Polska jak Empik

Obrazek użytkownika Muni
Kraj
Ostatni mega-skadal z wyborami przykrył trochę przedświąteczną kompromitację 'empiku', który zdaje się być zarządzany przez jakichś lewaków i chamów. Śmieszne jest to, że firma 'empik' w ogóle nie wie, o co chodzi! Zasromana rzecznika coś usiłuje wybredzić: - Jesteśmy zaskoczeni eskalacją krytyki, zwłaszcza że naszym celem w żadnym razie nie było prowokowanie jakichkolwiek środowisk - mówi Onetowi Monika Marianowicz, rzeczniczka 'empiku'.
No, tak... "Nafajdałem państwu na wycieraczkę, ale oczywiście bez żadnych złych podtekstów", nie?
W dodatku wycofanie się z oprawy świątecznych zakupów w postaci imprez z udziałem skrobankary i satanisty byłoby według nich "formą cenzury". Hahaha... Oni w ogóle nie czują, że wymyślenie i przeprowadzenie takiej imprezy w kraju w którym Święta mają wielkie znaczenie, a obchodzone są przez ogromną większość ludzi w duchu chrześcijańskim, to zwykłe chamstwo i bezczelność. Co więcej, ponieważ chcą dumnie trwać w tym chamstwie, są aroganccy. 
Tępota i arogancja... coś mi to przypomina...
Ależ tak, wiadomo! Otóż wielu sędziów, speców, a nawet jeden żyrandolowy twierdzą, że cały ten zgiełk o schrzanionych wyborach to wielka przesada! To odmęty szaleństwa!
Bo przecież "da się policzyć". W ogóle nie dochodzi do tych mózgowców, częstokroć z poważnymi dyplomami, że nie chodzi o to, że się da, a o to, CO się liczy i skąd się wzięły takie, a nie inne wyniki, dzięsiątki % nieważnych głosów. Mamy się cieszyć, że przeliczymy przewalone głosy? Przecież już 4 lata temu było to ordynarnie zademonstrowane przez PSL na Mazowszu (]]>http://xiezyc.blogspot.com/2010/11/jak-sie-faszuje-wybory.html]]>), a skoro przeliczono to wtedy i klepnięto, to pewnie pojawił się wspaniały pomysł, żeby to przeprowadzić na większą skalę, bo czemu nie?
A, że to jest chamstwo, chucpa i obrażanie narodu to pikuś! Ten biedny Iksiński, często parę kilometrów jechał żeby zagłosować, poświęcił temu czas i wolę, to jego kilka minut na kilka lat, żeby choć pomyślał, że ma jakiś wpływ. A kochana władza mu od razu z bańki - jaki tam wpływ, kmiocie, głos nieważny! Trzeba było na PSL głosować, to by był ważny!
I trzecia sprawa... Funkcjonariuszka MO, (Monika O.) w nieudanym wywiadzie z Ziobro mówi, że to jakaś paranoja, że PiS wygrał, a chce powtarzać wybory! Ona też nie rozumie w swoim łepku milicyjnym, że chodzi o sprawy wyższe, o prawdę, uczciwość, a nie żeby się dorwać do koryta i trzymać, bo się udało!
Ani 'empik', ani elitki, ani funkcjonariusze medialni NIE KUMAJĄ. 
Bo to dzieci pułku, pociotki komuny, chamy, uwłaszczone prostactwo i dopisz tam sobie jeszcze co możesz, a czego ja tu nie za bardzo mogę. Lemingi? Dla mnie, to raczej szczury.
 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (20 głosów)

Komentarze

bojkot

 

póki go reklamują

Darski i Czubaszek

nie kupię w Empiku

ulubionych fraszek

 

PS Raz jeszcze wierszyk "bojkot"

i gorąca zachęta do bojkotu Empiku!

Vote up!
11
Vote down!
-1

jan patmo

#1451951

empik skreślony

Vote up!
14
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1451955

Chciałam dać plus, ale internet mi od połowy września chodzi jak....., więcsię spieszyłam, i wyszło nie tak.

Przepraszam raz jeszcze.

Vote up!
5
Vote down!
0

Niueste

#1452006

bo są właśnie tacy jak napisałeś. Niestety ich odbiorcy są tacy sami, bo obecne społeczeństwo w ogromnej wiekszości to sa uwłaszczeni i ich dzieci. Oni wszystko zawdzięczają władzy ludowej i rozumieją tylko materialistyczne hasła.

Imponderabilia sa dla nich zupełnie obce.

 

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

cui bono

#1451953

http://kwejk.pl/obrazek/2152535/swieta-z-bojkotem.html

Vote up!
4
Vote down!
0
#1451963

"Empik" omijam szerokim łukiem i strząsam pył z moich sandał.

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1452000

https://www.facebook.com/nie.kupuje.w.empiku?fref=nf

 

Vote up!
6
Vote down!
0

bulsara

#1452008

Ale patrzcie, jakie te "siły zła" są dożarte! W innych krajach firma nie pozwoliłaby sobie na taki upór, tylko żeby coś udowodnić! Zaraz byłyby przeprosiny, zmiany, bo przecież firma musi zarabiać, a zarabia z klientów! Jak może ich więc zrażać? To biznes.

A u nas? Jak widać firmie na klientach nie zależy. Czyżby miała się dobrze i bez nich? Chyba tak, ale to dziwne, co? Władzy też na ludziach nie zależy - Pani Waltz z uporem mściwej suczy trzyma na placu Zbawiciela tęczę zboczeńców, mimo, że nawet nie ma na to zgody budowlanej! Wydaje na ochronę tego bohomaza setki tysięcy złotych i co? Ma gdzieś, co ludzie mówią i chcą. To ludzie są dla niej, a nie odwrotnie? I tak ze wszystkim.

Ten układ dojrzał, żeby go znieść i to na dobre. Na zawsze,

Dzięki za niezłe oceny:)

 

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1452044

Kapitalny wpis - super spojrzenie na rzeczywistosc

Vote up!
5
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1452167

Niech ze wściekłości zębami zgrzyta

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi"

Przecież rozumu nigdzie nie kupi

Wirus w dodatku głupoty szaleje

Niedługo Świat cały sobą zaleje

Gdy zeżre mózgi pozostaną Zombie

Nadzieja że Tu na próżno nie trąbię

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1452176