Prawo międzynarodowe i zdrowy rozsądek gwarantuje rodzicom prawo do wychowania dzieci

Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Kraj

 

 

 

Warszawska lewica prze do rewolucji! Podpisana 18 lutego 2019 r. przez Prezydenta Rafała Trzaskowskiego karta LGBT+, to nowy program warszawskiego Ratusza, który ma wspierać homoseksualistów i osoby zaangażowane w ruch LGBT. W planach jest wybudowanie „hostelu interwencyjnego” dla osób homoseksualnych, stworzenie centrum społeczno-kulturalnego dla homoseksualistów i zwolenników ruchu LGBT oraz przygotowanie zajęć edukacyjnych promujących homoseksualny styl życia. Szczególnie kontrowersyjna jest ta ostatnia idea, znaczy wprowadzenie w szkołach tzw. edukacji antydyskryminacyjnej, a w rzeczywistości legalne domoralizowanie, gorsznie polskich, niewinnych dzieci na skalę dotąd niespotykaną. Naturalnie spotkało się to z czynnym oporem Polaków, wszystkich zdrowych sił narodu i samego Kościoła katolickiego!

 

Oświadczenie Rady KEP ds. Apostolstwa Świeckich w sprawie narzucania na szczeblu samorządowym wskazań WHO odnośnie do wychowania dzieci. (pełny tekst oświadczenia)

 

Powaga w dyskusji.

 

Najpierw prosimy o uczciwość i powagę w wypowiedziach oraz realizm poznawczy. Kiedyś ludzie się oskarżali, że mówią „językiem nieparlamentarnym”. Dzisiaj są zaniepokojeni i zniesmaczeni językiem, jakim politycy wypowiadają się w różnych sprawach, w tym również broniąc próby narzucenia wskazań WHO dotyczących wychowania dzieci. To zbyt poważny temat, aby w publicznej debacie dopuszczać sformułowania wysoce emocjonalne, banalizować rzeczywistość czy trywializować opinię interlokutora, a dyskusję sprowadzać do pikanterii i uszczypliwości.

 

Pogarda dla chrześcijaństwa.

 

Wolność religijna to jedno z podstawowych praw ludzkich w cywilizowanym świecie. Tymczasem mówiąc nieustannie o prawach człowieka, o tolerancji dla odmienności oraz o wolności słowa i wyznania, próbuje się zmusić chrześcijan, aby postępowali i nauczali wbrew swoim odwiecznym przekonaniom religijnym, na których zbudowana jest cywilizacja zachodnia. Jednym słowem – jak ubolewał św. Jan Paweł II – „przedstawia się jako postęp cywilizacyjny lub osiągnięcie naukowe to, co w rzeczywistości jest po prostu klęską z punktu widzenia ludzkiej godności oraz dobra społeczeństwa”.

 

Niezbywalne prawa rodziców.

 

Dzieci nie są własnością Państwa, ani jakiejkolwiek grupy społecznej. Prawo międzynarodowe, a przede wszystkim zdrowy rozsądek, gwarantuje rodzicom prawo do zrodzenia dzieci oraz do ich wychowania. Raz na zawsze trzeba odciąć się od przeciwnych temu przekonań właściwych dla państw totalitarnych. Zarówno komunizm jak nazizm oraz inne niechlubne totalitaryzmy jednoznacznie pokazują, jak dramatyczne i nieodwracalne skutki niesie ideologiczne traktowanie dzieci. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej w art. 48. gwarantuje ochronę władzy rodzicielskiej, stanowiąc iż „Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania”. Przypomniał o tym Rzecznik Praw Dziecka w kontekście nieuprawnionego ataku na tę konstytucyjną gwarancję.

 

Zasada pomocniczości.

 

Wszystkie instytucje publiczne – wśród nich Kościół, Państwo, szkoła, przedszkola i żłobki – mają wobec rodziny rolę służebną. Obowiązkiem zaś samorządów jest jedynie zapewnić instytucjom wychowawczym na swoim terenie warunki materialne do funkcjonowania. Nie ma podstaw prawnych, aby uzurpowały sobie prawo do ingerowania w programy kształcenia i wychowania, lekceważąc konstytucyjne prawo rodziców. Gdzież tu demokracja? Gdzie wolność? Gdzie tolerancja? Trzeba też jasno powiedzieć, że WHO nie ma uprawnień, aby cokolwiek nakazywać. Może jedynie wyrazić swoją opinię, która podlega suwerennej ocenie w świetle obowiązującego w Polsce prawa i zasad moralnych.

