Magdalena Adamowicz case study.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Wg. mnie polscy donosiciele, zdrajcy, kapusie, itd. dzielą się na dwie kategorie.  Ci co zawsze głosują w PE przeciwko Polsce, tzw. zdradzieckie mordy: Kalinowski (PSL), Thun (P2050), Adamowicz, Buzek (PO), Biedroń, Kohut, Belka, Miller Cimoszewicz (Lewica), Spurek ( Zieloni).

Prym wśród zdradzieckich mord wiodą postkomuniści 50% w  trzech byłych postpezetpeerowskich premierów i TW Karol.

Drugą kategorią są śmierdzące ruskie onuce, którzy w  Sejmie  w ilości 5 sztuk na11 posłów Kompromitacji wstrzymali się od głosu, co według mnie świadczy o prorosyjskości tej formacji.

Ale czas wrócić do „bohaterki” wpisu, pani Magdaleny Adamowicz zwanej „wesołą wdówką”.

Pani Adamowicz żyła w cieniu swojego męża, ale jak mówią w Trójmieście, to ona wspólnie z teściową Adamowicza były spirytus movens wszystkich biznesowych operacji Adamowiczów.

Panie Adamowicz czy to przez przypadek czy w sposób wyrachowany  „zapolowały” na prezydentów miast.

Magdalena na prezydenta Gdańska, jej siostra na prezydenta Grudziądza. Jeżeli chodzi o Adamowicza to za Radiem Gdańsk, należy przypomnieć, że sprawa ciągnie się od marca 2015 roku, gdy prezydent Gdańska usłyszał zarzuty dotyczące nieprawidłowego wypełniania oświadczeń majątkowych w latach 2010-2012.

Choćby nie wiem jak liczyć to zarobki Adamowicza miały się nijak do ceny mieszkań ( w ilości 7 sztuk) nawet po cenach preferencycjnych.

Pani Adamowicz zabłysła pełnym światłem po śmierci męża, na pogrzebie swojego męża a Bazylice Mariackiej w Gdańsku, do pierwszych ławek wpuszczono Bolka i Kwacha, a  PAD i PMM musieli siedzieć w dalszych ławkach  jak jakaś służba.

Swoją drogą nie wiem czym zasłużył się dla Kościoła i Gdańska Adamowicz, że został pochowany w Bazylice Mariackiej.

Jak już wspomniałem choćby nie wiem jak liczyć Adamowicz nie był w stanie zarobić na 7 mieszkań, ale „wesoła wdówka” miała na to wytłumaczenie.

Po II WŚ gdy ludzie wracali z obozów i praca przymusowych w Niemczech, często w jednych butach i w tym co mieli na sobie ubrane( często łachmany), dziadkowie Adamowicz przywieźli walizkę pieniędzy.  

No i sprawa zakupu mieszkań się wyjaśniła, Na fali po śmierci męża  Adamowicz została wystawiona na jedynkę do PE.

Dostała się i jest jedną z najbardziej aktywnych „zdradzieckich mord” głosujących przeciwko Polsce.

Ta „ biedna” wdówka ma sprawę w sądzie, o nieujawnienie dochodów, od 13 miesięcy nie stawia się na rozprawę, przynosząc zwolnienia lekarskie, a zarazem nie przeszkadza jej jeżdżenie do Brukseli.

Drugą zastanawiającą kwestią, jest fakt, że sprawę prowadzi sędzia czynnie zaangażowana w działanie skrajnie upolitycznionego stowarzyszenia „Iustitia”, ale w „ Małej Sycylii” wszystko jest możliwe, ręka, rękę myje, a nuż uda dojechać się przy wsparciu sędzi do przedawnienia sprawy.

]]>https://www.tvp.info/34186431/prezydent-gdanska-pawel-adamowicz-stanie-przed-sadem]]>

]]>https://gdansk.tvp.pl/59210473/czy-magdalena-adamowicz-gra-na-przedawnienie]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

 Jak tak dalej będzie szło, to i sprawa się przedawni. Ktoś chciał zrobić porządek w wymiarze niesprawiedliwości, ktoś inny zawetował i jest dalej tak, jak było. Ku uciesze opozycji. Ale co tam biadolić. Marszałek Senatu też gra na czas i wszystko jest OK. Lud ich wybrał i lud tak ma jak chciał.

Vote up!
4
Vote down!
0

Szpilka

#1642670

Jaki lud?

Vote up!
1
Vote down!
0
#1642677

     Co się dziwić, jak pracodawcami jest mafia postkomuny. To jak mieli wybierać?

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1642678

Taki lud, który idzie głosować. Czyli elektorat.

Vote up!
1
Vote down!
0

Szpilka

#1642680