Śmierć kryminalisty Floyda i śmierć sir  Davida Amessa

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Śmierć kryminalisty Floyda i śmierć sir  Davida Amessa

W ubiegłym roku w USA miało miejsce zdarzenie, w czasie którego doszło do interwencji policji, w czasie której doszło do nieszczęśliwej śmierci .

Osoba, która poniosła śmierć była czarnoskórym Amerykaninem do tego z bogatą przeszłością kryminalną.

No i się zaczęło, zaczęło się demolowanie i  okradanie sklepów w wielu amerykańskich miastach, o dziwo tak się złożyło w tych dużych miastach gdzie burmistrzami byli demokraci, do tych burd ochoczo dołączyła się lewacka Antifa, która często była inspiratorem tych zadym, a czarnoskórym Amerykanom w to graj.

Po czym były zdarzenia, w których to czarnoskórzy zabijali białych Amerykanów, jak to było np. przy tzw. „Szturmie na Kapitol”, gdzie czarnoskóry ochroniarz strzelił przez drzwi i zabił  białą kobietę, czy ostatnio w jednym  z miast   do siedzącego w samochodzie patrolu policji ( kobieta i mężczyzna) , podszedł czarny i strzelił policjantce w głowę.

Żadnych protestów, żadnego oburzenia w świecie, to tylko biali. Tak to jest, białych można zabijać bo nikt się za nimi nie wstawi, po stronie białych nie ma lewackiej Antify, która nomen omen składa się  w większości z białych obojga płci lewaków.

Ostatnio w UK został zabity konserwatywny poseł sir  Davida Amess, nie przypadkiem jak to miało miejsce w przypadku Floyda, ale z rozmysłem i premedytacją.

Tam to muzułmanin, somalijski uchodźca czekał na posła i z zimną krwią zadał mu kilkanaście ciosów nożem, poseł, który pomagał m.in.   emigrantom, a wspomniany Somalijczyk nie dość, że dostał azyl, ale i obywatelstwo brytyjskie, odwdzięczając się zabójstwem konserwatywnego posła.

Niestety biała społeczność w UK nie protestowała, przynajmniej ja nie wiem o takich protestach, a gdyby tak się nawet stało, lewicowo-liberalna prasa pisałaby o islamofobii itd.

 

 ]]>https://wpolityce.pl/swiat/570267-jeszcze-jedna-smierc-parlamentarzysty-w-wielkiej-brytanii]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Pytanie, co z tym robić? Jak odwrócić ten koszmarny, zabójczy dla cywilizacji białych trend?

Vote up!
15
Vote down!
-4
#1633524

Kiedyś  w "Medalionach" Z. Nałkowska napisała : to ludzie ludziom zgotowali ten los. To co się dzieje można sparafrazować ; To lewactwo ludziom zgotowało ten los. Operacja inżynierii społecznej zaserwowana przez lewactwo, a finansowana przez lewaków typu Soros.

Vote up!
18
Vote down!
-4
#1633540

.. niźli oboje Państwo prezentujecie, a mianowicie nie można się obrażać na pogodę, to że w Stanach, we w UK , w Niemcowni, czy gdzieś tam lewacy robią komunistyczny przewrót (tak, tak, to jet nic innego niż pełzająca rewolucja), nie znaczy że działają w próżni.

Gdzie byli "biali" obywatele - wyborcy, gdy w UK wybierano na burmistrza stolicy, człowieka o pochodzeniu hinduskim? Na co liczyli, że będzie przykładnie bronił interesów białej większości? No to się przeliczyli. Gdzie byli biali gdy trzeba było decydować: Trump czy komuch? Każdy normalny człowiek ma takie coś co się nazywa wyobraźnią (to nas, ludzi odróżnia od zwierząt), więc jeśli tę wyobraźnię "biały człowiek" ograniczył do grilla i piwa to do kogo teraz pretensja, że kolorowi tępią białasów? Pretensje można aktualnie kierować na skład węgla , albo wygodniej na Berdyczów drobnym druczkiem.

Brońmy naszej (!) Ojczyzny, aby lewactwo wszelkiej maści nam Jej nie zabrało. Nie usypiajmy wyobraźni, gdyż później będziemy sobie tak pluć w brodę jak białasy z UK, USA, czy inszej Niemcowni (tę ostatnią niech szlag trafi chociażby jutro!).

