Niszczarka na Pamięć...? W 65.Miesięcznicę Smoleńską

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Władza kupuje dziś drogie, wysoko „wydajne”  urządzenia do niszczenia dokumentów. Czyli pamięci...
Po co jej ? Przecież od 8 lat uczciwie i rzetelnie sprawuje władzę w imieniu Narodu i Państwa. I dla Narodu i Państwa. Przecież jest „obywatelska” czyli  nie ma nic do ukrycia przed obywatelami...
Dlaczego więc ta władza  z napisem „obywatelska” na sztandarze  swe stare niszczarki włączyła już 10 kwietnia 2010 r.? Pracowały na pełnych obrotach już w dniach żałoby narodowej.
Miały zabić Pamięć.
Szybko !
By MAK putinowskiej generalissimy Anodiny mógł spokojnie opublikować swój „raport”, by nikt nigdy nie pozwolił sobie na zgłoszenie zastrzeżeń do tego „raportu”, do „śledztwa” PKBWL, w skrócie Komisji Millera, i tego potrójnie równoległego Naczelnej Prokuratury Wojskowej RP. By nikt nie podważał kompetencji pułkowników Klichów Edmundów, Lasków Maciejów, jak również prokuratorów wojskowych Maksjanów, Szelągów, Artymiaków  itd. pod wieszczym okiem genproka Seremeta Andriuszy. Bo przecież wszystko odbywało się zgodnie z „mieżdunarodnymi” przepisami i standardami, stworzonymi ad hoc (bo sytuacja wyjątkowa) wieczorem na wrakowisku, a zatwierdzonymi okrągłą pieczęcią  państwową RP  z napisem „Donald Tusk – Prezes RM RP” i godłem „żółwik” w środku, złożonymi na ręce wielce zadowolonego z takiego obrotu spraw Władymira Putina osobiście przez PDT. Był to dokument wiążący dla MAK i dla polskich państwowych organów śledczych – wojskowych i cywilnych – by śledztwo prowadziły tak, by niczego nie dowiodło, a jedynymi wyłonionymi sprawcami i winnymi byli podchmielony ob.Lech Kaczyński  w randze Prezydenta RP, pijany gen.A.Błasik w randze Dowódcy Powietrznych Sił Zbrojnych RP i załoga Tu154M nr boczny 101 czyli oberkamikadze  por.A.Protasiuk z lewymi papierami pilota, a który właściwie powinien posiadać żółte papiery. I oczywiście „spółka” – II pilot, nawigator, gł.mechanik itd.
„Państwo polskie zdało egzamin” z naczelnymi Tuskiem D. - premierem  i Komorowskim hr.Bronisławem M2 – Marią i Marszałkiem, szybko otrzepało ręce z pogrzebowego pyłu. By nikt nigdy nie nadawał tragedii smoleńskiej  miana Tragedii Narodowej. 
Ot, taki „standardowy wypadek w ruchu powietrznym”.
Miejsce nijakiego ob.Lecha Kaczyńskiego wreszcie zajął prawdziwy erudyta, fachowiec Komorowski, miejsce niewygodnego Gł.Dow.SP RP alkoholika Błasika – BMW i przysięgły trzeźwiak gen.Majewski, a siedlisko kamikadze’ów  czyli 36 SPLT szybciutko rozwiązano by nie urągał honorowi skupianego w Pałacu przy szampanie stawianym przez Głównodowodzącego kwiatu generalicji WSI i miast, WP, WSK itd., i nie psuł atmosfery libacji na Szucha, w SzG, AON i innych zacnych instytucjach III RP, dbających o bezpieczeństwo Państwa i Obywateli.
 
Miał być koniec, miało być happy. Władza Krzyż na Krakowskim wiązała z Pamięcią Narodu, no to go usunęła. Zdeterminowana westalka świątyni pancernej brzozy Hanka usuwała z Krakowskiego  jeszcze płonące znicze, jeszcze niezwiędłe kwiaty. Gdy w Pałacu władza gwiazdki generalskie dla Parulskich, Janickich,   ordery dla „zasłużonych w śledztwie"  i dla smoleńskich szympansów z „Siewiernyj” - lotniska widma, szefów hien odzierających ofiary smoleńskie na dymiącym wrakowisku z pompą rozdawała i szampanem polewała, pod Pałacem darli szaty „obrońcy krzyża” Andrzej Hadacz i Dominik Taras ...
To miał być drugi akt finału sprawy smoleńskiej. Definitywny.
Pierwszym było włączenie smoleńskich niszczarek już 10 kwietnia 2010 i nawoływania  szybko powołanych  przez władzę manufakturzystów przemysłu pogardy i strażników tuskiego sztandaru  „polskość to nienormalność” – „Ciszej nad tą trumną!” i walących w jej wieko buciorami bez opamiętania...
 
