Pamiętam jak biłeś brawo Maryi Królowej Polski.....

Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Kraj

......było to na Placu św. Piotra 3 maja 2017 r., i było to dość widowiskowe, a przy tym mocno nagłaśniane przez tuby medialne w Polsce i może nawet w wielu krajach Europy i świata. Dlatego dziś papieżu Franciszku, kiedy ulice stolicy Polski, zalewają ludzie, chcący otwarcie obalić legalny Rząd RP, zwracam się do Twego przedstawiciela Nuncjusza Apostolskiego abp Salvatore Pennacchio, by przekazywał Ci prawdziwe i rzetelne informacje z mojej ojczyzny.

W tym celu właśnie wyszukałem, przeczytałem i osobiście polecam tekst Jana Bodakowskiego z Warszawy, z ostatniej chwili, który jasno i klarownie pokazuje, co obecnie dzieje się na ulicach polskich miast, a które od wieków były wierne Bogu i prawu Bożemu. Czynię to na tym pożytecznym portalu, który odwiedza codziennie wielu ludzi, gdyż jestem przekonany, że Nuncjusz Apostolski w Warszawie interesuje się całym spektrum naszego narodu do którego został posłany, a nie tylko określonymi grupkami, jak choćby PO, Nowoczesna, KOD i inne.

W artykule tym zatytułowanym: „Przeciwnicy PiS zmieniają formułę manifestacji”, czytamy: „Dotychczasowa formuła demonstracji przeciwników PiS, oparta na emerytach, agresji i nienawiści, została zastąpiona na poniedziałkowej demonstracji (24.07.2017) nową atrakcyjniejszą formułą. Zamiast garstki groteskowych emerytów, można było zobaczyć ludzi młodych i w średnim wieku, zamiast agresji i nienawiści, była skoczna muzyka i zabawne przemówienia, zamiast groteski i obciachu plastikowy profesjonalizm wykreowany na spontan. Zgromadzeni przed pałacem prezydenta domagali się zawetowania wszystkich trzech ustaw reformujących sądownictwo, a nie dwóch. Wszystko było profesjonalnie ustawione. Od strony Nowego Światu przed pomnikiem prymasa Wyszyńskiego stał samochód z profesjonalnym nagłośnieniem nadający atrakcyjną, skoczną muzykę. Stał on poza zgromadzeniem i robił hałasem wrażenie, że było ono duże. [...]”

Cały artykuł jest dostępny pod adresem: http://prawy.pl/54766-przeciwnicy-pis-zmieniaja-formule-manifestacji-zdjecia/

W tej sytuacji pragnę zarazem polecić Nuncjuszowi Apostolskiemu stanowisko Pana Stanisława Srokowskiego z Wrocławia, gdyż w moim mniemaniu jest ono b. realistyczne i mądre. Streszcza bowiem w sobie słowa: czuwajcie i nie bądzcie naiwni. Ten wiekowy i zasłużny pisarz kresowy, całkowicie słusznie zwraca uwagę na cel nadrzędny ludzi pokroju Tuska, Komorowskiego, Kopacz, Petru, Sikorskiego, Schetyny i wielu innych, czyli władza!!!

Oto fragment art. Pana Srokowskiego pt. „Nie bądźmy naiwni!!!”, jakże wymowny: „Czytam zachwyty nad prezydenckim vetem w sprawie reformy sądownictwa. Że odrzucił, że jest odważny, samodzielny i niezłomny. I że to uspokoi nastroje, a opozycja stuli uszy po sobie. I podda się. O naiwni! Reforma sądownictwa, w jakimkolwiek kształcie by się nie pokazała, to tylko pretekst, by obalić rząd. Każdy inny pretekst też będzie dobry. I nie ma najmniejszego znaczenia, czy prezydent podpisał, czy nie podpisał, czy ma rację, czy nie ma. Decyzja już zapadła. Obalić rząd trzeba! Scenariusz gotowy. Może go tylko lekko, dla nowej sytuacji, podretuszować. A to, że prezydent nie podpisał, oznacza, że chce stępić jej ostrze, a więc osłabić wymowę, w sporym stopniu zachować stare porządki, a to tylko wzmacnia opozycję, dodaje jej siły. Teraz się rzuci do gardła władzy z jeszcze większym impetem. Bo uzna, że to jej pierwsze zwycięstwo. [...]”

