Tak się jakoś złożyło, że………………………..

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Przysłowia są mądrością narodów, ta oczywista prawda odnosi się szczególnie do PO ( Platformy  Oszustów).

Są takie przysłowia jak: krowa, która dużo ryczy mało mleka daje i drugie , najciemniej jest pod latarnią.

Tak jest z pedofilią, żeby była jasność, pedofilia jest czymś ohydnym i w przypadku skazania kogoś za ten obrzydliwy czyn, czy to jest duchowny, aktor, polityk, murarz, nauczyciel, itd. trzeba głośno o tym mówić i potępiać oraz surowo karać sprawców tych ohydnych czynów.

O to chodzi, że tak właśnie nie jest, PO i Lewica niemal wyła gdy padały nawet podejrzenia w stosunku do duchownych,  kręcono nawet filmy o tych „strasznych” duchownych,  jak to zrobił funkcjonariusz Sekielski  w filmie „Tylko nie mów nikomu” , później okazało się, że to było pomówienie i pomawiany  ksiądz został uniewinniony.

Woj. zachodniopomorskie mając tak „wybitnych” parlamentarzystów jak: Grodzki, Nitras, Gawłowski, a mając jeszcze marszałka Geblewicza  to województwo może konkurować z Małą Sycylią.

Dlaczego? omerta panująca w tym województwie  niczym na Sycylii,  czego dowodem jest sprawa pedofila  działacza PO Falińskiego, gdzie sprawa była znana od dwóch lat ale cicho sza.,  omerta obowiązuje działaczy PO i zaprzyjaźnione media.

Inna sprawa, mafia ma wszędzie swoje macki, co pokazuje sprawa skazanego „klawisza” byłego członka młodzieżówki PO, który przekazywał grypsy Gawłowskiego z aresztu, dobrze by było, żeby śledczy dotarli do tego kto był odbiorcą  tych grypsów, nie jestem pewien, ale pachnie mi kancelarią pewnego mecenasa zwanego „Koniem”.

Działacze PO mają swoich wyborców za baranów, jeżeli  jeden z najbardziej prominentnych działaczy PO zwany Dyndałą mówi, że PO nie podniosła wieku emerytalnego, to klękajcie narody.

Ale idąc śladami mistrza propagandy Goebbelsa , który mówił, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawda, wspomagane przez Goebbels WSI 24 , część zaczadzonych propagandą jest w stanie w to łgarstwo uwierzyć.

 

]]>https://www.salon24.pl/newsroom/1276156,straznik-wiezienny-skazany-mial-przekazywac-grypsy-senatorowi-opozycji]]>

]]>https://wpolityce.pl/polityka/628103-tylko-u-nasdzialacz-po-skazany-za-pedofilie-jach-skandal]]>

]]>https://i.pl/grzegorz-schetyna-powiedzial-ze-platforma-obywatelska-nie-podniosla-wieku-emerytalnego-rzecznik-pis-powinien-przeprosic-za-te/ar/c1-17192657]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Banalizacja zła przez PO i mafijne elity z III RP

W okresie panowania komunistycznej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR) kontynuującej zbrodnicze, sowieckie tradycje stalinowskiej PPR — komunistyczna propaganda w PRL mówiła, że sowiecka PZPR sterowana przez moskiewską agenturę ze zbrodniczej, stalinowskiej NKWD jest leninowską „Awangardą klasy robotniczej” oraz „Przewodnią siłą narodu”…

Od upadku PZPR-owskiej mafii minęło już ponad trzydzieści lat. Jednak działalność mafijnych partii PO-PSL, uważających się za nową „przewodnią siłę narodu”, czyli partii Tuska, Kopacz czy Komorowskiego ze Schetyną, jest wyraźnym dowodem na to, że w okresie rządów PO–PSL stworzono — z wykorzystaniem bolszewickich wzorców z PRL na tworzenie PZPR-owskiej nomenklatury — nowy szczelny system selekcji negatywnej. (...)

„Człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata”

Marian Zdziechowski, filozof, publicysta, profesor i rektor Uniwersytetu im. Stefana Batorego w Wilnie oraz krytyk totalitaryzmów faszystowskich i komunistycznych, w swojej książce z 1937 r. „W obliczu końca” napisał:
Człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata, a poddany dyscyplinie katorgi zostaje uznany, zgodnie z ewangelią sowiecką, za ideał człowieka i wzór dla czasów naszych, a propagandzie nowego ideału w rozmaitych postaciach, stosownie do miejsca i środowiska, ogół społeczeństwa naszego przypatruje się z życzliwą neutralnością.

Dzisiaj doskonale odpowiadają temu opisowi różne wyzute z godności, indywidualności oraz sumienia załgane mafijne typy, których wzorce podziwiane przez bolszewickich politruków michnikowszczyzny w "GWnie" i niemieckich „medialnych ściekach” widzimy w różnych: Tuskach, Kopacz-kach, Schetynach, Komorowskich i Sikorskich oraz ich mafijnych wspólnikach w rabowaniu oraz niszczeniu kraju w rodzaju różnych: Zbychów, Mirów czy Rychów…

Za zdradę polskiej racji stanu i polskich interesów na rzecz Niemiec i Rosji Tusk dostał nominację od sowieckiej agentki Merkel na "króla Europy". Jednak od kryminalnej oraz bolszewickiej mafii w UE i rosyjskiej agentury w Niemczech Tusk dostał inne zadanie w Polsce.

Prezes NBP Glapiński stwierdził, że Tusk ma:

  • "Obalić rząd, wprowadzić Polskę do strefy euro, podpisać się pod pomysłem państwa europejskiego. Taki jest ich plan. Z tym planem został wysłany do Polski Donald Tusk."

Tak więc nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz i cynik Tusk został ponownie szefem PO, jako partii reprezentującej interesy niemieckie w Polsce. Dlatego mafijna PO współpracuje we wszystkich antypolskich działaniach podejmowanych przez mafie, ruską agenturę i lewackich degeneratów w Polsce, UE i w Niemczech.

Po to, by zbrodnicze mafie z UE i Niemiec znów mogły rabować i Polskę i Polaków, czyli "żeby było jak było".

Całość: https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/banalizacja-zla-przez-po-i-mafijne-elity-z-iii-rp

Vote up!
9
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1649542

Całkowicie zgadzam się z Twoim wywodem, ale dodałbym jeszcze jeden element, te 50% profesorów , między 30 a 40% prawników, lekarzy nauczycieli czyli polskiej przedwojennej inteligencji, zostało zastąpione dziczą ze wschodu, stąd taki efekt.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1649557

złotousty

 

by Pedoflii Obywatelskiej

obraz trwał sielski

usta da sobie zaszyć

złotousty Sekielski

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1649545

Przyjdzie kryska na Matyska.

Vote up!
2
Vote down!
0

Szpilka

#1649548

Oby.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1649558

"Towarzyszko leyen"
"Ja towarzyszu tusk?"
"Bo tak rząd przyjął waszą ustawę to co ja mam teraz robić?"
"Jak to co ty leniu!? Myśl i pamiętaj, że zawsze możemy cię zastąpić kimś bardziej kompetentym!"
" ... no ale co ja mam robić ... *płacze*"
"Nie mazgaj się, bo to działka chołowni, musicie przecież zachować jakąś odrębność. Pamiętasz waszych dawnych przyjaciół z konfy? Zmieńcie teraz narrację i przedstawiajcie się jako obrońców nadodu, a PiS jako owych płatnych zdrajców pachołków naszych"
"Genialny pomys-"
"Zamknij się i działaj! Schneller! Schneller! Wołodia czeka, komunizm sam się nie zbuduje!"

Vote up!
4
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1649550