Wścieklizna i wrzaski lewactwa oraz "totalnych" pokazują ich słabość....

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Ohydny atak na rodzinę Pana Premiera Morawieckiego na dwa tygodnie przed wyborami do PE udowodnił po raz kolejny, że w rodzimym polskojęzycznym me(n)dialnym szambie nie ma nieprzekraczalnych granic, żadnych zasad i świętości. "SE" i niemiecki "Fakt" wielokrotnie pokazywały, że polityczne zlecenie jest ważniejsze niż przyzwoitość. Dzisiejsze tłumaczenie łże-nnikarzy z tabloidu, że wykorzystali tylko fragment niepublikowanej jeszcze "książki" faceta - gnidy nie ma znaczenia. To tylko paniczna próba zdjęcia z siebie odpowiedzialności ze strachu, że spadną wpływy z reklam i ktoś będzie musiał za to odpowiedzieć. Polacy w swej masie nie są jeszcze zdegenerowani lewactwem jak zachód kontynentu i w odpowiedzi na atak, słowa otuchy dla Premiera popłynęły i od opozycji - Kosiniaka, Lubnauer czy Millera. Znamienne, że zamilczeli sytuację - Tusk, Gregor i "noblysta" gadający z kosmitami...

Rośnie poziom zdziczenia i wścieklizny lewackich prowokatorów w miarę zbliżania się 26 maja. To nie jest przypadek - ci ludzie suto opłacani, pewni bezkarności przed "niezawisłymi sądami", są tylko harcownikami kulturowych komunistów. Mają 'rozpoznawać walką" na ile już można sobie w Polsce pozwolić. Opluwanie Matki Bożej, dorabianie jej tęczowej aureoli - symbolu dewiantów ma "oswajać" Polaków z "nowoczesnością". Dziś trzeba nam - katolikom - dać odpór tym działaniom. Nie wolno milczeć. Zdecydowana postawa zarówno władz - zero tolerancji dla tęczowych terrorystów - jak i powszechne wsparcie Polaków pomogą odsunąć lewackie zagrożenie od naszego kraju. Inaczej podzielimy los upadłej Francji...A propos - dlaczego prowokator Kramek nadal bezkarnie chodzi po ulicach i rozlepia swoje świństwa np. na Ministerstwie Sprawiedliwości...?

W piątek, w czasie składania przez Pana Prezesa PiS kwiatów pod Pomnikiem Smoleńskim, lewacki dywersant (zdaje się, że nietrzeźwy) wlazł na monument z jakąś szmatą i stamtąd wykrzykiwał głupoty. Policja poradziła sobie sprawnie, ale ja mam pytanie - jak ten idiota wszedł na pomnik, pilnowany mocno tuż przed wizytą oficjalnych delegacji? Toż to kompromitacja panie Brudziński! A wczoraj na spędzie koncesjonowanych dewiantów Biedronia 17-letnia dziewuszka ! domagała się z trybuny - prawa do aborcji na życzenie i seksualizacji szkół ! Sama to wymyśliła ? Tak niestety wyglądają polskie szkoły - lewactwo i gender mają się tam świetnie w czwartym roku rządów Zjednoczonej Prawicy - może o tym warto też mówić przy "oświatowym okrągłym stole"...?

I na koniec - wczoraj w Warszawie prawie 20 tysięcy Polaków, zaniepokojonych możliwością realizacji zapisów amerykańskiej ustawy Just 447, wyszło na ulice. Podobnie jak Polonia w Ameryce. PiS nie może tylko iść na łatwiznę i nazywać wszystkich organizujących i biorących udział w biało-czerwonych marszach -  'rosyjskimi trollami". Jasne, że wielu z liderów gra swoją polityczną grę, mniej czy bardziej cynicznie, jak Korwin czy Winnicki, ale nie wolno lekceważyć patriotycznego przebudzenia młodzieży. PiS tworzą ludzie, najdelikatniej mówiąc, w średnim wieku.A tu na ulicach czy stadionach tysiące młodych patriotów pokazuje swoje przywiązanie do biało-czerwonych barw i Ojczyzny. To jest potencjał do zatrzymania marszu tęczowych dewiantów i lewaków po -  polskie sumienia. Warto pomyśleć Panie Prezesie o najlepszej części polskiej młodzieży....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