Smoleńsk – sprawa zamknięta. Państwo polskie zdało egzamin!...
 
...Dziś władza „obywatelska”, „państwo polskie zdało egzamin”  na gwałt kupuje niszczarki... 
Pamięci Narodu nie udało jej się zniszczyć, będzie niszczyć... pamięć swej władzy.
Po co ?
Stocznie zniszczyła, przemysł i rolnictwo zniszczyła, edukację zniszczyła. Zniszczyła Państwo i morale większości obywateli RP!
Dziś kupuje niszczarki by niszczyć siebie w strachu przed... – co za paradoks – garstką Polaków, która okruchy Pamięci Smoleńskiej zbiera co miesiąc by złożyć je na ołtarzu w  warszawskiej Archikatedrze, pod Krzyżami Katyńskimi w miastach i miasteczkach.
Tak straszna jest ta Pamięć, że rząd Ewy Kopacz musi wrzucić się do niszczarek?
Tak wielkie są przestępstwa ery premierowstwa Tuska i jego następczyni względem polskich wyborców, względem Rzeczpospolitej Polskiej, że musi przepuścić się przez nożyce niszczarek?
Dziwny jest ten akt samounicestwiania się  formacji, mianującej się „państwo polskie zdało egzamin”.
W Smoleńsku musiało zdarzyć się coś bardzo strasznego. W przeciwnym razie „państwo polskie” w osobie Ewy Kopacz nie szukałoby tak radykalnych środków do zacierania  swej przeszłości, usianej  przecież samymi sukcesami...
 
...Nie zdążyłam tym razem z mym comiesięcznym  światełkiem smoleńskiej pamięci. Już 11 września   ale wierzę, że mimo to płonęło w tą wrześniową  Miesięcznicę światłem jak zwykle szczególnym, jak zwykle gorącym.
Pamięć Smoleńska to  wieczny ogień Polskiej Pamięci Narodowej, który nigdy nie gaśnie bo nie ma takiej siły, która ma moc go unicestwić...

Cześć Ofiarom Smoleńska !
Cześć Ich Pamięci !
Jeszcze Polska nie zginęła !

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (19 głosów)

Komentarze

Vote up!
4
Vote down!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#1492899

Czesc Ich Pamieci! Pieknie napisane! Dziekuje i pozdrawiam serdecznie!

Vote up!
4
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492904

Niszczenie pamięci to zadanie główne obecnie niemieckich lokai nazywających siebie "elytą". tyle kłamstw, korupcji i zwykłych przestępstw nazbierało sie przez osiem lat,że liderzy PO-sitwy już czują zapach więzeinnej zupy...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1492909

Pieknie droga Pani! Krew sie gotuje,ze to lewackie ublocone zlodziejskie bydlo jeszcze rzadzi Polska!  Przyjdzie czas i na gilotyne wobec zdrajcow! Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1492911

Smoleńsk to zbrodnia i hańba ówczesnego państwa polskiego pod wodzą Tuska i jego mafijnej spółki. Zacieranie śladów i fabrykowanie falszywych dowodow zaczęło sie natychmiast jeszcze 10.04.2010r. w sposób zorganizowany. To dowód , ze zbrodnia smoleńska byla wczesniej przygotowana i obciaża jednocześnie rząd polski z premierem na czele i rosyjski .Teraz dalszy starannie  przygotowany etap niszczenia wszystkich , jeszcze istniejących śladów zamachu pod płaszczykiem legalności. .

Ale przeliczą się  zbrodniarze i współwinni zbrodni smoleńskiej . Dowody istnieja nie tylko w Polsce , a pamiięci o zbrodni  i pragnienie ukarania winnych nie zniszczą w niszczarkach nawet najnowocześniejszych. Pamieć i światełka płona w Polskich sercach i nigdy nie zgasna , a Polska z nowym naprawdę  Polskim rzadem rozliczy winnych , prędzej , czy później.

Cześć Ofiarom Smoleńska!

Cześć Ich Pamięci!

Jeszcze Polska nie zgineła!

Vote up!
4
Vote down!
0
#1492922

Witaj

Płomień nie gaśnie, tylko się wzmaga!

Długi, pięcioletni marsz po Prawdę, przynosi efekty.

Coraz mniej ścieżek pozostaje zdrajcom i klamcom do ucieczki od odpowiedzialności.

Ja nigdy nie odpuszczę!

Jak jest wina, to i kara musi być nieuchronna!

A zniszczone dokumenty?

