Obecna Targowica ma twarz liderów tzw. opozycji...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Tzw. opozycja po raz kolejny udowodniła, że myślenie nie jest jej najmocniejszą stroną. Zaplanowali, dzień po opłatkowym spotkaniu posłów, ordynarną ustawkę przed Sejmem.Uzyskali zezwolenie na manifestacje, zamówili scenę z nagłośnieniem, nawet kanapki dla "protestujacych" i no zaczęła się "spontaniczna" hucpa. Zgrano atak na powagę parlamentu z pojawieniem się szKODników na ulicach. Wyszło jak zwykle. Większość sejmowa przyjęła budźet i pozostałe ustawy podczas gdy gromada ogłupionych PO-słów stała w sali obrad. Za późno się zorienotwali, że pomysł okupacji mównicy jest idiotyczny i teraz wrzeszczą z bezsilnej złości. Natomiast szKODnicy pod wodzą brodatego alimeciarza chcieli w piątek wieczorem doporowadzić do krwawych zamieszek w stolicy. Potrzebowali i potrzebują ofiar. Dlatego jeden z nich udawał rannego, tylko po to by film z "krwawych starć z policją" mógł trafić do antypolskich mediów. Targowica zupełnie odkryła przyłbicę. Na ulice wyszły gromady lumpów, opłaconych sorosowymi srebrnikami. Zmobilizowano nawet "adwokatów" by zgłaszali się bronić za darmo "aresztowanych obywateli". Nic z tego nie wyszło - policja nikogo nie zatrzymała. Mając za sobą przyjazne me(n)dia, duża szemrana kasę liderzy tzw. opozycji wykazali sie zwykłą nieudolnością. Ale będa próbować ponownie...

Natomiast martwią mnie dwie rzeczy. Po pierwsze - PiS mając w rękach wszystkie nici było zupełnie zaskoczone akcją tzw. opozycji w piątkowy wieczór. Przecież wystarczyło otworzyć "Bip" warszawskiego ratusza by znaleźć info o zgodzie na manifestację pod Sejmem. A skoro tak - to w samym Sejmie musiał "spontanicznie" pojawić się pretekst do "protestu". To nie wystawia najlepszej noty panom Błaszczakow i Mariuszowi Kamińskiemu. Chyba, że liderzy PiS wiedzieli o tych przygotowaniach i celowo do nich dopuścili...I po drugie - ordynarny i agresywny tłumek na ulicach pokazuje największą patologię po nie-rządach PO-PSL. To zasitwienie, ubrudzenie korupcją i złodziejstwem ogromnej liczby ludzi. Tusk z premedytacją pozwalał kraść i niszczyć by zblatować jak nawiększą liczbę osób. Teraz czują sie one zagrożone tym, że ktoś naprawiając praworządność w Polsce i ich pociągnie do odpowiedzialności. Wystarczy popatrzeć kto "protestuje" na ulicach. Nie ma tam robotników, rolników, pielęgniarek, związkowców. Są zawodowi politycy, zagrożeni aresztem biznesmeni i samorządowcy, dawny aparat partyjny i ludzie byłych służb, "artyści", "nadzwyczajna kasta" prawnicza itd. Słowem - elyta III RP wychodzi na ulice bronić dostępu do koryta publicznych pieniędzy. Bez nich przestaną być łże-elytą...

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Czy liderzy PiS wiedzieli co się święci? Jeśli wiedzieli, to znaczy, że uznali iż ta uliczna hucpa nie zaszkodzi obozowi władzy, a nawet odkryje prawdziwą mordę "opozycji". Oznaczałoby to, że całkowicie panują nad sytuacją, a uchwalony regulamin sejmowy dla mediów był prętem którym postanowili walić w żelazną klatkę z małpami. 

Uważam jednak, że zostali zaskoczeni, gdyż obecna sesja Sejmu, to sesja budżetowa, a w takiej sytuacji nie czas na eksperymenty z żelazną klatką i małpami. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1528206

Analogie z Polską przedrozbiorową oczywiste ! KOD, pomiot bolszewicki, PO i Nowoczesna to typowa TARGOWICA. Sąsiedzi zacierają ręce ! To skutek łagodnego "demokratycznego " traktowania zdrajców przez 25 lat. Hasła wygłaszane przez demagogów o obronie demokracji poprzez łamanie ewidentne zasad demokracji (blokada Sejmu, nawoływanie do nieposłuszeństwa demokratycznie wybranej władzy itd ) to już bezprawie wymagające radykalnych rozwiązań. Chyba rozwiązanie tureckie (zdrajców wyeliminować trwale z życia publicznego). Trzeba być krańcowo naiwnym, aby uwierzyć, że ci zdrajcy pogodzą się z utratą władzy, przywilejów, utratą mafijnych układów, możliwością i koniecznością odbywnia kar za dokonane zdrady i przestępstwa itd. Każdy ruch rządzących spotka się z dezaprobatą. Interes Polski i Polaków dla zdrajców zawsze był obojętny. Liczy się wyłącznie WŁASNY !

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1528226

ale trzeba czym prędzej wdrożyć kolejne dziełania/programy PIS:deubekizacja, ujawnienie aneksu do raportu WSI, "więzienie +" itd. 

Dość dyktatu kłamców, układowiczów, zdrajców, komuchów i tewólców - ci nikczemni manipulanci sami się o to proszą. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1528263

http://wpolityce.pl/polityka/319970-to-jest-na-serio-moga-zaczac-sie-prowokacje-antysemickie-moga-zaczac-strzelac-snajperzy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

viki

#1528274

  Witam! Odchodzi nominat mafijnego układu ludzi szemranej dużej kasy. Z nowym rokiem wojska NATO w kraju, oraz Obrona Terytorialna, a to stworzy pełną stabilizację w kraju i całkowity upadek autorytetów postkomuny. To wtedy upadną chore marzenia Sitwy,aby było, jak było. To ostatni dzwonek dla postkomuny i licznej agentury na zamach stanu. Jestem przekonany, że rząd i naród nie pozwoli na powrót sitwy. Pozdrawiam! 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1528275

Pan Waldek spod sklepu uważa, że w ostatnich wydarzeniach są trzy dna.
Kasa dawnej ubecji,
interesy obcych państw,
oraz sami protestujący.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1528291

POprowadzi na barykady lud zaKODowany!

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1528385

Kolacji już nie ruszę. I nie wiem co będzie ze śniadaniem.

Miej litość. Nie narażaj na szwank wspólnego Niepoprawnym poczucia estetyki!

Pzdr,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1528386

wygląda, ze ona nie tylko nos ma krzywy:)))

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1528388