Atak na chrześcijan w Egipcie, 23 osoby nie żyją, 25 rannych

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Nie jeździć tam, nie wpuszczać ich do Europy, a gdy nie będą mieli za co żreć, niech zdychają. To jest dzicz. Niech nie zarabiają na turystyce. Ile jeszcze głupi ludzie Zachodu będą dawali im zarabiać? Tym razem zamordowano rdzennych mieszkańców Egiptu. Zamordowano od lat gnębionych Koptów w Egipcie. Autobus miał zostać ostrzelany.

 

Morderstwo Koptów miało miejsce w prowincji Al-Minja w środkowym Egipcie, jak poinformowały lokalne władze. Pojazd, którym podróżowali chrześcijanie, został ostrzelany. 24 osoby są ranne. Dane serwisów różnią się między sobą podając dane co do jednej osoby zabitej.

 

Tymczasem polskich polityków pytam, ile Wam pieniędzy proponują przeróżni łajdacy, że chcecie ściągnąć tych bandytów do nas?

 

Koptowie wykonują w Egipcie od lat najpodlejsze prace. „Używani” są m.in. do karmienia śmieciami świń.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.3 (4 głosy)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

(...)Tymczasem polskich polityków pytam, ile Wam pieniędzy proponują przeróżni łajdacy, że chcecie ściągnąć tych bandytów do nas?(...)

A ja zapytam was... dlaczego bombardowaliście Milosevica kiedy bronił Europę przed tą dziczą?

Vote up!
0
Vote down!
-2

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1540616