PO = Pies Ogrodnika czyli... wielka kupa

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Pies ogrodnika, wiadomo – choć sam nie zje to drugiemu też nie da. Platforma zaś  ma jeszcze coś extra  -  gdy  sama ani ukraść, ani zjeść nie może  to nie tylko, że drugiemu nie da ale  POtrafi  tak mu  „zaminować” teren, żeby  zawsze wdepnął w jakieś  gówno.
Czyli krótko – tam gdzie Platforma O., tam i głód, i brud. I smród....
Miny Bronka już eksplodują, zaczynają wybuchać miny Kopacz, a to jest dopiero początek...
 
W końcu maja w Wilanowie, podczas uroczystości odbierania aktu wyboru na urząd prezydenta, prezydent elekt Andrzej Duda skierował do kończącego 5 sierpnia urzędowanie B.Komorowskiego oraz  do rządu i większości parlamentarnej PO, którym zostaławało niecałe 5 miesięcy władzy apel:
„Chciałem prosić, by w tym okresie w pewnym sensie przejściowym, by państwo, mówię do pani premier, ministrów większości parlamentarnej zachowali powagę w pracach parlamentarnych i pracach rządu. Proszę, by w tym okresie nie dokonywano poważnych zmian, szczególnie ustrojowych, ani takich, które mogą budzić niepotrzebne emocje, niestety również kreować konflikty.” (za wpolityce.pl)
Choć prezydent elekt wcale nie mówił o całkowitym zaprzestaniu pracy  rządu i Parlamentu, a tym bardziej ustępującego Bronisława Marii, Ewa Kopacz właśnie tak to zrozumiała i w świętym oburzeniu  zareagowała -   „Rząd powinien pracować do końca, za to mu Polacy płacą”. W ten sam sposób następnego dnia   w Śniadaniu w Trujce  KFIK czyli „ Kabaret Fanów Inteligencji Kopacz” -  tercet klakierów Psa Ogrodnika  Wujec-Wenderlich-Grupiński skwitowali słowa prezydenta elekta, imputując przy tym subtelnie, że zachował się jak burak.   
Ale mniejsza z tym – akurat ta trójka nawet na pucybuta pucybuta A.Dudy się nie nadaje...

To dobrze, że wtedy w maju Ewa Kopacz choć na maleńką chwilę przypomniała sobie kto i za co - jej, Bronisławu i różnym Niesiołom wypłaca miesięczne pensje przez 4-5 lat ale zamiast natychmiast oderwać swe kizie ministry od serniczków, kawusi i papierochów, a pluszaków ministrów od ganiania po marketach za tanimi ośmiorniczkami, zagnać  to całe TWA by zajęło się wreszcie np.  niewykorzystanymi środkami unijnymi, to ona tylko notariusza  za łeb – Bronek, bierz się do roboty i podpisuj gazem - ustawę o TK, o in vitro, co chcesz, medaluj, awansuj, nagradzaj kogo tam masz itd. i poooszła w Polskę.
Bronek – o dziwo - faktycznie wziął się do roboty. Np. tylko między 3 i 5 sierpnia 2015 - w ostatniej chwili swej prezydętury - podpisał ich aż 25.

]]>http://www.prezydent.pl/archiwum-bronislawa-komorowskiego/legislacja/ust...]]>  
W lipcu 2015 -  38.

]]>http://www.prezydent.pl/archiwum-bronislawa-komorowskiego/legislacja/ust...]]>
W czerwcu 2015 – 18.
]]>http://www.prezydent.pl/archiwum-bronislawa-komorowskiego/legislacja/ust...]]>
Po 25 maja do 1 czerwca – 5.
]]>http://www.prezydent.pl/archiwum-bronislawa-komorowskiego/legislacja/ust...]]>
 
Hehehe, Bronisław Maria przez całą swą prezydenturę nie napracował się tyle, ile między 25 maja i 5 sierpnia 2015.
A przez ten czas premiera Kopacz...? Zamiast premierować „temu krajowi”  to najpierw od lutego 2015 „wykuwała” zwycięstwo dla Bronisława Marii w majowych wyborach prezydenckich i mu kibolowała, a po jego porażce zaczęła koczować w pendolinach z Miśkiem i swym pudlem  Cezarym niedorzecznikiem, poświęcając się w całości kampanii wyborczej na rzecz  Psa Ogrodnika by w październiku wygrał  kolejne 4 latka na  kręcenie lodów i zarządzanie konfiturami „tego kraju”.
 
