Jest jakaś granica żenady?

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

           

Takie rzeczy tylko na aukcjach! Krakowskie perełki trafiły pod młotek

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz 26. zbiera pieniądze na szczytny cel.  Aby się do tego przyczynić można wrzucić do puszki wybraną kwotę lub wziąć udział w licytacjach.

Czy są jeszcze jakieś granice absurdu?

Na aukcję wystawiono bowiem zestaw krawatów Piotra Szczęsnego, który podpalił się przez Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Chwilę przed rozdawał kartki z manifestem, w którym sprzeciwiał się obecnej władzy.

Z tym, że krawaty są perełką wśród licytowanych przedmiotów nie zgadzają się prawicowe media. Dziennikarze nie kryją oburzenia. "A spalonej koszuli się nie dało? Jest jakaś granica żenady? - napisał na Twitterze Stanisław Janecki.

By tradycji stało się zadość - ci którzy wylicytowali krawaty samobójcy powinni się na nich powiesić by podkreślić chwalebność śmierci Piotra.

A nie macie kanistra z benzyną, też trzeba wystawić ,a zapałek którymi się podpalił nikt nie wystawia? 

jak reklama to reklama.

Ofiarujący swoje dary na WOŚP mają chyba ludzi za idiotów: -krawaty samobójcy. Co jeszcze? Zużyte prezerwatywy Ryszarda Petru? 

Gdyby się powiesił, dali by sznur ?

Kończą się pomysły na wyłudzanie pieniędzy od Polaków, więc Owsiak postanowił wprowadzić do swojej hochsztaplerki kontekst polityczny. Będzie teraz mobilizował wrogów PiS-u do większych datków.

Nie bójmy się odmówić wolontariuszom Owsiaka, działającym na jego sławę i chwałę.

I się zaczeło,strzyżenie baranów.Kolejne żniwa ,,Romskiego Macho".Ciekawe kiedy ten ciemny naród przejrzy na oczy w tym kraju ,w którym przez 365 dni w roku jest prima aprilis!

Owsiak zbiera też na wydarzenia kulturalne

Szlachetna działalnośc wzrusza...

 

            

 

 

Dlatego trzeba zrobić wszystko, żeby nikt nie pomyślał nawet, że potrzebujemy Owsiaka. To jest zadanie państwa. Opieka zdrowotna. Jako obywatel tego wymagam i nie widzę powodów dopłacać raz jeszcze i przy okazji dać zarobić Owsiakowi.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

W Katowicach ..........

wystawiono na aukcje pistolet Barbary Blidy.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1555930

Rewolwer - Józefie - rewolwer ! W dodatku z amunicją obezwładniającą (nonlethal). 

Vote up!
7
Vote down!
0

#1555933

Szkoda ze nie wystawili na aukcji chusty „bojownika” ISIS, treningowego pasa szahida terrorystów islamskich lub odłamków WTC bo to znakomicie wpisywałoby się w „pomysłowość”. Jak można wystawić na aukcje krawat samobójcy?! Owsiak już intelektualnie oddycha rekawami

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1555981

Skoro jego projekt jest agresywnie destrukcyjnym, to takie działanie jest logiczne. Celowo prowokuje krytykę, odwracając uwagę od kontroli przepływu pieniędzy.

Vote up!
3
Vote down!
0

#1555983

może z niego skorzysta...

 

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1555953

Wyobrażacie sobie, gdyby Caritas wystawił na aukcję rzeczy osobiste Księdza Popiełuszki?

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1555931

Jestem w stanie wyobrazić sobie prokwojów wystawiających fragmenty brzozy !

Vote up!
9
Vote down!
-1

#1555934

To pokazuje jak bardzo cynicznie można wykorzystać czyjąś śmierć. Obrzydliwe.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1555935

przyrządu do masażu erotycznego który niejaki niewymowny (pamiętamy kto to?) demonstrował przed laty przed kamerami tv?

Vote up!
9
Vote down!
0
#1555938

.......a może doślą w odruchu serca komplet do Rzezi Wołyńskiej, naturalnie z myślą o dochodach z aukcji WOŚ, czyli: siekiery, kosy, widły, noże, tasaki, orczyki, drągi, sztachety i wiele innych. Cholercia dużo mogłoby tego być, aż konkurecja mogłaby śmiało zacząć się poważnie o klienta obawiać!

Zawiedzony dzięki, iż poruszyłeś ten b. poważny problem bowiem każdy normalny człowiek wie, czuje i rozumie, iż są granice nie tylko człowieczeństwa, rozumnego postępowania, kultury i dobrego smaku, których zwyczajenie przekaczać nie można, by nie zaciągnąć winy. A jednak żyjemy w czasach kiedy z wielu stron zalewa nas kłamstwo, które oczywiście podaje się za prawdę, zaciemniając często obraz sytuacji. I tak oto: licytuje się krawaty samobójcy, najbardziej odrażających zbrodniarzy wszechczasów z OUN-UPA wpycha się na pomniki, ich ofiarom zezwala się, już blisko 75 lat leżeć w jamach pod krzakami, podłego zbrodniarza abp Szateptyckiego, chce się wynieść na Ołtarze Kościoła katolickiego, a wiernym tłumaczy się z Watykanu, iż po 2000 lat naszej wiary, teraz oto można "w szczególnych okolicznościach" po prostu cudzołożyć i można być zarazem w jedności z Chrystusem Panem, a jakże.

No po porstu szatan szaleje! Tylko odważna, wyrazista postawa każdego z nas może jeszcze, tę cywilizację śmierci zatrzymać. Trzeba jednak działać! Cieszy niezmiernie, iż dużo dobrego na tym polu, czynią właśnie niepoprawni blogerzy!  Raz jeszcze serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
8
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1555949

Uważam że Owsiak odniósł gigantyczny sukces.

 

Z podrzędnego dziennikarza i bankrutującego przedsiębiorcy uczynił bogacza, zarządcę (wraz z liczną rodziną) wielu spółek, dysponenta sieci lokali i flotylli nowoczesnych samochodów

To naprawdę fantastyczny skok cywilizacyjny...

Vote up!
8
Vote down!
0
#1555956

Pikna stodoła na siano !

Vote up!
6
Vote down!
0

#1555970

licytowali obrazy Trynkiewicza

Vote up!
7
Vote down!
0
#1555961

Myślałem, że sobie jaja robisz ! Ale nie. Nioestety.

https://wpolityce.pl/polityka/93797-trynkiewicz-malowal-dla-wosp

Vote up!
5
Vote down!
0

#1555964

 

„Najważniejsza” forsa, szmal -> a nie (jakieś tam) żenada

Antynarodowy „praCownik” do nagminnego wyłudzania szmalu z Narodu …

( to tak zwany szmalCownik… ?) - który „myśli”, że ‘nada’ tak czynić ?

Vote up!
6
Vote down!
0
#1555968

Owsiak został zadaniowany przez oficerów prowadzących ćwierć wieku temu do niszczenia korzeni polskiej młodzieży...i robi to nadal niestety...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1555984