Co będzie się działo na  Marszu Niepodległości?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Syn TW Justyna zaskarża decyzje o zwrocie nieruchomości warszawskich często, nieruchomości, które mają stanowić majątek miasta, ale po co miasto ma mieć profity, jak mogą mieć tzw. „czyściciele kamienic”, a sądy często przychylają się do zaskarżeń.

Synowi TW Justyny wadzi też Marsz Niepodległości, który zaskarżył Czaskowski, „niezależni i apolityczni” sędziowie, najpierw w SO, późnij w SA przychylili się do stanowiska „patrioty” Czaskowskiego i uznali , że Marsz jest nielegalny, tak samo jak w czasie rządów PO.

Smaczku sprawie dodaje fakt, że ten sam „niezależny” sędzia z SA, który podtrzymał stanowisko SO, rozpatrywał odwołanie od tej decyzji, wypisz wymaluj kopia działania pani sędzi De la coś tam z TSUE, która najpierw jednoosobowo nałożyła karę na Polskę w sprawie kopalni Turów, a później odrzuciła zażalenie na decyzję.

Nasi sędziowie mają „dobre” wzorce i ochoczo z nich korzystają. Kasacja min. Ziobro do SN w sprawie Marszu nic nie dała,   bo SN zrobił unik i nakazał zwrot sprawy do SA, a tam ten sam rozgrzany sędzia już pewnie czekał.

Ponieważ „ niezależni” sędziowie pewnie razem z Czaskowskim otwierali szampana, że udało im się „uwalić” Marsz Niepodległości,  polscy patrioci zrobili myk i  Marsz stał się imprezą państwową , którą patronatem objął Urząd ds. Kombatantów, w związku z czym, przypuszczam, że niezależni sędziowie i Czaskowski mogli się posrać ze złości.

Wracam do tytułowego pytanie, co będzie się działo na Marszu Niepodległości? Tego nie wiem, przypuszczam, że lewactwo będzie próbowało dokonać prowokacji, a organizatorom pragnę zwrócić uwagę, że szczególną uwagę na miejsca, gdzie będą rozstawione kamery WSI 24, gdyż w tych miejscach należy spodziewać się prowokacji.  

Na zakończenie pragnę zwrócić uwagę, że Czaskowski pozwolił w dniu 11 listopada na 27 manifestacji, a na tę jedną, na Marsz Niepodległości się nie zgodził.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)