jakoś tak go zwą

Vote up!
5
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562766

lewackie państwo decyduje o zyciu dzieci. tam na pewno też kiedyś ludzie nie wierzyli, że to będzie możliwe. nie chcą Boga, to mają hitlera i tylko boją się, by na nich nie trafiło. pozwalajcie działać lewakom z ich eutanazją, to krok po kroczku i u nas tak będzie. i co się tam dzieje? rewolta, rząd upadł czy tylko ludzie se powspółczują ale nic sie nie zmieni? a może być jeszcze gorzej, krytyków, łacznie z rodzicami, będa sadzać do paki, jak już sie czasem dzieje. kto normalny chce takiego świata?

Vote up!
6
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562705

Old, weak, sick?

Kill! England, I'm proud of you

Vote up!
5
Vote down!
0
#1562710

Daj Boże zdrowie!

P.S. Przeczytałem i płakałem.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1562711

Wyobraźcie sobie, że idziecie z dzieckiem do szpitala, a szpital decyduje, iż nie tylko nie będzie leczył waszego malucha, ale go wam odbierze i zagłodzi na śmierć a wy nic nie będziecie mogli zrobić.
To jest jak straszliwy koszmar.
Nawet w horrorach nie ma takich scenariuszy.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1562712

Niemieckie bestie są głupie i tępe, zrobią wszystko co im karzą. Angole są sprytni i perfidni....ale u podstaw  leży ten sam protestantyzm.

Vote up!
7
Vote down!
0

Verita

#1562718

Dodam feministki ( czy jak im tam ) , które uzurpują sobie prawo decyzji o "zlepku komórek i macicach" ale już dziecko to sprawa sądów a nie rodziców.

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562744

Alfi stanie się symbolem cywilizacji śmierci. Stał się dowodem na tezę, że prowadzi ona do ostatecznego barbarzyństwa, które nas czeka.
Nie Alfi Evans, tylko jego mordercy stali się już symbolem satanistycznej ideologii postępactwa. Aż dziwne, że Wielka Brytania nie walczyła w 2WŚ razem z Rzeszą. Teraz trudno odróżnić ideologię jednej państwowej mordowni od drugiej.

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562746

Gdyby mały Alfie Evans była czarnym transseksualnym uchodźcą z Somalii cały lewacki świat by darł mordy o jego życie. Małego bezbronnego białego chłopca wszelkiej maści "zieloni" "różowi" i "tęczowi" maja w dupie.

Smutne, ale niestety prawdziwe

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562743

Kiedyś czytałem, że w UK podczas 30% operacji pobrania narządów do przeszczepu od ludzi w stanie "śmierci mózgu", operowanym podaje się silne środki przeciwbólowe, gdyż ich rzekomo pozbawione wyższych funkcji ciała wykazują objawy bólu.
O ciemnych stronach medycyny nadal nic nie wiemy.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1562728

Ten mały aniołek zrobił już przez te dwa dni niesamowicie dużo. Zjednoczył ludzi dobrej woli na całym świecie. Uświadomił wielu ludziom okrucieństwo dzisiejszej pseudo-cywilizacji. Daj Boże, że może niektórzy ludzie się nawrócą.

Boże ocal Go, ocal świat ludzi sprawiedliwych.

 

Zdjęcie z nocy

Alfie się uśmiecha

Uśmiecha się do życia

Alfie walczy

Ma się dobrze

Mały Wielki Bohater

Módlmy się za Alfiego

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562740

Pytanie numer 1) ... dlaczego lewackie rządy z jednej strony pozwalają na zabijanie chorych dzieci, z drugiej zaś, straszą więzieniem rodziców, którzy bronią własne dzieci, przed aplikacją świństw , nazywanych kłamliwie szczepionkami ?.
Pytanie numer 2): Dlaczego "szczepionki" dla dzieci są "przymusowe""i za darmo, natomiast te , dla dorosłych są dobrowolne i za "kasę ?.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1562756

Dzisiaj w angielskich mediach mówią o wsparciu z Polski, o tweecie prezydenta Dudy.

Za to uwielbiam Polaków, potrafią okazać serce i solidarność.

.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1562771

Życie niegodne życia (niem. Lebensunwertes Leben) – nazistowski termin używany na określenie tej części populacji ludzkiej, która (zgodnie z przyjętą doktryną eugeniczną) nie miała prawa do życia i powinna zostać poddana eutanazji.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Życie_niegodne_życia

https://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_T4

 

lewakom i żydom jakoś sie nie kojarzy z "faszyzmem", bo takiego postepactwa właśnie chcą. w izraelu już mają eutanazję, tylko ortodoksi się sprzeciwiają a swego czasu to i żydzi zajmowali sie eugeniką, dla adolfa też  https://pl.wikipedia.org/wiki/Eugenika_żydowska

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562843

Judge Hayden ! murder !

You will burn in hell

Vote up!
4
Vote down!
0
#1562848

Alfie Evans nie żyje

"Nasz synek nie żyje" - napisała mama Alfiego Evansa. 2-latek zmarł nad ranem w szpitalu.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1562847

WIELKI BOHATER

 

 

Zapamiętamy Cię na zawsze mały wojowniku życia.

 

 

Sędzia, który wydał wyrok, teraz spokojnie je śniadanie. Lekarze wyjeżdżają na weekendowy odpoczynek. Rodzina królewska powoli się budzi.

Wszyscy z poczuciem, że są porządnymi ludźmi.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1562849

Będziemy zawsze o Tobie pamiętać...

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1562851