 

Cele wytyczone przez WHO.

 

Alarmowani przez Rodziców, zdecydowanie wspieramy ich w walce o ochronę dzieci przed deprawacją proponowaną przez WHO. Walka ta staje się zrozumiała i konieczna, gdy nie polegając na propagandowych hasłach, przywoła się fakty z publikacji wydanej przez Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia dla Europy i Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej w Kolonii, pt. "Standardy edukacji seksualnej w Europie. Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem". Wystarczy zapoznać się z tabelami na stronach 38-51, aby zobaczyć jasno, że wyznaczone tam cele są nie do przyjęcia, nie tylko dla chrześcijan, ale dla wszystkich uczciwych ludzi, którzy kierują się dobrem dzieci.

Oto wybrane cytaty:

Grupa wiekowa 0-4 lata: przekaż informacje na temat „radości i przyjemności dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”; pomóż dziecku rozwijać „świadomość, że związki są różnorodne”.

Grupa wiekowa 4-6 lat: przekaż informacje na temat „różnych koncepcji rodziny”; „Związki osób tej samej płci”. Pomóż dziecku rozwijać postawę „moje ciało należy do mnie”.

Grupa wiekowa 6-9 lat: przekaż informacje na temat „różnych metod antykoncepcji”; „Seks w mediach (łącznie z Internetem)”; „Zadowolenie i przyjemność z dotykania własnego ciała (masturbacja/autostymulacja”. Pomóż dziecku rozwijać „zrozumienie pojęcia „akceptowalne współżycie/seks (za zgodą obu osób)”.

Grupa wiekowa 9-12 lat: przekaż informacje na temat „przyjemności, masturbacji, orgazmie”; „różnych metod antykoncepcji i jej stosowaniu, mitów dotyczących antykoncepcji”; naucz „skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych”; przekaż informacje na temat „różnic pomiędzy tożsamością płciową i płcią biologiczną”.

Grupa wiekowa 12-15 lat: naucz „umiejętności negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu”; pomóż dziecku rozwijać „krytyczne podejście do norm kulturowych/ religijnych w odniesieniu do ciąży, rodzicielstwa itp.”.

 

Wzajemny dar.

 

Tekst WHO przedstawia zacytowane powyżej działania jako elementy „holistycznej edukacji seksualnej”. Tymczasem jest to wysoce nieodpowiedzialny – popełniany w imię ideologii – gwałt na psychice dziecka, banalizacja sfery płciowej człowieka, a w konsekwencji realna przyczyna wielu nieszczęść w małżeństwie. Sobór Watykański II przestrzega, że „egoizm, hedonizm i niedozwolone zabiegi przeciw poczęciu” profanują miłość małżeńską (GS 47). Pp Franciszek w adhortacji Amoris laetitia przypomina natomiast, że „pozytywne i mądre wychowanie seksualne” powinno być osadzone w kontekście „wychowania do miłości, do wzajemnego daru z siebie” (AL. 280). „Nieodpowiedzialna jest wszelka zachęta kierowana do nastolatków, by bawić się swoim ciałem i swoimi pragnieniami, jak gdyby osiągnęli już dojrzałość, wartości, wzajemne zaangażowanie i cele właściwe małżeństwu. W ten sposób beztrosko zachęca się ich do używania innej osoby jako przedmiotu eksperymentów” (AL 283).

Dzisiejsza data kieruje nasze serca ku Matce Bożej Fatimskiej. Jej zawierzamy zatroskanych o szczęście swych dzieci Rodziców, których popieramy ze wszystkich sił.

 

Warszawa, 13 marca 2019 r.

W imieniu Rady Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich

Bp Ignacy Dec, przewodniczący Rady

KAI

 

P.S.

Podkreślenia w tekście Oświadczenie Rady KEP ds. Apostolstwa Świeckich, pochodzą wyłącznie od autora bloga S. T. Roch. Pełny tekst Oświadczenia został też opublikowany 13 marca 2019 r. na PCh24.pl, oto stosowny adres: ]]>https://www.pch24.pl/rada-kep-ds--apostolstwa-swieckich--wspieramy-rodzi...]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Czołem Sławomirze.

