Czy polski rząd puści płazem prowokację TVN z urodzinami Hitlera?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 Wszystko wskazuje na to, że filmik z urodzinami Hitlera był prowokacja szmalcowników i konfidentów spod znaku TVN. Każdy powód jest dobry by zaatakować polski rząd i polskie władze.

Koincydencja udostępnienia  szerokiej publiczności tego filmu w czasie procedowania ustawy o IPN jest aż nazbyt oczywista. Filmik czekał w zamrażarce kilka miesięcy, żeby wrogowie Polski mogli go odpalić w odpowiednim momencie. Udział w przedsięwzięciu pt. „ Urodziny Hitlera” pracowników TVN , zdjęcie operatora hajlującego na tle symbolów hitlerowskich mówi sam za siebie.

Czy są podstawy do cofnięcia koncesji  TVN tego nie wiem, ale warto spróbować. Z tym składem personalnym, który wręcz kipi nienawiścią do Polski pod rządami PiS, w TVN widać gołym okiem.

Ciekawe, że milczy amerykański właściciel stacji, który wydał takie polecenie, albo nie interesuje się linią stacji, gdyż tylko patrzy na zysk.

Film narobił bardzo dużo złego Polsce, tym bardziej odpowiednie władze powinny zareagować na ten szkalujący film, zwłaszcza w świetle faktów, które ostatnio poznaliśmy.

Nie ma się co łudzić dwie najbardziej antypolskie szczujnie TVN i GW się nie zmienią i albo odebranie koncesji  albo wielomilionowe kary w przypadku TVN czy całkowity zakaz reklam jednostek samorządowych czy zależnych od PiS może spowodować chociaż lekkie otrzeźwienie tych szczujni, chociaż kto wie?

TVN i GW być może mają rozpisane role,  pół roku temu Hitler, obecnie atak GW na system bankowy, (KNF) , który ma na celu wywołanie paniki w systemie bankowym  i w efekcie upadek rządu.

 

https://wpolityce.pl/polityka/421308-tylko-u-nas-zdjecia-dziennikarza-tvn-z-urodzin-hitlera

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:8)

Komentarze

Oczywiście, że puści płazem. Ci ludzie u steru zwyczajnie nie mają jaj, aby skrajnie antypolską działalność osądzać tak, jak należy. Póki co, potrafią jedynie skazywać patriotów, a zadeklarowanym wrogom polskości najmniejsza krzywda się nie dzieje. Tak właśnie wyglądają rządy "dobrej zmiany". Dobrej dla żydostwa i tych wszystkich gudłajów, którzy im służą. Liczą się fakty, a te mówią same za siebie. Tutaj nawet nie ma marginesu na polemikę.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1575403

Nie bądź defytystą.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1575407

Nie jestem defetystą, a jedynie realistą. Tak , jak napisałem - dla mnie liczą się fakty.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1575410

Dlaczego miałby nie puścić? Większe płazy  już puszczał.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1575404

Pożyjemy, zobaczymy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1575408

Zobaczymy co zrobi prokuratura (wszczęła postępowanie), sąd i KRRiT. Było zapotrzebowanie ze strony "holokaust industry" na akcję wspierającą wyrwanie Polsce 330 miliardów $ więc podległa im telewizja wykonała zadanie, a później nagrodziła odważnych inaczej redaktorów z Iskarioty - krewniaków Judasza, nagrodami pieniężnymi po 30 srebrników w przeliczeniu na złotówki po obecnym kursie. Prokurator nie ma ruchu, gdyż złamano zapisy KK. Zamiast wydziwiać na rząd poczekajmy na wyrok niezależnego, sprawiedliwego sądu. Tylko się nie zdziwmy. A później? Zobaczymy co będzie później.

Ps. Verito jeszcze nie siej demagogii. Weź na wstrzymanie, póki co dobrze idzie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1575423

Już trzy lata trwa obstrukcja rządu w każdej dziedzinie.

Basia Poleszuk siedzi, złodzieje chodzą wolno.

Verito - siej swoją "demagogię" i nie bierz na wstrzymanie, pozdrawiam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1575427

?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1575439