Piętnowanie duchownych jak najbardziej słuszne a co z gejami?

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Pedofilia i homoseksualizm wśród duchownych jest zjawiskiem jak najbardziej nagannym, o ile homoseksualizm w jakimś sensie jest sprawą tych osób , które maja takie skłonności, to pedofilów należy ścigać a winnych  czy to ksiądz czy kardynał wydalać ze stanu duchownego a ich czynami powinien zająć się sąd.

Zastanawiam się czy homoseksualizm i pedofilia wśród duchownych nie jest wynikiem tego, że osoby z takimi skłonnościami  trafiają do stanu duchownego i później wychodzą takie „ kwiatki” , o których czytamy w prasie. 

Stan duchowny nie może być przechowalnią  ani dla pedofilów ani dla homoseksualistów,  jak już pisałem jeżeli,  że strony wiary jest to niedopuszczalne.

Jeżeli  dwóch duchownych ma skłonności a la Biedroń lub Rabiej  to jest „ich sprawa” , ale jeżeli krzywdzi się dziecko to takie zachowanie zasługuje na surową karę, a skrzywdzonemu dziecku należy się  pomoc psychologiczna a jeżeli są do tego podstawy to i zadośćuczynienie.

Ale oprócz stanu duchownego jest jeszcze jedna grupa, nad którą ze względu na poprawność polityczną, zapadła kurtyna milczenia.

Chodzi o środowisko LGBT, których niektórzy przedstawiciele wręcz specjalizują się w adoptowaniu dzieci, by je potem gwałcić.

Adoptowanie dzieci przez gejów, czasami kończy się dla nich tragicznie ze śmiercią gwałconych włącznie. Ale w większości lewacko – liberalna prasa woli pisać o duchownych,  przemilczając  tragedie dzieci adoptowanych przez gejów.

Poniżej dwa linki przedstawiające deprawacje gejów, a takich przypadków są setki o ile nie tysiące.

https://wpolityce.pl/polityka/161079-skrajna-deprawacja-pary-gejow-od-lat-gwalcili-adoptowanego-6-letniego-chlopca-i-pozwalali-na-to-swoim-kolegom

https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/skandal-w-usa-para-gejow-adoptowaa-i-gwacia-dzieci-aa-DnEn-ZYXo-Z5CP.html

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)