Vote up!
14
Vote down!
-2

Apoloniusz

#1633566

Masz "zupełnie" odmienne zdanie, które znowu okazuje się prawie takie samo? Dlaczego masz inklinacje do demonstracyjnego sprzeciwu, zamiast zgody?

Mógłbyś przecież napisać: "Zgadzam się z wami, ale zauważmy, że... Trzeba uważać na to i na tamto..." - lub coś w tym stylu.

To co robisz naprawdę nie jest dobre. Wybacz, ale wydaje mi się, że bardziej dzielisz, niż budujesz jedność. A przecież w jedności siła, prawda?

Vote up!
13
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1633573

Apoloniuszu, gdy większość mediów są w rękach lewactwa, ludzie w myśl chińskiego powiedzenia "jeden obraz wart jest tysiąc słów" kierują się obrazkami nie słowami a efekt jaki jest to widać. 

Vote up!
11
Vote down!
-2
#1633575

Otóż przypadek lub opatrzność tak spowodowały, że w czasie gdy ludzie "na Zachodzie" dzień po dniu wchodzili jak barany w jarzmo lewaków, my akurat byliśmy w niewoli u komunistów i nabraliśmy tężyzny, siły, rozumu i wiary.

Dzisiaj my wiemy co to jest komuna, a ludzie wówczas poza archipelagiem zamiast się uczyć - przespali ten czas.

W tych właśnie dniach dobitnie można się przekonać jaka jest różnica pomiędzy ich i naszym widzeniem świata.

My mamy szansę, a oni tę szansę muszą sobie wywalczyć. Czy będą chcieli, czy znajdą w sobie ducha? Albo skapitulują.

Andy, Ty w swoim wpisie pokazujesz dwa przypadki, a w istocie dwie strony tej samej monety. Jedno zjawisko. I chwała Ci za to, gdyż bardzo trafnie to znajdujesz. Mi chodzi o to, że ten cały "Zachód" powinniśmy odpuścić (i nie jest to aluzja do Twojej notki, broń mnie Boże), gdyż to dla nas ani nauka, ani przykład, ani powód do pochylania się nad nimi. Bo niby jak? My mamy pilnować naszej Ojczyzny, a jest przed kim.

Ps. Tylko widzę, że Krispin jakoś nie kuma w czym rzecz.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Apoloniusz

#1633615

Apoloniuszu, gdy większość mediów są w rękach lewactwa, ludzie w myśl chińskiego powiedzenia "jeden obraz wart jest tysiąc słów" kierują się obrazkami nie słowami a efekt jaki jest to widać. 

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1633576

Nikt nie uklęknie z powodu tej śmierci przed żadnym meczem.  A totalna opozycja woła o więcej uchodźców  od Łukaszenki. Potem sie sprawdzi, czy to nie terroryści.

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1633610

Biały Człowiek napisałem wielkimi literami, bo ostatnio widzę, że wyraz Murzyn (jeśli w ogóle się go "odważnie" używa w piśmie) pisze się wielką literą. A niby w takim razie dlaczego Biały małą? Zatem - napisałem wielkimi literami incipity tego wyrażenia.

Rasa biała, więc Irańczycy, Babilończycy, Słowianie , Germanie, dokonała najwięcej, stworzyła cywilizację naprawdę wielką, choć są i inne wielkie cywilizacje, takie jak choćby chińska, indyjska, inkaska, arabska czy japońska.

Wrogiem numer 1 cywilizacji Białego Człowieka jest poprawność polityczna, która jest specyficzną pochodną komunistycznego bolszewizmu (takie g... opakowane w papierek), a gdyby sięgnąć dalej, to rewolucji francuskiej, tak niemądrze wybranej przez Francuzów jako znak narodowej identyfikacji (a mają wiele innych, wspanialszych symboli ich narodowej tożsamości). Zatem co robić? ODRZUCIĆ poprawność polityczną z jej lewacką nowomową, sztuką - antysztuką, pedagogiką-antypedagogiką, etyką -antyetyką i pokręconą aksjologią-antyaksjologią (tzw. "wartości europejskie", sprzeczne z wielowiekową tradycją i rzeczywistymi wartościami konstytuującymi Europę). 

To degeneruje całe pokolenia Białych ludzi, obezwładnia przy próbach przeciwstawienia się temu szaleństwu.

Zrobili lewacy marsz przez instytucje? Zrobili. to teraz my to zróbmy. A na bezczelność "szykanowanych" "mniejszości" bądźmy zdecydowani i odporni. Przetrzymać medialny jazgot, robić swoje. I zwyciężać.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1633644