Po Izraelu widać, co znaczy destrukcja opozycji wobec własnej ojczyzny

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

07 10 2023 Izrael miał swój Pearl Harbor.  Jak to się, że państwo Izrael, które w obiegowej opinii ma najlepszy wywiad i kontrwywiad, dało się zaskoczyć przez arabskich terrorystów w klapkach?

Jak to się stało, że żelazna kopuła „przepuściła setki o ile nie tysiące rakiet wystrzeliwanych ze strefy Gazy?

Przyczyn może być wiele, wymienię kilka, które wg. mnie przyczyniły się do klęski Izraela 7 i 8 X. Nie wiem czy to prawda, ale każdy Rosjanin który poszedł do odpowiedniego rabina z duża kwotą, dostawał od niego glejt, że jest żydem. 

Po czym taki delikwent jechał jako żyd do Izraela i był zatrudniany w różnych formacjach tajnych i mniej tajnych , ważnych dla Izraela a Ruski przekazywali te wiadomości swoim.

Domniemam, że tajne służby Izraela, są tak zinfiltrowane przez Rosjan, że”głowa boli”.

Drugą przyczyną zaskoczenia może być zasada stosowana przez partię proniemiecką i jej akolitów, tzn. ulica i zagranica w Polsce, z której być może przykład wzięła opozycja izraelska.

Izrael skupiony na wewnętrznych sporach, „odpuścił „ bezpieczeństwo swojego kraju, na co tylko czekał Hamas

Efekt dla Izraelczyków jest opłakany, około 1000 zabitych, tysiące rannych, i to zrobili mordercy z Hamasu, nazwanych dla jaj „bojownikami”.

Jak inaczej można nazwać sfanatyzowanych wyznawców Allacha, którzy chodzili od domu do domu zabijając cywilów, wyciągając Bogu ducha winnych pasażerów samochodów, zabijając ich na miejscu, często przez podcięcie gardła.

Tego pokroju ludzi chce nam zafundować zlewaczała UE, bo nie ma różnicy między  arabskimi wyznawcami Allacha a czarnoskórymi tegoż.

]]>https://defence24.pl/geopolityka/kto-stoi-za-atakiem-na-izrael-analiza]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

To samo pytanie można zadać żydowskim żołnierzom ( może bandytom ? ) strzelającym od 30 lat ostra amunicją do palestyńskich nastolatków z kamieniami w rękach. Izraelskim pilotom walącym z rakiet w budynki szkolne - bo tam, wśród 1000 dzieci może być 5 terrorystów z Hamasu.

Owszem, po ludzku żałuję tych zabitych ludzi. Ale nie dziwię się że giną. Żydzi pracowali na to od 60 lat, traktując Arabów jak zwierzęta przeznaczone do eksterminacji. 

Dziś słyszę w mediach, jak to armia izraelska kroczy od sukcesu do sukcesu.

Poczekajmy parę dni, zobaczymy jak sie skończy szturm na Gazę.

Idę o zakład, że Izrael nie pozwoli uciec z Gazy dzieciom i kobietom do Egiptu, by mordować ich jak popadnie i oczywiście obwinić to na Hamas - który kryje się za bezbronnymi.

Jakbym to już gdzieś słyszał ?? Hmm, W Warszawie w 1944 roku !! Terroryści z AK chowali się za cywilami !!

Można obejrzeć w niemieckich kronikach.

Żydzi biorą przykład z najlepszych.

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1655087

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

antysalon

#1655088