Polska kraj bohaterów ale i zdrajców i donosicieli.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Polska moja Ojczyzna , mój kraj z ponad 1000 letnią historią, która miała w swojej historii postacie wspaniałe, ale i postacie odrażające, dla których interes własny i partykularne interesy swojej grupy społecznej, są ważniejsze od dobra ogółu i dobra Ojczyzny.

Wzorcem niczym z Sevres są polscy magnaci, którzy w walce z stronnikami Konstytucji 3 Maja chcącymi zmian i reform  w Królestwie Polskim, na którego czele stał Stanisław August Poniatowski, zwrócili się o pomoc do carycy Katarzyny , gdyż wg. nich ta złota wolność szlachecka miałaby zostać ograniczana a to zagrażałoby demokracji  rozumianą wg. magnatów i części szlachty jako zasada: hulaj dusza piekła nie ma.

Na nieszczęście zaprzańcem okazał się również  król Polski, który zdradził Konstytucję i w 1795 r. Polska straciła na 123 lata niepodległość i do 1918 r. została wymazana z mapy Europy.

Po I WS Polska odzyskała na 20 lat niepodległość by na skutek II WŚ po 1945 r wpaść na 45 lat w ręce komunistów a przedstawicielami  czerwonoarmistów byli  ludzie którzy nazywali się Polakami, a w rzeczywistości  reprezentowali interesy ZSRR.

Polska wspaniały kraj, moja Ojczyzna, kraj bohaterów takich jak rtm. Pilecki, Powstańcy Warszawscy, Niezłomni, Bohaterowie spod Wizny, itd. ale również kapusiów i donosicieli oraz antydemokratów, jak tych kilka nazwisk byłych prezydentów i premierów, którzy są przeciwko wyborom.

Otóż ponad 30 lat po wyborach w 1989 r. byli premierzy i prezydenci piszą, że nie wezmą udziału wg. podpisanych w „ pseudo wyborach korespondencyjnych, które mają odbyć się w maju. 

I kogo  my tam widzimy ; dwóch synów byłych katów żołnierzy niezłomnych, pezetperowców do ostatniego dnia istnienia PZPR byłego premiera Włodzimierza Cimoszewicza i byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, innych zatwardziałych pezetpeerowców jak i premier Marek Belka i były premier Leszek Miller zaufany człowiek ZSRR zastępca  członka KCPZPR, jest były premier Jan Krzysztof Bielecki, była premier Ewa Kopacz, były premier Kazimierz Marcinkiewicz  i w końcu dwie wisienki na torcie były prezydent TW Bolek Lech Wałęsa i tragiczny prezydent Komorowski zwany Bulem.

Ta ekipa „ nieliczna ale śliczna” podpisując się swoimi nazwiskami, mówi nam , obywatelom, że wybory korespondencyjne są be.

W sukurs tym częściowo potomkom tych co przyjechali na ruskich czołgach, przychodzą europosłowie głównie PO, ale nie tylko w PE.

W wielu krajach jest ostry spór polityczny, ale Salvini nie donosi na rząd Contiego, w PE, ani posłowie Le Pen na rząd Macrona.

Tam sprawy krajowe rozstrzyga się w kraju, a nie „brudy” krajowe wywleka się na zewnątrz.  

Niestety w Polsce są wspaniali patrioci, ale również i zaprzańcy , którzy dla władzy, zaszczytów są zdolni sprzedać Polskę jak to zrobił niby Polak Tusk, który za wierną służbę Merkel i Niemcom dostał wysokie stanowisko w UE, i wykorzystywał je przeciwko Polsce

]]>https://www.dorzeczy.pl/kraj/138488/walesa-kopacz-komorowski-byli-prezydenci-i-premierzy-o-wyborach-padly-mocne-slowa.html]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Tuska, Lewandowskiego, Balcerowicza, Frasyniuka i wielu im podobnych do zdrajców? Mają polskie "papiery", urodzili się w Polsce, ale ja do Polaków ich nie zaliczam, oni nigdy nie czuli się Polakami. To są wrogowie Polski. Zdrajców też mamy, ale tacy są w każdej nacji, wystarczy  popatrzeć co Żydzi robili ze swoimi w czasie wojny, a iluż to Niemców było komunistami i współpracowało z Rosją szkodząc własnej ojczyźnie.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1629272