Bardzo dobry tekst i ważny temat.

Co do tych "hosteli interwencyjnych" dla pedałów, to rozumiem, ze to będzie taki burdel dla pedałów za państwowe (czyli i nasze) pieniądze? Jak się pedałowi zachce dupczyć, to interwencyjnie może tam sobie "ulżyć" w kakałko? To skandal, ze takie coś ma być z naszych pieniędzy!

Co do wprowadzenia dewiacji już do przedszkoli, to oni po prostu jadą już na całego i jak nie będziemy NA CAŁEGO reagowali i stawiali opór (nie tyle opór co kontratak), to zginiemy marnie. Masturbacja wśród przedszkolaków już od jakiegoś czasu jest problemem w przedszkolach, bo dewianci nim oficjalnie to zaczęli wprowadzać, to najpierw wprowadzili swoich dewiantów w roli ekspertów jako psychologów itp. System ten pedalstwo stosuje od lat, co tutaj choćby pokazał jeden z blogerów, przypominający jak to było ze zmianą w latach 70 XX wieku zmiany pedalstwa z choroby psychicznej na coś "normalnego". Wtedy też najpierw przekupili psychiatrów,a w części też sami się w to środowisko wprowadzili i w końcu przegłosowali, że dotąd choroba psychiczna "homoseksualizm" - przestał być chorobą.

To samo dzieje się teraz w przedszkolach itp. (mam osobiste doświadczenia) - jak mówię przedszkolance dlaczego nie reaguje na masturbacje dzieci w przedszkolu. To powiedziała, że "psychologowie mówią aby nie zwracać na to uwagi" - no właśnie, bo psychologowie teraz (tak samo jak przy zmianie choroby w latach 70) są na pasku homolobby, a część z tych "psychologów" jest wprost pedałami.

Musimy się temu czynnie przeciwstawić i nie ufać żadnych pseudo "ekspertom" na pasku homolobby!

Ps. piszesz: " Dzieci nie są własnością Państwa,..." i, "konstytucja gwarantuje ochronę władzy rodzicielskiej" - i całkowicie się z Tobą zgadzam. Jednak zauważ co w tej kwestii robi obecnie PiS. Narzuca przymusem nam rodzicom szczepienia obowiązkowe naszych dzieci już od 1 godziny życia, kiedy nikt nie ma pojęcia, jak dziecko na to zareaguje, bo nikt go pod tym kątem nie przebadał. Kwestia czynników niepożądanych w szczepionkach to temat "tabu", a nawet są w Polsce fałszowane ulotki informacyjne (bo skoro na zachodzie ulotka tej samej szczepionki mówi o większej liczbie czynników niepożądanych niż na ulotce w Polsce, to jest to zwykłe fałszerstwo). A Kaczyński na konwencji PiS mówi jednocześnie, że rodzice mają pełne prawo do ochrony swoich dzieci i jednocześnie nakazuje trucie tych dzieci poprzez szczepionki metalami ciężkimi bezpośrednio wstrzykiwanymi do krwi w kilkaset procent przekroczonymi normami itd.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1583091

Warszawiacy, stańcie w obronie swoich dzieci! Już w poniedziałek protest przeciwko Deklaracji LGBT+ . Powiedz NIE podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego Deklaracji LGBT+. Weź udział w zorganizowanym przez Centrum Życia i Rodziny proteście rodziców przeciwko gender-indoktrynacji, jaka ma zostać wprowadzona do warszawskich szkół. Protest rodziców przeciw deklaracji LGBT+ rozpocznie się 18 marca (poniedziałek) o godzinie 16.00 na Placu przed Ratuszem miasta stołecznego Warszawy przy ul. Bankowej 3/5. Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Cały wpis jest dostępny pod adresem: http://www.pch24.pl/warszawiacy--stancie-w-obronie-dzieci--juz-w-poniedzialek-protest-przeciwko-deklaracji-lgbt-,66779,i.html#ixzz5i9ZVx7I7

Vote up!
7
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1583108

Stanowisko Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w sprawie tzw. Karty LGBT+

My, młodzi, wyrażamy stanowczy sprzeciw wobec decyzji Prezydenta Warszawy, Pana dr Rafała Trzaskowskiego o podpisaniu tzw. Karty LGBT+. Zapisy w niej zawarte budzą nasze oburzenie.

