Śmierć kryminalisty Floyda i śmierć sir  Davida Amessa

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Śmierć kryminalisty Floyda i śmierć sir  Davida Amessa

W ubiegłym roku w USA miało miejsce zdarzenie, w czasie którego doszło do interwencji policji, w czasie której doszło do nieszczęśliwej śmierci .

Osoba, która poniosła śmierć była czarnoskórym Amerykaninem do tego z bogatą przeszłością kryminalną.

No i się zaczęło, zaczęło się demolowanie i  okradanie sklepów w wielu amerykańskich miastach, o dziwo tak się złożyło w tych dużych miastach gdzie burmistrzami byli demokraci, do tych burd ochoczo dołączyła się lewacka Antifa, która często była inspiratorem tych zadym, a czarnoskórym Amerykanom w to graj.

Po czym były zdarzenia, w których to czarnoskórzy zabijali białych Amerykanów, jak to było np. przy tzw. „Szturmie na Kapitol”, gdzie czarnoskóry ochroniarz strzelił przez drzwi i zabił  białą kobietę, czy ostatnio w jednym  z miast   do siedzącego w samochodzie patrolu policji ( kobieta i mężczyzna) , podszedł czarny i strzelił policjantce w głowę.

Żadnych protestów, żadnego oburzenia w świecie, to tylko biali. Tak to jest, białych można zabijać bo nikt się za nimi nie wstawi, po stronie białych nie ma lewackiej Antify, która nomen omen składa się  w większości z białych obojga płci lewaków.

Ostatnio w UK został zabity konserwatywny poseł sir  Davida Amess, nie przypadkiem jak to miało miejsce w przypadku Floyda, ale z rozmysłem i premedytacją.

Tam to muzułmanin, somalijski uchodźca czekał na posła i z zimną krwią zadał mu kilkanaście ciosów nożem, poseł, który pomagał m.in.   emigrantom, a wspomniany Somalijczyk nie dość, że dostał azyl, ale i obywatelstwo brytyjskie, odwdzięczając się zabójstwem konserwatywnego posła.

Niestety biała społeczność w UK nie protestowała, przynajmniej ja nie wiem o takich protestach, a gdyby tak się nawet stało, lewicowo-liberalna prasa pisałaby o islamofobii itd.

 

 ]]>https://wpolityce.pl/swiat/570267-jeszcze-jedna-smierc-parlamentarzysty-w-wielkiej-brytanii]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Nikt nie uklęknie z powodu tej śmierci przed żadnym meczem.  A totalna opozycja woła o więcej uchodźców  od Łukaszenki. Potem sie sprawdzi, czy to nie terroryści.

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1633610

Biały Człowiek napisałem wielkimi literami, bo ostatnio widzę, że wyraz Murzyn (jeśli w ogóle się go "odważnie" używa w piśmie) pisze się wielką literą. A niby w takim razie dlaczego Biały małą? Zatem - napisałem wielkimi literami incipity tego wyrażenia.

Rasa biała, więc Irańczycy, Babilończycy, Słowianie , Germanie, dokonała najwięcej, stworzyła cywilizację naprawdę wielką, choć są i inne wielkie cywilizacje, takie jak choćby chińska, indyjska, inkaska, arabska czy japońska.

Wrogiem numer 1 cywilizacji Białego Człowieka jest poprawność polityczna, która jest specyficzną pochodną komunistycznego bolszewizmu (takie g... opakowane w papierek), a gdyby sięgnąć dalej, to rewolucji francuskiej, tak niemądrze wybranej przez Francuzów jako znak narodowej identyfikacji (a mają wiele innych, wspanialszych symboli ich narodowej tożsamości). Zatem co robić? ODRZUCIĆ poprawność polityczną z jej lewacką nowomową, sztuką - antysztuką, pedagogiką-antypedagogiką, etyką -antyetyką i pokręconą aksjologią-antyaksjologią (tzw. "wartości europejskie", sprzeczne z wielowiekową tradycją i rzeczywistymi wartościami konstytuującymi Europę). 

To degeneruje całe pokolenia Białych ludzi, obezwładnia przy próbach przeciwstawienia się temu szaleństwu.

Zrobili lewacy marsz przez instytucje? Zrobili. to teraz my to zróbmy. A na bezczelność "szykanowanych" "mniejszości" bądźmy zdecydowani i odporni. Przetrzymać medialny jazgot, robić swoje. I zwyciężać.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1633644