Wisienka z tortu NaczProkWoja czyli... hej raz, jeścio raz, kazaczooook!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Nie chcem ale muszem – znów będzie o jenerale Parulskim, a powodem jest tym razem
zaproszenie rodzin ofiar tragedii smoleńskiej do Naczelnej Prokuratury Wojskowej.

Pomyśli ktoś – to dobrze, 14 miesięcy się opindalały darmozjady i wreszcie zabrały się do roboty. Pomyśli też - no żesz wreszcie bo prokuratorzy na początku śledztwa obiecali co miesiąc spotykać się z rodzinami ofiar, wysłuchać ich wątpliwości, pytań, udzielić odpowiedzi, a tu raptem tylko dwa spotkania doszły do skutku i to po wielu zachodach.

Pomyślałby, owszem ale przed wykopaniem przez wojskowego prokuratora naczelnego jednego z nadzorujących śledztwo smoleńskie, prokuratora Marka Pasionka. Człowieka, który chciał - mimo wszystkich istniejących wypaczeń - prowadzić to śledztwo rzetelnie...

Dziś inaczej się sprawa ma cała – w lipcu NPW wzywa rodziny ofiar smoleńskich nie na pitu-pitu gadu-gadu, a na... przesłuchanie. I będzie pytać - o ilość palców u rąk i nóg ofiar, czy któraś nie miała przypadkiem serca po prawej stronie, czy lewa nerka nie była przypadkiem prawą, a prawa lewą itd., czy ktoś nie poddał się zabiegowi zmiany płci itd. I nie ma zmiłuj się, bo jak nie to już ona ma swoje instrumenty by odpowiednie poprawne zeznania wyegzekwować.

Na nic sprzeciw rodzin, że zgodzą się na ponowne przesłuchanie ale dopiero po zapoznaniu się z rosyjską dokumentacją dotyczącą ich bliskich. NPW kategorycznie paruje, że figa z makiem, żadnego stawiania warunków i wogóle mają słuchać co im się każe i wykonywać.

Oprócz złożenia zeznań, krewni ofiar mają poddać się ponownemu pobraniu próbek do badań DNA...

Nagła aktywność naczprokwoja jest chyba wynikiem jego ostatniej, majowej wizyty w Moskwie, do której poleciał w obstawie prokuratora generalnego, A.Seremeta i ministra sprawiedliwości, K.Kwiatkowskiego, gdzie prawdopodobnie dostał opierdol z najwyższego szczebla władzy FR za to, że 10 kwietnia 2010 r. nikt MAK-u nie raczył wstępnie poinformować iż np.ilości narządów wewnętrznych śp.Z.Wassermana nie udało się przed jego podróżą do Smoleńska uzupełnić, a śp.P.Gosiewski nie chciał jeść kaszki i dlatego MAK tak szpetnie walnął się w protokołach sekcyjnych do raportu, opisując szczegółowo to, czego w pierwszym przypadku kompletnie brak, a w drugim o bagatelka, +- 20 cm .

Mimo tej potężnej wpadki MAK-u, rzetelnie sprawujący funkcję premiera RP Donald T. nie ma nadal poważniejszych zastrzeżeń do równie rzetelnej rosyjskiej rzetelności bo czy widział ktoś by szelma szelmie nie ufał? Dlatego m.in. premier nie ma zamiaru niczego w raporcie komisji Jerzego M.zmieniać bo nie po to Jerzy M., Krzysztof P., Andrzej S. latali jak kot z pęcherzem do Moskwy po instrukcje by teraz oba raporty (komisji Millera i MAK) nie były JEDNOLITE.

Dlatego NPW odstawia kolejną zamordystyczną szopkę zanim poprzednia względem prokuratora M.Pasionka nie ucichła. Być może jest to również uwertura do mobilizacji całego aparatu państwowego w celu podjęcia akcji dyscyplinarnych krzyczącej coraz głośniej opinii publicznej, domagającej się ujawnienia i ukarania sprawców tragedii smoleńskiej, w której niewątpliwie maczały palce figury z najwyższych szebli władzy.