http://niepoprawni.pl/blog/husky/dziennikarskie-bydlo

A jeśli chodzi o relacje marszu w TVP ( czyli jej braku) to powiem delikatnie

WTOPA

Vote up!
11
Vote down!
0
#1589769

a dlaczego niby mieli relacjonować na żywo oskarżenia przeciw rządowi? by Zydzi pokazwali to na dowód wspierania antysemityzmu i to w momencie spodziewanych rozmów z delegacją? juz była prowokacja z fałszywymi banerami klubu GP. politycznie jest to wydarzenie bez znaczenia, tylko gra na emocjach. nieprzypadkowo marsz jest przed wyborami. najpierw wypada się przyzwoicie zachowywać a nie zniżać do oskarżeń o zdradę czy afer rozporkowych itp. chamskich bzdur- a potem zadziwienie, że że z takimi nikt nie chce gadać, gdy zamiast faktów zajmują się podburzaniem grą na emocjach. tv nie ma żadnego obowiązku robic darmową reklamę wyborczą

Vote up!
4
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1590048

Kramki, bezkarność i coraz większe rozpanoszenie lewactwa, brak jakiegokolwiek zainteresowania wyjaśnieniem dawnych peowskich prowokacji na Marszach, pełna swoboda hasania sorosowych "fundacji"... Po blisko czterech latach to są niestety bardzo poważne znaki zapytania i wymagałyby poważnej odpowiedzi zamiast standardowej mantry o ruskich agentach.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1589811

(...)

A tu nagle spadła Michnikowi gwiazdka z nieba. Konfederacja. I już można pokazywać wszystkim znajomym w Polsce i na Zachodzie, jaka to ta prawica zła.

Potrzeba dowodu, że wspiera Putina? Pokażemy kandydatkę Konfederacji robiącą sobie fotki z putinowskimi bandytami i pozytywnie wypowiadającą się o Sowietach i ich pomnikach.

Potrzebujemy dowodu na to, że polska prawica jest rasistowska, agresywna, antysemicka, a standardy ma jak z Moskwy?

Proszę bardzo, losowe wystąpienie któregoś z przywódców Konfederacji. (...) Zresztą nie tylko Michnik wyczekiwał Konfederacji jak kania dżdżu. (...)

Całość TU

Vote up!
7
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1589817

Nie ze wszystkim się zgadzam z redaktorem D. Wildsteinem. Można i tak na to patrzeć, ale - może oprócz osobistych lub nie tylko - zadań JKM, to reszta założycieli a nawet sympatyków Konfederacji od lat mówi to samo, jak G. Braun czy np. niezinstytucjonalizowany sympatyk S. Michalkiewicz. Im trudno zarzucić jakąś agenturalna promoskiewską działalność. 

Tak, mogły znaleźć się na listach "czarne krowy", ale zapewne wynikało to ze swoistej "łapanki" na listy na dalsze miejsca. 

Też jest prawdą, że Konfederacja zabiera głosy PiS-owi, ale taka jest demokracja a PiS milczeniem o żądaniach Żydów różnych od nas nieprawnych reperacji wojennych tez sobie niejako sam wystrugał tą opozycję a nie "Michnik". 

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1589825

Lecz D. Wildstein często przeciwstawia się antypolskiej propagandzie, także i tej jaką uprawiają politycy izraelscy. Jest też dobrym i uczciwym dziennikarzem. A to trzeba doceniać.

Poza tym, życie przestałoby być ciekawe, gdyby wszyscy zgadzali się ze wszystkimi... :-)

Pozdrowienia.

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1590003

"Potrzebujemy dowodu na to, że polska prawica..."

