Piramidalne kłamstwo

Obrazek użytkownika Firmus Piett
Kraj

Jeśli Stefan Niesiołowski nieudolnie kłamie w sprawie pana C. - a kłamie prawie na pewno - co widać w jego nieskładnych i wzajemnie sprzecznych słowotoko-bluzgach (bo trudno to nazwać wypowiedziami), oraz obserwując trwającą w tym samym czasie zakrojoną na szeroką skalę medialną akcję odwracania rzeczywistości "Łódź 2010", to trzeba sobie postawić jedyne w tej sytuacji ważne pytanie: czy Platforma Obywatelska i jej aparat władzy stoi za zamachem na łódzkie biuro PiS i zamordowanie jednego z działaczy tej partii w celu sprawdzenia "reakcji społecznej" na taki rozwój wypadków oraz "przetarcia szlaków" dla takich działań w przyszłości?

To co obecnie wyczyniają dziennikarzopodobne kreatury, na polu fałszowania rzeczywistości w kraju przekracza wszelkie granice. Podstawowe fakty (to co mówił zamachowiec o swoich intencjach i co zarejestrowały kamery) są pomijane, a dyskutuje się nad rojeniami jakiegoś chorego z nienawiści typa, który twierdzi, ze "kule były przeznaczone dla niego". Na miłość boską - w biurze PO w Łodzi nikt nie mógł widzieć pana C. w omawianym okresie, bowiem było ono wtedy zamknięte, to po pierwsze, a po drugie, gdyby nawet jakimś cudem udało mu się tam dostać, to i tak nikt nie mógłby go rozpoznać, bowiem jego twarz nigdy nie została publicznie pokazana! Pomijam już sprawę rzekomego pytania o adres siedziby PiS - C. nie mógł tego robić, bowiem był widziany owym biurze także wcześniej (zatem nie mógł pytać o adres, który zna, a rozpoznany został przez osoby, które go naprawdę widziały w dniu morderstwa).

To co się obecnie dzieje w mediach i polityce, to budowa jakiegoś piramidalnego, odartego ze wszelkich znamion prawdopodobieństwa kłamstwa. Jeśli nic z tym nie zrobimy, obudzimy się w końcu na Białorusi.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Diagnoza jest prosta i szybka - mamy drugi PRL w pełnej krasie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#98370

Niestety coraz bardziej zaczyna to wszystko przypominać właśnie PRL. Zresztą ci sami ludzie sterują propagandą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" M. Twain

#98372

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział i nie wie, w jaki sposób prawdopodobnie, zabójca posiadł informację i listę potencjalnych "jego ofiar z innych parti", to proszę obejrzeć filmik na you tube z zatrzymania mordercy(nie psychopaty???). Proszę zwrócić uwagę na moment, kiedy po długim oczekiwaniu(dziwne co???)po wejściu zabójcy do radiowozu, oczekiwany policjant, skrycie podkłada do samochodu kartkę, którą wyraźnie widać, pojawiającą się na siedzeniu???

http://www.youtube.com/watch?v=Frl7YVY30Eg

Bardzo szczegółowo opracował ten wątek bloger OHV na naszym portalu wcześniej.link:

http://www.niepoprawni.pl/blog/2549/stare-sowieckie-metody-czyli-o-lodzkim-mordzie-politycznym

Chcę go przypomnieć, bo jakoś przeszedł bez echa, a to jest istotna kwestia w sprawie tzw. gadulstwa i zwierzeń mordercy, pilnującym go policjantom, po odmówieniu przez niego składania zeznań, następnie sporządzenie przeZ policjantów, dosłownej szczegółowej natatki, którą przedstawił w sejmie minister jako, że to PIS jest winny??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98383

Wolne żarty! Teraz raptownie okazuje się, że morderca był w biurze PO i sekretarka to potwierdza. A ja pytam, co na ten temat mówi zainstalowany w tym biurze monitoring? Kto sprawdzał co kamera nagrała? A że takowy jest tam zainstalowany wpleciono to w jednej z relacji w TV. Oj, coś to wszystko chyba dratwą szyte.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#98417

#98471

Jeżeli boisz się głosić prawdę - już jesteś niewolnikiem. Henryk Pająk

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98472

To widać i czuć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98489

 Klamstwo jest ewidentne i udowodnione, ale ciagle powtarzane! TVINFO wyemitowalo, rozmowe z portierem w siedzibie Niesiolowskiego, ktory zaprzeczyl jakoby widzial Ryszarda C. Ale na pasku wiadomosci ciagle lecialo, ze tenze byl w siedzibie Niesiola.PRL to jednak troche wyzszy poziom manipulacji, To ciemnogrod, lecenie w zaparte bez wzgledu na dowody.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98490

Gdybym miała to jakoś opisać (ten poziom hipokryzji i manipulacji) i jakiś pomysł na przeciwstawienie się zjawisku, to musiałabym jedynie powiedzieć: ręce opadają.
Bo jak w domu zepsuje się komin lub nawet wiatr zerwie kawałek dachu, to jeszcze można ogarnąć poziom zniszczeń i snuć rozsądne plany naprawy.
Ale jak przez chałupę przejdzie tsunami lub gaz wybuchnie i zostawi po sobie ruiny i zgliszcza, to "tylko siąść i płakać".
Strasznie ciężko się rozmawia, argumentuje i przeciwstawia aż takiej hipokryzji!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98492

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

"trzeba sobie postawić jedyne w tej sytuacji ważne pytanie: czy Platforma Obywatelska i jej aparat władzy stoi za zamachem na łódzkie biuro PiS i zamordowanie jednego z działaczy tej partii w celu sprawdzenia "reakcji społecznej" na taki rozwój wypadków oraz "przetarcia szlaków" dla takich działań w przyszłości?"

Czy to nie jest zbyt daleko posunięta sugestia?
Tak tylko się zastanawiam...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

SpiritoLibero

#98493

Podobnie jak nie jest "zbyt daleko posuniętą sugestią" badać wątek zamachu pod Smoleńskiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98496

PO- ta kanapa wyniesiona przez WSI do rangi rządzącej partii spełnia wszelkie znamiona mafijnej organizacji przestępczej. Korupcja, omerta, błyskawiczny rozkład organów Państwa z armią na czele. CBA praktycznie unieszkodliwili sprowadzajac do roli emitenta "poradników antykorupcyjnych" - LOL

My tu na form dopiero precyzujemy diagnozę. Zauważmy że ok 50% społeczeństwa nie zauważa tego skoro głosuje na to agenturalno-mafijne bagno.

Natomiast interesujace jest wyczucie sytuacji w swiece przestępczym - ponad 90% "osadzonych" jast za PO - oni wiedzą dobrze co robią głosujac za odpenalizowaniem przestępczości!

przerażające ale prawdziwe, że niedługo uczciwi ludzie będą musieli chyba opuścić ten nieszczęsny kraj błyskawicznie zżerany rakiem korupcji i wszelakich dewiacji!!

 

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wild

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#98556