Moralny i patriotyczny upadek Gdańska, pod rządami PO

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj


 Gdańsk to niegdyś wspaniałe miast , miasto w którym robotnicy w 1970 r, dali daninę krwi w walce o wolność, miasto w który w 1980 r, zbuntowali się robotnicy przeciwko władzy komunistycznej i powstała ”Solidarność” co było przyczynkiem do upadku ZSRR już w wolnej Polsce stał się miastem nijakim, miastem budyniowatym od przezwiska(zamordowanego śp Pawła Adamowicza)
Adamowicz był albo udawał safandułę, ale o swoje sprawy umiał dbać o czy świadczy 9 mieszkań, kupionych po „atrakcyjnej” cenie i około 40 kont w banku..
W końcu nawet PO nie zdzierżyło i nie wstawiło Adamowicza w wyborach prezydenckich tylko „młodego Bolka”
Adamowicz wygrał wybory prezydenckie w Gdańsku, później na imprezie pajaca w czerwonych spodniach Adamowicz został zamordowany.
Później Gdańskiem zaczęła kierować niezbyt mądra Dulkiewicz, to że towarzystwo w ratuszu jest niezbyt propolskie zasygnalizowała wypowiedź zastępcy Dulkiewicz, nijakiego Grzelaka, który powiedział  ni mniej ni więcej powiedział, że II wojna światowa zaczęła się od złego słowa Polaka do Niemca.
Ta idiotka skompromitowała się całkowicie w walce z rządem o Westerplatte, chciałbym tej personie przypomnieć, że po I wojnie światowej, hr. Jałowiecki wykupił ten teren i ofiarował II Rzeczpospolitej nie Gdańskowi.
Mówienie , że ktoś komuś coś zabrał świadczy o intelekcie tej pani. Muzeum II wojny stało się właścicielem tego terenu, przeprowadziło prace archeologiczne, znajdując poległych Westerplatczyków i liczne artefakty związane z obroną Westerplatte.
Stworzono, mauzoleum i pochowano mjr. Sucharskiego i poległych żołnierzy, w dniu pochówku w dniu, w którym powinna być manifestacja patriotyzmu i zjednoczenia Polaków, a miasto udekorowane polskimi flagami, a trumna z prochami mjr Sucharskiego powinna być przewożona na lawecie , w Gdańsku nie było ani tłumów, ani flag, dopiero na Westerplatte byli najważniejsi ludzie w państwie.
Gdańsk, który potrafi organizować parady tęczowych, nie umiał uczcić pogrzebu jednemu z największych bohaterów Gdańska i Polski.
Gdańsk miasto wolności staje się miastem nijakim, do czego doprowadziły ponad 20 letnie rządy PO w tym mieście.

]]>https://historia.trojmiasto.pl/Przejete-przez-rzad-Westerplatte-wraca-do...]]>

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (6 głosów)