GRZEJĄ RÓWNIE MOCNO, JAK PRZED ZNISZCZENIEM!

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1492926

Witaj,

obawiam sie, ze masz racje. Staram sie odganiac te mysli, jednak co roz czytamy, ze zbrodnia ta prawdopodobnie miala wiele plaszczyzn i w konsekwencji byla najstraszliwszym stworem ludzkiej podlosci. Dobijanie strzalem z pistoletu, to jedno z wielu mozliwych scenariuszow. Kto wie jakie inne jeszcze okropnosci wyjda na jaw ? ...Od lat czuje intuitywnie, ze prawda, ktora w koncu wyjdzie na jaw, przewroci nas powtornie...To morderstwo przejdzie w swojej okropnosci do mordu stulecia...My w zasadzie nawet nie drasnelismy tego tematu...Jestem przekonany, ze prawda o Smolenskim Zamachu jest o wiele bardziej przerazajaca niz ktokolwiek z nas moze sobie wyobrazic. Ofiary byli dla NICH wrogami nr.1, a bezpardonowa forma walki panujacego rezimu, ich bezdusznosc, nieludzkie zachowania tych wyzutych z jakichkolwiek moralnych czy tez etycznych wartosci politycznych bandytow moga byc wymiarem naszej wyobrazni, jezeli chodzi o mozliwy scenariusz zamachu.

pzdr.

Vote up!
6
Vote down!
0

chris

#1492927

Masz dobrą intuicję, ale są dowody . Wejdź na konferencjasmolenska.pl i poczytaj materiał z I, II i III konferencji. Tam prawie 100 najwyższej klasy naukowcow profesorow i doktorow specjalistow z różnych dyscyplin wiedzy wypowiadaja sie w sposób naukowy , czyli precyzyjny i sprawdzalny na temat . To nie zespół Millera upolityczniony , bez fachowców ( np. nie bylo w nim ani jednego specjalisty od wytrzymalosci materialow) , zwołany bezprawnie i majacy za zadanie wyłącznie potwierdzić wersje rosyjską (MAK) by w świat poszlo takie samo kłamstwo ze strony rosyjskiej , jak i strony polskiej.

Ale to sie zmieni

po jesieni.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1492953

dziekuje za linki, naturalnie znam je doskonale i fakty w nich zawarte. To co ja mialem na uwadze, to kulisy tej zbrodni i ludzie z nia zwiazani. Na temat zespolu Millera wogole nie trzeba sie wypowiadac podobnie jak nad MAK-iem, gdyz oba te ciala sa tak wielka podloscia, ze uwlaszcza to zamordowanym. Po zmianie polskiej sceny politycznej zespol Milleras nalezalo by        " postawic pod sciane "... i nie tylko ta grupe ludzi...

pzdr.

Vote up!
1
Vote down!
0

chris

#1493350

Tragedia smoleńska nie mogła by się wydarzyć w takiej straszliwej i tragicznej wersji, gdyby nie przećwiczono tego 11.09.2001 roku na WTC.

To tamte wydarzenie dało pewność zamachowcom, że matrix działa i jest skuteczny w stosunku do większości populacji ludzi tzw. Zachodu, będącego pod kontrolą Wielkiego Brata.

Sytuacja po 10 kwietnia 2010 przypomina obraz świata bardzo trafnie opisany przez Jean’a Baudrillard’a w książce "Symulacra and Simulation" z 1981 roku.

W swojej najważniejszej książce „Symulakry i symulacja” wprowadził tezę, iż nie żyjemy już w rzeczywistości, a w hiperrzeczywistości. Według tej tezy znaki ewoluują, a przejście od znaków, które coś skrywają, do znaków które skrywają, że nic nie istnieje, stanowi decydujący zwrot w jego myśli. Na przestrzeni dziejów przechodzi ona przez kolejne stadia, w których stopniowo znaki tracą więź z rzeczywistością. Owe fazy emancypacyjne, określa Baudrillard mianem symulakrów, które w fazie ostatecznej dochodzą do całkowitego wyzwolenia z referencji względem głębokiej rzeczywistości - to jest symulacji. Znaczniki służą wiec jedynie symulacji, stąd obiektywna przejrzystość panoptikonu Foucaulta traci sens. Symulacja jest generowana za pomocą hiperrealności pozbawionej oparcia w realności (piękno staje się piękniejsze od piękna, prawda staje się prawdziwsza od prawdy). Symulacja jest ekstazą rzeczywistości, a telewizja podstawowym medium takiej ekstazy.