Ale na poważnie...
Przez ten cały czas – od lutego do października 2015 - gdy premiera Kopacz najpierw walczyła o głosy dla Bronisława Marii, a potem po jego klapie w ramach „kolej na Ewę” szlajała się po pendolinach by jakoś umotywować wyborcze hasła, wymyślane przez Miśka - „bliżej ludzi”, „słuchać, rozumieć, pomagać”,  definitywnie poszła się dyndać na drzewo fura unijnych pieniędzy.  M.in. tych, dla których zdobycia ełrodupetat Lewandowski z Tuskiem (wtedy  premierem) podobno „wypruwali sobie w Brukseli żyły”. Niby dla Polski ale bardziej  by wygrać wybory w 2011 r.  Coś tam faktycznie „załatwili” – Donek pod spódnicą Angeli, a Lewandowski w austeriach brukselskich (hehehe, nie wszędzie trzeba ubijać interesy przy wykwintnych ośmiorniczkach i fallusach jagnięcych) i tak na moje oko z 90% powinno było być wdrożone do końca 2015 r.   Nie zostało! Rozpłynęło się. I dziś wiele tych unijnych miliardów jest już stracone bezpowrotnie, choć  Polska mogła ich  nie stracić. Na dodatek utrata jest  potrójna  i z nawiązką, bo raz – już ich nie ma, wyparowały, dwa - o niewykorzystane przez drugi rząd Tuska i  psiapsióły Ewy (np.ministrę Wasiak - +/- 1.7 mld euro), Piotrowską, Kluzik, przydupasów Halickiego, Zembalę, Budkę, koalicjanta Piechocińskiego i i. będą obcięte następne pieniądze unijne + nałożone przez UE kary za niewykorzystanie lub nieprawidłowe wykorzystanie (to właśnie ta nawiązka). I trzy – UE  albo wyegzekwuje kolejne sankcje od nowego rządu RP, albo w razie „niesubordynacji” nowego premiera RP wymyśli Polsce kolejne haracze. Choćby wyssane z palca. Już to nawet zaanonsowała –
 „unijny urzędnicy przyznają nieoficjalnie, iż przymykali oczy na niedociągnięcia w wykonaniu rządu PO-PSL, natomiast obecna ekipa nie może liczyć na podobna taryfę ulgową”.
Kiedyś UE zapraszała państwa europejskie do członkowstwa w brukselskiej wspólnocie. Można prześledzić etapy i „fale” by ocenić do kiedy robiła to w duchu „zjednoczonej Europy”, a kiedy po prostu zaczynała robić bokami przez rozdęte aspiracje różnych Barossów, bossów i parteigenossów, rozdętą administrację (np. armią pasożytów Grasi, żłopiących non stop browar ale na brukselskiej liście płac figurujących jako np. „sekretarz” dyra Europy Tuska),  i zaczęła  potrzebować kolejnych dojnych krów by haraczem składki  łatały jej budżet. Wg mnie UE wrobiła w członkowstwo w eurokołchozie np.Chorwację, Słowenię, Bułgarię  itd., a z Grecji ma co jeszcze wydoić stąd  te wszystkie wolty i piruety, kokieteria i patyk z marchewką na sznurku...
Trzęsąca unijnymi pudlami Makrela i jej Deutschland dziś potrzebują grubej kasy na utrzymanie byczków ze swej nowej fermy tzw.„uchodźców”. I idzie wielkie unijne dojenie, golenie i strzyżenie, a na pierwszy ogień najwygodniejszy jest np. rząd, który dopiero wstępuje na urząd. No to ciach mu szantażyk. Na kimś w końcu trzeba sobie odbić choćby za  za słoną zupę, za tego niepokornego huna Orbana, za zgraje wrzeszczących o seks, chatę i brykę muzułmanów bo jak nie dostaną to wypuszczą żywe bomby na miasto.
A jak dostaną? To też, a co!...
 
Z której strony nie patrzeć – wielka kupa!
Gówna czy mielonki... wszystko jedno. W każdym razie  to jest właśnie ten „dobrobyt i bezpieczeństwo tego kraju”  po 8 latach rządów Psa Ogrodnika, straszącego Polaków PiS-em i średniowieczem.  
I już zaciera łapki Pies Ogrodnika w oczekiwaniu na wylatujący w powietrze na jego minach nowy polski rząd. A, że to właśnie i znów Polskę wysadza w powietrze? A kogo obchodzi Polska, grunt by zniszczyć Kaczora i dobić polską normalność.
...Kidawa B. to nawet domaga się za to nagrody dla Psa Ogrodnika...
 

