Morawiecki projektem budżetu zmasakrował PO-mafię, a Tusk został..."regionalistą"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Sejmowe wystąpienie pana wicepremiera Morawieckiego, prezentującego projekt ustawy budżetowej na 2018 rok, pokazało przepaść dzielącą ekipę rządzącą a "totalnych". Z precyzją i stanowczością pan Mateusz pokazywał jak można skonstruować prospołeczny budżet, osiągając przy tym niezłe wyniki z dochodów. Po raz pierwszy od wielu lat duży strumień pieniędzy popłynie do resortów zdrowia, nauki, edukacji, kultury, infrastruktury. A nie braknie też na sport, obronność czy służby mundurowe, Oczywiście zawsze można liczyć na więcej, ale jakaż wielka zmiana jakościowa została zaprezentowana w Sejmie we wtorek. Vincent czy - przepraszam za słowo - Szczurek- potrafili tylko narzekać i "zaciskać pasa", bo jak twierdzili - "nie stać nas na większe wydatki". Dziś wiemy już dlaczego tak kłamali z sejmowej mównicy. Afera z wyłudzanym na masową skalę VAT-em, okradanie wszystkich dziedzin gospodarki, wyprzedaż narodowego majątku powodowały, że dla Polaków zostawało niewiele. III RP - czyli państwo z dykty - tuczyła niewielu kosztem ogromnej większości. I o tym także mówił pan wicepremier Morawiecki. Sprawdziły się słowa z ubiegłego roku - wystarczy nie kraść a dla wszystkich wystarczy. Patrzyłem w tym momencie na twarze PO-szustów - mówiły więcej niż jakiekolwiek słowa...

Rozpoczęła się "walka gigantów" w obu "opozycyjnych" sitwach. PO-szuści znów wzieli się za łby po tym jak Gregor ośmieszył Borysa, mianując go szefem "od zadym" w Polsce. To najszybsza droga na polityczny śmietnik...Dlatego do ataku przeszły "młode hieny" - Mucha, Trzaskowski, Kierwiński, Szczerba, Tomczyk, Kindzia - czyli sieroty po Tusku. zajmująca się "ideologią" tej grupy Mucha - komucha urodziła "program", tak głupi i pozbawiony sensu, że sama nie jest w stanie pojąć co wytworzyła. Oto przykład głębi Muszych przemyśleń - " W czasie naszych rządów zapatrzeni byliśmy na to, w jaki sposób Polska pięknie się rozwija..." Plan Muchy przewiduje działania prowadzone na 25 lat do przodu...Ale czego wymagać od osoby, która jako ministra sportu zapłaciła 6 mln zł za koncert Madonny, która na serio pytała doradców w jaki sposób wybiera się drużyny piłkarskie do finały Pucharu Polski i z powaga rozważała wsparcie finansowe hokejowych drużyn trzeciej ligi - choć taka liga nigdy w Polsce nie istniała...

U "nowośmiesznych" jeszcze śmieszniej. Rękawicę w pojedynku o przywództwo w tej partyjce rzucił Ryśkowi sam Misiło. Ten tytan intelektu "chce coś zmienić" i chwała mu za to. Nie ulega wątpliwości, że wygrana Misiły szybko zmieni sondażowy wynik "nowośmiesznych" - z pięciu procent do zera. A mówiono, że śmieszniej i gorzej niż pod dowództwem Ryśka być już nie może ...a tu proszę...Najlepiej te groteskową "walkę " oddaje dialog między Ryśkiem i Piotrkiem - " cezarejski dialog wyglądał u "nowośmiesznycvh" tak - Rysiek - "I ty brutalu przeciwko mnie ?" i odpowiedź Piotrka - "Kościoły zostały rzucone"...

 I na koniec - wczoraj prokuratura dostała nowe dokumenty udowadniające zaniechania i mataczenia Tuska, dwóch Klichów, Grabarczyka, Arabskiego, Grasia tuż po smoleńskiej tragedii. PO-kolesiom zaczyna pilic się grunt pod nogami. Wynika z nich, że celowo i świadomie ówczesne władze III RP oddały śledztwo Rosjanom, zostawiając sobie rolę tylko notariusza rosyjskiej narracji. A były przecież inne możliwości...Może dlatego wczoraj Tusk beknął w Brukseli, że jest "przedstawicielem mniejszości etnicznej w Polsce i regionalistą". W czasie okupacji mówiło się na takiego "etnicznie nawróconego" po prostu - FOLKSDOJCZ...

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...za ćwierćinteligentów?
A może tacy jesteśmy?

