Mordowali nas Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Lipiec jest szczególnie tragiczny dla Narodu Polskiego. Właśnie w tym miesiącu 11 lipca 1943 r. rozpoczęła się  Rzeź Wołyńska gdy rezuni spod znaku UPA i OUN-u zaczęli mordować swoich sąsiadów, którzy żyli tam od wieków, tylko dlatego, że byli Polakami. Mordowali bezbronne , dzieci, kobiety , w tak bestialski sposób, że nie sposób tego opisać.

Zbrodnia ta jest mało zbadana, ale ocenia się , że w Rzezi Wołyńskiej zginęło od 80-150 tys. Polaków. Mniej więcej w tym samym czasie tylko 2 lata później w 1945 r. małojcy z bolszewickiej Armii Czerwonej tuż po zakończeniu wojny zorganizowali łapankę , tzw. „ Obławę Augustowską”.  Małojcy spod znaku czerwonej gwiazdy zrobili łapankę w stylu hitlerowskim. Złapano kilka tysięcy Polaków, setki nie powróciło do domów, nie wiadomo gdzie są pochowani i w jaki sposób zginęli.

Niemcy mordowali Polaków przez całą wojnę, po Powstaniu Warszawskim wymordowali ponad 100 tys. cywilów z Woli. Żydzi też mordowali Polaków, może nie bezpośrednio, ale donosząc na nich NKWD we wrześniu 1939 r. po wkroczeniu Armii Czerwonej 17 września .

Po wojnie  wielu Żydów wstąpiło do  UB, byli prokuratorami i wydawali wyroki śmierci na polskich patriotów.

O ile Niemcy po wojnie skazywali hitlerowskich oprawców, o tyle Rosjanie nie chcą ujawnić nazwisk oprawców np. morderców żołnierzy,  policjantów i inteligencji polskiej, rozstrzelanej     w Smoleńsku, Ostaszkowie, Starobielsku i innych miejscach kaźni.

Z kolei Ukraińcy gloryfikują rezunów spod znaku UPA i OUN-u w tym Polakożercę Banderę. Polski rząd słusznie mówi, że Ukraina nie wejdzie do UE z flagą Bandery i słusznie.

Uważam , że rząd polski powinien wystąpić do Niemców o reperacje wojenne tak jak to zrobiły inne państwa a którym jest przeciwny syn ubeckiego aparatczyka Włodzimierz Cimoszewicz.  

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

I nie można bać się o tym pisać i mówić. Niemcy, Rosja, Ukraina, żydzi, to kaci Narodu Polskiego.

Młode pokolenie Polaków, musi o tym wiedzieć, bo ich wiadomości są znikome na ten temat.

Dzisiaj oglądałem sondę młodych Warszawiaków na temat rzezi Wołyńskiej, na 20 pytanych, a ni jeden nie wiedział nic o rzezi Wołyńskiej. To skandal wołający o pomstę, za wiedzę o historii Polski.

Banda PO-PSL chciał wymazać pamięć z karty historii Polski, młodym Polakom. Wciskając im lewackie multi-kulti, zamiast historii Polski i efekt dzisiaj widzimy.

Można przebaczyć za mordy i ludobójstwo, bo tak nas uczył nasz Bóg i Król Jezus Chrystus. Ale strona Ukraińska niema zamiaru przepraszać. A wręcz odwrotnie, pluje na pamięć bestialsko zamordowanych Polaków, stawiając pomniki bandero podobnym, w całej Ukrainie.

Wraz z swoim prezydentem Poroszenką, który przecina wstęgi, na uroczystościach stawiających pomniki oprawcom z pod znaku UPA i OUN.

Tylko Rosja i Ukraina, stawia pomniki oprawcom i katom, którzy się wsławili w mordowaniu Polaków. Więc niech się na wzajem zabijają, bo warte są siebie, jako państwa ludobójcze Narodu Polskiego.

Cześć i chwała Polskim bohaterom po wsze czasy.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1544113

Niestety z tymi pomnikami dla morderców to okrutna prawda/

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1544121

O tym trzeba wciąż mówić (krzyczeć), że na Ukrainie i w Rosji czci się oficjalnie (jest to wręcz rodzaj państwowej religii) najbardziej bestialskich zbrodniarzy jakich nosiła nasza ziemia. Dodam, że neobanderowcy bestiom w ludzkiej skórze powystawiali pomniki również w Kanadzie i USA. Nie słyszałem jednak, by stanął gdziekolwiek choć jeden monument upamiętniający tych Sprawiedliwych Ukraińców, którzy ryzykowali lub oddali życie ratując niewinne ofiary zdziczałych banderowców. 

Nie powinno więc nikogo dziwić, że żarliwi wyznawcy tychże największych zbrodniarzy, usiłują przepchnąc beatyfikację Szeptyckiego. 

PS Proszę tylko porównać postawę Szeptyckiego i św. Maksymiliana Kolbe (niech mi Bóg i św. Maksymilian wybaczą , że ośmieliłem się dokonać takiego zestawienia)!    

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1544142

Napisałem w notatce, że obecny rząd na pewno nie dopuści , żeby Ukraina , że sztandarami Bandery znalazła się w Europie. Za tych z PO nie dałbym złamanego grosza.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1544166

3 komentarze i kilka głosów wsparcia:
http://niepoprawni.pl/comment/1544069#comment-1544069

Minęło 31 godzin i zero komentarzy!

http://niepoprawni.pl/blog/lospolski/74-rocznica-ukrainskiego-ludobojstwa

4 komentarze (włącznie z moim) i ... 8 głosów wsparcia!

http://niepoprawni.pl/blog/andy51/mordowali-nas-niemcy-rosjanie-ukraincy

Polacy? Gdzie jesteście?

Czy Legioniści są tacy lojalni czy wśród Legionistów jest zbyt wielu podszytych tchórzem?

ps

Panie Jestem jaki jestem - szacunek!

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1544151

Co mam Ci odpisać ? to jest bardzo smutne.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1544167

Doskonale rozumiem, że wybór między świeczką a przysłowiowym ogarkiem nie jest prosty dla rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Mimo to uważam, że przeginanie w jedną stronę jest kolejną bolesną krzywdą  nie tylko dla tych nielicznych co jeszcze żyją z pokolenia "rzezi wołyńskiej".

O pozostałych nacjach, które w pierwszej kolejności wymordowały elitę Narodu Polskiego też należy pamiętać - przypominać, pikietować, a co najważniejsze edukować młode pokolenie. To nasz obowiązek, to nasze prawo, to nakaz moralny!

Epitafium dla każdego Polaka jest przesłaniem: "Kto żyje w sercach tych, którzy pozostają, nie umiera", a "Człowiek żyje tak długo, aż nie zginie po nim pamięć".

Mnie, szanowny Andy51 NIC nie trzeba odpisywać - wystarczy jedno dobre słowo - DZIĘKUJĘ!

Tobie życzę wytrwałości bo to co robisz w tym temacie świadczy, że jesteś PRAWDZIWYM POLAKIEM!

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1544305

Dziękuję za dobre słowo, czy jestem PRAWDZIWYM POLAKIEM tego nie wiem, ale na pewno jestem Polakiem i patriotą, bez żadnych przymiotników.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1545675