Chyba raczej chore psychicznie to elity przywódcze UE!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat

Już do znudzenia... Politpoprawna Zachodnia Europa i Niemcy sparaliżowane terroryzmem islamskim, są beradni a ich zlsowane mózgi wymagają leczenia psychiatrycznego... a w Polsce aresztowano Irakijczyka przygotowującego zamach  w Łodzi...

]]>]]>

Fragment mojej notki z 22 lipca z dopiskiem w nawiasie:

"Ale jest jeszcze inny aspekt pobłażania przez elity europejskie (lewackie, demoliberalne, odmóżdżone, politpoprawne, multi-kulti, itp. - dopisek) terrorystycznym islamistom i braku odpowiedniej reakcji na ich terroryzm.

Oprócz oczywiście zachęcania ich przez ową europejską bezradność do eskalacji ich agresji to... sytuacja ta też powoduje aktywizację różnych psychopatów, przestępców i morderców oraz różnych fanatyków (religijnych, politycznych, obyczajowych, ideologicznych, etc.), którzy nawet nie będąc wyznawcami islamu zobaczyli dla siebie "zielone światło" do realizacji ich psychopatycznych i morderczych celów. Mogą teraz hasać do woli. I zawsze mogą np. zwalić to na islam i krzyczeć w momencie morderstw słowa o Allachu. Kiedyś się bali... dziś już nie muszą".

Oczywiście mediom niemieckim i w ogóle mediom politpoprawnym i zlewaciałym nie wierzę "za grosz".

Ta cenzura, autocenzura i fałszowanie rzeczywistości niemieckich mediów (i mediów w ogóle lewackich w każdym kraju unijnym i nie tylko) wymagałaby interwencji Komisji Weneckiej oraz innych organizacji (fundacji, stowarzyszeń, itd.) zajmujących się demokracją i wolnością słowa.

Zachowanie elit unijnych to już nawet nie głupota, to działanie przestępcze. Winni wylądować w więzieniach jako współwinni obecnego chaosu, terroru i śmierci ludzi.

Zauważam też pewną ciekawą narrację dotyczącą tzw.: "samotnych wilków" (taki rodzaj terroryzmu obecnie preferuje ISIS i kreatorzy terroryzmu) a mianowicie: to szaleniec, leczył się psychiatrycznie, nie miał związku z ISIS a jego mord nie ma związku z islamem i nie jest spowodowany falą nachodźców, to osobista frustracja i wykluczenie spowodowały taką agresję, to już nie uchodźy czy potomkowie wześniejszych imigraji muzułmańskich a rodowici Europejzycy z okreslonyh krajów... więc trzeba jeszcze więcej działań aby ich zintegrować... itd.

Nic to, że wszyscy są obecnymi uchodźcami albo muzułmanami w drugim czy trzecim pokoleniu radykalizujący się pod wpływem zaleceń ISIS, imamów w zachodnich meczetach, itd. Nic to, że nawet po dziesiątkach lat muzułmanie nigdy się nie zasymilowali i nigdy się nie zasymilują. To dwie różne kultury a islam jest ideologią mordu niewiernych. Nic o tym, że zalew islamistów powoduje, iż zaczynają czuć się pewnie i coraz pewniej w Europie i to też jest powodem wzrostu agresji i terroryzmu. Nic to, że faktyczna przyczyna terroru to islam oraz impotencja niemieckich elit połączona z lewackim demoliberalizmem, multi-kuli, politpoprawnością, fałszywą tolerancją i ogólnie z tzw. globalizmem i budową Nowego Porządku Świata. Nic o tym, że nachodźcy są finansowani przez światową żydowską finansjerę (m.in. za pośrednictwem G. Sorosa) i wiele jeszcze przyczyn.

Elity zachodnio - europejskie do wymiany natychmiast i natychmiast trzeba się wziąć ostro za islamistów. O potencjalnych metodach też pisałem o tym w w/w notce:

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/2016/07/kula-sniegowa-terroryzmu-i.html]]> (jest też m.in. na blogmedii24, niepoprawnych, salonie24).

I na koniec jeszcze jedno: A. Merkel i te wszystkie Junkersy, Schulze, Timmermansy, Tuski, Guye i inni oraz wielu dziennikarzy - trzeba skierować na badania i leczenie psychiatryczne. To oni są chorzy psychicznie i mają zaburzenia osobowości. I albo dla nich zamknięty zakład psychiatryczny albo więzienie.