]]>http://niezalezna.pl/72560-men-blokuje-miliardy-z-dotacji-wine-chce-zrzu...]]>
]]>http://wpolityce.pl/polityka/269287-kompromitacja-polskiego-rzadu-ke-prz...]]>
]]>http://wpolityce.pl/polityka/269288-to-sie-nazywa-profesjonalizm-ministe...]]>
 
 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (25 głosów)

Komentarze

Niech cieszą te POszczymurki, że naprawdę nie cofniemy się do średniowiecza, bo już byli by spaleni na stosach, za herezje głoszone przeciw Bogu.

A za zdradę państwa dawno by już dyndali na szubienicach, lub by wbito ich na pal.

I to by była w tedy sprawiedliwość, zgodna z prawem średniowiecza,

Pozdrawiam

Vote up!
15
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1497661

Kwota wolna od podatku w Polsce i innych krajach

Do powyższej tabeli innego komentarza nie potrzeba!

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1497865

#1497662

Pozdrawiam.

Vote up!
14
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497663

niestety przeglądając wiadomości na różnistych portalach zaczął mną targać niepokój, mianowicie w samej Warszawie zaczęły się roszady partyjne, nagle niektórzy zapragnęli zostać Pisiorami...

Jakoś przechrzty mnie nie przekonują...

Robią wszystko by mieć dostęp do konfitur...

Pozdrawiam

desmes

Vote up!
11
Vote down!
0
#1497666

i przynajmniej najwyższych stanowisk - podsekretarzy stanu, ale takze dyrektorów departamentów w resortach, nie będzie obsadzał ludźmi starego ukladu, współpracujacego z Powszechną Obłudą, co to sią za katolików podają, a często nawet z takich rodzin sie wywodzą.

Tu jednak zgodnie z zasadą "po owocach ich poznacie", dobrze jest przyjrzeć sie do czego doprowadzili dzięki swoim parszywym dotychczasowym działaniom np. w negocjacjach z UE i wtedy mam nadziję nie zostana wybrani.

Bowiem z tymi ludźmi żadna zmiana na lepsze nie będzie możliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vote up!
4
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1497715

... mowy nie ma. To ma być rząd fachowców, nie kolesi partyjnych. Komunistyczna zasada, także hołdowana przez platformersko-peselową swołocz: - "umie, nie umie, - pracuje w POM-ie" odeszła w niebyt polityczny.

O tym mówili wczoraj (4 listopada br.) Mariusz Błaszczak i Joachim Brudziński w "Rozmowach niedokończonych" w TV Trwam od godz. 18:15, a po godz. 21:40 w RM.

 

Pozdrawiam,

Vote up!
7
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1497722

Co do tego, że  "nagle niektórzy zapragnęli zostać Pisiorami" to niech PiS nie będzie taki otwarty - część z nich z pewnością chce się przefarbować by sobie pozostać partyjniakami czyli obibokami i brać kasę za nieróbstwo ale część po czasie okaże się V kolumną bo PO tak łatwo nie zrezygnuje - już zapowiada gabinet w cieniu, mający służyć nie tylko  torpedowaniu wdrażanych zmian, ale również rozwalaniu pracy Sejmu sprowadzaniem jej do jałowych dyskusji. Czyli - w najbliższym czasie urodzi się nowy "gatunek" - trolle sejmowe ! 

To co już się dzieje to próby wpływania na PiS by formował swój rząd na kopyto platfonsiery i jej medialnych przydupasów. Na ile PO "odniósł sukces" w formowaniu rządu PiS - okaże się niebawem bo np.jeżeli Antoni Macierewicz zostanie mianowany ministrem to będzie to kolejna klapa platfonsów. A że podniosą wrzask? A pies im mordę lizał - Polska potrzebuje teraz takich kompetentnych  ministrów.

Z drugiej strony - jeśli A.Macierewicz ministrem to kto pokieruje jego Zespołem Smoleńskim, przed którym otwiera się kolejna praca w celu umiędzynarodowienia śledztwa smoleńskiego?  No ale mec.Pszczółkowski zdaje się, że został posłem, jest też mec.Kownacki... 

Tak sobie głośno rozważam...

Pozdrawiam. 

