Gersdorf czyli Jaruzelski w todze i jej KOK

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wczoraj była radczyni prawna TVN a obecnie  I Prezes SN Gersdorf,  w 2020 r. zrobiła coś w stylu W. Jaruzelskiego tylko na niwie prawnej.

Wystąpiła przeciwko władzy ustawodawczej, wykonawczej i prerogatywom Prezydenta. Ona i jej KOK ( Komitet Obrony Kraju) a była taka organizacja w stanie wojennym, co żywcem zostało przeniesione do SN i jej ponad pięćdziesięciu akolitów w togach sędziowskich.

Sędziowie SN w obronie swoich przywilejów i ich kolegów w togach wywołali rokosz przeciwko państwu, próbując  swoimi decyzjami sparaliżować państwo.

Sędziowie z SN w swojej zapiekłości i nienawiści do obecnej władzy, zastosowali przepis w ogóle nie występujący w prawie, czyli działania prawa wstecz.

Okazuje się, że sędziowie wybrani przez KRS , którzy wydawali wyroki, wyroki, które do wczoraj są zgodne z prawem a wydane dzisiaj, po uchwale SN są nieważne.

To jakaś paranoja, gdzie jest Konstytucja , o której tak krzyczą sędziowie na spędach wspólnych z podsądnymi.

Moim zdaniem Izba Dyscyplinarna , której się boi część sędziów jak diabeł święconej wody, powinna tych sędziów wywalić z zawodu.

Ale czego się spodziewać po pani profesor, która była radcą prawnym w TVN, która donosiła na Polskę, a sytuowała się jako I Prezes SN na uchodźctwie.

Jedyną  pozytywną wiadomością  ze spędu sędziów SN, jest taka, że kilku sędziów SN nie głosowała za tą uchwałą.

Tak jak Jaruzelski zapisał się czarnymi zgłoskami w historii Polski, tak pani Gersdorf zapisała się takimi samymi zgłoskami jak Jaruzelski, tylko , że w polskim prawie.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)