Jak opozycja robi ludziom wodę z mózgu

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

To, że głównie WSI 24, w mniejszym stopniu Polszmata robi ludziom wodę z mózgu, jest rzeczą ogólnie wiadomą , ale co gorsze politycy opozycji biorą przykład z mediów opozycyjnych jak WSI 24, lub Polszmata.

Wydaję się, że ciekawą rozrywką intelektualną byłoby dociec, kto od kogo bierze przykład. Weźmy inflację, taktem jest, że w Polsce inflacja jest duża, ca. 12% , ale wciskanie ludziom kitu, że jest to inflacja galopująca, jest przekroczeniem wszelkich reguł, biorąc przykład europejski, to inflacje galopującą mamy w Turcji, która tam wynosi 60%.

Na inflacje składa się wiele przyczyn, Prezydent Biden mówi, że w 60-70% za inflacje odpowiada putinowska Rosja, która bandyckim atakiem na Ukrainę, spowodowała i tu można użyć określenia używanego przez opozycje galopujący wzrost  ropy i gazu. Ale to nie przekonuje naszej załganej opozycji i cały czas jadą raz przekazanym przekazem.

Inny przykład: opozycja gardłowała, że Polska importuje węgiel z Rosji, otóż nie Polska; tylko podmioty prywatne, a do czasu uchwały UE tego zakazu kupna węgla przez podmioty prywatne i firmy, nie można było można było zakazać.

Żeby nie cofać się za bardzo do tyłu, ta opozycja, która tak krzyczy o KPO, w końcu, gdy koalicja rządowa się dogadała i przegłosowała zmiany  w Izbie Dyscyplinarnej SN, gdy w końcu  Ursula mówi, że jej warunki zostały zaakceptowane, co robi opozycja, głosuje przeciw, pewnie liczyła na to, że uchwała „ nie przejdzie”.

A tu ni z gruszki ni z pietruszki pojawia się syn TW Justyna, konfident Trzaskowski, mówi, że dzwonił do Ursuli i namawiał ją do dalszej eskalacji żądań w sprawie mitycznej praworządności , notabene UE traktatowo nie ma prawa ingerować w system sprawiedliwości krajów członkowskich, ale co tam, czując poparcie polskich konfidentów robi co chce.

Nie tak dawno opposition fuhrer Tusk niemal żądał  podwyżki dla strefy budżetowej o 20%, nie wskazując skąd miałyby te pieniądze pochodzić, przy okazji na pewno spowodowały by  znaczny wzrost inflacji, jednocześnie część członków PO głosuje przeciwko 14 pensji dla emerytów, którzy zarabiają mniej niż 2900 zł.

To tylko mały wycinek kłamstw opozycji.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

Nienawidzący polskiego patriotyzmu i polskości - zbolszewizowany łgarz, narcyz i cynik Trzaskowski, łącznie z POstbolszewicką i mafijną PO - współpracują we wszystkich antypolskich działaniach podejmowanych przez antypolską agenturę w UE i w Niemczech.

Po to, by ci mafiozi znów mogli rabować i Polskę, czyli "żeby było jak było".

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1644706

Trzaskowski jaki jest każdy widzi z rodziny konfidentów i kapusi, ale co to za cymbały głosują na taką wredną postać?

Vote up!
0
Vote down!
0
#1644712