Izrael pluje Polsce i Polakom w twarz!

Obrazek użytkownika contessa
Świat

Mr Netanjahu obraził i zelżył Rzeczpospolitą Polską!
Państwo Izrael ma pretensje do suwerennego państwa Rzeczpospolita Polska, że pozwala sobie na prawodawstwo  i egzekucję prawa we własnym państwie.
Państwo Izrael oskarża państwo  Rzeczpospolitą Polską , że jej nowelizacja ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej  o Holokauście zbiegła się w czasie z rocznicą wyzwolenia niemieckiego hitlerowskiego obozu zagłady „Auschwitz”.
Państwo Izrael ma pretensje do państwa Rzeczpospolita Polska za to, że nowela o Instytucie Pamięci Narodowej RP precyzyjnie definiuje przestępstwo przeciwko Państwu i Narodowi Polskiemu i nadaje znowelizowanemu aktowi  prawnemu treść jednoznaczną w celu zapobieżenia wszelkim manipulacjom w jego interpretacji, usuwając jednocześnie wszelkie wątpliwości - kto, jak, za co i w jakich przypadkach będzie ścigany i podlegnie karze w określonym wymiarze.  
Państwo Izrael żąda sobie od suwerennego Państwa Polska zmiany tej ustawy nowelizującej lub jej kasacji.
Państwo Izrael w odpowiedzi na polską nowelę tworzy własną ustawę w celu ścigania w przyszłości Państwo Rzeczpospolita Polska za jego rzekomo wynikającą z noweli o IPN „negację Holocaustu”  w przypadku jeśli państwo Polska wprowadzi swą ustawę w życie.
 
Ciekawe, że jakoś tak dziwnie się złożyło, że gdy Polska nowelizuje swą ustawę o IPN w wigilię rocznicy wyzwolenia niemieckiego hitlerowskiego obozu koncentracyjnego „Auschwitz” po to by wyeliminować z wzajemnych relacji międzypaństwowych wszelkie antypolskie i antyholocaustyczne  manipulacje tą zbrodnią na ludzkości, państwach i narodach, Izrael wytoczył swe pretensje względem Polski  dokładnie w czasie sponsorowanej przez Moskwę konferencji w Soczi, związanej z sytuacją w  Syrii?!
Przedstawicieli Izraela oczywiście na niej nie było ale tajemnicą światowego poliszynela jest, że w Syrii ścierały się ostatnio (i  wciąż ścierają)  interesy Izraela i Rosji.
Tajemnicą światowego poliszynela jest również to, że choć oba państwa bardzo dbały o spójność wizerunku - by Świat widział Rosję i Izrael  po tej samej stronie barykady, to  rzeczywistości było i wciąż jest daleko do tej „spójności  

Ciekawe jest również, że Izrael atakuje Polskę dokładnie w trakcie sejmowego badania grabieżczej reprywatyzacji nieruchomości za czasów rządzącej przez 8 lat do 2015 r.  koalicji PO-PSL...
Jeszcze ciekawsze jest, że Izrael atakuje Polskę w chwili gdy sprawa niemieckich reparacji wojennych  dla Polski za szkody naniesione Rzeczypospolitej Polskiej przez III Rzeszę Niemiecką podczas II wojny światowej,  po dziesiątkach lat leżenia w lamusie znów zobaczyła światło dzienne. 
 
W co gra Izrael?
W co gra jego premier Netanjahu i co chce ukryć?
W co gra państwo Izrael o historii państwowości niespełna 70-letniej w porównaniu z ponad 1000-letnią państwowością Rzeczypospolitej Polski?
Z tytułu czego państwo Izrael w osobie swego premiera Netanjahu pozwala sobie lżyć i wywierać presję na suwerenność  Polski i Narodu Polskiego, na polską rację stanu, na władze państwowe RP?
Z tytułu „3-tysiącletniej historii „narodu wybranego””?
Ale…
„Naród wybrany” to Naród  Wybrany.
Robienie z niego świętej krowy w politycznych celach to brak szacunku – do niego, do jego historii. Do siebie.
 
