Czeczko, Szmydt i ..... Tusk

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Źle się dzieje w państwie polskim. Ci którzy chodzi z napisami Konstytucja, Konstytucja, gwałcą ją w brutalny sposób.

Zacznę od końca, w związku z wizytą Ursuli coś tam, coś tam, Ursuli, przed którą na baczność stawał jej giermek Tusk, ukazała się wiadomość na stronach PE , że Polska uznała, że prawo europejskie ma prymat nad prawem polskim czyli nad polską Konstytucją.

Kto podjął taką decyzję nie wiadomo, ale wszystkie ślady prowadzą do Tuska. Tusk chyba bardziej się czuje się Niemcem niż Polakiem (po matce) , albo na Łubiance, albo w aktach Stasi mają takie kwity na Tuska, że robi wszystko co mu karzą.

Ale wracając do tytułu notki, pragnę przypomnieć , że zestaw nazwisk nie jest przypadkowe, te osoby zdradziły , lub zdradzały jak Tusk Polskę.

Dezerter Czeczko , został po paru miesiącach znaleziony martwy. Co będzie ze zdrajcą Szmydtem to się okaże. Sędzia Szmydt  jak to określił prof. Cenckiewicz  „obtańcował” dwie strony konfliktu, najpierw był zwolennikiem zjednoczonej prawicy, później stał się aktywnym członkiem upolitycznionej Iustitii, i z wściekłością atakując rządy prawicy.

Działalność sędziego Szmydta zakończyła się ucieczką do najbardziej „demokratycznego” kraju Białorusi. Co przeraża,  okazuje się, że każdy sędzia w Polsce ma dostęp do informacji tajnych i ściśle tajnych w tym do tajnych informacji NATO.

Nie można się dziwić USA, że podejrzliwie patrzą na polski kontrwywiad, skoro płk. Dusza ten, który podpisywał umowę z FSB i jego szef gen. Stróżyk były pracownik WSI dowodzą SKW.

Jeżeli dodam , że w Polsce jest 10 tys. sędziów, to należy się zastanowić ilu jeszcze takich Szmydtów jest w polskim sądownictwie.

Wracając do Tuska, to może się okazać, że wszystkie Czeczk, Szmydty to jest pikuś, wszak Tusk mówił Polska to nienormalność i wszystkie jego działania świadczą o tym, że Polskę ma w wielkim poważaniu.

Na zakończenie mała dygresja, żeby nie zawetowania przez PAD ustaw sądowych w 2017 r. i ustawy medialnej 2 022 r. sytuacja w Polsce mogłaby być w całkiem innym miejscu.  

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

  Ten Ryży kuglarz, ma tych samych panów, co ten zdrajca Szmydt.

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1660479

Tak jest.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1660484