Goebbels by się nie powstydził

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Propagandy  w antyrządowej prasie nie powstydziłby się mistrz propagandy Goebbels ani  szmatławiec wydawany w czasie wojny w W-wie Der Stürmer.

Zacznę od ostatnio gorącego tematu czyli ustawy o kapitale zagranicznym w polskich mediach, którą moim zdaniem PAD niepotrzebnie zawetował.

Chcąc uwiarygodnić swój bełkot, ci co trzeba chcąc zamącić naiwnym w głowach nazywali tę ustawę lex TVN, gdy rzeczywiści TVN nie był wymienione w tej ustawie ani razu, specjaliści od robienia wody z mózgu osiągnęli swój cel.

Okazuje się, że w wielu krajach Europy Zachodniej kapitał spoza europejskiego  obszaru gospodarczego w mediach nie może przekroczyć 49%, a w USA obcy kapitał spoza USA 30%, to wszystko dotyczy wszystkich tylko nie Polski, gdzie właściciele WSI 24 zarejestrowali na lotnisku Schipol spółkę i palą głupów, że są Europejczykami.

Uważam, że PAD popełnił duży błąd, bo tak antyrządowej stacji telewizyjnej, trudno w Europie ze świeczką znaleźć.

Nad wszystkim króluje doktryna Nojmana, „ k..wa, póki jesteś w PO, będziemy cię bronić jak niepodległości” o czym przekonał się dyrektor  i lekarze ze szpitala w Pszczynie, gdzie przez zaniedbania zmarła kobieta i jej nienarodzone dziecko”

Ponieważ dyrekcja szpitala była „swoja” to jej bronili,  dostali również wsparcie od lewactwa, które zwaliło winę na TK.

Inny przykład z Wałbrzycha, gdzie zmarł lekarz, rozległo się wycie, że z przepracowania, a po sekcji, okazało się że lekarz był napity i udusił się swoimi wymiocinami.

Jedziemy dalej, ponieważ mecenas Qń ostatnio ma złe notowania, a to ich człowiek, wymyślono Pegasusa, parzystokopytny ciągnie do parzystokopytnego, czy są jakieś wiarygodne źródła, otóż nie, wiadomość przyszła z Toronto  z grupy Citizen Lab, ale wydaje się typowym „fake newsem”, nie potwierdzonym nigdzie indziej, ale PO uchwyciła się tematu jak tonący brzytwy, tylko po to by „przywalić”  rządowi.

Takich przykładów jest multum, szkoda czasu by je przytaczać, doktryna ulica i zagranica wiecznie żywa.

]]>https://www.medonet.pl/zdrowie,walbrzych--39-letni-anestezjolog-jednak-nie-zmarl-z-przepracowania-,artykul,77083001.html]]>

]]>https://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/120540,Uslyszeli-zarzuty-za-czynna-napasc-na-policjanta.html?fbclid=IwAR2i-e8g74v9giSTf8wBJurCKhWB6rqSYKxiD8YPIaW7_fPtElt5oAkQUKM]]>

]]>https://wpolityce.pl/kryminal/577835-atak-na-policjanta-w-zamosciu-sprawdz]]>

]]>https://prawy.pl/117223-podglad?fbclid=IwAR0jpykEMCSU3lsZ5QiamfHKHadnATyCVezKGQmjkSTd2tMg7JNN3obYwFo]]>

]]>https://pulsmedycyny.pl/kontrola-nfz-w-pszczynie-liczne-nieprawidlowosci-szpital-zaplaci-blisko-650-tys-zl-kary-1134972]]>

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (8 głosów)

Komentarze

- wspieraną przez zagranicę a wolność i niepodległość Ojczyzny jest w stałym zagrożeniu - w tym i rozbiorem.

Jeśli w bitwie rezygnuje się ze zdobywania przyczółków i schronów komunistycznych morderców i ambasadorów byłego sowieckiego okupanta  (w tym ich bandycką dziuplę  tvn ) -  to szanse na wygraną z nimi maleją do zera.