Dowody to oni sobie tworzą sami, najlepszy przykład to choćby leśni wafelkowi naziści.
Nawiasem mówiąc to kolejna sprawa błyskawicznie zamieciona pod dywan gdy tylko się okazało, że ślady prowadzą do TVN.
To właśnie taka strusia polityka powoduje wzrost poparcia dla Konfederacji, a nie Michnik.
Można przypuszczać, że ostatnie skandaliczne wręcz przemilczenie wielotysięcznego protestu napędzi Konfederacji kolejnych zwolenników.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1589837

I dlatego D. Wildstein tak to skomentował...

Masz rację, że głupotą było "skandaliczne wręcz przemilczenie wielotysięcznego protestu". Niestety, sowieckie wzory uprawiania propagandy jeszcze mocno tkwią. Nawet i po prawej stronie. Jak widać, w TVPinfo jeszcze są i tacy, którzy nie rozumieją jak działa Internet...

Jednak widziałem także w sieci raczej mocno przesadzone oceny "narodowców", że wzięło w nim udział ponad 20 tys. osób...

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1590006

"I na koniec - wczoraj w Warszawie prawie 20 tysięcy Polaków, zaniepokojonych możliwością realizacji zapisów amerykańskiej ustawy Just 447, wyszło na ulice. Podobnie jak Polonia w Ameryce. PiS nie może tylko iść na łatwiznę i nazywać wszystkich organizujących i biorących udział w biało-czerwonych marszach -  'rosyjskimi trollami". Jasne, że wielu z liderów gra swoją polityczną grę, mniej czy bardziej cynicznie, jak Korwin czy Winnicki, ale nie wolno lekceważyć patriotycznego przebudzenia młodzieży. PiS tworzą ludzie, najdelikatniej mówiąc, w średnim wieku.A tu na ulicach czy stadionach tysiące młodych patriotów pokazuje swoje przywiązanie do biało-czerwonych barw i Ojczyzny. To jest potencjał do zatrzymania marszu tęczowych dewiantów i lewaków po -  polskie sumienia. Warto pomyśleć Panie Prezesie o najlepszej części polskiej młodzieży...."

Z tym akurat się zgadzam. Konfederacja prawdopodobnie uzyska powyżej 5% i może przetrwać do wyborów krajowych i co wtedy? 

Karygodne jest kompletne przemilczenie tego marszu przez TVP. Szkoda, bo Polsat pokazał a TVN też nie... mamy stawiać na równi TVP i TVN? Przykre... a lewactwo hula w TVP...

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1589821

"Konfederacja prawdopodobnie uzyska powyżej 5% i może przetrwać do wyborów krajowych i co wtedy?"

Wtedy okaże się, że lekceważenie prawicowego elektoratu bo "i tak nie ma na kogo głosować" było bardzo krótkowzroczną polityką. To z kolei może mieć różne konsekwencje - albo pozytywne gdy PiS jednak w końcu pójdzie do rozum do głowy, albo negatywne gdy do końca będzie brnął w to samo.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1589841

że "Konfederacja prawdopodobnie uzyska powyżej 5%".

Filorosyjska agentura wpływu w konfederacji swoimi antyżydowskimi wystąpieniami podgrzewa atmosferę do czerwoności. Jednak wielu z tych, na których liczą - z różnych względów nie będzie głosować.

Bo grill i piwo będą dla nich bardziej pociągające...

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1590007

- że wygra uczciwie z komunistycznymi szujami i mordercami.

Zamiast podkopywać im fundamenty - oficjalnie (np.totalną dekomunizację) i nieoficjalnie działaniami po za prawnymi przez służby specjalne to PiS jeszcze tych obcych agentów, s...synów i bandytów nazywa pieszczotliwie OPOZYCYJKĄ !!!!!!!!!!! dla zmylenia chyba Narodu Polskiego.

- ile jeszcze te czerwone, komunistyczne q***y muszą zabić Polaków abyście zrozumieli że trzeba poprzez USA uniezależnić się od UE i przywrócić w trybie najpilniejszym z możliwych karę śmierci ????
- ze dwa tysiące wyroków egzekucji powinno przywrócić porządek w kraju.
Uczcie sie od mądrzejszych np. od Piłsudskiego który wiedział co robić ze zdrajcami i skorumpowanymi urzędnikami - kara dla nich razy dwa lub trzy z KK.

Vote up!
9
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1589997