Pozdrawiam

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

to charakteropaci (jeśli kto woli - socjopaci!).

Tego się, niestety, nie da leczyć!

Należy odizolować od społeczeństwa!

A więc - jedynie ZK!

Vote up!
5
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1517095

Lewaccy fałszerze zakłamuja prawde o zagrożeniu terorystycznym i przez to jest coraz więcej niewinnych ofiar...jakoś dziwnie się składa,że na "paradach równości" różnych dewiantów i zboczzeńców n ie wybuchają bomby,...

Vote up!
5
Vote down!
0

Yagon 12

#1517101

Wśród nich nigdy nie wybuchną żadne bomby. Dużo by pisać, ale przecież oni są solą lewactwa. Dlatego musimy się modlić o spokój w czasie ŚDM, bo lewactwo jest zdolne do największych łajdactw.

Pozdrawiam

 

Vote up!
2
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1517108

Wladcy Swiata nie sa kretynami ani lewakami jak to w Polsce sie wygaduje. Ludzie ci przyjeli konkretne dogmaty ideologiczne, ktiore uznali za nalepiej im sluzace. Ale jako, ze inteligencja zbytnio nie grzesza to pewnych konsekwencji nie byli w stanie przewidziec a w swym zaklamaniu i zwyklej glupocie nie moga sobie poradzic z problemami.  

Brevik w porownaniu z typowym Ahmedem wcale idiota nie byl a tez sie pomylil. Postanowil uderzyc w te elity tam gdzie mialo elity wladzy najbardziej zabolec, uderzyl w ich dzieci. Jak dobrze widac do dzis nie pomoglo. Ideologi w ktora ludzie wladzy wierza nie zmienia. 

Muzulmanski Ahmed to naprawde idiota, tego tez wladcy UE nie przewidzieli. Gdyby Ahmed mial choc troche oleju w glowie to by siedzial cicho i sie modlil aby jak najwiecej uchopdzcow muzulmanskich przyjeto a Turcje weszla do UE i dopiero wtedy gdy Muzulmanie osiagneliby dostateczna liczebnosc nalezaloby uderzyc tak aby naprawde zabic. Nasze szcescie, ze Ahmed jest kretynem bo tak naprawde dziala przeciwko interesom Islamu i Muzulmanow.

 

pozdrawiam,  

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Vik

#1517118

przynajmniej w części, intencje są odwrotne, niż te demonstrowane na zewnątrz. ("impotencja niemieckich elit połączona z lewackim demoliberalizmem, multi-kuli, politpoprawnością, fałszywą tolerancją").

Wydaje mi się, że szefowie pani Angeli, mają jednak na celu - w jakiś tam sposób rozumiany - niemiecki interes. Wydaje mi sie, że patrząc w przyszłość, np w perspektywie 20 lat, stanęli przed wyborem: "ukolorowanie" Niemiec poprzez stopniowy, ale stały  napływ imigrantów i akceptację tego faktu przez wytresowanych Niemców albo "szokowa terapia" - szybki, ale do zatrzymania w klkuletniej perspektywie (o ile zastosuje się zmianę prawa) napływ i wzbudzenie w Niemcach stopniowo rosnącej niechęci do imigrantów. I zapewnie dlatego, siły porządku nie przeszkadzały w "sylwestrowych zabawach w Kolonii".

To że tak to posztrzegam, nie znaczy, że nie zgadzam się z postulatami Autora co do odejścia od multi-kulti itd. Tylko sądzę, że niemieccy szefowie Anieli, a przynajmniej ich część, też jakoś dążą w tym kierunku, nie mogąc jednak zrezygnować na razie z polityczno-poprawnej narracji.

No, ale to tylko przypuszczenia, zewnętrznie wygląda to tak jak opisuje Autor i trzeba te "elity" "ekscytować w słabiznę", by zaczęły mysleć.....

Vote up!
0
Vote down!
0
#1517234

Pierwsza bylo rozbrojenie finansowe, rozbrojenie poprzez zazdluzenie i finansowa ruina w ktora wpadlo wiele krajow

 

https://www.youtube.com/watch?v=lAzExx14xbc

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1517345

https://www.youtube.com/watch?v=3LmMJTFFqug

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0

chris

#1517348