Vote up!
7
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1497736

no i cieszę się, że tak fajnie sobie rozważasz :)

Już kiedyś  bodajże w 2006 powstał gabinet cieni - cieniasów jak się wyraził był o tem tworze premier celebryta Marcinkiewicz, niech mu życie lekkim będzie...

Gabinet ów odszedł w cień razem z Rokitą, platfonsy mają niesamowite parcie do robienia czegoś o czym absolutnie nie mają zielonego pojęcia ...Tylko tandetny  kabarat robią z tymi swoimi formacjami...

Trolle sejmowe jest rewelacyjnym określeniem dla tej formacji!

O Zespól Parlamentarny bym się nie martwiła Pan Antoni na pewno da radę, ważne że teraz zespół będzie miał wsparcie rządu.

 

Pozdrawiam

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1497740

W pudle powiadasz Contesso.....

Nieczęsto mi się zdarza mieć zdanie odrębne od Twojego, ale tym razem zgłaszam je wszem i wobec. Fundować pudło przestępcom i zbrodniarzom ? Zapewniać bandyckim ścierwom wikt i opierunek za frico ? Przez długie lata ? Świetlicę, tv, prasę i spacery ? Dochtorów na zawołanie jak ząbek zaboli czy inna niedomoga ? Ćpanie w razie zachcenia, dziewczynki i siłownię ? Jakie gigantyczne obciążenia dla budżetu Polski przez długie lata odsiadki w pudłach tej ćpanej hołoty, tych skazanych zbrodniarzy. Jedyną odpowiednią karą i zadośćuczynieniem za takiego kalibru występki, "dokonania" i zaniechania, dla wszystkich POtuskich przestępców i samego DoTu, jest kara zasadnicza, czyli KS.

Kula w łeb albo zamiast liści !

Vote up!
4
Vote down!
0
#1497738

Celna nazwa kiedyś ulubionego młodzieżowego programu - Trujka - najlepiej obrazuje poziom zniszczenia me(n)diów przez PO -sitwę. Kopacz-ka, Komorowski, Tusk i "elyta" PO nie nadaje się na opozycje bo większośc z nich zaczynając w sejmowych ławach skończy na ławach..oskarżonych...A "miny" i tak zostawia licząc na słaba pamięc Polaków i wsparcie me(n)diów będących we władaniu  obcych...

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1497668

Wszystkie poczynania platformersko-peselowej swołoczy są przykładem antypolskich działań, które w zasadzie powinny być ścigane przez prokuraturę z urzędu. To platformerskie badziewie wiedząc co robi, obsadziło kluczowe etaty wymiaru (nie)sprawiedliwości ludkami, którzy też mają coś "za uszami". Mając na nich "haka", prokuratorzy i sędziowie zaczęli tak tańczyć, jak im te POwsinogi zagrały. Znaczącą także siłą wymiaru (nie)sprawiedliwości jest również wiele zastępów niezlustrowanych komuchów.

Kiedy Bredzisław przerżnął wybory, wiedział że nie dokończy dzieła zniszczenia Polski, więc z taką "pracowitością" kończył swoją prezydenturę. Identycznie postąpił sejm i senat zdominowany przez PO i PSL oraz Urząd Rady Ministrów pod egidą Kopaczki. Jest to zatem kolejny dowód, że ich poczynania cały czas miały na celu pogrążenie Polski i Polaków w czeluściach niebytu.

Ale nie zdają sobie sprawy z tego, że mimo uchwalenia przez nich w ostatniej chwili urzędowania skrócenia przedawnienia czynu karalnego z 10 do 5 lat, - nowy skład parlamentu przywróci poprzednią granicę i... winni zrujnowania RP jednak staną przed sądem.

Jest wina,... musi być i kara!

 

Pozdrawiam,

Vote up!
13
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1497671

Nie można oczekiwać nic dobrego

Niech nikt nie myśli że go diabeł zbawi

On ich zanęci i w piekle zostawi

Kto z Bogiem chodzi ten często szczęśliwy

Gdy jest pokora i czyn miłościwy

Pozdrawiam

Vote up!
12
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1497678

...."tam gdzie Platforma O., tam i głód, i brud. I smród"....
...w innych czasach postawiliby tam, tym renegatom szafoty....

 

Vote up!
6
Vote down!
0

zimny drań
 

#1497713

nie pozostawia żadnych wątpliwości, co należy nam czynić

:

Vote up!
3
Vote down!
0
#1497739