Cały artykuł znajdziesz pod tym adresem: http://prawy.pl/54742-nie-badzmy-naiwni/

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Zakaz modlitwy w placówkach szkolnych pod pozorem poszanowania praw mniejszości stanowi naruszenie Konstytucji. Pod takim oto szokującym tytułem Joanna Zając opublikowała 5 września 2017 r. swój artykuł na portalu: prawy.pl . Możnaby śmiało rzec, że tego w Polsce nie powinno się nawet poddawać pod dyskusję, a jednak. Nie w czasach nadchodzącej, demonicznej gender!

Ryba psuje się od głowy! To nie są uczucia, czy sympatie smakowe, to po prostu prawda, stara, ludowa i b. mądra. Dziś sam papież Franciszek wydaje takie dokumenty, że nawet Episkopaty różnych krajów, wydają różne traktowanie i interpretacje. To naturalnie rodzi zamieszanie u prostych ludzi, których jest zawsze gigantyczną większość!

Ale żeby było jasne i b. klarowne: to zamieszanie w interpretacji tego, co powiedział, czy napisał papież Franciszek, to jest niestety nic wobec braku Jego stanowczego potępienia w oficjalnym dokumencie papieskim, jak encyklika, adhortacja lub innym, Jego zdecydowanego potępienia demonicznej ideologii gender!!! To już jest może nawet Jego śmiertelny grzech zaniechania?! Nie mi osądzać! Bóg Najwyższy już go z Nieba osądza!

Papież Franciszek ma obowiązek bronić świętej wiary katolickiej i jeśliby tego nie robił, jeśliby nie potępiał zła, działnia szatana, to my zwykli wierni Kościoła, mamy ten święty obowiązek potępić takie zaniechanie i płynące z tego powodu b. poważne problemy i zagrożenie dla wiernych. A zatem precz z gender, precz ze śmiertelnym grzechem homoseksualizmu i cudzołóstwa, precz z eutanazją, precz z aborcją, precz z pigułką aborcyjną dzień po, precz z pornografią, precz z samogwałtem, precz z antykoncepcją, precz z gloryfikowaniem odrażających zbrodniarzy z OUN – UPA na Ukrainie, po prostu precz z szatanem i cywilizacją śmierci. Z Panem Bogiem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1547723

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego przed gmachem Ministerstwa Edukacji Narodowej odbył się protest przeciwko reformie edukacji. Przed wejściem do ministerstwa w centrum protestu pod tęczowymi szmatami stali homoseksualiści, za nimi transseksualiści z swoimi flagami i dużym transparentem. Między przedstawicielami osób z problemami seksualnymi, komuniści z czerwoną szmatą. Był namiot Obywateli Solidarnych w Akcji i KOD. Po bokach zgromadzenia stali zwolnicy KOD, a dalej nauczyciele ze Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Jan Bodakowski w artykule, który opublikował 6 września 2017 r., dodaje: „Nie wolno nam ignorować zagrożenia ze strony nowej lewicy, nawet gdy jej sabaty są nieliczne. Nowa lewica konsekwentnie idzie przez instytucje, dominuje w mediach, edukacji i kulturze. Niezauważalnie dla większości społeczeństwa infekuje i niszczy kolejne przejawy życia społecznego.” [...]

I dodaje słusznie: „Lewica chce wykorzystywać edukację publiczną do demoralizowania i ogłupiania dzieci. Szkoły mają być lewicowym instrumentem niszczenia tożsamości seksualnej dzieci, wmawiania im, że mają homoseksualne i inne niezdrowe skłonności seksualne, że ich życie ma być zdeterminowane praktykami seksualnymi. Lewica chce edukację wykorzystać do niszczenia tradycyjnych wspólnot, intymnej relacji kobiet i mężczyzn, rodzin, wspólnot religijnych i narodowych. Demoralizuje dzieci, by zniszczyć więzi społeczne i bez problemu władać wykorzenionymi z relacji społecznych, zaburzonymi, niepewnymi nawet swojej tożsamości seksualnej, samotnymi jednostkami.”

Cały artykuł dostępny na stronie: http://prawy.pl/56972-geje-transseksualisci-komunisci-groteskowa-opozycja-i-znp-chca-reformowac-polska-szkole-zdjecia/

I mój komentarz tamże:

Nowa demoniczna ideologia gender przeraża i jest równie niebezpieczna jak nazizm i komunizm! Gender to koszmar! Gender to wszechobecna anarchia! Gender to po prostu pieklo na ziemi! Wzywam papieza Franciszka do natychmiastowego opublikowania dokumentu potepiającego demoniczną ideologię gender! Precz z gender, precz ze śmiertelnym grzechem homoseksualizmu i cudzołóstwa, precz z szatanem! Z Panem Bogiem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1547744