Oczywiście światowe lewactwo od Berlinka i Brukselki przez „postępowy” Londynek, NjuJorczek po Galapagos przez inne Wyspy Bergamuty  dziś kwiczy z radości jak Tel Awiwek zaorał Warszawkę.  
Gorsze jednak jest to, że na tym Świecie poza zdegenerowanym lewactwem jest jeszcze 75-80% normalnie myślących obywateli, którzy dziś się pytają czy premier Netanjahu zdaje sobie sprawę z tego, że rozpętując sztuczny skandal na linii Tel Awiw-Warszawa, napina i niszczy stosunki Izraela właśnie z Polską, którą  Hitler i jego III Rzesza mieli zetrzeć z powierzchni Ziemi wraz z Polakami?  Wraz z Żydami gdziekolwiek się znajdowali?
To oni byli dla Hitlera i III Rzeszy rasą podludzi…
 
To jest hańba, że dziś władze Izraela żeby załatwiać pozytywnie swoje partykularne geszefty, prowadzą brudną międzypaństwową grę robiąc z wszystkich żywych i martwych Ofiar Holocaustu instrument.
Instrument - czyli  podludzi!
Tak – podludzi!
Gdyby p.Netanjahu traktował Ofiary Holokaustu jak ludzi, dziś nie tańczyłby na Ich trumnach.
Gdyby p.Netanjahu traktował ocalałych z Holocaustu jak ludzi, dziś nie deptałby Ich czci, honoru i Ich pamięci o matkach, ojcach i i. krewnych, pamięci o wszystkich siostrach i braciach w wierze, którzy zginęli z rąk niemieckich oprawców w niemieckich gettach, w niemieckich obozach zagłady, rozsianych po całej okupowanej przez III Rzeszę Europie.  
 
Hańba, Izraelu!
Hańba wszystkim tym, którzy mają swój udział w szczuciu Izraela na Polskę.
Hańba wszystkim tym, którzy z tytułu bycia obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej stają naprzeciwko polskiej racji stanu. Są wśród nich byli prezydenci RP, byli ministrowie, były premier.
Hańba!
 
 
PS. Nowela ustawy o IPN  głosi:
Każdy kto publicznie i wbrew faktom przypisuje polskiemu narodowi lub państwu polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości, pokojowi i zbrodnie wojenne - będzie podlegał karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech.
Taka sama kara grozi za „rażące pomniejszanie odpowiedzialności rzeczywistych sprawców tych zbrodni”.
Jeśli sprawca działałby nieumyślnie, podlegałby karze grzywny lub ograniczeniu wolności. Nie byłoby przestępstwem popełnienie tych czynów „w ramach działalności artystycznej lub naukowej”.
Nowy przepis ma się stosować do obywatela polskiego oraz cudzoziemca - „niezależnie od przepisów obowiązujących w miejscu popełnienia czynu”.

(za w.polityce.pl)
 
PS2. Tak na marginesie – błędem ustawy jest niepodleganie karze za czyn w ramach „działalności artystycznej”.
W sieci, na profilach związanych z Platformą Obywatelską natychmiast po wybuchu afery Polska-Izrael pojawiła się następująca „działalność artystyczna”, entuzjastycznie i z zachwytem przyjmowana i rozprowadzana przez totalną opozycję, jej odpryski i sympatyków:

 
Ta „furtka” w ustawie o IPN posłuży np.twórcom antypolskich plakatów, spektakli, autorom podręczników szkolnych w celu wypaczania historii itd., itp. Mam nadzieję, że zostanie to przez autorów noweli zmienione lub doprecyzowane w najbliższej przyszłości.
 
 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:22)

Komentarze

Czy rząd powie że deszcz pada, czy stanie w obronie opluwanej Polski przez żydów.

I jak zareaguje prezydent, który już dwa numery wywinął, weta i usunięcie Antoniego.

Co teraz skutkuje, terrorem przez sędziów na sędziów, którzy nie chcą być sitwą i kasta, tylko normalnie pracować.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1557207

Serwus contesso. Znakomity wpis. Naturalnie piąteczka. Podłość oskarżycieli Polski o współudział w Holocauście jest gigantyczna! Nie wolno przenosić winy renegatów społecznych, którzy w każdym społeczeństwie występują, nie można ich zbrodniami obciążać całego narodu. Nikt nie ma prawa także szkalować naszej ojczyzny, używając terminu: "polskie obozy śmierci", gdyż takich nigdy nie było, owszem były niemieckie, znaczy nazistowskie, znaczy hitlerowskie obozy śmierci. Nadto Polacy walczyli z bestią Adolfem Hitlerem od pierwszego do ostatniego dnia wojny, niemal na wszystkich frontach, ratując przy tym gdzie się tylko dało dziesiątki tysięcy Żydów! Polacy zorganizowali największe Państwo Podziemne w okupowanej Europie (AK, BCH, NSZ) i walczyli nie szczędząc własnej krwi! Polacy zadbali o miejsca pamięci Żydów i po wojnie, nadto napisali tysiące książek i opracowań na ten temat, lecz jeśli trzeba to napiszemy jeszcze więcej!

