Marsz Niepodległości vs  Marsz/Parada Równości w W-wie

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Duma i zadowolenie po listopadowym Marszu Niepodległości  w W-wie. Mimo sprzeciwu Czaskowskiego, który najlepiej czuje się pod flagą tęczowa, bo biało -czerwona mu wadzi i poparciu politycznych zależnych sędziów, szczerze nienawidzących obecnego rządu, Marsz Niepodległości się odbył, przy wściekłości Czaskowskiego i jego akolitów z PO przy wsparciu czerwonej zarazy.

Czaskowski pewnie był dumny z siebie, że udało mu się przy wsparciu przychylnych sędziów  zablokować Marsz, a tu figa z makiem, minister do spraw Kombatantów Pan Kasprzyk, objął patronatem Marsz i Marsz miał charakter państwowy, co pewnikiem spowodowało sraczkę u Czaskowskiego , wspierających go sędziów i wszystkich anty Polaków.

Polacy, a raczej duża ich większość nie licząc jurgieltników i donosicieli  ceni sobie wolność , co pokazało ca. 150 tys. uczestników Marszu, którzy maszerowali pod „lasem” polskich flag.

Pani  Machnowska z-ca Czaskowskiego notabene córka milicjanta, wywaliła z siebie całą żółć  na patriotów pisząc na twitterze „Polacy to psychopaci jebani”.

Marsz odbył się spokojnie, były dwa incydenty ze spaleniem flagi Niemiec i portretu Tuska, ale nie wiadomo czy to nie byli prowokatorzy oraz wywieszenia  wielkiego  banera z napisem  I co? Łyso? z podobizną Czaskowskiego , ale należy to traktować w formie prześmiewczej.

Na tym marszu nazywanym przez wrogów Polskości faszystowskim, brali udział Wietnamczycy, czarnoskórzy, bracia Węgrzy, itd. Żadnych ekscesów, żadnego rasizmu tylko radosne święto dziesiątek tysięcy Polaków i osób, które czują sympatie do Polaków.

A całkiem niedawno w W-wie pod patronatem tęczowej flagi i Czaskowskiego odbył się tzw. Marsz/Parada Równości, gdzie dzicz atakowała i rozbijała  witryny z plakatami nienarodzonego dziecka, gdzie sprayem niszczono kościoły bazgrając na nich wulgarne napisy.

Gdzie głównym hasłem tej dziczy było  wyp*****ać i  ***** ***, gdzie hasła były pełne wulgaryzmów, atakujących rząd, kler, do ataków czasami wykorzystywano małe dzieci wtykając im kartony z nieprzyzwoitymi napisami.

Podczas gdy na Marszu Niepodległości dzieci szły z biało-czerwonymi chorągiewkami to  na zlotach sodomitów niektórym dzieciom    wtykano wulgarne napisy.

Jeżeli do tego dodamy tzw. Strajk Kobiet, którym „dowodziła” super wulgarną Lempart , gdzie atakowano Policję nie tylko słownie ale i fizyczne, przy wsparciu Czaskowskiego i niektórych posłów PO i Lewicy, to porównanie Marszu Niepodległości i tzw. Marszu/Parady Równości, to tak jakby porównywać piekło do nieba.

]]>https://www.tvp.info/56876956/marsz-niepodleglosci-wiceprezydent-warszawy-podala-dalej-tweet-z-wulgaryzmami-polacy-to-psychopaci-ji]]>

]]>https://wpolityce.pl/polityka/573668-i-co-lyso-baner-z-trzaskowskim-na-marszu-niepodleglosci]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)