Wybory do PE pokazały, że część Polaków głosuje na zdrajców Polski

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wybory do PE dobitnie pokazały, że część wyborców głosuje na zdrajców Polski. Przecież taki Biedroń, który jest super szczęśliwy bo ma męża/żonę Śmiszka przy sobie.

Jego preferencje seksualne mnie nie interesują, ale na miły Bóg, on głosował za każdą rezolucją, która była przeciwko Polsce, a takich rezolucji było chyba kilkadziesiąt.

Śmiszka i Biedronia nie interesuje Polska, ich interesuje mąż albo żona, zależnie od okoliczności, raz mężem jest Biedroń raz Śmiszek zależnie od okoliczności, dodatkowo mają „kasę” i mogą szaleć.

Jestem wstrząśnięty postawą moich rodaków , jak można głosować na zdrajców Polski? a za takich można uważać europosłów   PO, Lewicy, PSL i TD.

Ci , którzy głosowali przeciwko Polsce, zamiast zostać poddani ostracyzmowi, półgłówki oglądający WSI 24, neo TVP, czytając GW, afiszując się 8* głosują na nich przysparzając im i ich rodzinom  dostatnie życie i pensje w ojro

To czerwoni premierzy lokaje Rosji dostali się do PE mijającej  kadencji, mowa o Cimoszewiczu, Belce Milerze, te synekury mogą zawdzięczać Schetynie, który bardziej nienawidził PiS niż czerwonych lokajów Putina.

O takich obrzydliwych postaciach jak Spurek i Ochojska jedna od Bodnara druga udająca nie wiadomo kogo,  oskarżała polską SG i leśników, że kopią doły i pochowanych jest tam 300 emigrantów.

Obrzydliwą formacją głosującą przeciwko Polsce jest PO ( partia oszustów lub partia Pogłosu), a takie obrzydliwe postacie jak Halicki, Arłukowicz, Ochojska, Kopacz, itd. są to osoby ,kiedy usłyszę ich nazwiska, to dostaje odruchu wymiotnego, 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Ale np. Halicki z PO w swojej ulotce wyborczej aż 2 razy cytował św.Jana Pawła II i uważał, że to będzie jego motto w pracy w PE.  Ciekawe jak będzie głosował - czy zgodnie z wypowiedziami JPII odnośnie roli Polski? Zobaczymy.

Vote up!
4
Vote down!
0

Szpilka

#1661125

Halicki to szlbierz.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1661126

W Białymstoku to nie pacjent czeka na lekarza, a lekarz na pacjenta! Od lewej: laryngolog, ortopeda, okulista i ginekolog.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1661183

Kto chce zagłosować w przyszłorocznych wyborach prezydenckich na nieudacznika, prezydenta Warszawy Trzaskowskiego, kandydata szefa junty Tuska? Nieudacznik kupił najdroższą, rzekomo najnowocześniejszą w świecie oczyszczalnię ścieków, która przy większych opadach wyrzuca ścieki z deszczówką na ulice i do mieszkań, a wojsko niedawno musiało wybudować przepływ nad Wisłą, wskutek wadliwego projektu i uszkodzonej  instalacji odprowadzającej nieczystości. Podobnie wygląda sprawa niesprawnej warszawskiej spalarni śmieci. Śmieci za zgodą Trzaskowskiego są rozwożone po całym kraju, a radnego łapówkarza Karpińskiego, który uciekł przed karą do europarlamentu, uchroniło z aresztu wsparcie marszałka Hołowni , pomimo oskarżenia za milionową aferę łapówkarską z usunięciem składowisk śmieci po zamkniętej spalarni. Do tego na sumieniu nieudacznika i jego poprzedniczki Gronkiewicz-Waltz, jest afera testamentowa z przejmowaniem gruntów z nieruchomościami po spadkobiercach, mających wiek grubo ponad 100 lat w momencie zapisów, czyli zwykłe oszustwa zamiecione pod dywan.

Vote up!
0
Vote down!
0

anty bolszewik

#1661194