Platformo! A kuku! Twe kłamstwo dementuje nawet wielki Donald T.!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Uczepiła się kłamstwa Platforma O. i trzyma jak pijany płota. Wersja o programie rządowym „500+”  uparcie powielana przez platformerskie warchoły, a najgłośniej przez  Ewę Kopacz, S.Neumanna i jeszcze parę etatowych pyszczydeł utrzymuje jakoby program  „500+” oszukał Polaków bo w kampaniach wyborczych był przez A.Dudę i B.Szydło rzekomo obiecywany wszystkim dzieciom, a nie dopiero drugiemu i następnym.
Uczepiła się tego Platforma i bezczelnie kolportuje by w Polakach  wzbudzić  przekonanie, że obecny prezydent i obecna premier RP to kłamcy i oszuści na jej obraz i podobieństwo.
A niestety - Andrzej Duda w wyborczych szrankach mówił wyraźnie o „500+”:
 
„Będę chciał, aby zrealizowany został następujący program: 500 zł na każde dziecko, poczynając od drugiego (dla rodzin o najniższych dochodach na każde dziecko)”
 

I jeszcze:
 
„W rodzinach średnio zamożnych powinna być kwota 500 zł, poczynając od drugiego dziecka”
 

Te słowa Andrzeja Dudy z kwietnia 2015 r. przypomina m.in. portal wPolityce.pl:

]]>http://wpolityce.pl/polityka/281089-platformerska-wataha-wyje-bo-widzi-z...]]>
 
...Ponieważ przyjęty właśnie przez Sejm RP program „500+” jest ideą PiS od dawna,  dlatego...
Platformo O. – UWAGA !!!
Niemal 2 lata temu bo w lutym 2014 r. ówczesny premier Donald Tusk tak odniósł się do złożonej w Sejmie przez PiS propozycji:
 
„Gdy słyszę bardzo fajny pomysł tak naprawdę - i nie będę drwił - żeby w Polsce na każde drugie i kolejne dziecko państwo płaciło 500 zł miesięcznie, jeśli dobrze zrozumiałem propozycję opozycji, to właściwie nie ma co czekać na jakieś kolejne wybory. Jestem gotów o tym serio porozmawiać dzisiaj”
 
I jeszcze (dla dowodu, że jego słowa  „na każde drugie i kolejne dziecko” nie są żadnym lapsusem czy przejęzyczeniem):
 
„Ja bym najchętniej dał nie na drugie 500, ale od pierwszego (dziecka) po tysiąc miesięcznie.”
 

]]>http://wyborcza.pl/1,91446,15467552,Premier__debata_moglaby_wyjasnic_wat...]]>
 
Celowo powołuję się na czerski matecznik bełtaczy i mózgopraczy płci wszelkiej żeby nie było, że to prasa prawicowa konfabuluje, wymyśla wredne oszczerstwa by przyprawiać gębę kłamcy Platformie O....
Nie ma po co -  sama już dawno ją sobie przyprawiła, a produkując kłamstwa każdego dnia  przy każdej okazji i w każdej kwestii straciła szansę by się jej kiedykolwiek pozbyć.
 
Platforma O. – jak również jej opozycyjni koalicjanci od metra, swetra, KOD-a itd. - powinna niezwłocznie opuścić przestrzeń publiczną i poddać się dożywotniej terapii lewatywowej  - w oba uszy i co najmniej 3 razy dziennie, najlepiej wężem strażackim i z hydranta! By wreszcie - zamiast wciskać bezczelnie dziecko w brzuch PiS-owi i niePiS-owi, zamiast przekręcać, przeinaczać, wypaczać treści, dopisywać im własną narrację by przepoczwarzać w kłamstwa i wprowadzać Polaków w błąd  – zacząć słyszeć co w rzeczywistości jest mówione.  


 
...Gdyby Polacy chcieli być dalej oszukiwani, okłamywani i okradani to Polska dziś miałaby kolejny rząd Platformy i B.Komorowskiego prezydenta. Ale Polacy mieli dość  złodziei, oszustów, aferałów i politycznej huliganerii. Ich rządy się skończyły ale po Polsce i po świecie dalej ciągnie się smród delirycznych bąków Platformy O., która dalej uprawia oszustwa, kłamstwa i polityczne warcholstwo, dorzucając do nich ostatnio szmalcownictwo!  
 
Jak długo jeszcze ta szumowina będzie zalewać Polskę ??? Jak długo jej chamstwo będzie terroryzować Polskę?

Ewa Kopacz strofowała dziś B. Szydło w "Fakcie"  by się kulturalnie zachowywała w Berlinie. No, żesz q......ń by się uśmiał!
A,  won żabę uczyć na szpilkach chodzić!
Na kursie i na ścieżce...


 

 
 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (13 głosów)

Komentarze

Ewci to chyba czas przypomnieć fotki z jej wizyty w Berlinie, zwłaszcza ten chwiejny krok i jak Makrela ją prowadza, jak nie przymierzając  w tym przysłowiu:  kogut  ******  bobasa  po podwórku.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1506910

 

Dopiero teraz zauważyłam, że Ewcia w Berlinie oprócz oddania honorów płotowi, wykręciła bonusowy piruet stając do przyjęcia meldunku komendanta kompanii honorowej. :D:D:D 

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1506916

Jak na Tuskwatch.pl parę lat temu robiliśmy tego mema, to Ewcia wtedy nawet nie marzyła że będzie premierem - a my proroczo ostrzegaliśmy. Najlepsze było później, jak GWno  zrobiło straszny wrzask na całą Polskę waląc gromy w internautę "Donka von Danzing" za tego mema, bo śmiał go opublikować gdzie sie tylko dało - nie wspomnę już że bardzo zabolał ich także jego nick :))))

To były czasy ...  hehehe

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1506920

Platforma O. już tonie i jej popiskiwania to tylko żałosny bełkot na koniec działalności...a KOpacz, Neumann czy Grzechu S. musza tak pleść...bo co im zostało...Mam tez prośbę - prosze nie pisać "wielki Donald T." nawet jesli to uszczypliwość...po co honorować marnego niemieckiego konfidenta?

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1506924

Neuman czy Kopacz.

Bardziej niesympatycznych i sprawiajacych odpychajace wrazenie politykow trudno sobie wyobrazic. Jeszcze pare miesiecy - a poparcie dla Po pod tym "przywodztwem" spadnie ponizej progu wyborczego... i nikomu to chyba nie zaszkodzi, no moze owym dzisiejszym "przywodca" - ale znajac zycie spadna oni na cztery lapy: w instytucjach UE jest tyle nic nie znaczacych a dobrze platnych stanowisk, ze i im na stare lata cos skapnie... moze wlasnie o to im chodzi?

Vote up!
1
Vote down!
0

mikolaj

#1506950