Żyjemy w czasach, w których, dla osiągnięcia korzyści przez pewne grupy, próbuje się forsować zmianę patrzenia na świat i wprowadzanie nowych ideologii poprzez rozmywanie powszechnie przyjętych pojęć. Tak jest z tożsamością człowieka, z natury stworzonego jako kobieta i mężczyzna, żyjącego od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci. Tak jest z definicją rodziny, jako trwałego i nierozerwalnego związku kobiety i mężczyzny, zbudowanego na miłości i wzajemnym szacunku, o czym traktuje również Konstytucja RP. Tak jest wreszcie z pojęciami „tolerancja” i „wolność”. W ten sposób próbuje się nam, młodym, forsować inną, wymyśloną wizję świata, z dala od jego tradycji i wartości, którymi żyli nasi rodzice i dziadkowie. Nie ma na to naszej zgody.

Niejednokrotnie, kiedy wyrażamy swoje zdanie, swój sprzeciw wobec „nowych rozwiązań”, co do których próbuje nam się wmówić, że są zupełnie zgodne z naturą człowieka, zarzuca się nam brak tolerancji. A przecież tolerancją nazywamy, wg Słownika Języka Polskiego PWN, „poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych”, a nie usilną próbę zmuszenia do zaakceptowania praw i ideologii wpajanych przez pewne mniejszościowe grupy.

Jako młodzi Polacy, którzy na co dzień kształtują się na wielu płaszczyznach na dojrzałych chrześcijan, chcemy stać na straży wartości, które wpoili nam nasi rodzice. „Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. Wy jesteście światłem świata” (Mt 5,13-14). Nie zamierzamy iść na ustępstwa, dać sobie wmówić nowej wizji, „nowoczesnego” i „żyjącego zgodnie z XXI wiekiem” świata. W duchu odwagi, której uczymy się przez lata również od naszych Patronów - bł. Karoliny Kózkówny i św. Stanisława Kostki – nie boimy się sprzeciwić, kiedy widzimy, że ktoś próbuje bawić się naszą przyszłością, przyszłością kolejnych pokoleń Polek i Polaków.

Reprezentujemy środowisko młodzieży w wieku 14-30 lat. Są wśród nas uczniowie, studenci, a wielu z nas jest już rodzicami. Chcemy decydować o tym, jak wychowamy nasze dzieci, o czym mówi w art. 53 ust. 3 Konstytucja RP: „Rodzice mają prawo do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczania moralnego i religijnego zgodnie ze swoimi przekonaniami”.

Standardy WHO (World Health Organization – Światowej Organizacji Zdrowia), z którymi zgodna jest tzw. Karta LGBT+, nie postrzegają człowieka jako tego, który miałby dążyć do trwałego, wiernego związku, doświadczenia trwałej miłości małżeńskiej. Mówią wyłącznie o przyjemnościach, które człowiek może czerpać z życia. Na dodatek odnoszą się już do dzieci w wieku przedszkolnym.

Argumenty, że wyżej wspomniana deklaracja nic nie zmienia, są miałkie. Nawet jeśli dziś jej twórcy deklarują, że wprowadza pewne pozytywne zmiany w kontekście nauki tolerancji, to w naszej opinii dokument stanowi kolejny krok ku rozmyciu rzeczywistości i sieje zamęt. Oparcie o bliżej nieokreślone standardy WHO wydaje się być próbą niejasnego i niekonkretnego przekonania do swoich racji społeczeństwa. Również ludzi młodych, którzy nie zawsze widzą i są świadomi zagrożeń. Sami doskonale zdajemy sobie sprawę, że szacunku wobec drugiej osoby, odmienności, czy poszanowania jej godności, również w sferze seksualnej, nie uczą nas żadne sztuczne dokumenty o wątpliwej podstawie prawnej. Jego źródłem jest podstawowa komórka społeczeństwa, jaką jest rodzina. Komu zależy na tym, aby robić z dziećmi takie eksperymenty naukowe?

W duchu jedności, podpisujemy się pod stanowiskami polskich biskupów i Akcji Katolickiej, której częścią był dawniej KSM. Apelujemy o wycofanie, budzących wątpliwości etyczne i prawne, rozwiązań zawartych w tzw. Karcie LGBT+. Niech prawo nie staje się źródłem grzechu.