Dlaczego Kościół katolicki w Polsce nie broni teraz w oficjalnych wypowiedziach narodu polskiego, który Go żywi już od 1050 lat, a który to naroód od kilku dni opluwany jest i szkalowany wobec całego świata?! Przewielebny abp Stanisławie Gądecki, Przewodniczący KEP który specjalne lubisz wypowiadać się na tematy polsko -żydowskie, a szczególnie gdy Żydom dzieje się jakoby krzywda jakowaś, prosimy gorąco o Twój specjalny komunikat w tych sprawach. Proszę nie dać się długo prosić! Z Panem Bogiem

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1557208

W co gra rząd Izraela, w co gra amerykańskie Żydostwo, w co gra diaspora nie uznająca Izraela. 

Zdecydowanie nie ma tam jednolitości

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0


#1557218

Dzięki takim "furtkom" lewactwo tworzy swoje antypolskie "dzieła"...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1557254

Też uważam, że wyłączenie działalności artystycznej spod ustawy jest błędem. Bo teraz wystarczy, że oszczerca zaśpiewa o "polskich obozach", albo opatrzy swoje denuncjacje komentarzem w non parelu, że to powieść SF i uniknie kary. Rozumiem film, w którym np. ścierają się poglądy dwu bohaterów spierających się o winę Polaków. Trudno było by nakręcić film "wypiskując" kwestie jednego z bohaterów. Ale już "dzieła" Grossa, czy "Pokłosie", w których sprawa przedstawiona jest jednostronnie z punktu widzenia wszystkowiedzącego mędrca, powinny ustawie podlegać.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1557255

Żydzi boją się że w dochodzeniu prawdy wyjdą na jaw ich czyny mordowania Polaków w przebraniu oficerów NKWD.I nie mały udział przy boku SS i Gestapo w mordowaniu swoich pobratymców.No i do tego dochodzi wbicie nam w głowe poczucie winy i wyegzekwowanie  kasy z tej ich urojonej naszej winy.Żyd nigdy nie był mi bratem,ani starszym ani młodszym.I niegdy nie będzie.Rodzice w Oszmianie ukrywali żydówkę przed niemcami.Efekt.Gdy pszyszli ruskie to zydówka w mundurze NKWD tez.I pyta o mego ojca.Mama z bratem 7lat i siostra2 lata byli w domu.Ojca nie było.Wracającego ojca z pracy ostrzegli sąsiedzi(nie żydzi) że NKWD go szuka.Uciekł do lasu.A szukała go za to że miał radio i słuchał go razem z tą Żydówką.Ale żydówka jak żydówka wysłała na sybir 2 ciotki i babkę.Chłopy uciekły do lasu.Ale znależli ich w latach 50-tych w Słupsku i zamkneli.Szczęście że Stalin zamienił się w padline.Bo nie wiadomo jak by sie to skończyło.Zaraz po IIWojnie  prokuratorzy,sedziowie i kaci z UB to byli żydzi.Do dziś znajdujemy szczątki naszych BOHATERÓW ZAMORDOWANYCH PRZEZ ŻYDÓW.....NIGDY nie będzie żyd moim bratem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Mateo

#1557309

relacji Państwa Polskiego z państwem Izrael. Państwo to nie istniało wiele wieków, a Żydzi zaludniali chyba wszystkie państwa uczestnicząc w ich historii. W Izraelu jest dużo (zapewne większość, ale akurat nie mam przed sobą statystyk) Żydów którzy przez pokolenia żyli i funkcjonowali w innych państwach, w tym - w Zawiązku Sowieckim. Od lat dziewięćdziesiątych (zwłaszcza) ubiegłego stulecia wielu z nich imigrowało do Izraela. Słyszałem od świadków że nawet policjanci pilnujący porządku w okolicach Sciany Płaczu porozumiewali się ze sobą po rosyjsku. Zdarza się też że w pewnych sytuacjach polski turysta ma kłopoty z porozumieniem się z miejscowymi po angielsku, ale za to bez kłopotu - po rosyjsku. O ile mi wiadomo, w Izraelu funkcjonuje np. wielu naukowców którzy swoje kariery rozpoczynali w Moskwie czy w Leningradzie (obecnie Sankt Petersburg). Nie mam dowodów ale uważam że byłoby naiwnością sądzić że dawny Związek Sowiecki a obecnie Rosja nie ma tam swojej sprawnie funkcjonującej "piątej kolumny". A nie zapominajmy, że w najbliższym czasie ma nastąpić oficjalne opublikowanie rezultatów badań przyczyn katastrofy smoleńskiej. Dla Rosji każde obniżenie wiarygodności państwa polskiego ma w tej chwili podstawowe znaczenie. Obciążenie Polski odpowiedzialnością choćby za część zbrodni niemieckich z czasów drugiej wojny światowej to musi być dla nich olbrzymia pokusa. Więc próbują wpływać. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1557365