Zaproszenie do Polski mającego opinię największego oszusta spośród bankowych oszustów, wielokrotnie karanego za bankowe przekręty i ogłoszenie tego sukcesem, jest niczym innym jak propagandą dla „ciemnego ludu”.
Jedyną szansą gospodarczą dla Polski jest odtworzenie polskiego potencjału przemysłowego – uruchomienie polskiej produkcji, co zapewni na pewno ponad milion miejsc pracy. Jak się ma do tego marne 3 tys. dobrze opłacanych niewolników, pracujących dla światowego bankstera? „JP Morgan widzi w Polsce silny kapitał niewolniczy, przygotowany do wyzwań przyszłości”.
http://www.ekspedyt.org/2017/09/29/czy-wicepremier-morawiecki-uwaza-polakow-za-cwiercinteligentow/

Vote up!
1
Vote down!
-2

Verita

#1550048

"Czy Ten fantasta i żongler, historyk , uważa Polaków....

..za ćwierćinteligentów?
A może tacy jesteśmy?"

 

 

nie myli się, nie myli...........
widząc taki komentarz @Verity

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1550050

Mam pytanie... Umiesz myśleć samodzielnie, czy napier...lasz w Veritę, bo tak wypada na tym portalu ?.

"Widząc taki komentarz "Zawiedzionego", takie mi się oto nasuwa pytanie...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1550091

Kard. Stanisławie Dziwisz a Ty się temu nie dziwisz?! Jak to jest powiedź dziś publicznie nam wszystkim, że dziś można, a gdy Ty byłes Pasterzem krakowskim to nie można było. Miałeś wielką władzę w Kościele katolickim, a w Polsce szerokie kontakty, autorytet duchowy i wszelkie wpływy. Dobrze to Polacy pamiętają!!!

Vote up!
3
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1550051

Boża Opatrzność dopuściła, że byliśmy skazani na b. ciężkie doświadczenia 27 lat III RP Pomrocznej! W tym czasie jednym, którym wiadomo, było b. dobrze, bogacili się w tempie niemożliwym, gdzie indziej. Dla innych jednak kasiorki nie było! Dwa miliony młodych Polaków musiało opuścić ojczyznę na stałe, akurat coś o tym wiemy z żoną Marią! Renciści głodowali (moja kochana babcia Julia, 60 lat pracy – 800 zł), zakłady, kopalnie i stocznie upadały!

Kościół katolicki, który moralnie odpowiada za naród, widział to wszystko. Oficjalnie w medich tłumaczono, ngłaśniano, że to tacy zdolni, przedsiębiorczy biznesmeni! Dziś są pieniądze dla najwierniejszych i dla najbiedniejszych, ale przez te dziesiątki lat nie było! Przecież jednak był kard. Kazimierz Nycz. Słyszało się wtedy, czytało się, że Prezydenta RP Komorowskiego na obiadkach przyjmował, ile w tym prawdy Bóg sam raczy to wiedzieć, a dzisiaj jakoś wydaje się jakby bardziej cicho o kard. Kazimierzu Nyczu.

Tak czy siak pytam i Ciebie publicznie kard. Nycz, czy nie dziwisz się, że dziś oto można wyjść z gospodarką na swoje, a przez tak długi czas rządów UD-UW-PO, SLD, PSL, jakoś w niezrozumiały dla każdego uczciwego Polaka sposób ot nie można było znaleźć pieniędzy dla najuboższych. To gdzie te pieniądze się rozłaziły, pytam bo to dobro wspólne wszak jest ?!!!

Vote up!
5
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1550052

Najpierw "rząd polski" rozdawał (i nadal rozdaje) wszystkim chętnym żydom na całym świecie polskie paszporty jak papier toaletowy, a teraz Morawiecki nawołuje "Polaków" z zagranicy do powrotu do kraju...
Obłuda i celowe "zażydzanie" Polski.
Polacy z terenów dawnego ZSRR tak łatwo już nie mają...
Powtarzam... Morawiecki to królik wyciągnięty z kapelusza, wyznaczony do spełnienia pewnych zadań, podobnie jak kiedyś Balcerowicz.
Ściągnięcie do Polski JP Morgan i instalowanie przedstawicielstw wielkich, amerykańskich koncernów rozwiewa wszelką wątpliwość,to ewidentnie kolejny skok na "polską kasę".
Kolejny raz oddają nas w łapy pazernych i bezwzględnych złodziei. Światowe mocarstwa dzielą się Polską jak tanią dziwką. Jedni już sobie "poużywali" teraz kolej na innych... Pojawiła się nadwyżka budżetowa, więc ciągną do Polski wszelkie mendy "światowej finansjery" jak much do g...na, żeby nie przegapić uczestnictwa w podziale tego "tortu".
Gospodarką powinny sterować wielkie autorytety, a nie "chłopcy z (ferajny) banku".
A Polacy nadal ...jak i przed, tak i po szkodzie głupi...

Vote up!
1
Vote down!
0
#1550222