Prezydium Krajowej Rady

Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

Warszawa, dnia 14 marca 2019 roku

KAI

Cały wpis jest dostępny pod adresem: http://www.pch24.pl/katolickie-stowarzyszenie-mlodziezy--zapisy-karty-lgbt--budza-nasze-oburzenie,66841,i.html#ixzz5i9bzrvgi

Vote up!
7
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1583110

Stowarzyszenie Młodzieży! Napawa nadzieją fakt, że są grupy młodych, które właściwie potrafią ocenić serwowaną im moralną deprawację.

Vote up!
7
Vote down!
0

mika54

#1583132

Poseł Robert Winnicki w rozmowie z Radiem Maryja skomentował projekt deklaracji tzw. „Karty LGBT+”, która przewiduje promowanie homoseksualnego stylu życia. Szef Ruchu Narodowego nawiązując do projektu podkreślił, że: “Trzeba dać odpór homopropagandzie. (…) Trzeba dać odpór indoktrynacji i seksualizacji dzieci od najmłodszych lat. Trzeba nad tym debatować, dyskutować, a zaprosiliśmy bardzo szerokie grono. Zaproszony jest prezydent Rafał Trzaskowski, jego przedstawiciele, MEN, kuratorium oświaty, Rzecznik Praw Dziecka, instytucje społeczne, organizacje, ale również warszawskie kurie diecezjalne, jak również przedstawiciele zgromadzeń protestanckich, które również się wypowiedziały nt. tej karty. Zobaczymy, kto zechce czy da radę się pojawić na 18.30.” Źródło: dorzeczy.pl

Cały wpis jest dostępny pod adresem: http://www.pch24.pl/robert-winnicki--trzeba-dac-odpor-indoktrynacji-i-seksualizacji-dzieci,66857,i.html#ixzz5iFLP6oFe

Vote up!
4
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1583189

Platforma była przeciwko LGBT. Zmieniła zdanie i uwierzyła w tę ideologię w chwili gdy Kierwiński zaszedł w ciążę.

I to jest prawda. W latach 2011-2015 udawali konserwatystów, a od chodzenia na parady LGBT była bojówka Ruch Palikota - ale format nie przetrwał, a wręcz odłączył się i poszedł na lewo. Teraz żeby odzyskać ten elektorat Schet wyznaczył kilku (p)osłów którzy maja zrobic coming out w LGBT.

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1583195

Kilka prawd na dziś:

1. Są DWIE płcie.
2. Aborcja to MORDERSTWO.
3. NIE KAZDY ksiądz to pedofil.
4. Opowieści o masturbacji to NIE EDUKACJA SEKSUALNA.
5. Chłopak i dziewczyna normalna rodzina.
7. Zwierzę NIE MOZE MIEĆ równych praw z ludźmi.
8. Obozy były NIEMIECKIE

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1583230

Klub Inteligencji Katolickiej z Katowic wyraził swój zdecydowany sprzeciw wobec promocji postulatów środowisk homoseksualnych LGBT. Katoliccy intelektualiści w specjalnym komunikacie są zdania, że: „Wprowadzenie postulatów środowisk LGBT spowoduje ograniczenie praw dzieci i rodziców, ale także prawa wszystkich obywateli do wolności słowa, w tym wolności do wyrażania sprzeciwu sumienia, wolności nauczania, a w przyszłości może także prowadzić do ograniczenia wolności nauczania religii”. I dodali jednoznacznie: „Proponowane alternatywne wizje człowieka są sprzeczne z prawdą o ludzkiej naturze”.

Nadto w dokumencie KIK podkreślono, że nie do zaakceptowania jest wprowadzenie zajęć edukacji seksualnej zgodnej ze standardami i wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). W stanowisku napisano bowiem jasno i klarownie: „Uważamy, że treści zawarte m. in. w warszawskiej deklaracji LGBT+ oraz propagowane w innych miejscach w Polsce mają na celu wprowadzenie do szkół wychowania seksualnego w duchu ideologii gender i to już adresowanego do małych dzieci. Wychowanie to ma też na celu oswojenie dzieci z różnymi formami relacji płciowych, a więc nie tylko rodzicielskim związkiem mężczyzny i kobiety, ale np. zachowaniami homoseksualnymi. W wymiarze społecznym erotyzacja młodocianych prowadzi do rozwiązłości, nasilenia zachowań o charakterze przestępczym, zwiększenia liczby ciąż u młodocianych i częstotliwości zachorowań na choroby weneryczne”. Źródło: KAI