W "Symulacra and Simulation" z 1981 roku, opisał świat realny i symulowany. Otóż świat to symulakra, kopie, które przestały mieć kontakt z rzeczywistością realną. Żyjemy w hiperświecie, w którym karmi się nas zdegenerowanymi kopiami - system polityczny tylko mówi o sprawiedliwości i etyce, system społeczny tylko mówi o wolności jednostki, zakupy w hipermarkecie nie są środkiem do pozyskania produktów, tylko celem samym w sobie, komisje parlamentarne ukrywają prawdę,prokuratury symulują prowadzenie śledztw mających ustalić prawdę, mimo pozorów jej poszukiwania, kultura obrazkowa zastępuje rzeczywiste obiekty itd. Metodą przekonania o oryginalności kopii i symulowanej wolności wyboru, jest kłamliwy mechanizm reklamy. Nie wiemy, że świat jest tylko kopią, bo zamydlono nam oczy sztuczkami marketingowymi.Najważniejsza staje narracja prowadzona przez wyspecjalizowane w jej prowadzeniu media. Tego racja, kogo narrację kupi "oduraczony" wyborca i w konsekwencji , tego władza i pieniądze.

W czyich rękach są mainstreamowe media Zachodu? Na pewno nie w rękach Polaków i w związku z tym idźmy w tym kierunku w poszukiwaniu sprawców i interesu jaki stał za tą zbrodnią.

Polacy są tak oduraczeni, ze nie dostrzegają związków geopolityki tamtych czasów z tragedią smoleńską, a to przecież polityka resetu USA-Rosja jest praprzyczyną tej tragedii. To, że głównymi wykonawcami była Rosja i pomagierzy z nad Wisły(opcje pruska i ruska) nie może nam przesłaniać tego, czyj interes reprezentowali podlizując się Putinowi.

Ten, który 17.09.2009 roku ogłaszał decyzję o rezygnacji z rozmieszczenia tarczy antyrakietowej w Polsce i Czechach,  tarczy wynegocjowanej przez śp. Prezydenta robił to, bo to był warunek zgody Rosji na sankcje RB ONZ nakładane na Iran za prowadzenie programu atomowego, które były w interesie Izraela i USA. Ponieważ śp.Prezydent był człowiekiem "niesterowalnym"(określenie używane w analizach USA na określenie śp. Prezydenta, które przytoczył J.Kaczyński w jednym z wywiadów w "Do Rzeczy") to musiano go definitywnie odsunąć od wpływu na polską politykę(namowy ze strony D.Tuska w październiku 2009 roku , aby śp. L.K.zrezygnował ze startu w yborach w 2010 roku, śp. Prezydent odrzucił - info z książki "Ostatni wywiad" Ł.Warzechy) i to w sposób ostateczny.

Polacy o tych okolicznościach związanych z przyczynami tragedii smoleńskiej nic nie wiedzą, bo przecież w TV  reprezentujących ów przywołany wcześniej "matrix" im nie powiedzą, a czego nie ma w tv to i nie ma w świadomości ludzi.

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1492931

"Polacy są tak oduraczeni, że nie dostrzegają związków geopolityki..." etc.

 

Dokładnie tak jest.

Pozdrawiam.

 

PS. Książka warta przeczytania.

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1492942

 Ciekawa rzecz, ale matychmiast nasuwa się porównanie z gen. Sikorskim, który takze i dla Rosji i USA stał sie niewygodny, więc wygodnie zginął w wypadku lotniczym, do dzisiaj zaś dokumenty istotne dla sprawy są ukryte przez GB

Vote up!
4
Vote down!
0
#1492954

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1492945

Tobie się tylko wydaje, że spałowałeś np.contessę ale rzeczywistość jest zupełnie inna - ty pałujesz Polskę i jej święte wartości, dzięki którym przetrwała wieki. Jesteś takie same gówno jak Bronek Komorowski, który nagle w kampanii prezydenckiej zaczął latać do kościoła co niedziela i grać przed Polakami gorliwego katolika, patriotę by sobie trochę głosów wyżebrać. On nie chciał prawdy, nie chciał sprawiedliwości, porządku w Polsce, on chciał tylko władzy ale nie władzy jako takiej, a władzy by za darmo dogadzać własnemu tyłkowi przez kolejne 5 lat.  Nagle zaprzestał praktyk "wyborczej dewocji" - od ponad 3 miesięcy nikt go w kościele już nie widział.

Tobie pałkarzu też się wydaje, że jak masz pałeczkę to masz władzę, walniesz prawdę i wpadnie do kałuży, walniesz w sprawiedliwość to upadnie i rozbije sobie kolana. 

Lataj dalej po portalu, pałuj "niesiołku24". Tyle twego, a te pałeczki... i tak kiedyś bokiem ci wyjdą.

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1493030