Gdy zwierzę jest cenniejsze niż człowiek

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Idee

Twórca satanizmu ateistycznego („hulaj dusza, piekła nie ma”) Anton Szandor LaVey w swojej grafomańskiej „Biblii Szatana” napisał:

„Szatan reprezentuje opinię, że człowiek jest zwierzęciem, niekiedy lepszym, ale częściej gorszym od czworonogów, z powodu zaś swojego "boskiego - duchowego i intelektualnego rozwoju" stał się najbardziej drapieżnym zwierzęciem ze wszystkich!”.

Zastanawiam się, co takiego jest w ekologach, jak bardzo ogarnięci są przez patologię, że ratując pisklęta srok, obojętna jest im aborcja, eutanazja, a sami marzą o redukcji gatunku ludzkiego na Ziemi. Wielu zielonych jest zwolennikami legalizacji małżeństw homoseksualnych i pedofilii.

Dzisiaj niemiecki Onet.pl opublikował ekologiczny reportaż z uboju stada 4 dzików w gospodarstwie agroturystycznym. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem, ale zamiast dyskutować o epidemiologicznym afrykańskim pomorze świń, dyskutowano nad zasadnością użycia broni palnej przez myśliwego.

„Ludzie przeciw myśliwym

Po dokonaniu tego mordu na niewinnych istotach, myśliwi się zawinęli, a do akcji wkroczyli ludzie z inspekcji weterynaryjnej, którzy zapakowali ciała w worki i wywieźli. [...] Organizujemy działania prawne, które mają doprowadzić do skazania osób, które podjęły decyzję o zabiciu zwierząt i tych, którzy wyrok wykonywali, czyli myśliwych" piszą na swoim profilu facebookowym członkowie organizacji Ludzie Przeciw Myśliwym. Zamieszczają zdjęcia oraz film zarejestrowany podczas uśmiercania zwierząt” - czytamy na portalu Onet.pl.

Cały artykuł „Zastrzelili oswojone dziki w Orzeszkowie. Zgodnie z prawem”: ]]>https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zastrzelono-dziki-mieszkajace-w-azylu-wc]]>...

Spójrzmy na stronę organizacji na Facebooku i popatrzmy, kogo promuje niemiecki portal Onet: na głównym zdjęciu „Ludzi przeciw myśliwym” widzimy czaszki zwierząt widzące na ścianach, o pośród nich Jezusa na Krzyżu. Obrazoburcze? Bardzo.

To właśnie charakteryzuje tych wszystkich wychowywanym bezstresowo przez rodziców miejskich gówniarzy: nienawiść do człowieka i ubóstwianie zwierząt. W historii był jeż jeden wybitny wegetarianin i nazywał się Adolf Hitler. Dla niego zwierzęta też byli lepsi niż ludzie, np. Polacy, Grecy, Rosjanie, Żydzi... A proszę przypomnieć, na kogo w 1932 głosowali dziadkowie właścicieli koncernu Ringier Axel Springer (Onet.pl, Newsweek, Nasza Klasa, Fakt, Forbes, Auto Świat, czy „Szerokiej Drogi” – kwartalnik PKN Orlen, czy „Puls Intercity” (magazyn pracowników PKP Intercity) do Reichstagu?

Pytanie: czy państwowe spółki muszą dawać zarabiać koncernowi, tak przeciwnemu „rządom dobrej zmiany”?

NSDAP miała 8,5 mln członków. Dzisiaj ich potomkowie w zawoalowany sposób publikują w podbitym i zniszczonym przez siebie państwie, że człowiek jest gorszy niż zwierzę. Gorszy jest również Bóg Polaków – Jezus Chrystus.

Zagadnienie myślistwa, to oczywiście ważna sprawa, ale wielu ludzi, którzy użalają się nad losem zwierząt, wcina kiełbasę i chodzi w skórzanych ciuchach, używa klei, czy kosmetyków ze zwierząt. Przypominam, że żelatyna też jest ze zwierząt.

"Ludzie przeciw zwierzętom" mają obrazoburcze zdjęcie na „Fejsie” i 125 353 polubień na Facebooku. To nie do końca tak, że można obrażać chrześcijaństwo, ale skoro patrioci-internauci nic z tym nie robią...

Organizacje ekologiczne żądają dla myśliwych z art. kary bezwzględnego więzienia. Niektórzy żądają aby myśliwych zabijać. Jeśli młodzi ludzie oglądali film „Pokot” Agnieszki Holland, na pewno wśród nich znajdzie się naśladowcę – mordercę ludzi, a obrońcę zwierząt, który niszczenie stonki ziemniaczanej, podobnie jak bohater filmu, będzie nazywał holocaustem.

A swoją drogą, czy państwowe spółki, muszą dawać zarabiać koncernowi przedstawiającego wrogą politykę Polsce – niemiecko-szwajcarskiemu koncernowi?  Czy kobieta komentująca na portalu Onet pod artykułem będzie patroszyć myśliwych? Czy ekolodzy wiedzą, że musi istnieć redukcja zwierząt? Czy istnieje dla nich zdrowy rozsądek i granica buntu?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (8 głosów)

Komentarze

- Dzikowie zabiją, a potem zjedzą człowieków; Czy to mają na myśli wszystkie odmiany zielonych (?)

Vote up!
2
Vote down!
0

Racjonał

#1566490

Chociaż sami wystawiają się na ekstrakcję

Bo zły ich w pierwszym rzędzie wyodrębni z tłumu

Bo  widać za mało mają w głowie rozumu

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1566513