Cały wpis jest dostępny na stronie: http://www.pch24.pl/katoliccy-intelektualisci-przeciwni-postulatom-lgbt--ogranicza-wolnosc-slowa-i-nauczania,66892,i.html#ixzz5iJCAEudh

Vote up!
0
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1584223

Radosław Brzózka, radny i członek Zarządu Powiatu w Świdniku oraz pełnomocnik wojewody lubelskiego ds. rozwoju edukacji, poinformował na Twitterze: „Rada Powiatu w Świdniku przyjęła deklarację Powiat Świdnicki wolny od ideologii LGBT. Za głosowało 15 radnych, 1 wstrzymał się (PO), 2 było przeciw (Świdnik Wspólna Sprawa)”.

W dokumencie podkreślono nadto: „Dla dobra życia, rodziny i wolności deklarujemy, że samorząd, który reprezentujemy – zgodnie z naszą wielowiekową kulturą życia społecznego – nie będzie ingerować w prywatną sferę życia Polek i Polaków. Nie damy narzucić sobie wyolbrzymianych problemów i sztucznych konfliktów, które niesie ze sobą ideologia LGBT”.

Andrzej Mańka, przewodniczący Rady Powiatu w Świdniku jeszcze dodał: “Patrząc na fakty i wydarzenia nie tylko w Polsce, ale i w Europie wiemy, że jest pewien proces działania. Te środowiska mówią dziś, żeby zalegalizować związki partnerskie, ale później dodają, że chcą też praw do adopcji dzieci, a jak słyszeliśmy ostatnio – również karania więzieniem ludzi, którzy mają inne poglądy.”

Cały wpis jest dostępny pod adresem: http://www.pch24.pl/chca-byc-wolni-od-ideologii-lgbt--radni-swidnika-przeciwko-homopropagandzie,67131,i.html#ixzz5jNa8YAqm

Vote up!
0
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1584317

I to walczą skutecznie i z wielkim powodzeniem! Piers Challenges Journalist Who Is Against LGBT Lessons in Schools. Znakomity wywiad opublikowany 27 marca 2019 r. przez Good Morning Britain:

At least five schools in the UK have suspended LGBT lessons due to parent protests as they feel the teachings are age-inappropriate. Ex-Ofsted head Sir Michael Wilshaw and journalist Dilly Hussain debate whether or not these teachings are acceptable in schools.

 

Albo i ten znakomity wywiad w którym chrześcijanka niezwykle odważnie broni praw swoich dzieci i ich niezależności od wpływów demonicznej ideologii gender: „Should LGBT Lessons Be Taught in Schools?” Opublikowany 21 maja 2019 r. przez|Good Morning Britain:

A school in Birmingham has suspended teachings of LGBT relationships after protests from parents. Izzy Montague and Tom Cox debate whether or not it is appropriate for lessons of LGBT rights to be taught in schools.

 

Specjalnie zaś polecam ten wywiad: “Munroe Bergdorf Clashes With Piers in Heated Debate on Gender Fluidity”. Opublikowany 27 listopada 2018 r. przez Good Morning Britain:

A school in Brighton has been hailed as the 'coolest state secondary' for embracing students choices when it comes to their gender. Stephanie Davies-Arai and Munroe Bergdorf debate whether or not children should be allowed to choose their gender at a young age.

 

Natomiast konia z rzędem temu, kto wie o co chodzi z kolei tym dwojgu: „Non-Binary People Confront Piers Over Gender-Neutral Controversy.” Wywiad opublikowany17 maja 2017 r. przez Good Morning Britain:

Fox and Owl, two people who identify as non-binary, challenge Piers Morgan over his views on gender-neutrality and non-binary identities.

 

Na deser śmiały wywiad o kwestii nazewnictwa w kontekście gender-rewolucji: “Piers Morgan Clashes With Headteacher in Gender-Neutral Debate.” Opiblikowany 22 listopada 2017 r. przez Good Morning Britain:

As teachers are being advised not to refer to female pupils as 'girls', Charlotte Avery, President of the Girls' Schools Association, joins Good Morning Britain to debate why she agrees with this move.

Vote up!
0
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1594608