Pan Prezydent  powiedział że- cytat:

 - "nie chce otwierać kolejnego frontu" - koniec cytatu.  Tym dał do zrozumienia że wie że powinien był podpisać i zrobił to nawet przeciw sobie ale tym zdradził też nasz punkt krytyczny bo obcy dowiedzieli się teraz  że mamy poczucie osaczonej twierdzy  i każdym dodatkowym atakiem mogą nas pokonać co uważam lada chwila nastąpi. 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1639406

Dodam, że na tej wojnie prawda jest ważniejsza od ziemi. O ziemię mogą walczyć nasze dzieci. Jak zabraknie prawdy i dzieci (promowane 2+1, albo 00) granice nie będą już miały znaczenia.

Vote up!
3
Vote down!
-2

https://wrealu24.tv/recordings/bo4ikcj7.mp4

#1639407

Powtórzę to jeszcze raz, z tą decyzją PAD się głęboko nie zgadzam.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1639408

- i obóz prawicy i niektórzy działacze niepodległościowi. To są trudne decyzje to prawda ale niezbędne w porządkowaniu prawa i tym samym Polski. Prezydent te regulacje prawne powinien był podpisać.

Może powinni TSUE zapytać ? - to był by dobry numer strategiczny ale do tego trzeba przebiegłych, cwanych graczy a nie czytelnych "troków od kaleson".

Przypominam że TVN został odprzedany w celach strategicznych w 2015 roku po wygranych wyborach PiS-u i był kilka dni w posiadaniu ruskich (mało kto o tym wie) - ale potem przekazali większościowy pakiet własnościowy amerykańskim żydo-komunistom. To takie sztuczki komunistycznych ku**w.

Akt założycielski tych antypolskich bandytów to kilka morderstw w tym prawdopodobnie i Generała Policji M.Papały i kradzież pieniędzy z FOZZ-u.

Vote up!
7
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1639409

napisałeś: "dodatkowym atakiem mogą nas pokonać co uważam lada chwila nastąpi." Ustawa 447 nadal wisi, a żydzi nie odpuszczą. W żaden sposób nie zabezpieczyliśmy, prawnej ochrony polskiej racji stanu. A słowne zapewnienia JK i MM, że nikomu nie jesteśmy nic winni i nie będziemy nikomu za nic płacić, to o wiele za mało. Zmieni się siła polityczna, czego wykluczyć nie sposób, i sytuacja może wymknąć się z pod kontroli

Piątka z plusem za trafny komentarz.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1639433

Też uważam, że decyzja Dudy jest zła. Z drugiej strony ustawa niewiele by zmieniła, bo TVN nadawałby dalej i byłby nadal na antenie, w innej formie.

Ps. dlaczego nadal nadajesz wpisom tagi w postaci kolejnych liter alfabetu? To jest bez sensu. Skoro artykuł jest o TNV, Dudzie, wecie,, itp., to tagi powinny być: "Duda, TVN, ustawa, weto". Taki jest sens tego narzędzia. Jeśli nadane są prawidłowo i zgodnie z tematem to zwiększają szansę na znalezienie Twojego wpisu po takim haśle.

Vote up!
3
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1639430

Zwracasz mi po raz kolejny uwagę, ale cały czas się uczę.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1639432

   Witam! Dałoby jednak tyle, że Tusk nie napisałby, że - "Presja działa..." Także społeczeństwo miałoby nadzieję na przyszłą sprawiedliwość. Oraz, przesłanie dla Targowicy, że nie wszystko można oszukać i ograć. Widać było, jak bardzo zależało postkomunie na takim werdykcie, bo wyli całe 24 godziny na dobę. Moim zdaniem, to była niedobra decyzja. Jeszcze trochę, a nasi sympatycy oleją przyszłe wybory absencją...Wbrew różnym opiniom, ludzie uważnie śledzą wydarzenia i wysuwają różne wnioski.

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1639439

Jeszcze raz PAD okazał się, że jest "za a nawet przeciw"(tak jak Bolek).. Żydowski TVN ma swojego "obrońcę" w wojnie propagandowej. Oczywiście "były naciski", ale na wojnie zawsze są "naciski i odciski".. Takie decyzje uderzają w "całą prawicę" i odbierają wiarę, że prawda i dobro zwyciężają.. Takie decyzje przekreślają cały "dorobek" dobrych zmian w "głowach wyborców".. Kiedy wreszcie "złoczyńcy" zaczną odpowiadać za swoje nieprawości..?

Vote up!
2
Vote down!
-1

RAK

#1639462