Na koniec humorystyczny akcencik - rzecznik NPW, płk Z. Rzepa w znanym wszystkim od miesięcy stylu „nie wiem, być może, nic mi nie wiadomo” oczywiście znów nie jest w stanie potwierdzić informacji NPW o lipcowym wezwaniu rodzin ofiar tragedii smoleńskiej i raczy dać odpowiedź za tydzień... Pewnikiem musi dopytać się pryncypała, a ten... swojego oficera prowadzącego w Moskwie.

Zaiste niezależne są nasze prokuratury, nasz rząd bo od nich nic nie zależy. Wszystko zależy od Moskwy.

http://wpolityce.pl/view/13250/TYLKO_U_NAS__Wojskowa_Prokuratura_ponownie_wzywa_rodziny___Podejrzewamy__ze_zebranie_od_nas_informacji_ma_sluzyc_tuningowi_rosyjskich_materialow_.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dobrze wyszkolony na Łubiance,maładiec

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#164055

Napisac list do wszystkich organizacji swiata i rzadow, przetlumaczyc na najpopularniejsze jezyki swiata i slac tysiacami, bo udusza narod! Jak chca "prezydencji" to niech sie prezentuja. Listy nie od partii politycznych tylko od polskiego spoleczenstwa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#164059

Ja tu ciągle kombinuję jak by tu zrobić Tusku antyreklamę jak już się rozmości w Bruxelce i to samo mi do głowy przychodzi, co Tobie... Znających włoski, francuski, angielski, niemiecki upraszam o dementowanie fałszywych informacji o katastrofie na forach zagranicznych. Ja tak robię u siebie jeśli jest w prasie jakiś materiał o Smoleńsku.
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#164076

Myśl dobra - do dzieła!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#164103

Wspieram inicjatywę całym sercem i rozumem.Jesteśmy trochę mało aktywni.Może zbyt leniwi? Jest wśród prawicowców tylu mądrych,znających języki obce. Jest tylu młodych ludzi,którzy po za granicami kraju mają przyjaciół:czy nie można kolportować wiele madrych i prawdziwych artykułów /np.wyjaśnienia p.A.Fotygi -odnośnie pakietu klimatycznego/na portale zagraniczne?Niech świat wie co dzieje się w Polsce i w jakim kierunku podąża obecny rząd Tuska.Bardzo ważna jest sprawa Smoleńska,ale równocześnie dzieją się inne istotne dla naszego kraju sprawy-oczywiście ze skutkiem negatywnym.Słusznie zauważył Pan/i,że pętla zaciska się wokół nas co raz bardziej i jeśli jako społeczeństwo nie wyjdziemy z własnego podwórka-to udusimy się sami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#164163

Wystarczy popatrzeć na te kaprawe oczka i zaciśnięte usta i już wiadomo że to prorok

w sowieckim wydaniu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#164066

Najwyraźniej uznano, że niepokorne rodziny trzeba wziąć za twarz przed kampanią wyborczą. Pasionka już zdemaskowano jako wroga ludu - teraz pora na innych malkontentów. Mniej odporni psychicznie mogą wyjść z tych przesłuchań dziękując Bogu, że nie oskarżono ich o zdradę stanu lub coś podobnego.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#164070

Panią Kurtykę albo panią Błasik napewno...
A Perszeron, pardon - Deresz pierwszy poleci na spotkanie.

Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#164075

To zasłużony czekista!
Ten to nawet w chorobie i gorączce POlezie!
Zresztą śp. Szymanek-D pochodziła z bardzo skomuszałej prawniczej rodziny!, więc dobrali się właściwie!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#164119

Oceniam takie postepowanie jako neutralne, o dziwo, tylko nadziwić sie nie moge temu, że nie zrobiono tego zaraz po katastrofie.

Najwyraźniej, są mu one potrzebne do jakiejś pilnej sprawy. Ciekawe jakiej?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#164072

Nie dziw się zbytnio bo Polska drugiego Dziwisza nie potrzebuje.
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#164077

ta sowiecka agentura ostatnio zwiera szeregi (pewnie zwieracze też zwiera ;)

1) unieszkodliwili jedynego sprawiedliwego prok Pasionka (dobrze że mu nie zorganizowali wpadnięcia pod ciężarówkę!)

