Opozycja szuka koronawirusa, jak rycerze króla Artura św. Graala.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Opozycja niemal oszalała, szuka koronawirusa jak rycerze króla Artura św. Graala. Każde skierowanie podejrzanego pacjenta na badania lub objęcia go prewencyjną kwarantanną, jest dla opozycji niemal jak trafienie szóstki w totolotka.

Wypatrują pierwszego zachorowania pacjenta ze zdiagnozowanym koronawirusem, tak jak przed wiekami żeglarze pływający po morzach wypatrywali z „bocianiego gniazda” lądu/ziemi.

Jak na razie dzięki Bogu w Polsce nie ma osoby zainfekowanej, a opozycja głównie PO oskarża nawet rząd o ukrywanie przypadków zachorowań.

Co raz to pojawiają się fejkowe wiadomości nawet od kandydatki na prezydenta, że jakaś pani  przyjechała z Azji i nie została przebadana. Pani MKB powtarza plotki zasłyszane chyba w maglu, lub na targu.

Faktem jest, że póki co w Polsce nie ma osoby chorej ze zdiagnozowanym koronawirusem, ale zwróćmy uwagę na następującą rzecz.

W Polsce opozycja wykorzystuje wirusa do walki z rządem, a w takich Włoszech gdzie ugrupowanie Salviniego jest w ostrym konflikcie z rządem , ale ani Salviniemu ani jego ugrupowaniu nawet do głowy nie przyszło, żeby mimo tego , że we Włoszech jest już kilkaset osób zachorowało a kilkadziesiąt zmarło, atakować rząd.

Mimo tego, że wczoraj prawie jednogłośnie udało się przegłosować ustawę ( onuce były przeciw) mającą pomóc  rządowi i instytucją sanitarnym w walce z mogącymi wystąpić zakażeniami, to poszczególni harcownicy z PO dalej „ walą” w rząd.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (10 głosów)

Komentarze

... pierwszego zdiagnozowanego chorego w Polsce zaprosić na jakąś swoją "konwencję" ,jak zrobili to z kierowcą Seicento(R) .Czy też wzorem posła Sowy nie będą "odprawiać guseł" przed drzewami ... ,czy teraz przed szpitalami  .

Może trzeba pisać ostrzeżenia jak na torebkach foliowych ,czy desicantach "Do not eat!" . :-)

Coś w stylu :

"Viral diseases are highly contagious  ! Do not invite infected persons on political meetings ! Cancel every nonessential gatherings !

 

:-)

Vote up!
4
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1620618

To z zaproszeniem na konwencje pierwszego zdiagnozowanego całkiem możliwe, albo ciągnięcie go po wszystkich telewizjach z konferencjami pod tytułem, a nie mówiliśmy.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1620627

... podobno autentyczne zdanie jakiegoś bubka partyjnego .

"Staliźmy na skraju przepaźci , od tego czasu wykonaliźmy wielki krok na przód" .

Może jednak dotrze do totalnej opozycji ,że jednak tego kroku lepiej nie robić ...

:-)

Vote up!
5
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1620632

To słowa Gomółki.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1620636

w gorączkowym ferworze

 

czerwona zaraza

bez wirusa żyć nie może

szuka go wszędzie

w gorączkowym ferworze

Vote up!
5
Vote down!
-2

jan patmo

#1620625

Zgrabna fraszka.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1620628

Ludzie oszaleli z tym koronawirusem! Byłem dziś w sklepie, wszystko, ale to wszystko wykupione. Panika, masakra, wydzieranie sobie z rąk... Do tego sexshopu trafiłem przypadkiem...... Przechodziłem po prostu.
A propos. Jak PiS zarządzi przymusową samoizolację w chałupach, to rozrodczość nieźle podskoczy... A że wirus najbardziej atakuje osoby starsze, to i ZUS odsapnie.
Same plusy.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1620633

Można na to patrzeć i w ten sposób.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1620635

Ale opozycja już od 5 lat inkubuje KODowirusa. Paskudne choróbsko...

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1620644

Otóż to.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1620651

wietrzyć i rozganiać!

 

wietrzyć WSIowe smrody

rozganiać pałami KOD-y!

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1620647