25 listopada...

Obrazek użytkownika Muni
Kraj
"25 listopada skończył się w Polsce komunizm". To jest dopiero prawda, a słynne zdanie Szczepkowskiej z 4 czerwca 1989 było tylko pobożnym myśleniem. III RP dostała swoją szansę, ale jak każdy owoc zatrutego drzewa mogła dać tylko zatrute efekty, a jej największymi "pomelo" była wesoła czereda posłów i działaczy PO, którzy właśnie dojrzeli do spadania, a co niektórzy do zapuszkowania.
Trzeci filar trójpodziału władzy został właśnie częściowo odrobaczony i rokuje nadzieję na nieprzeszkadzanie odnowie. Swoją drogą, obecność prezesa TK wśród ław posłów niektórych ugrupowań i jednoczesne ich zawodzenie o utracie "bezstronności" trybunału i zamachu na tę bezstronność było wręcz śmieszne.
Ale... wkrótce Kowalski dostanie z onetu, wp.pl, interii, gazżyda, tvp, tvn-u, czy ze szwabskich dzienników na użytek ludu polskiego informację o "zamachu", kontrowersji, wątpliwościach, nagłości, nocnej zmianie, szoku w UE i całe to duperelne zawodzenie, aj-wej, zrobili nam kuku! Jak dotąd, żerowano na naiwności Kowalskiego takimi przekazami, a tumany słabo się uczą więc znów to powtórzą, a dopiero niektórzy zaczęli się bać.
Mam nadzieję, że ten nasz szary obywatel zmądrzał znacznie przez ostanie kilka lat i nie da sobie zrobić znów wody z mógu!
 
Jakby co, to do sklepu: 
 
 (autor nieznany)
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Najdroższe są mózgi lemingów i tych ze scierwomediow jak Koszerna czy Lissweek
Bo ............................................nieużywane 
Vote up!
5
Vote down!
0
#1499952

Jak to się mówi - "nówki, nie śmigane" :)

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1499982

Szara mózgowa tkanka jest od osmiu lat poddawania praniu przez me(n)dia i wielu Polaków ma juz doskonale wyprostowane zwoje. Samodzielności zero...wiedza tyle ile ich nauczy ogłupiacz. Dlatego sitwa tak wrzesczy i kłamie by pobudzic naiwnych do działania - ale to se ne wrati zlodzieje!

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1499955

Propaganda zrobiła swoje, ale mam wrażenie, że fala zidiocenia trochę się cofa. Rośnie też liczba ludzi o patriotycznym nastawieniu, może jest dla nas szansa?

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1499983

Niewazne ze przy wladzy jest PiS (nie bede sie tu czepial szczegulow, ze o w PiS "towarzyszy" z PZPR znajdzie sie nawet w Sejmie), wazne, ze wiekszosc organow panstwa w dalszycm ciagu obsadzaja "swoi" towarzysze, a wiekszosc gospodarki kierowana jest badz przez totumfackich "sluzb" badz mianowanych przez PO-PSL "managerow".

Dekomunizacja - to nie zmiana szyldow - ale ludzi... 

Vote up!
0
Vote down!
0

mikolaj

#1500009

"nie bede sie tu czepial szczegulow, "

ja tez nie ;-)))))))))))))

http://www.obrazki.jeja.pl/59259,lepiej-sie-nie-czepiac-szczegolow.html

Vote up!
4
Vote down!
0
#1500076