2) grają na czas aż ciała zgniją dokumentnie - ekshumację można zorganizować w tydzień - nie trzeba na to roku.

3) oczywiście że jest prikaz z Łubianki uzgodnić co się tylko da z "raportem burdenki 2"

4) może wymyślili podrzucić materiał genetyczny w celowo szybciej "dognite" szczątki?

5) aspekt psychologiczny- KGB-owcy wzywali rodziny do Moskwy i straszyli zsyłką na syberię, pamietasz?? ProkWoj parulskiego robi to samo w wersji soft - nęka tych, którym na prawdę zależy na postępie w śledztwie

pozdrawiam

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#164160

ci u nas nie braknie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#164080

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#164106

patrze na morde Parulskiego i jakas mi ona taka znajoma..pamietam popdobne mordy z podrecznikow PRL, tych pisanych przez matke Michnika.. Czy on aby nie z tej samej kasty co Michnik?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#164111

 Gdyby nie te aczki (okulary) powiedzialbym, ze to brat Zdradka.  Szczegolnie ten uklad ust...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#164134

Patriotów ściga się z całą surowością, wydając wyroki rujnujące ich finansowo. Każda próba obrony polskich interesów spotyka się z wściekłym atakiem gazety Maleszki, albo rechotem lemingów o wypranych rozumkach. Komuniści siedzą jako goście w tv i instruują publikę co jest dobre, a co złe, co moralne, a co nie. Zdrajcy, donosiciele, konformiści, półgłówki i zwykłe świnie mają w tym kraju klawe życie. Ale nie daj Bóg upomnić się o Polskę - to wymaga odwagi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#164165

Najpierw niech wykonają Ekshumację,pobiorą próbki do badań od denatów, i dopiero wtedy porównać je z DNA rodzin.Ponowne przesłuchania i pobieranie na nowo materiałów do badań jest niczym innym,jak tylko "dopasowaniem" danych w protokółach sekcji zwłok i w swiadectwach zgonu.Moim skromnym zdaniem ,rodziny nie powinny wyrażać zgody na te sugestie prokuratury ,bo to zwykła farsa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#164166

też tak uważam- to tylko służy kolejnym matactwom z niszczeniem dowodów na czele (ciała w sprawach o stwierdzenie przyczyn nagłej śmierci są najtwardszym z możliwych dowodem!).

Seremet jest tchórzem i asekurantem (łagodnie mówiąc, bo niewykluczone że sa na niego haki które WSI/KGB trzyma w zanadrzu) - powinien ustąpić i c hyba znajdzie się w Polsce jeden uczciwy prokurator - no może za dużo wymagam od palestry??

Sprawę należy natychmiast odebrać ProkWoj - wywaleniem jedynego zaangażowanego w śledztwo prok Pasionka udawadnia brak woli do uczciwego prowadzenia śledztwa.

Poza tym ProkWoj tradycyjnie zawsze służyła do tuszowania machloj dokonywanych przez przestępców w mundurach - tu mamy do czynienia ze śledztwem najwyższego kjalibru o spowodowanie śmierci Prezydenta RP, całej Generalicji i pozostałych VIP - sam ogląd tępych gęb kreatur takich jak Parulski czy Kupracz wyustarczy by ocenić stopień rozkładu ProkWoj.

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#164170

Odnośnie:
pkt.1 - na to nie jest za późno.
pkt.2 - wiele razy się pytałam co po 14 miesiącach może być w trumnach. Oczywiście zdajęsobie sprawę, że może być menel z moskiewskiego metra NN, albo z wypadku Szojgu 10 kwietnia 2010. Jeśli rzeczywiście są te ciała, które być powinny (znaczy z "katastrofy") to ruscy z pewnością "postarali się" by proces rozkładu przyspieszyć ale tu z kolei zdaję się na kompetencję p.Zuzanny Kurtyki i zespołu polskich lekarzy, którzy proponowali przeprowadzenie badania ciał bez konieczności sekcji zwłok (co prokuratura kategorycznie odmówiła) bo to dla mnie znaczy, że te ciała są w dalszym ciągu w stanie "przemówić"...

Co do reszty, zawartej w komentarzach Polona - mam to samo zdanie.

Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#164177